Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
919
Like
1.483
Πόντοι
206
Εγώ έχω μια απορια: αυτά τα 2 αδέρφια κατάλαβα ότι έχουν πολλά φράγκα! Είχαν μήπως βίτσιο να γαμησουν οπωσδήποτε αυτήν με το ζόρι? Μήπως τους φτιάχνει αυτό? Δεν μπορούσαν με τόσα φράγκα να πάρουν πολύ καλύτερα βίζιτακια?

Στο IG που είδα φαίνεται τσαχπινογαργαλιάρα. Πρόσεχε όχι ότι κουνάει την ουρά της αλλά τσαχπίνα. Σίγουρα δεν είναι μπάζο όπως την λένε κάποιοι εδώ. Μπορεί όντως να έκανε τη δύσκολη και να τους τη "βάρεσε".

Και να σε συμπληρώσω. Ίσως όντως δε γούσταρε το όλο σκηνικό διότι δεν ήθελε να την έχουν σαν "έπαθλο". Την έχω γ@μήσει και αυτή και την άλλη και την παραδίπλα. Οπότε να έκανε τη δύσκολη και να έγινε ότι έγινε με το ζόρι.

Γενικά στην υπόθεση υπάρχουν όντως πολλά κενά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Για αυτό λέμε οτι πάντα πρέπει να δίνεις ο,τι υποσχεσαι στις σπονσορετς.Γιατι μετά αν δεν το κάνεις θα το θεωρήσουν βιασμό και θα σε πανε πιπα κωλο.Πολλοι απο τους βιαστές είναι στην πραγματικότητα salt daddies,υπόσχονται πολλα και μετά το σεξ την κοπανάνε.
Τώρα αν κοιμόταν μαζί της ο τύπος και της αφηνε κανα χιλιαρικακι στο κομοδίνο θα είχε κολλήσει η τύπισσα.Αλλα αυτος την παρατησε για να παει για μασες αν και πιστεύω οτι αλλαξε δωμάτιο για να γαμησει άλλο βιζιτονι.
Καλο αυτο το κόλπο που έκλεισαν πολλές χωριστες σουιτες και γαμηστρωνες,που ανακατεψαν βίζιτες με κανονικές γκόμενεςκτλ.Στην εφαρμογή τα σκατωσαν όμως.
 
Τελευταία τροποποίηση:

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
919
Like
1.483
Πόντοι
206
Για αυτό λέμε οτι πάντα πρέπει να δίνεις ο,τι υποσχεσαι στις σπονσορετς.Γιατι μετά αν δεν το κάνεις θα το θεωρήσουν βιασμό και θα σε πανε πιπα κωλο.Πολλοι απο τους βιαστές είναι στην πραγματικότητα salt daddies,υπόσχονται πολλα και μετά το σεξ την κοπανάνε.

Εδώ και μερικές μέρες βλέπω πάλι το "Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή".

Σκέφτομαι πόσο έχει αλλάξει η κοινωνία μας τα τελευταία 20-25 χρόνια. Και δεν αναφέρομαι μόνο στο συγκεκριμένο σήριαλ που ήταν παρωδία της ΠΑΣΟΚ εποχής. Αλλά και άλλα σήριαλ το ίδιο. Πχ τα "Φιλαράκια". Ο νευρωτικός Ross που δε χώνευε καθόλου την λεσβία φίλη της πρώην. Σήμερα θα τον είχαν κόψει από το πρώτο επεισόδιο. Για να μην αναφέρω ότι ίσως δεν είχε εμφανιστεί ποτέ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτοί χρησιμοποιησαν αυτό το Μανο να τα οργανώσει ολα και αυτος τα σκατωσε τελειως τα έκανε μουνι καπέλο.Αυτος θα πληρωσει σιγουρα αμα βρεθουν ρουφιδια θα πουν οτι τα έριξε αυτος,οι άλλοι δεν είχαν ιδέα.
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Ψιλοξεκαθαριζει η υποθεση. Το πιθανοτερο που συνεβη οτι αρχικα πηγε με τον πρωτο (που συνεληφθη στο δωματιο και μετα επειδη ηταν κομματια ενδεχομενως να την πηραν και οι υπολοιποι και να το ειχε σαν αναλαμπες. Τωρα αν εχει χρησιμοποιηθει και το λεγομενο χαπι και φανει αυτο απο τα τοξικολογικα ισον βιασμος. Υστερα δεν ξερουμε και αν το ξενοδοχειο εχει καμερες στους διαδρομους και φαινονται οι μετακινησεις
Τυπε πρεπει να αποδειξει οτι οτιδηποτε της εριξαν στο ποτο το εκαναν αυτοι.Οι αλλοι μπορουν ευκολα να πουν οτι το χαπι η το ναρκωτικο το εριξε η ιδια στο ποτο της.Οποτε οι τοξικολογικες ακομα και θετικες να βγουνε πρεπει να αποδειξει οτι το χαπι το εριξαν αυτοι.Πως θα το κανει αυτο δεν ειμαι σιγουρος...:think::think:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Και αυτή η πουσταρα ο ακτιβιστής αν οι τυποι ειχαν σκισει τίποτα αντρικά κωλαρακια δε θα εβγαζε τσιμουδια.Τωρα ειναι στα σκοινιά,ωρυεται.
Αυτός θα ζιλεβει κατά βαθος λέει γιατί να μην ήμουνα εγώ στη θέση της.. Μακάρι θα λέει να με βιάσουν και εμένα 3 ψωλες..??
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Εγω σας το ειπα,σε λιγο δεν θα τολμαμε καν να κοιταξουμε..
Ακουστε φαση σημερα το μεσημερι.Παω την κόρη μου Σουδα να παρει το ΚΤΕΛ για Ρέθυμνο,για να δωσει εξετασεις στο Πανεπιστημιο.Σε ενα φαναρι εχουμε πιασει την κουβεντα για το θεμα της Γεωργιας,διαφωνεί η κορη με μενα,εγω να της λεω για το τεκμηριο της αθωότητας,εχει αναψει πρασινο κι επειδη ειμαστε σε μικρο δρόμο και σβηνει γρηγορα,το χανω και ξαναγινεται κόκκινο..
Απο πίσω,γκομενακι 25-30,δεν μου εχει κορναρει να με ειδοποιησει πριν,ΚΟΡΝΑΡΕΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΨΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΥΤΖΑ!!!!
Ανογω πόρτα,κατεβαινω κατω για να με ακούσει,ΔΕΝ ΠΛΗΣΙΑΖΩ και από την πορτα μου της λεω "τις μουτζες εκει που ξερεις,καταλαβες??"
Απανταει καταφατικα,ξαναλέω "ΕΝΤΑΞΕΙ?",λεει "ναι" και ξαναμπαινω μεσα.
Κοιταω από τον καθρεφτη και ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΕΙ!!!!!
Σκεφτειτε τωρα να παει να κανει καταγγελία και να πει οτι της κατεβει.....Ευτυχώς ειχα την κορη μου μαζι....
:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
Οι ελλεινιδες είναι θρασιδειλεσ και ύπουλες, σίχαματα σκέτα.. Η αλβανιδα τουλάχιστον θα στο πει στα μούτρα, θα σου πει θα φέρω το πατέρα μου και τα ξαδελφια να σε πλακώσουν, η ελλεινιδα δεν θα μιλήσει, κια θα αοει να σου ρίξει μηνηση στα κρυφά.. Όταν λέμε όχι εμπιστοσύνη σε ελλεινιδες γισιτ η ελλεινιδα θα σου τη φέρει πουστιοα,αυτή η φαρα γιμελων έχει τη πουστια μέσα της.. ?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Τί παραγγέλνεις:
24xroni1-1.jpg
Τί σου έρχεται:
24xronierotimatiko.jpg
Αυτή πιο πόλη μου κάνει φάση να τη φέρω να. Μου καθαρίσει το σπίτι. Και να τη ς δώσω αλλά 50 να τη γαμησω κιόλας.. Οχι βίζιτα πολυτελείας το πατσαβούρα κι.. Μέχρι 50 και κολο μέσα αντε και άλλο ένα 20αρικο για golden shower..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Πάντως για τη γκόμενά λεεν οιτ δουλεύει στη βιομηχανία ζάχαρης, αλλά οχι σαν εργάτης, αλλά σαν γραμματέας του big boss.. Γιαοτ ο ζούγκλας μας έλεγε ότι δουλεύει το καμιμενο στα μηχανήματα για 600ευρω..γραματας λενε οτι είναι..???
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και τι αδιάσειστα στοιχεία έχει ο γόνος?Εκτός αν φορούσε καμιά bodycam.
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
493
Πόντοι
21
Τα media έχουν ξεσαλώσει , βιασμοί , γυναικοκτονιες , βία , ξυλοδαρμοί , είναι που είναι οι ελληνίδες όπως είναι δύσκολες στο τέλος δεν θα μπορούμε να βρούμε να κάνουμε σχέση η να γαμησουμε η να φλερτάρουμε … όλες θα το γυρίσουν στο στο rainbow , θα κανείς καμάκι στο δρόμο και θα σε καταγγέλλουν για perversion
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.260
Like
34.940
Πόντοι
9.931
Εδώ και μερικές μέρες βλέπω πάλι το "Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή".

Σκέφτομαι πόσο έχει αλλάξει η κοινωνία μας τα τελευταία 20-25 χρόνια. Και δεν αναφέρομαι μόνο στο συγκεκριμένο σήριαλ που ήταν παρωδία της ΠΑΣΟΚ εποχής. Αλλά και άλλα σήριαλ το ίδιο. Πχ τα "Φιλαράκια". Ο νευρωτικός Ross που δε χώνευε καθόλου την λεσβία φίλη της πρώην. Σήμερα θα τον είχαν κόψει από το πρώτο επεισόδιο. Για να μην αναφέρω ότι ίσως δεν είχε εμφανιστεί ποτέ.

Σειρές της 10ετιας 80-90 δεν θα μπορούσαν να παιχτούν με τίποτα σήμερα. |Φαντάσου να βαλει τώρα κανάλι το Παντρεμένοι με παιδιά (Married... with Children) θα τον κόψουν στο πρώτο επεισόδιο. Το Friends ειναι πολυ light μπροστά του.
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Οι δύο της οικογένειας λεβέντη είναι συγγενείς αυτού εδώ που έχει και αυτός υποθέσεις σεξουαλικής παρενόχλησης
Το εξοχικό του είναι στις Σπέτσες που έχει ενα μεγάλο δίαυλο μέσα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τουλάχιστον τη γλίτωσαν οι Τζύπριες και δεν τις βίασαν οι τύποι.
 

subdewa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2016
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
Της πουτανας γινεται!

 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.601
Like
5.245
Πόντοι
1.056
Το έχετε ξευτελίσει τελείως το θέμα, αν συνέβαινε στην κόρη σας θα κλαιγοσασταν ή θα κοροϊδεύατε όπως τώρα? το δέσατε κόμπο οτι η κοπέλα το έχει στήσει ολο.....να δω αν αποδιχτει οτι οντως την βιασανε τι θα λετε!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Το έχετε ξευτελίσει τελείως το θέμα, αν συνέβαινε στην κόρη σας θα κλαιγοσασταν ή θα κοροϊδεύατε όπως τώρα? το δέσατε κόμπο οτι η κοπέλα το έχει στήσει ολο.....να δω αν αποδιχτει οτι οντως την βιασανε τι θα λετε!
Το 24 χρόνο σε συνεργασία με τον Τριανταφυλλόπουλο και τους κομμουνιστας οργάνωσε σκευωρία σπιλωσης των αγαθών αριστοκρατών...
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.173
Κριτικές
2
Like
9.121
Πόντοι
2.456
Σειρές της 10ετιας 80-90 δεν θα μπορούσαν να παιχτούν με τίποτα σήμερα. |Φαντάσου να βαλει τώρα κανάλι το Παντρεμένοι με παιδιά (Married... with Children) θα τον κόψουν στο πρώτο επεισόδιο. Το Friends ειναι πολυ light μπροστά του.
Έχουν κάνει από χέρι αφού δεν παίζει :effemine:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom