Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.294
Πόντοι
25.186
τψρα που βγηκε το πραγμα στη φορα αναγκαστικα θα τα πει πως την πίεσαν.
τωρα για το αν εισαι βλαξ…με αυτα που γραφεις οτι καλα να παθει, όχι δεν είσαι βλαξ….αλλο πραγμα εισαι….
σαφεστατα...οι εχεφρονες ανθρωποι προσεχουν πού πηγαινουν, προσεχουν τί πίνουν και προσέχουν και ποιός κερναει....
αυτη ειναι η διαφορα των ανθρωπων που προσεχουν απο τους ηλιθιους
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.294
Πόντοι
25.186
συμφωνω τυπε, δεν εισαι βλαξ, φαινεται αλλωστε. ενα πανηλιθιο σκουπιδι εισαι
θα προσεχεις τί λες τραμπουκε του πληκτρολογιου...
μαγκα εκ του ασφαλους..
βγηκατε να παρεχετε ως νταβαδες προστασια στο καθε τσολι
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.406
Πόντοι
2.306
σαφεστατα...οι εχεφρονες ανθρωποι προσεχουν πού πηγαινουν, προσεχουν τί πίνουν και προσέχουν και ποιός κερναει....
αυτη ειναι η διαφορα των ανθρωπων που προσεχουν απο τους ηλιθιους
μαλλον δεν διαβασες ουτε το αρθρο…
ο ιδιος ο τυπος απολογειται οτι ειχε ρολο στο ρολο του βιασμου της κοπελας…προφανως εχει καταλαβει τι τον περιμενει και προσπαθει να περισωσει οτι μπορει…
εσενα το σχολιο σου σε ολα αυτα ειναι οτι φταει η κοπελα οταν ο ιδιος ο ενδιαμεσος αποδεχεται οτι ασκησε πιεση και οτι αυτο που εκανε ηταν απαραδεκτο….
τωρα τις πιπες περι φρόνησηςσδεν ξερω σε ποιους τις πουλας, οταν ουτε ο ιδιος ο καταγγελομενος δεν καταφευγει σε τετοιες αηδιες.
Μπραβο, βασιλικοτερος του βασιλεως, κατι θα ξέρεις για τετοια θεματα.
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.294
Πόντοι
25.186
μαλλον δεν διαβασες ουτε το αρθρο…
ο ιδιος ο τυπος απολογειται οτι ειχε ρολο στο ρολο του βιασμου της κοπελας…προφανως εχει καταλαβει τι τον περιμενει και προσπαθει να περισωσει οτι μπορει…
εσενα το σχολιο σου σε ολα αυτα ειναι οτι φταει η κοπελα οταν ο ιδιος ο ενδιαμεσος αποδεχεται οτι ασκησε πιεση και οτι αυτο που εκανε ηταν απαραδεκτο….
τωρα τις πιπες περι φρόνησηςσδεν ξερω σε ποιους τις πουλας, οταν ουτε ο ιδιος ο καταγγελομενος δεν καταφευγει σε τετοιες αηδιες.
Μπραβο, βασιλικοτερος του βασιλεως, κατι θα ξέρεις για τετοια θεματα.
θα προσεχεις τί λες γιατι αποδεικνυεσαι οτι εισαι εντελως βλαξ.....οταν προσαπτεις πραγματα και σοβαρα μαλιστα πραγματα σε ανθρωπους που δε ξερεις...'
προφανως κι ειχε ρολο κ να καταδικαστει...
να μας πει ομως τί πιεση ασκησε...τί σημαινει "πιεσα βλακωδως" ???
με δικη της αποφαση δεν πηγε εκει η κοπελα ? δεν καταλαβε την πιεση ? δεν ηξερε πού πηγαινε ?
φταιει κι η ιδια...να μην πηγαινε
αφηστε επιτελους τη βρεφοποιηση της κοινωνιας κι οτι ολοι κι ολες ειναι θυματα..

αν εσυ λοιπον διαβασες το αρθρο, λεει σε καποια στιγμη μια οτι γινοταν πιο διαχυτικος....το χουφτωμα το αναφερει ως διαχυτικοτητα...αφου τα ανεχονται και τα εξωραιζουν ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
515
Like
766
Πόντοι
86
''Στις 2 Ιανουαρίου η Ελληνική Αστυνομία με ανακοίνωσή της αναφερόταν στη σύλληψη ενός 27χρονου με την κατηγορία του βιασμού εις βάρος 24χρονης σε γνωστό ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης. Δύο ημέρες αργότερα οδηγήθηκε στον εισαγγελέα, όπου από κοινού με τον ανακριτή αποφάσισαν να αφεθεί ελεύθερος με περιοριστικούς όρους, ένας από τους οποίους ήταν η απαγόρευση προσέγγισης και επικοινωνίας με την κοπέλα που κατήγγειλε το περιστατικό.''

Ωστόσο, δέκα ημέρες αργότερα προκύπτουν εύλογα ερωτήματα, καθώς όχι μόνο δεν ήταν ένας ο πρωταγωνιστής του περιστατικού αλλά περισσότεροι, ενώ την ίδια ώρα ένας άλλος άνδρας από τους φερόμενους ως δράστες παραδέχτηκε μέσω Instagram το συμβάν που κατήγγειλε η 24χρονη, αναφέροντας ανατριχιαστικές λεπτομέρειες για το τι ακριβώς συνέβη την εφιαλτική εκείνη νύχτα για τη νεαρή κοπέλα.


''«Την παραμονή της πρωτοχρονιάς διοργανώσαμε εγώ και οι συνεργάτες μου ένα πάρτι σε σουίτα γνωστού πεντάστερου ξενοδοχείου της πόλης μας. Στην προσπάθεια να γίνει μια όμορφη βραδιά, πίεσα βλακωδώς νεαρές κοπέλες να παραστούν ώστε να ομορφύνει η βραδιά για τους φίλους και πελάτες μας, που ήρθαν από την Αθήνα για το τριήμερο. Η κατάσταση παρεκτράπηκε κατά τη διάρκειά της νύχτας με αποτέλεσμα να εκτεθεί ανεπανόρθωτα ψυχικά και σωματικά μια κοπέλα που γνωρίζω και ήμουν σαφώς η πιεστική αιτία για να παραστεί στο πάρτι. Το λιγότερο που έχω να πω είναι ότι οφείλω ένα τεράστιο συγγνώμη», έγραψε στο Instagram ένας εκ των φερόμενων δραστών.''
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.333
Πόντοι
1.056
Αυτό το περιστατικό έχει σχέση με το εξώφυλλο του Μακελειού πριν από 10 μέρες περίπου ή είναι άσχετο με την υπόθεση; :think:
 

Συνημμένα

  • FJEi8y1XIAIe1Re.jpeg
    FJEi8y1XIAIe1Re.jpeg
    372,4 KB · Εμφανίσεις: 124

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.668
Like
11.132
Πόντοι
3.656
εγω δεν εχω καταλαβει....πώς ακριβως τις πίεσε αυτες για να πανε ?
αυτες ηλιθιες ειναι ? γιατι πανε ?
τα θελει ο κωλος τους
ηλιθιες δεν ειναι αυτες.....ηλιθιο(τουλαχιστον) ειναι αυτο που εγραψες....
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.333
Πόντοι
1.056
Ρε τον τσακαλο τον Χίο. Εντωμεταξυ είναι ο πρώτος από τα μέσα ενημέρωσης που αποκάλυψε το γεγονός. Και αν κρίνω από την "βαρύτητα" των ονομάτων που εμπλέκονται, μάλλον θα είναι και ο μοναδικός :confused:
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.294
Πόντοι
25.186
ηλιθιες δεν ειναι αυτες.....ηλιθιο(τουλαχιστον) ειναι αυτο που εγραψες....
οχι ειναι τερας εξυπναδας για να πει καπου που την πιεσαν, που της εδωσαν ποτο με δε ξερω κι εγω τι μεσα και που τη βιασαν...
και παιρνετε και το μερος της κιολας
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.406
Πόντοι
2.306
θα προσεχεις τί λες γιατι αποδεικνυεσαι οτι εισαι εντελως βλαξ.....οταν προσαπτεις πραγματα και σοβαρα μαλιστα πραγματα σε ανθρωπους που δε ξερεις...'
προφανως κι ειχε ρολο κ να καταδικαστει...
να μας πει ομως τί πιεση ασκησε...τί σημαινει "πιεσα βλακωδως" ???
με δικη της αποφαση δεν πηγε εκει η κοπελα ? δεν καταλαβε την πιεση ? δεν ηξερε πού πηγαινε ?
φταιει κι η ιδια...να μην πηγαινε
αφηστε επιτελους τη βρεφοποιηση της κοινωνιας κι οτι ολοι κι ολες ειναι θυματα..

αν εσυ λοιπον διαβασες το αρθρο, λεει σε καποια στιγμη μια οτι γινοταν πιο διαχυτικος....το χουφτωμα το αναφερει ως διαχυτικοτητα...αφου τα ανεχονται και τα εξωραιζουν ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ
Αν τελειωσες με τις απειλες και επειδη δηλωνεις οτι δεν εισαι και βλαξ…

«Την παραμονή της πρωτοχρονιάς διοργανώσαμε εγώ και οι συνεργάτες μου ένα πάρτι σε σουίτα γνωστού πεντάστερου ξενοδοχείου της πόλης μας. Στην προσπάθεια να γίνει μια όμορφη βραδιά, πίεσα βλακωδώς νεαρές κοπέλες να παραστούν ώστε να ομορφύνει η βραδιά για τους φίλους και πελάτες μας, που ήρθαν από την Αθήνα για το τριήμερο. Η κατάσταση παρεκτράπηκε κατά τη διάρκειά της νύχτας με αποτέλεσμα να εκτεθεί ανεπανόρθωτα ψυχικά και σωματικά μια κοπέλα που γνωρίζω και ήμουν σαφώς η πιεστική αιτία για να παραστεί στο πάρτι. Το λιγότερο που έχω να πω είναι ότι οφείλω ένα τεράστιο συγγνώμη», έγραψε στο Instagram ένας εκ των φερόμενων δραστών.

εσυ αντιλαμβανεσαι οτι ο τυπος αυτος προχωρα σε δημοσια συγγνώμη στο instagram χωρις να εχει συμβουλευθει πρωτα δικηγορο?
τους εχει παει το σκατο στη καλτσα ειναι η δικη μου αποψη.
εσυ τωρα προσπαθεις να τα ριξεις στην κοπελα διοτι επρεπε να ξερει οτι εφοσον παει στο παρτυ και θα τη βιασουν/ χουφτωσουν κλπ.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.668
Like
11.132
Πόντοι
3.656
οχι ειναι τερας εξυπναδας για να πει καπου που την πιεσαν, που της εδωσαν ποτο με δε ξερω κι εγω τι μεσα και που τη βιασαν...
και παιρνετε και το μερος της κιολας
σταματα να λες μαλακιες και να εκτειθεσαι τυπε...ο ενας απο αυτους βγηκε και το παραδεχτηκε δημοσια...αλλα ακομα και να μη το παραδεχοταν δε σημαινει οτι οποια παει σε ενα παρτυ με οποιαδηποτε "πιεση" απο τον οποιονδηποτε πρεπει να κατσει να την πηδηξουν κιολας...το δικαιωμα να αρνηθει το εχει ακομα και μια ιεροδουλη που την πληρωνεις!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.294
Πόντοι
25.186
Αν τελειωσες με τις απειλες και επειδη δηλωνεις οτι δεν εισαι και βλαξ…

«Την παραμονή της πρωτοχρονιάς διοργανώσαμε εγώ και οι συνεργάτες μου ένα πάρτι σε σουίτα γνωστού πεντάστερου ξενοδοχείου της πόλης μας. Στην προσπάθεια να γίνει μια όμορφη βραδιά, πίεσα βλακωδώς νεαρές κοπέλες να παραστούν ώστε να ομορφύνει η βραδιά για τους φίλους και πελάτες μας, που ήρθαν από την Αθήνα για το τριήμερο. Η κατάσταση παρεκτράπηκε κατά τη διάρκειά της νύχτας με αποτέλεσμα να εκτεθεί ανεπανόρθωτα ψυχικά και σωματικά μια κοπέλα που γνωρίζω και ήμουν σαφώς η πιεστική αιτία για να παραστεί στο πάρτι. Το λιγότερο που έχω να πω είναι ότι οφείλω ένα τεράστιο συγγνώμη», έγραψε στο Instagram ένας εκ των φερόμενων δραστών.

εσυ αντιλαμβανεσαι οτι ο τυπος αυτος προχωρα σε δημοσια συγγνώμη στο instagram χωρις να εχει συμβουλευθει πρωτα δικηγορο?
τους εχει παει το σκατο στη καλτσα ειναι η δικη μου αποψη.
εσυ τωρα προσπαθεις να τα ριξεις στην κοπελα διοτι επρεπε να ξερει οτι εφοσον παει στο παρτυ και θα τη βιασουν/ χουφτωσουν κλπ.
πού ειδες τις απειλες ??
φιλε μου μαλλον σα γκομενιτσα κανεις, μη μου απτου....ισως και γι αυτο να παιρνεις και το μερος της...
δε θα κατσω να κανω εικασιες για το αν εχει συμβουλευτει δικηγορο...
στην κοπελα ριχνω την ευθυνη που της αναλογει.....
να το ξαναπω ??? πώς τις πιεσε ?? και γιατι αυτη δεχθηκε μετα απο πιεση ?
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.294
Πόντοι
25.186
σταματα να λες μαλακιες και να εκτειθεσαι τυπε...ο ενας απο αυτους βγηκε και το παραδεχτηκε δημοσια...αλλα ακομα και να μη το παραδεχοταν δε σημαινει οτι οποια παει σε ενα παρτυ με οποιαδηποτε "πιεση" απο τον οποιονδηποτε πρεπει να κατσει να την πηδηξουν κιολας...το δικαιωμα να αρνηθει το εχει ακομα και μια ιεροδουλη που την πληρωνεις!!!
φιλε μου να καταδικαστει οπως του αρμοζει και να σαπισει στη φυλακη...δε με ενδιαφερει..
αυτο δε δικαιολογει σε καμια περιπτωση ομως την αποδοχη της προσκλησης μετα απο πιεση....φερει ευθυνη κι η γυναικα για ο,τι της συνεβη..
αν δεν το καταλαβαινεις, δεν μπορω να κανω κατι...
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.443
Πόντοι
9.931
Αν τελειωσες με τις απειλες και επειδη δηλωνεις οτι δεν εισαι και βλαξ…

«Την παραμονή της πρωτοχρονιάς διοργανώσαμε εγώ και οι συνεργάτες μου ένα πάρτι σε σουίτα γνωστού πεντάστερου ξενοδοχείου της πόλης μας. Στην προσπάθεια να γίνει μια όμορφη βραδιά, πίεσα βλακωδώς νεαρές κοπέλες να παραστούν ώστε να ομορφύνει η βραδιά για τους φίλους και πελάτες μας, που ήρθαν από την Αθήνα για το τριήμερο. Η κατάσταση παρεκτράπηκε κατά τη διάρκειά της νύχτας με αποτέλεσμα να εκτεθεί ανεπανόρθωτα ψυχικά και σωματικά μια κοπέλα που γνωρίζω και ήμουν σαφώς η πιεστική αιτία για να παραστεί στο πάρτι. Το λιγότερο που έχω να πω είναι ότι οφείλω ένα τεράστιο συγγνώμη», έγραψε στο Instagram ένας εκ των φερόμενων δραστών.

εσυ αντιλαμβανεσαι οτι ο τυπος αυτος προχωρα σε δημοσια συγγνώμη στο instagram χωρις να εχει συμβουλευθει πρωτα δικηγορο?
τους εχει παει το σκατο στη καλτσα ειναι η δικη μου αποψη.
εσυ τωρα προσπαθεις να τα ριξεις στην κοπελα διοτι επρεπε να ξερει οτι εφοσον παει στο παρτυ και θα τη βιασουν/ χουφτωσουν κλπ.
Αυτα μπορει να του ειπε δικηγόρος να τα γράψει ωστε καπως να ελαφρύνει την θέση του.
Τωρα δεν ξέρουμε και τη ειδους πίεση άσκησε στην κοπέλα.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.668
Like
11.132
Πόντοι
3.656
φιλε μου να καταδικαστει οπως του αρμοζει και να σαπισει στη φυλακη...δε με ενδιαφερει..
αυτο δε δικαιολογει σε καμια περιπτωση ομως την αποδοχη της προσκλησης μετα απο πιεση....φερει ευθυνη κι η γυναικα για ο,τι της συνεβη..
αν δεν το καταλαβαινεις, δεν μπορω να κανω κατι...
Και εγω δεν μπορω να κανω κατι αν εσυ δεν καταλαβαινεις οτι η αποδοχη μιας προσκλησης δε σημαινει αυτοματα οτι θα κατσει να την πηδηξουν.
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.443
Πόντοι
9.931
Δηλαδη ρε τυποι επειδή η κοπελα υποχώρησε στην πίεση που της άσκησε ο τυπος επρεπε να την βιασουν :confused: :idiot::uglystupid:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.406
Πόντοι
2.306
σταματα να λες μαλακιες και να εκτειθεσαι τυπε...ο ενας απο αυτους βγηκε και το παραδεχτηκε δημοσια...αλλα ακομα και να μη το παραδεχοταν δε σημαινει οτι οποια παει σε ενα παρτυ με οποιαδηποτε "πιεση" απο τον οποιονδηποτε πρεπει να κατσει να την πηδηξουν κιολας...το δικαιωμα να αρνηθει το εχει ακομα και μια ιεροδουλη που την πληρωνεις!!!
Εσυ πολυ καλα τα λες τυπε, δυστυχως υπαρχουν έξυπνοι που δεν έχουν την ιδια άποψη.
μοναδικο σεναριο παντως που μπορει να «σταθει» και βεβαια παρα πολυ τραβηγμενο ειναι να τους την ειχαν στημενη…
Στη περιπτωση αυτη βεβαιαι θα πληρωσουν τα μαλιοκεφαλα τους για να ξεμπερδέψουν . Οπως ειπε και ενας εξυπνος εδω «ηθελες τα και επαθες τα».
Βεβαια το πιο πιθανο ειναι οτι φταινε κανονικοτατα.
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.294
Πόντοι
25.186
Και εγω δεν μπορω να κανω κατι αν εσυ δεν καταλαβαινεις οτι η αποδοχη μιας προσκλησης δε σημαινει αυτοματα οτι θα κατσει να την πηδηξουν.
μετα απο πιεση εχει διαφορά....οταν σε πιεζουν καποιοι για κατι, κι ειδικα να πας σε σουιτα ξενοδοχειου, αρχιζεις και καταλαβαινεις οτι κατι δεν παει καλα...

εσενα αν σε πιεσουν 5 πουστηδες να πας σε παρτι στο χιλτον, να πας...
μετα αν φυγεις ξεκωλιασμενος, βγες και πες με βιασαν
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.294
Πόντοι
25.186
Δηλαδη ρε τυποι επειδή η κοπελα υποχώρησε στην πίεση που της άσκησε ο τυπος επρεπε να την βιασουν :confused: :idiot::uglystupid:
αυτο καταλαβες ???
ειπε κανεις οτι συμφωνω με το βιασμο??
διαχωρισε στο κεφαλι σου το ενα απο το αλλο...
εφοσον ομως υποχωρησε στην πιεση, καλα να παθει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom