Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Δηλαδη κοπελια επειδη τα κοπανησες,και μετα τον εφαγες ειναι βιασμος???

Δηλαδη αν παω εγω στο καζινο,ντιρλα σουρωμενος,και χασω ολα τα λεφτα μου...μπορω να τους καταγγειλω για κλοπη???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εντωμεταξύ άμα ήτανε μεθυσμένος ο Λεβέντης και γάμησε μπάζα μπορεί να κάνει καταγγελία?Μιλάμε για δύο μέτρα και δύο σταθμά πάντα.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.236
Πόντοι
376

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πριν η μετα την βιζιτα ιδου η απορια :think:
διαπιστωμενο? με τι κασε? πολυ στα γουστα μου αυτη η γκομενα. και κατι ασχετο btw αν ξερει κανεις. ισχυει οτι εκανε και η δουκισσα? δεν της φαινεται παντως, τλχ στα δικα μου ματια.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
διαπιστωμενο? με τι κασε? πολυ στα γουστα μου αυτη η γκομενα. και κατι ασχετο btw αν ξερει κανεις. ισχυει οτι εκανε και η δουκισσα? δεν της φαινεται παντως, τλχ στα δικα μου ματια.
ψιλο κασε πλεον λογω αναγνωρισημοτητας και Μυκονου . Ειχε πριν περασει απο γνωστα γραφεια για λιγο στα 500
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

toni1969papadop

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
144
Like
940
Πόντοι
81
Σχόλια Cult παραθρησκευτικής οργάνωσης απο κάτω απο πωρωμένους Leftard φεμιναζί και πανύβλακες που την πιστεύουν...Μπείτε για καταδυθείτε στην άβυσσο της ελληνέζικης ΒΛΑΚΕΙΑΣ και του άκριτου Φανατισμού και το δυστυχές είναι ότι όλοι σχεδόν είναη 20χρονα ...Zoomers η πιο ηλίθια και κακόγουστη γενιά ever...Αυτοί είναι ικανοί να ξαναβγάλουν Τσίπρα Βαρουφάκη Καμμένο
88B3A4DD-E56B-417C-81E8-B2BCC70D2D44.jpeg
Τελικά είναι πολύ πιο ύπουλη ... η αμφισβήτηση προκύπτει από τα κενα και τις ασάφειες μίας ιστορίας.
Ουσιαστικά η τύπισσα φορτώνει με τον χαρακτηρισμό του βιαστή οποιονδήποτε την αμφισβητεί !!!
Από πότε καταργήθηκε το τεκμήριο της αθωότητας ?
Πολύ εύκολα δεν δίνει χρησιμοποιεί τον όρο βιασμός τελικα ?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αγγλίδα κατήγγειλε οτι τη βίασε 40χρονος στη business class αεροπλάνου.Πολλοί βιασμοί.

«United Airlines»: Γυναίκα καταγγέλλει ότι τη βίασε 40χρονος επιβάτης κατά τη διάρκεια πτήσης

Πρέπει να προσεχουν οι κοπέλες στη μπίζνες κλας.Μπορει να τις μεθύσουν και να βρεθούν ξαφνικά με κάναν πουτσο στο στόμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.101
Πόντοι
1.436
μου στελνουν μηνυματα και με ρωταν τι προβλημα εχω με τον τριανταφυλλοπουλο
για τους απανταχού σανοφαγους λοιπον που πιστευουν οτι ο μακης ειναι καποιος μαχητης της δικαιοσυνης ή κατι τετοιο παραθετω αρθο απο το wikipedia με ολες τις φορες που εχει καταδικαστει


υποθεση κορκολη για παραδειγμα

Μεγάλο σάλο είχε προκαλέσει η προβολή προσωπικών στιγμών του Στέφανου Κορκολή με μια 15χρονη. Ο Κορκολής αθωώθηκε για όλες τις κατηγορίες, μεταξύ των οποίων και για διακίνηση ναρκωτικών, ενώ η ΕΣΗΕΑ είχε χαρακτηρίσει[4] «αήθη τηλεοπτικό κανιβαλισμό» την προβολή του συγκεκριμένου βίντεο. Επίσης η Αρχή Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα επέβαλε[11] πρόστιμο 35 εκατομμυρίων δραχμών στον Τριανταφυλλόπουλο και τον τηλεοπτικό σταθμό για την προβολή της κασέτας.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.973
Κριτικές
2
Like
5.976
Πόντοι
1.056
Αγγλίδα κατήγγειλε οτι τη βίασε 40χρονος στη business class αεροπλάνου.Πολλοί βιασμοί.

«United Airlines»: Γυναίκα καταγγέλλει ότι τη βίασε 40χρονος επιβάτης κατά τη διάρκεια πτήσης

Πρέπει να προσεχουν οι κοπέλες στη μπίζνες κλας.Μπορει να τις μεθύσουν και να βρεθούν ξαφνικά με κάναν πουτσο στο στόμα.
Μόνοι τους ήταν στο αεροπλάνο;
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445

ειναι καταφανεστατο το τρικλισμα , δεν το βλεπετε ρε ? :confused:

δλδ απαγορευεται να πηδας μεθυσμενη γκομενα :think:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.202
Like
3.451
Πόντοι
456
Στο βίντεο δεν φαίνεται η ημερομηνία και το δείχνει στην δημοσιότητα 1 μήνα μετά. Σοβαρά τώρα; Δηλαδή είναι κακοπροαίρετος όποιος σκεφτεί πως ήταν στημένο;
Με αυτά τα frames κάλλιστα θα μπορούσε να υποστηρίξει κάποιος πως είναι απλώς αφηρημένη.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.453
Like
1.451
Πόντοι
216
Στο βίντεο δεν φαίνεται η ημερομηνία και το δείχνει στην δημοσιότητα 1 μήνα μετά. Σοβαρά τώρα; Δηλαδή είναι κακοπροαίρετος όποιος σκεφτεί πως ήταν στημένο;
Με αυτά τα frames κάλλιστα θα μπορούσε να υποστηρίξει κάποιος πως είναι απλώς αφηρημένη.
αφου το ανεβασε ο τριαναταφυλοπουλος καποια πουστια παιζεται
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
To ποτίσανε το γκομενάκι, έγινε ντίρλα και το πήδηξε ο άλλος. Ούτε ναρκωτικά, ούτε τίποτα.
Τώρα το αν θεωρείται βιασμός να ποτίσεις ένα γκομενάκι μέχρι να γίνει ντίρλα, να πέσουν οι αναστολές, και να τον φάει είναι άλλο θέμα. Πιστεύω στην ηλικία της όχι
για δείξε μας σε ποιο σημείο των τοξικολογικών βρέθηκε πολύ αλκοόλ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε αυτη την υπόθεση δεν θα μάθουμε ποτε την αλήθεια, ο λόγος του ενός εναντίον του άλλου, εφόσον δεν υπάρχουν αποδείξεις ο καθένας μπορει να λέει οτι θέλει... πιάσ το αυγό και κούρευτο.
και που είναι οι αποδείξεις για το χάπι βιασμού που ισχυρίστηκε;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Δηλαδη κοπελια επειδη τα κοπανησες,και μετα τον εφαγες ειναι βιασμος???

Δηλαδη αν παω εγω στο καζινο,ντιρλα σουρωμενος,και χασω ολα τα λεφτα μου...μπορω να τους καταγγειλω για κλοπη???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
ακόμα να καταλάβεις πως αυτό που γινόταν εδώ και δεκαετίες, δηλ. να τα πιείτε με μια γκόμενα και να κοιμηθείτε μαζί, ΣΗΜΕΡΑ μετατρέπει τον άντρα σε βιαστή και τη γυναίκα σε θύμα;
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
o Μακης παντως μια χαρα βαφτισε ολους ψευδομαρτυρες , καμια 10αρια καλεσμενους που την ειδαν μετα στο παρτυ να τριβεται στον Λεβεντη :confused:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
o Μακης παντως μια χαρα βαφτισε ολους ψευδομαρτυρες , καμια 10αρια καλεσμενους που την ειδαν μετα στο παρτυ να τριβεται στον Λεβεντη :confused:
γιατί όχι; πρώτη φορά το κάνει;
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.258
Like
34.935
Πόντοι
9.931

Αλέξης Κούγιας: Όταν βλέπω τον Τριανταφυλλόπουλο να ασχολείται με μια υπόθεση, γνωρίζω εκ προοιμίου ότι αυτοί που καταγγέλλει θα αθωωθούν.​

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom