Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.801
Like
15.627
Πόντοι
3.656
Φυλακες Ελβετιας ζαχαρη θα την βγαλει,στον Ερντογαν πρεπει να τον στειλουμε τον πουσταρα

τυπε στις ελληνικες φυλακες θα παει ο τυπος που το εχει τεραστια αναγκη :effemine: :gay: :confused: :confused: :confused:


615_1000.gif
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Μία χαρά βίζιτα θα γίνει. Εγώ θα την έπαιρνα, λες να μου κάνει μήνυση επειδή την βίασα όταν την έκλεισα από γραφείο;

300 ταρίφα TV celebrity.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.298
Πόντοι
1.446
τυπε μια και φαινεται πολυ σκληρος χυστης,δεν θα θελει να φυγει απο εκει :effemine: :gay: :confused: :confused: :confused:
Ας τον κρατησουν εκει χωρις Instagram και social γενικα για να μην βλεπουμε τις αηδιες του
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.453
Like
1.451
Πόντοι
216
Γιατί δεν χρωστάτε? Αφου χάρη στις κυβερνήσεις και τα κονε γίνατε πλουσιοι
δεν καταλαβαινω την απαντηση. κανονικα καθε ελληνας χρωστα στα παιδια του γιατι επι πατσοκ τα ετρωγε σε 4ροδες εξοχικα διακοπες σκαφη σπιτια και τετοιες μαλακιες.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.875
Κριτικές
30
Like
21.047
Πόντοι
8.815
τελικα οι κακοι δεξιοι πλουσιοι λαδωσανε το συστημα το σαπιο και τηνε βγαλανε καθαρη,ειπε ο Μακης ο Στραβοκλανιδης και η Μαρια η Πορδοπουλου,χρηστες fb.
το οτι η καριολα ειπε ψεματα και τελικα χρεωσε δυο αθωους ως βιαστες,τους ξεφτιλισαν με φωτογραφιες σε ολη την Ελλαδα,τους πηγαν ορθιους με σχολια για καρκινους και θανατους σε ολα τα social media,δεν περναει απ'το μυαλο του μεσου Ελληνα πανηλιθιου αγραμματου τετραμαλακα,ποσο μαλλον απο το μυαλο της μεσης φεμινιστριας τουιτερους που ειναι γεματο σκατα κολλημενο σε αλλες εποχες.
 

kenken13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
9
Like
16
Πόντοι
0
δυστυχως μια μεγαλη μεριδα του πληθυσμου στην ελλαδα νομιζει οτι οι πλουσιοι τους χρωστανε.
Μεγάλη εννοείς σχεδόν όλοι; Πόσες φορές έχεις ακούσει τη φράση 'εσύ δεν έχεις ανάγκη, κάνε ρεφενέ και για τους υπόλοιπους'. Αυτή είναι η λογική, ότι δεν πάει να σκυλογ@@@@σαι στη δουλειά και τα άγχη και ο άλλος να πατάει τη σφραγίδα στο πρωτόκολλο του Δήμου, τα λεφτά στις τσέπες σας μαζί τα έχετε. Βέβαια εσύ μπορεί να πάθεις καρδιά/εγκεφαλικό στα 45 και ο άλλος θα είναι ήδη συνταξιούχος στην πράξη, αλλά...λεπτομέρειες!

Και ο μπόκολος το ίδιο λέει με άλλα λόγια. Ο φθόνος είναι που τρέφει τη νοοτροπία ότι "μου χρωστάνε όλοι", γιατί ζηλεύει και αντί να κοιτάξει να γίνει καλύτερος, κοιτάει να χαμηλώσει τον άλλο, με κουτοπονηριές και δολοπλοκίες.
Δυστυχώς είμαστε πολύ χαμηλά στην Ελλάδα πολιτισμικά.

Προσωπικά χαίρομαι που αθωώθηκαν οι 'billionaires' γιατί αν τους καταδικάζαν με τέτοια εμφανή έλλειψη οποιουδήποτε στοιχείου και με τόσες ενδείξεις περί του αντιθέτου, θα είμασταν όλοι σε τεράστιο κίνδυνο. Φτωχοί/πλούσιοι/billionaires, ο εκβιαστής θα πάρει ότι μπορεί από όποιον μπορεί.
Και σιγά τη γκόμενα στην τελική που νόμιζε ότι έχει πιάσει τον παπα απτ@@, απλά είναι μικρή και έχει πολύ (μα πολύ...) μεγάλη ιδέα για τον εαυτό της.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.898
Like
1.781
Πόντοι
216
Μα βγήκε η Τατιάνα και είπε πως λείπουν κομμάτια από τα βιντεο των καμερών του ξενοδοχείου. Πάνε τα συγκαλύψουν και καλά.. :jerking:
:jerking:. Βρήκαν ολες οι πικραμένες πάτημα να συνεχίσουν να γκρινιάζουν.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
τυπε αν ασκηθει ποινικη διωξη υπαρχει και διεθνες ενταλμα συλληψης :wanker: :wanker: :wanker:
Ανάλογα που θα την κάνει, αν την κάνει Αγγλία με ενα καλό δικηγόρο δεν σε εκδίδει,ούτε αν έρθει στην Ρωσία ανάλογα το αδίκημα σε εκδίδουν, αν πάρεις άδεια διαμονής ούτε, στην Γερμανία δεν σε εκδίδουν, το θέμα είναι να την κάνεις σε αυτές της χώρες ώστε να μην πας φυλακή στην Ελλάδα, μετα θα είναι δύσκολο να ταξιδέψεις γιατί θα φένεται στην interpol ,την έκανε ο γκιωνης
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Μα καλά φουκαράδες είστε εκεί στην Ελλάδα και σάς την έφερε ο γκιωνης,σας πήρε λεφτά και την έκανε :2funny::jerking:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.316
Κριτικές
167
Like
27.503
Πόντοι
34.538
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Τώρα θα περάσει στην επίθεση. Την έχω ικανή να κάνει αγωγή στον κιτρινιάρη τον Μάκη και στον γκει ακτιβιστή :jerking: επειδή έβγαλαν στην δημοσιότητα πράγματα χωρίς την συγκατάθεση της. Θα πει πως την παρέσυραν κτλ κτλ.
δεν θα μου φαινόταν απίθανο. Καταλαβαίνεις όμως ότι αν τυφλωθεί από θυμό και το κάνει, από εκεί και πέρα όλες οι πόρτες θα κλείσουν δια παντός
 

jfshjsshiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
879
Like
2.313
Πόντοι
446
Παιδία να σας πώ κάτι που παρατήρησα.
25 Ιανουαρίου 2021: ποστάρει ποζέρικη φωτό στο ινστα.
21 Μαρτίου 2021: ανεβάζει βιντεο με το αγόρι της
(που έχασε την μάχη..)
με λεζάντα "ψυχη μου καλό παράδεισο κλπ"
23 Απριλίου 2021 (ένα μήνα μετά): ανεβάζει πάλι ποζερο φωτογραφία.
5 Μαίου 2021 (12 μέρες μετά): Ανεβάζει " καλό παράδεισο μανούλα μου"
11 Ιουνίου 2021 (35 μέρες μετά): Ανεβάζει χαμογελαστή φωτό
11 Ιουλίου 2021: ποζάρει με μαγίο .
Σας φαίνεται νορμάλ όλο αυτό;
Οκ η ζωή τραβάει μπροστά και ναι οι ζωντανοί με τους ζωντανούς. Αλλά κάθιστε ρε παιδία ανα μηνα έχανε κάποιον πολύ στενό της που υποθέτω αγαπούσε πολυ. Και καθε επόμενο μηνα ποζαρε με χαμογελο.
Είμαι τοσο ευαισθητος εγώ δηλαδή; Εγώ νομιζω θα ήμουν χάλια και καλά να ήμουν ΔΕΝ θα ποστάριζα τέτοια. Άρα μηπως δεν έχει επίγνωση τι της συμβαινει και γιαυτο έπαιξε και όλο αυτο; Κάτι δεν παει καλά μαζί της.
Ειναι κενη συναισθημάτων τι να πω...
Μήπως τους έφαγε η κοινωνιοπαθής :confused:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.522
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Μήπως τους έφαγε η κοινωνιοπαθής :confused:

Πέρασε και μένα σαν ιδεα από το μυαλό μου, ντρέπομαι που το λέω. Εδώ η άλλη καθάρισε και τα τρια παιδιά της... πού ζούμε ρε πούστη μου...
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.259
Like
34.940
Πόντοι
9.931

Εχει ψωμί η υπόθεση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom