Νέα

Τί χρώμα ράφι να διαλέξουν οι σημερινές 30-40άρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ανοιγω αυτο το θεαρεστον και ελευθερον απο τον αιδεσιμοτατο giorgospapara :2funny: sorry giorgospapa :grin: θρεντ οπου θα ηθελα να αναπτυξετε με παρρησια,ντομπροσυνη και χωρις ιχνος εγωισμου(αφορα κυριως τις γυναικες του σαιτ) την αποψη σας για το θεμα "πως θα γλυτωσει η σημερινη Ελληνιδα το ραφι"? ή "10 τροπους που προτεινετε στη σημερινη Ελληνιδα για να παλεψει την μοναξια της, οταν συνειδητοποιησει οτι οι μισοι Ελληνες θα ειναι παντρεμενοι με αλλοδαπες"... ευχαριστω! :cheesy:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εγω θα παρω ενα λιλα με αποχρωσεις κιτρινου κ με ασπρες κ πρασινες βουλες.. να ναι σαν τσιρκο για να μ εκφραζει :P
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω θα παρω ενα λιλα με αποχρωσεις κιτρινου κ με ασπρες κ πρασινες βουλες.. να ναι σαν τσιρκο για να μ εκφραζει :P

εσυ θα απαντησεις ποτε σου σοβαρα ή ολο θα χαριεντιζεσαι με λαλακιες?σου δινεται η δυνατοτητα ως εκπροσωπος του γυναικειου φυλου να αναπτυξεις ενα θεμα απο εναν μαλακα(εμενα δηλ) και αντι να δωσεις ενα ιδιατερο βαρος μιας και αναφερεται στις γυναικες(και ειστε πολυ λιγες εδω μεσα) χαβαλεδιαζεις για αλλη μια φορα!Τελικα ακομη και σε ενα σαιτ για πουτανες δεν ειστε αξιες να μιλησετε!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πακιστανοαλβανικό
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εσυ θα απαντησεις ποτε σου σοβαρα ή ολο θα χαριεντιζεσαι με λαλακιες?σου δινεται η δυνατοτητα ως εκπροσωπος του γυναικειου φυλου να αναπτυξεις ενα θεμα απο εναν μαλακα(εμενα δηλ) και αντι να δωσεις ενα ιδιατερο βαρος μιας και αναφερεται στις γυναικες(και ειστε πολυ λιγες εδω μεσα) χαβαλεδιαζεις για αλλη μια φορα!Τελικα ακομη και σε ενα σαιτ για πουτανες δεν ειστε αξιες να μιλησετε!

α ηταν σοβαρο το θεμα?
δεν το καταλαβα... παρδον... ο τιτλος κατι μου εκανε σε αστειος...
ε αμα ειναι σοβαροοο θα πρεπει να σου απαντησω σε καποια χρονια πουυ ισως ψαχνω οντως ραφακι...

α να κανεις παρατηρηση κ στον κυριο Gushallo ( :-* ) που δεν βλεπει τη σοβαροτητα του θεματος κ χαβαλεδιαζει...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Ξερεις τι γινεται ομως Bite πρεπει απο τωρα να ψαχνεις ραφι για να καβατζωσεις καποιο καλο / υπαρχει μεγαλη ζητηση
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Τι ερωτήσεις είναι αυτές συναγωνιστές;
[size=14pt]Κάτι που να πηγαίνει με τα παπούτσια τους...[/size]
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ε καβατζωσα ενα υπουργε κ μου την ειπανε γιατι δεν το βρηκαν σοβαρο... παλι στο ψαξιμο θα βγω κ βαριεμαι..
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
α ηταν σοβαρο το θεμα?
δεν το καταλαβα... παρδον... ο τιτλος κατι μου εκανε σε αστειος...
ε αμα ειναι σοβαροοο θα πρεπει να σου απαντησω σε καποια χρονια πουυ ισως ψαχνω οντως ραφακι...

α να κανεις παρατηρηση κ στον κυριο Gushallo ( :-* ) που δεν βλεπει τη σοβαροτητα του θεματος κ χαβαλεδιαζει...

ο κ.gushallo  εχει μιλησει και σοβαρα σε αυτο το σαιτ και καλα κανει και χαβαλεδιαζει,εσυ εισαι γυναικα οχι αυτος!αντε παρε κανα ραφι μωρη μπακουρω!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγω θελω συνθετο παντως λογω ογκου :P (ειμαι στον ογκο τελευταιως....)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
βασο εχεις καποιο να προτεινεις? περιμενω με πολυ ενδιαφερον να διαβασω την αρτιστικ σου αποψη... φανταζομαι ειναι ποιοτικια κ κουλτουρε...

ο κ. γκασαλο ειναι αξιαγαπητος κ χιουμοριστας κ σοβαρος οποτε χρειαζεται το γνωριζω ντου νοτ γουορρι..
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Τι ερωτήσεις είναι αυτές συναγωνιστές;
[size=14pt]Κάτι που να πηγαίνει με τα παπούτσια τους...[/size]
+100000000000000000000

Ίσως βέβαια κάτι σε χρώμα "σκατί" να ταιριάζει περισσότερο με αυτό που έχουν εντός της κεφαλής τους...
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Έχω την αίσθηση ότι δεν θα πρέπει να εστιάσουν στο χρώμα όσο στο μέγεθος...θα είναι πολλά τα πλεκτά Άρη... :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Να ξερανε να πλεκανε τουλαχιστον.......αχρηστες παιδι μου τι να λεμε τωρα...... (το εννοω αυτο :2funny: )
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
α ηταν σοβαρο το θεμα?
δεν το καταλαβα... παρδον... ο τιτλος κατι μου εκανε σε αστειος...
ε αμα ειναι σοβαροοο θα πρεπει να σου απαντησω σε καποια χρονια πουυ ισως ψαχνω οντως ραφακι...

Ψάξε πρώτα για ράφι και μετά για άντρα :rockon:

Εγω θελω συνθετο παντως λογω ογκου :P (ειμαι στον ογκο τελευταιως....)

Πες μου πού είσαι και τί κάνεις :rockon:
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
mounitsa, "είμαστε φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλον ,ΤΕΛΟΣ"
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Θα στον στειλω με κουριερ, με vga, με mms με ταχυδρομικο περιστερι :2funny:
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Έχω την αίσθηση ότι δεν θα πρέπει να εστιάσουν στο χρώμα όσο στο μέγεθος...θα είναι πολλά τα πλεκτά Άρη... :grin:
Καλέ κύριε... εσάς δεν σας ενημέρωσαν ότι το μέγεθος δεν έχει σημασία; Μόνο στας γυναίκας τα λένε αυτά τα αναρχικά; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom