Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
σβηστε το σχολιο μου για το σφαξι μο πιο πανω μη μας κλεισουν δε μπορω εγω να το σβησω για καποιο λογο
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.875
Κριτικές
30
Like
21.047
Πόντοι
8.815
Ετσι και τις μπαλες μεσα
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.298
Πόντοι
1.446
Πραγματικά την σιχάθηκε η ζωή μου αυτην την τυπισσα και ολο ανεβαζει βινετακια με τον μαλακα τον Μακη το Youtube οτι την αδικησε το συστημα και οτι οι Λεβεντηδες τους εχουν αγορασει ολους. Πρεπει να την πανε τρενο δικαστικα οι Λεβεντηδες φαγανε ξεφτιλα χωρις να φταινε,δεν εχει σημασια οτι ειναι πλουσιοι δεν μπορεις να κατηγορεις καποιον επειδη σου την βαρεσε στο μυαλο.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.875
Κριτικές
30
Like
21.047
Πόντοι
8.815
Πραγματικά την σιχάθηκε η ζωή μου αυτην την τυπισσα και ολο ανεβαζει βινετακια με τον μαλακα τον Μακη το Youtube οτι την αδικησε το συστημα και οτι οι Λεβεντηδες τους εχουν αγορασει ολους. Πρεπει να την πανε τρενο δικαστικα οι Λεβεντηδες φαγανε ξεφτιλα χωρις να φταινε,δεν εχει σημασια οτι ειναι πλουσιοι δεν μπορεις να κατηγορεις καποιον επειδη σου την βαρεσε στο μυαλο.
Οταν ακους "το συστημα ειναι σαπιο,το συστημα εξαγοράστηκε,συστημα συστημα συστημα" καταλαβαινεις οτι εχεις να κανεις με αγραμματο ηλιθιο ή αριστερο πανηλιθιο. Αυτη η καριολα θα φαει αγωγη απο τον Β.Λεβεντη και οποιος τους ειχε διασύρει χωρις επισημα στοιχεια επισης.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.298
Πόντοι
1.446
Οταν ακους "το συστημα ειναι σαπιο,το συστημα εξαγοράστηκε,συστημα συστημα συστημα" καταλαβαινεις οτι εχεις να κανεις με αγραμματο ηλιθιο ή αριστερο πανηλιθιο. Αυτη η καριολα θα φαει αγωγη απο τον Β.Λεβεντη και οποιος τους ειχε διασύρει χωρις επισημα στοιχεια επισης.
Μακαρι πραγματικα και το αλλο το μουνοπανο στο insta πρεπει να φαει ακομα χειροτερη αγωγη μιλαμε για μεγαλο μπασταρδο,ηδη ενας δικηγορος εχει καταθεσει αγωγη εναντιον του
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.875
Κριτικές
30
Like
21.047
Πόντοι
8.815
Μακαρι πραγματικα και το αλλο το μουνοπανο στο insta πρεπει να φαει ακομα χειροτερη αγωγη μιλαμε για μεγαλο μπασταρδο,ηδη ενας δικηγορος εχει καταθεσει αγωγη εναντιον του
Αστον αυτον. Αυτος πολυ απλα μια μερα θα φαει πολυ χοντρο βρομοξυλο. Αυτες που πρεπει να φανε χοντρο γαμησι ειναι οι υπεροχες γυναικες,μιτουδες στο Instagram. Χωρις στοιχεια διασυρμό δε θα κανεις καριολα φεμινιστρια.
Εδω που τα λεμε και ο πουστης πρεπει να φαει μηνυση αλλα απ'οτι εμαθα δε θα ασχοληθουν με αυτον.
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Μακαρι πραγματικα και το αλλο το μουνοπανο στο insta πρεπει να φαει ακομα χειροτερη αγωγη μιλαμε για μεγαλο μπασταρδο,ηδη ενας δικηγορος εχει καταθεσει αγωγη εναντιον του
Σωστός.
Αστον αυτον. Αυτος πολυ απλα μια μερα θα φαει πολυ χοντρο βρομοξυλο. Αυτες που πρεπει να φανε χοντρο γαμησι ειναι οι υπεροχες γυναικες,μιτουδες στο Instagram. Χωρις στοιχεια διασυρμό δε θα κανεις καριολα φεμινιστρια.
Εδω που τα λεμε και ο πουστης πρεπει να φαει μηνυση αλλα απ'οτι εμαθα δε θα ασχοληθουν με αυτον.
Ολόσωστος!
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
689
Πόντοι
86
Αν δούμε λίγο πιο προσεκτικά την υπόθεση βλέπουμε ότι τα πρόσωπα που έπαιξαν κομβικό ρόλο στο ξεχείλωμα αυτής της ιστορίας είναι όλα άντρες:

1. Ο νταής εργοδότης
2. Ο «ακτιβιστής»
3. Ο Τριανταφυλλόπουλος

Η μεγαλύτερη δύναμη των μυτούδων και των φεμιναζί δεν είναι άλλη από τους μαλάκες άντρες.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
12
Like
6.960
Πόντοι
2.646
Αν δούμε λίγο πιο προσεκτικά την υπόθεση βλέπουμε ότι τα πρόσωπα που έπαιξαν κομβικό ρόλο στο ξεχείλωμα αυτής της ιστορίας είναι όλα άντρες:

1. Ο κερατάς εργοδότης
2. Ο «ακτιβιστής»
3. Ο Τριανταφυλλόπουλος

Η μεγαλύτερη δύναμη των μυτούδων και των φεμιναζί δεν είναι άλλη από τους μαλάκες άντρες.
Τυπε, στο έφτιαξα λίγο
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Δεν θα υπάρξει καμιά επίπτωση απ' την δικαιοσύνη για τις πράξεις της και ήδη λόγω του πολέμου το θέμα έχει υποβαθμιστεί αρκετά απ' τα μέσα ενημέρωσης, οπότε ό,τι προπαγάνδα ήταν να περαστεί στο κοινό υποσυνείδητο απ' τους metoo/φεμινίστριες έχει ήδη περαστεί.. Συν του ότι έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στην συγκεκριμένη υπόθεση, τα θύματα είναι λεφτάδες οπότε θα πουνε ότι η δικαιοσύνη "εξαγοράστηκε"...
Welcome to the clown world... :confused:
 

toni1969papadop

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
144
Like
940
Πόντοι
81
Παιδία να σας πώ κάτι που παρατήρησα.
25 Ιανουαρίου 2021: ποστάρει ποζέρικη φωτό στο ινστα.
21 Μαρτίου 2021: ανεβάζει βιντεο με το αγόρι της
(που έχασε την μάχη..)
με λεζάντα "ψυχη μου καλό παράδεισο κλπ"
23 Απριλίου 2021 (ένα μήνα μετά): ανεβάζει πάλι ποζερο φωτογραφία.
5 Μαίου 2021 (12 μέρες μετά): Ανεβάζει " καλό παράδεισο μανούλα μου"
11 Ιουνίου 2021 (35 μέρες μετά): Ανεβάζει χαμογελαστή φωτό
11 Ιουλίου 2021: ποζάρει με μαγίο .
Σας φαίνεται νορμάλ όλο αυτό;
Οκ η ζωή τραβάει μπροστά και ναι οι ζωντανοί με τους ζωντανούς. Αλλά κάθιστε ρε παιδία ανα μηνα έχανε κάποιον πολύ στενό της που υποθέτω αγαπούσε πολυ. Και καθε επόμενο μηνα ποζαρε με χαμογελο.
Είμαι τοσο ευαισθητος εγώ δηλαδή; Εγώ νομιζω θα ήμουν χάλια και καλά να ήμουν ΔΕΝ θα ποστάριζα τέτοια. Άρα μηπως δεν έχει επίγνωση τι της συμβαινει και γιαυτο έπαιξε και όλο αυτο; Κάτι δεν παει καλά μαζί της.
Ειναι κενη συναισθημάτων τι να πω...
Οπως τα λες ακριβως !
 

toni1969papadop

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
144
Like
940
Πόντοι
81
φηξφηφ.jpg
Και σιγα την σκατοφατσα . Το φιλτρο στο Insta παει σύννεφο!
Στο Λεβεντόπαιδο ξινο βγήκε το σαβουρογαμήσι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Πραγματικά την σιχάθηκε η ζωή μου αυτην την τυπισσα και ολο ανεβαζει βινετακια με τον μαλακα τον Μακη το Youtube οτι την αδικησε το συστημα και οτι οι Λεβεντηδες τους εχουν αγορασει ολους. Πρεπει να την πανε τρενο δικαστικα οι Λεβεντηδες φαγανε ξεφτιλα χωρις να φταινε,δεν εχει σημασια οτι ειναι πλουσιοι δεν μπορεις να κατηγορεις καποιον επειδη σου την βαρεσε στο μυαλο.
έχω ξαναγράψει ότι ο φθόνος είναι το πιο δυσβάστακτο ανθρώπινο συναίσθημα. Αμέτρητοι βλαμμένοι χάρηκαν, επειδή οι ίδιοι πέρασαν πρωτοχρονιά μόνοι με τα κατοικίδιά τους και οι τυπάδες σε Σουίτα 5στερου με Βίζιτες. Και δεν σκέπτονται πως αν κυριαρχήσει η Λογική κάθε καταγγελία είναι αληθινή, κινδυνεύουν και οι ίδιοι, ή άντρες του κύκλου τους
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Οταν ακους "το συστημα ειναι σαπιο,το συστημα εξαγοράστηκε,συστημα συστημα συστημα" καταλαβαινεις οτι εχεις να κανεις με αγραμματο ηλιθιο ή αριστερο πανηλιθιο. Αυτη η καριολα θα φαει αγωγη απο τον Β.Λεβεντη και οποιος τους ειχε διασύρει χωρις επισημα στοιχεια επισης.
ή με συστηματικό εκβιαστή (ονόματα δεν λέμε) που της είπε τι ακριβώς πρέπει να πει, αφού η ίδια δεν είχε το μυαλό. Ο εν λόγω δεν κινδυνεύει πραγματικά, αφού έβαλε την ηλίθια μπροστά. Αν του καθόταν θα κονόμαγε, αν δεν του καθόταν θα έψαχνε άλλη Αποκαλυπτική Είδηση
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μετά το 12:00 οι καταθέσεις των υπαλλήλων του ξενοδοχείου για την κυρία.


Ρωτήσαμε λέει την κυρία αν μπερδεύτηκε και πήγε σε λάθος δωμάτιο...
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
12
Like
6.960
Πόντοι
2.646
ή με συστηματικό εκβιαστή (ονόματα δεν λέμε) που της είπε τι ακριβώς πρέπει να πει, αφού η ίδια δεν είχε το μυαλό. Ο εν λόγω δεν κινδυνεύει πραγματικά, αφού έβαλε την ηλίθια μπροστά. Αν του καθόταν θα κονόμαγε, αν δεν του καθόταν θα έψαχνε άλλη Αποκαλυπτική Είδηση
Ναι τυπε, αλλά ο τρυπιος έχει τώρα να αντιμετωπίσει κόκα κόλα κτλ, όχι τον μανάβη της γειτονιάς. Δύο σπασμένα χέρια είναι το λιγότερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom