Νέα

ThreeSome

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Elena29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
5
Like
3.552
Πόντοι
736
E τότε γράψε να τα συμπληρώσεις..Απλό είναι..
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
57
Like
6.836
Πόντοι
5.406
@Χριστιάνα42 καλησπερα. Θελεις να μας πεις μερικα πραγματα για σενα; εμφανιση, ενδιαφεροντα κλπ.
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
Πώς μπορεί να γίνει το ιδανικό τρίο με δύο άντρες κ μια γυναίκα , χωρίς φυσικά να γελάνε ? Μου έχουν πει πολλοί φίλοι μου άνδρες ότι έχουν κάνει τρίο κ γελούσαν. Το φοβάμαι ......
Θα γελάνε μόνο αν είναι χαζοχαρούμενοι . . . ίσως κάποια αμήχανα χαμογέλα να υπάρχουν στην αρχή ,λόγω κάποιας νευρικότητας εάν είναι η πρώτη τους φορά... μετά με βάση την λογική το μόνο που δεν θα κάνουν είναι να γελάνε . . . ! ! !
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
Πώς μπορεί να γίνει το ιδανικό τρίο με δύο άντρες κ μια γυναίκα , χωρίς φυσικά να γελάνε ? Μου έχουν πει πολλοί φίλοι μου άνδρες ότι έχουν κάνει τρίο κ γελούσαν. Το φοβάμαι ......
Ίσα ίσα,αυτό είναι το ωραίο της φάσης!
Και έχω κάνει πολλά MFM,προυποθεση οι άνδρες να είναι καλοί φίλοι!
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Πώς μπορεί να γίνει το ιδανικό τρίο με δύο άντρες κ μια γυναίκα , χωρίς φυσικά να γελάνε ? Μου έχουν πει πολλοί φίλοι μου άνδρες ότι έχουν κάνει τρίο κ γελούσαν. Το φοβάμαι ......
Το να πανε δυο άντρες για τρίο με γυναίκα και...να αρχίσουν να γελάνε, είναι αν μη τι άλλο άτοπο και άκυρο! Σχεδόν γελοιότητα.
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Ότι μου έχουν πει σου λέω και μάλιστα ο ένας αναγκάστηκε να μην κοιτάει τον παρτενέρ ώστε να μην συνεχίσει το γέλιο..... Με έχει φοβίσει αυτό να ξέρεις .
Άρα μιλάμε για ανέκδοτο, οχι παρτουζα!
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Ότι μου έχουν πει σου λέω και μάλιστα ο ένας αναγκάστηκε να μην κοιτάει τον παρτενέρ ώστε να μην συνεχίσει το γέλιο..... Με έχει φοβίσει αυτό να ξέρεις .
είτε δεν έχουν εμπειρίες είτε είναι σαχλοί....
 

TheCeO

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2021
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
0
Ότι μου έχουν πει σου λέω και μάλιστα ο ένας αναγκάστηκε να μην κοιτάει τον παρτενέρ ώστε να μην συνεχίσει το γέλιο..... Με έχει φοβίσει αυτό να ξέρεις .
Σε αυτές τις περιπτωσεις, όσοι αποφασιζουν να συμμετεχουν σε ομαδικα σχηματα καλο ειναι να εχουν βάλει καλα στο μυαλο τους γιατι το κανουν, για να μην γινεται κομωδια η κατασταση στην πορεια!
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
ή απλά δεν έχει γίνει σωστή οργάνωση παρτούζας
Σωστή οργάνωση σημαίνει τι; Ή συμμετέχεις σε κάτι που γνωρίζεις ή έστω είσαι γνώστης του τι θα συμβεί και συνειδητά συμμετέχεις.
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
487
Κριτικές
33
Like
3.426
Πόντοι
2.591
μόλις προν λίγες μέρες κατάφερα να ψησω μια φίλη για swinging. Σκοπεύουμε να πάμε σε κλαμπ αλλά είμαστε ανοικτοί στο να παίξουμε με άλλο ζευγάρι - ανταλλαγή κτλ. Είμαστε 45 και οι δυο, σε καλή φόρμα
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
487
Κριτικές
33
Like
3.426
Πόντοι
2.591
αυτο δεν ειναι που κανουν ανταλαγη συντροφων? πως το κανετε αυτο? δεν φοβαστε και δεν σιχαινεστε?
Σε αυτά τα παιχνίδια εξυπακούεται ότι όλοι/όλες ακολουθούν τους κανόνες υγιεινής. Προσωπικά δεν σιχαίνομαι - επίσης είναι η πρώτη φορά που κολλητή μου - fuck buddy-ψήνεται και λέμε να το δοκιμάσουμε
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
Θα γελάνε μόνο αν είναι χαζοχαρούμενοι . . . ίσως κάποια αμήχανα χαμογέλα να υπάρχουν στην αρχή ,λόγω κάποιας νευρικότητας εάν είναι η πρώτη τους φορά... μετά με βάση την λογική το μόνο που δεν θα κάνουν είναι να γελάνε . . . ! ! !
Κανε το πρωτα και μετά σχολίασε, το χιούμορ δεν πρεπει να λείπει ποτέ!
Η σοβαρότητα είναι ένδειξη βλακιας
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.485
Πόντοι
17.436
Σε αυτά τα παιχνίδια εξυπακούεται ότι όλοι/όλες ακολουθούν τους κανόνες υγιεινής. Προσωπικά δεν σιχαίνομαι - επίσης είναι η πρώτη φορά που κολλητή μου - fuck buddy-ψήνεται και λέμε να το δοκιμάσουμε

καλά μην το δένεις κιολάς
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Σωστή οργάνωση σημαίνει τι; Ή συμμετέχεις σε κάτι που γνωρίζεις ή έστω είσαι γνώστης του τι θα συμβεί και συνειδητά συμμετέχεις.

σωστή οργάνωση σημαίνει να ξέρεις τα βασικά για τον χαρακτήρα και την συμπεριφορά των συμμετεχόντων :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom