Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Τον Μάκη πάντα τον θεωρούσα άθλιο. Δεν τον ένοιαζε να αποκαλύψει αλήθειες, αλλά να εκβιάσει κόσμο και να κονομήσει. Πολλές φορές δεν είχε καν στοιχεία, αλλά έλεγε ψέματα. Θυμάμαι παλιά μια ιστορία με έναν υποψήφιο βουλευτή του ΠΑΣΟΚ που ο Μάκης τον έβγαλε χουντικό. Ε στο δικαστήριο αποδείχθηκε ότι ο τύπος όχι απλά δεν ήταν χουντικός, αλλά επι χούντας είχε συλληφθεί και βασανιστεί. Η δικαίωση ήρθε μετά τις εκλογές, στις οποίες προφανώς δεν κατάφερε να εκλεγεί. Συμβόλαιο εκτελούσε ο Μάκης.

Τον Βαξεβάνη τον είχα σε εκτίμηση, έκανε καλή έρευνα στις εκπομπές του. Τον σιχάθηκα με όσα έκανε, μετά την νίκη του ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές.
Αποδείχτηκε ότι απλά το έπαιζε ανεξάρτητος δημοσιογράφος, μέχρι να βολευτεί και αυτός κάπου και να γίνει φερέφωνο.
Δεν λεω οτι ο μακης ειναι ο καλυτερος και ο τελειος.Απλα τον θεωρω πολυ καλυτερο απο τον καθε πορδοσαλτε,τον καθε τσιμα,χατζηνικο,πρετεντερη κτλ.Ειναι απο τους λιγους που ξεβρακωνει το δημοκρατικο τοξο και τις βρωμιες τους απλα ξεφτιλιζεται οπως και ο βαξεβανης με το να υποστηριζουν το προδοτικο και ψευτο-αριστερο κομματακι του συριζα.Ο Στεφανος ειναι εξισου καλος και εντιμος απλα θα πρεπει να σταματησει τις υπερβολες.Ενω προσπαθει να δειξει την αληθεια στον κοσμο...βαζει χοντρες σαλτσες και το γαμαει την μανα.Γι'αυτο και ο κοσμος τον θεωρει ψυχακια και δεν παιρνει στα σοβαρα την εφημεριδα.Ενω ειναι πολυ πιθανοτερο να διαβασεις αληθειες στο μακελειο παρα στην καθημερινη,το πρωτο ψεμα η στα νεα.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Δεν λεω οτι ο μακης ειναι ο καλυτερος και ο τελειος.Απλα τον θεωρω πολυ καλυτερο απο τον καθε πορδοσαλτε,τον καθε τσιμα,χατζηνικο,πρετεντερη κτλ.Ειναι απο τους λιγους που ξεβρακωνει το δημοκρατικο τοξο και τις βρωμιες τους απλα ξεφτιλιζεται οπως και ο βαξεβανης με το να υποστηριζουν το προδοτικο και ψευτο-αριστερο κομματακι του συριζα.Ο Στεφανος ειναι εξισου καλος και εντιμος απλα θα πρεπει να σταματησει τις υπερβολες.Ενω προσπαθει να δειξει την αληθεια στον κοσμο...βαζει χοντρες σαλτσες και το γαμαει την μανα.Γι'αυτο και ο κοσμος τον θεωρει ψυχακια και δεν παιρνει στα σοβαρα την εφημεριδα.Ενω ειναι πολυ πιθανοτερο να διαβασεις αληθειες στο μακελειο παρα στην καθημερινη,το πρωτο ψεμα η στα νεα.
Ο Μάκης μου προξενεί τόση αηδία, όσο τσίμας-πορδοσάλτε-χατζηνικολάου μαζί. Προσωπική μου άποψη αυτή.

ο Χίος δυστυχώς έχει εν μέρει και ο ίδιος ευθύνη με τις υπερβολές του, που δεν έχει μεγαλύτερη απήχηση. Ίσως πρέπει να βρει κάποιον βοηθό-συνεργάτη να του βάζει λίγο φρένο. Σίγουρα όμως είναι πολύ πιο ανεξάρτητος από τους άλλους βρωμιάρηδες.
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.814
Κριτικές
30
Like
20.729
Πόντοι
8.815
''ειμαι αποδεδειγμενα πλουσιος και εχω οποια θελω ή αμα μου τη βαρεσει παιρνω ενα γραφειο και κλεινω 3 τανες ολη νυχτα γιατι 3.000 ευρω δεν εχουν να μου λενε κατι. τελικα που λετε εριξα χαπι σε μια μετρια ελληνιολα για να την βιασω καθως κοιμαται.''

αραξτε και περιμενετε σε λιγο καιρο που θα την ξεφτιλισουν με επισημα στοιχεια. ακου τι πηγε και σκαρφιστηκε η αλλη επειδη φοβαται τον γκομενο της.
εν τω μεταξυ αμα δει κανεις τη συνεντευξη της στον λιγδα,μπαμ κανει ποτε λεει ψεματα.
''δεν θυμαμαι ποσα πληρωσα για το δωματιο,δεν θυμαμαι σε ποιον οροφο ηταν το δωματιο,δεν θυμαμαι ποιος αριθμος ηταν το δωματιο αλλα θυμαμαι εναν που ξεκουμπωνε το παντελονι του''
 
Τελευταία τροποποίηση:

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Η ιστορία της μπάζει απο παντού και κυρίως στο γεγονός ότι γύρισε να κοιμηθεί στο ξενοδοχείο λόγω "κόπωσης" -ντίρλας αυτό ήταν μάλλον πράσινο φως για τον Λεβέντη κι όποιον άλλον εμπλέκεται που νόμισαν ότι θα πηδήξουν μια μεθυσμένη γκόμενα με με τη θέληση της(που μάλλον έτσι έγινε και μετά τα γύρισε)
3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ ΕΓΙΝΕ Η ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΙ ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ...Καλα κρασά...Τα περί roofies τα ακούω κι εγώ βερεσέ σιγά το μπάζο που θα την χαπάκωναν κιόλας sorry αλλά θα έπρεπε να χαπακωθώ και να μεθύσω φουλ ο ίδιος για να πάω μαζί της
Κλασική μετριότατη ελεεινίδα σαλλλλλονικιά και θέλω και δεν θέλω και με λένε Ρίζο κι όπως θέλω τα γυρίζω.Μου μοιάζει μυθομανής και gold digger απο τρόπο ομιλίας, τόνο φωνής και κινησιολογία ,πληροφορίες απο γνωστές μου Σαλόνικα λένε για τσόκαρο με άθλια συμπεριφορά κι έκφυλη ζώη.ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΟΝ ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΑΙ ΤΟ STATUS ΤΟΥ...ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΠΗΔΗΞΕ ΥΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΖΑΜΠΛΟΥΤΟΣ ΧΑΛΒΑΣ ΛΑΧΕΙΟ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ.
Η όλη ιστορία βρωμοκοπάει στημένη επιχείρηση εκβιασμού των πάμπλουτων γόνων που πάρταραν και επίσης αντιπολιτευτικά πολιτικά παιχνίδια και ΜΙΣΑΝΔΡΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ή έτσι εργαλειοποιείται απο συφερτό ζαίων φεμιναζί που ενέπλεξαν τον Φιντιρίκο λόγω σχέσης με Μαρινάκη-Μητσοτάκη κι ο τύπος ούτε καν ήταν Ελλάδα κι απλα τύγχανε να γνωρίζει τον μπαρόβιο που κάλεσε την τύπισσα ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ ΛΑΣΠΗ ΣΤΟΝ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ απο Γκειώνηδες σκουπίδια κομπλεξικά της κοινωνίας...Το πιο lame της υπόθεσης είναι το Μάρθα Βούρτση story με νεκρούς γονείς και σύντροφο αν δεν δω ληξιαρχικές πράξεις θανάτου δεν πιστεύω τίποτα ειδικά για "σύντροφο"... sorry not sorry....
Με την εμπλοκή κι αρχιψέκα αριστεράντζα ανθρωποφάγου Ταρζάν έδεσε το γλυκό του μελοδράματος
Μάλλον για αυτη μιλας τυπε, που άρμεγε τα γέρικα παπάρια του γερολεβέντη και έφερε δυο μπάσταρδα στην ζωη.. Κλασική απένταρη βλάχα που έπεσε στην αγκαλια του γέρου απο αγάπη, χα χα, και η μύξη αυτων των δυο έβγαλε δυο μπάσταρδα..

Οσο για την κοπέλα που βιάσαν τυγχάνει να την ξέρω εξ αποστασεως και για κακη τους τύχη δεν ειναι μια βίζιτα σαν την μάνα τους αλλα ενα κορίτσι που δούλευε στην βι πε .. Εκέι την πάτησαν..

Μεταξύ μας αν ηταν ελεινήδα και ήξερε τον πουστολεβέντη θα μπορούσε να πάρει εξωδικαστικά κατω απο το τραπέζι μια περιουσία.. Αντ αυτού το τράβηξε γνωρίζοντας οτι χρηματικά θα χάσει αλλα μαγκιά της γιατι έχει αξιοπρέπεια..

Όσο για τα άχρηστα μπάσταρδα που μονο με βιάγκρα τους κάνει κουκου, κατάφεραν να ξεφτιλίσουν την βλάχα μάνα που τους ταίζει και το International Foundation for Greece που έχει στήσει για να δικαιολογήσει την ύπαρξη της..
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Μάλλον για αυτη μιλας τυπε, που άρμεγε τα γέρικα παπάρια του γερολεβέντη και έφερε δυο μπάσταρδα στην ζωη.. Κλασική απένταρη βλάχα που έπεσε στην αγκαλια του γέρου απο αγάπη, χα χα, και η μύξη αυτων των δυο έβγαλε δυο μπάσταρδα..

Οσο για την κοπέλα που βιάσαν τυγχάνει να την ξέρω εξ αποστασεως και για κακη τους τύχη δεν ειναι μια βίζιτα σαν την μάνα τους αλλα ενα κορίτσι που δούλευε στην βι πε .. Εκέι την πάτησαν..

Μεταξύ μας αν ηταν ελεινήδα και ήξερε τον πουστολεβέντη θα μπορούσε να πάρει εξωδικαστικά κατω απο το τραπέζι μια περιουσία.. Αντ αυτού το τράβηξε γνωρίζοντας οτι χρηματικά θα χάσει αλλα μαγκιά της γιατι έχει αξιοπρέπεια..

Όσο για τα άχρηστα μπάσταρδα που μονο με βιάγκρα τους κάνει κουκου, κατάφεραν να ξεφτιλίσουν την βλάχα μάνα που τους ταίζει και το International Foundation for Greece που έχει στήσει για να δικαιολογήσει την ύπαρξη της..
Tυπε η κοπελιτσα ειναι απο Αλβανια?
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Thanx για vid ΧΥΝΝ για GILFαρα Λεβέντη....:alivedick::wanker:...οσο για "βιασμό" θα φανεί δικαστικά προς το παρόν βλέπω την κοπελιά να έχει αδύναμη υπόθεση και στοιχεία
Ποιός σου λέει ρε λακαμά ότι δεν την πλήρωσαν τρίτοι για να βγεί να πουλήσει το στόρι της?
Έχει ρουφήξει μούμιες η gilfara για να φτάσει στον λεβέντη.. Φορμόλη μυρίζει απο τις πολλες γέρικες πούτσες.. μονο για σκατ κάνει.. Δεν σε έβρισα μπούλη αλλα αν ήθελαν να πληρώσουν τρίτοι δεν θα τα σκάγαν στην Γεωργίτσα απο την βι πε.. Έχει βίζιτες που θα την κάναν την δουλειά αθόρυβα και επαγγελματικά χωρις να βγουν στην κάμερα
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.814
Κριτικές
30
Like
20.729
Πόντοι
8.815
Η ιστορία της μπάζει απο παντού και κυρίως στο γεγονός ότι γύρισε να κοιμηθεί στο ξενοδοχείο λόγω "κόπωσης" -ντίρλας αυτό ήταν μάλλον πράσινο φως για τον Λεβέντη κι όποιον άλλον εμπλέκεται που νόμισαν ότι θα πηδήξουν μια μεθυσμένη γκόμενα με με τη θέληση της(που μάλλον έτσι έγινε και μετά τα γύρισε)
3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ ΕΓΙΝΕ Η ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΙ ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ...Καλα κρασά...Τα περί roofies τα ακούω κι εγώ βερεσέ σιγά το μπάζο που θα την χαπάκωναν κιόλας sorry αλλά θα έπρεπε να χαπακωθώ και να μεθύσω φουλ ο ίδιος για να πάω μαζί της
Κλασική μετριότατη ελεεινίδα σαλλλλλονικιά και θέλω και δεν θέλω και με λένε Ρίζο κι όπως θέλω τα γυρίζω.Μου μοιάζει μυθομανής και gold digger απο τρόπο ομιλίας, τόνο φωνής και κινησιολογία ,πληροφορίες απο γνωστές μου Σαλόνικα λένε για τσόκαρο με άθλια συμπεριφορά κι έκφυλη ζώη.ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΟΝ ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΑΙ ΤΟ STATUS ΤΟΥ...ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΠΗΔΗΞΕ ΥΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΖΑΜΠΛΟΥΤΟΣ ΧΑΛΒΑΣ ΛΑΧΕΙΟ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ.
Η όλη ιστορία βρωμοκοπάει στημένη επιχείρηση εκβιασμού των πάμπλουτων γόνων που πάρταραν και επίσης αντιπολιτευτικά πολιτικά παιχνίδια και ΜΙΣΑΝΔΡΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ή έτσι εργαλειοποιείται απο συφερτό ζαίων φεμιναζί που ενέπλεξαν τον Φιντιρίκο λόγω σχέσης με Μαρινάκη-Μητσοτάκη κι ο τύπος ούτε καν ήταν Ελλάδα κι απλα τύγχανε να γνωρίζει τον μπαρόβιο που κάλεσε την τύπισσα ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ ΛΑΣΠΗ ΣΤΟΝ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ απο Γκειώνηδες σκουπίδια κομπλεξικά της κοινωνίας...Το πιο lame της υπόθεσης είναι το Μάρθα Βούρτση story με νεκρούς γονείς και σύντροφο αν δεν δω ληξιαρχικές πράξεις θανάτου δεν πιστεύω τίποτα ειδικά για "σύντροφο"... sorry not sorry....
Με την εμπλοκή κι αρχιψέκα αριστεράντζα ανθρωποφάγου Ταρζάν έδεσε το γλυκό του μελοδράματος
σωστος!
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Δεν ξέρω.. στην βι πε την πέτυχα κανα δυο φορές.. Πρεπει να δουλευει σε ενα εργοστάσιο ζάχαρης
To θεμα ειναι οτι ακουγονται και για αλλα τετοια περιστατικα.Μακαρι να βγουνε και αλλες κοπελες να μηλισουν παιρνοντας παραδειγμα απο την Γεωργια.
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
To θεμα ειναι οτι ακουγονται και για αλλα τετοια περιστατικα.Μακαρι να βγουνε και αλλες κοπελες να μηλισουν παιρνοντας παραδειγμα απο την Γεωργια.
Πολλες απο τις αλλες θέλουν να έχουν την τύχη της μάνας των βιαστών.. Να βρούνε κανα πλούσιο μαλακα να καβατζωθουν.. Δύσκολα να εκτεθούν
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
987
Like
1.507
Πόντοι
206
Έχει ρουφήξει μούμιες η gilfara για να φτάσει στον λεβέντη.. Φορμόλη μυρίζει απο τις πολλες γέρικες πούτσες.. μονο για σκατ κάνει.. Δεν σε έβρισα μπούλη αλλα αν ήθελαν να πληρώσουν τρίτοι δεν θα τα σκάγαν στην Γεωργίτσα απο την βι πε.. Έχει βίζιτες που θα την κάναν την δουλειά αθόρυβα και επαγγελματικά χωρις να βγουν στην κάμερα

Να με ρούφαγε και μένα η καβλόγρια κι ας ήμουν μούμια

ScreenHunter 940.png
ScreenHunter 941.png
 

Συνημμένα

  • ScreenHunter 941.png
    ScreenHunter 941.png
    141,3 KB · Εμφανίσεις: 28

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6

Να με ρούφαγε και μένα η καβλόγρια κι ας ήμουν μούμια

ScreenHunter 940.png
ScreenHunter 941.png
Ανέβασε φωτο της με τον γέρο μπαμπα των βιαστών πριν πεθάνει, να γελάει και ο κάθε πικραμένος.. Τα μάτια του νεκρού άντρα της έχει η καριόλα.. χα χα χα

Ακόμα και η Μενδώνη την έφτυσε στην μάπα.. Οι βιαστές κατάφεραν να ξεφτιλίσουν το χέρι που τους τάιζε... H Μενδώνη ανακάλεσε τη δωρεά Λεβέντη μετά την εμπλοκή στην υπόθεση του βιασμού - Parallaxi Magazine
 
Τελευταία τροποποίηση:

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Τι σε νοιάζει ο γέρος την μάνα σου γάμησε?Αυτή γάμησε...εγώ εμπ1 δεν πάει να έχει πηδηχτεί και με τον Mumm Ra
hqdefault (2).jpg

Αν και σε κόβω για πασοκοθρεμμένο ...όταν η Μιμή έκανε φλογέρα στο ημιθανές ζόμπι τον Παπανδρέα ήταν μαγκιά?

Ο μαμρα μπροστα στον γερο Λεβέντη ειναι πιπίνι.. Σου είπα οτι η Μιμή ειναι λιγότερο πουτάνα απο την μάνα των βιαστών???
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
987
Like
1.507
Πόντοι
206
Ο μαμρα μπροστα στον γερο Λεβέντη ειναι πιπίνι.. Σου είπα οτι η Μιμή ειναι λιγότερο πουτάνα απο την μάνα των βιαστών???
Προτρέχεις ...βιαστές (βιαστής δηλ μόνο ο ένας κατηγορείται)θα είναι όταν καταδικαστεί σε β'βαθμό.Προς το παρόν η κοπελιά έχει πολύ αδύναμη υπόθεση αδύναμα στοιχεία ,τα πιο πολλά ράδιο αρβύλες Γκειώνηδων και Ταρζανόπουλου.Ένας έμπειρος ποινικολόγος στυλ Κούγια-Κεχαγιόγλου θα καταρρίψει πανεύκολα το αφήγημα του "βιασμού" ...το πολύ πολύ μη συναινετική πράξη να πάει(εως 10 χρόνια στα 2 έξω με μεροκάματα ίσως πάρει κι αναστολή κι ελαφρυντικό λόγω προτέρου εντίμου βίου)...Ειδικά όταν αποδειχθούν καθαρές απο roofies κι οι αιματολογικές/ουρολογικές που εγιναν και 3 (!) μέρες μετά...Αν υποπτεύεσαι ότι σε πότισαν ματζουράνα για να σου σκισουν τις τρύπες όλες δεν περιμένεις 3 μέρες να δώσεις αίμα πας σε νοσοκομείο μέσα λίγες ώρες μην πω ώρα...Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΤΑΜΙΤΣΑΣ ΜΠΑΖΕΙ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: diopos

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Προτρέχεις ...βιαστές (βιαστής δηλ μόνο ο ένας κατηγορείται)θα είναι όταν καταδικαστεί σε β'βαθμό.Προς το παρόν η κοπελιά έχει πολύ αδύναμη υπόθεση αδύναμα στοιχεία ,τα πιο πολλά ράδιο αρβύλες Γκειώνηδων και Ταρζανόπουλου.Ένας έμπειρος ποινικολόγος στυλ Κούγια-Κεχαγιόγλου θα καταρρίψει πανεύκολα το αφήγημα του "βιασμού" ...το πολύ πολύ μη συναινετική πράξη να πάει(εως 10 χρόνια στα 2 έξω με μεροκάματα ίσως πάρει κι αναστολή κι ελαφρυντικό λόγω προτέρου εντίμου βίου)...Ειδικά όταν αποδειχθούν καθαρές απο roofies κι οι αιματολογικές/ουρολογικές που εγιναν και 3 (!) μέρες μετά...Αν υποπτεύεσαι ότι σε πότισαν ματζουράνα για να σου σκισουν τις τρύπες όλες δεν περιμένεις 3 μέρες να δώσεις αίμα πας σε νοσοκομείο μέσα λίγες ώρες μην πω ώρα...Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΤΑΜΙΤΣΑΣ ΜΠΑΖΕΙ.
Σου ξαναείπα τυγχάνει να την ξέρω εξ αποστασεως και για κακη τους τύχη δεν ειναι μια βίζιτα σαν την μάνα τους αλλα ενα κορίτσι που δούλευε στην βι πε .. Εκέι την πάτησαν..

Όσο για τα άχρηστα μπάσταρδα που μονο με βιάγκρα τους κάνει κουκου, κατάφεραν να ξεφτιλίσουν την βλάχα μάνα που τους ταίζει και το International Foundation for Greece που έχει στήσει για να δικαιολογήσει την ύπαρξη της.. Μόλις την έφτυσε η Μενδώνη.. χα χα χα

Και για να της πετάει η Μενδώνη την χορηγία στην μάπα δεν μπάζει καθολου... Κάτι ξέρουν παραπάνω στην νδουλα
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
987
Like
1.507
Πόντοι
206
Σου ξαναείπα τυγχάνει να την ξέρω εξ αποστασεως και για κακη τους τύχη δεν ειναι μια βίζιτα σαν την μάνα τους αλλα ενα κορίτσι που δούλευε στην βι πε .. Εκέι την πάτησαν..

Όσο για τα άχρηστα μπάσταρδα που μονο με βιάγκρα τους κάνει κουκου, κατάφεραν να ξεφτιλίσουν την βλάχα μάνα που τους ταίζει και το International Foundation for Greece που έχει στήσει για να δικαιολογήσει την ύπαρξη της.. Μόλις την έφτυσε η Μενδώνη.. χα χα χα
58046_1717522465341_1456643246_1791284_868968_n.jpg
λήψη.jpg

Κούρασε το κλάμα κι οδυρμός περί ΒΙ.ΠΕ. ..Η ΚΛΑΚ ΦΙΛΜΣ σας παρουσιάζει ΓΕΩΡΓΙΑ Η ΒΙΑΣΜΕΝΗ "ήμουνα φτωχιά&ορφανή και με εκμεταλλεύτηκαν πλούσιοι σαρδανάπαλοι" ....ένα έργο ποιότητος ΕΓΧΡΩΜΟΝ
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
58046_1717522465341_1456643246_1791284_868968_n.jpg

Κούρασε το κλάμα κι οδυρμός περί ΒΙ.ΠΕ. ..Η ΚΛΑΚ ΦΙΛΜΣ σας παρουσιάζει ΓΕΩΡΓΙΑ Η ΒΙΑΣΜΕΝΗ ....ένα έργο ποιότητος ΕΓΧΡΩΜΟΝ
Μπας και σε βιάσαν και σενα τύπε και σου άρεσε.. Πολυ αγάπη τους έχεις τους βιαστές.. Να τους προξενέψεις στην κόρη σου και στην μάνα σου αφου τους αγαπάς τόσο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom