Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Την Καλησπερα στους Φιλους....δεν θα παρω θεση...εχουν ειπωθει αρκετα....Κυριοι μια ταινια που δειχνει σκηνη βιασμου ειναι το "μη αναστρεψιμο" του 2002......σκληρη σκηνη.....σοκαριστικη ....
ναι πολυ σοκαριστικη τυπε..χυσαμε μεχρι και τα σοβατεπι...
:bigdick::bigdick::bigdick::bigdick:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Επρεπε ισως να ειχε ζητησει εγγυητικη απο αναγνωρισμενη Τραπεζα. :confused:
εκτος αν κρατησε την «αποζημιωση» ο μαιτρ και η κοπελα αποφασισε να τα κανει ολα πουτ@να, οποτε δικαίως αντιδρα για αθέτηση συμφωνιας.
Μάλλον ο μαιτρ ήταν το γκαραντι
Κάτσε να φας κάνα πουτσο κ θα σε φτιάξω. Θα της είπε μετά πάρε κάνα 150αρι αυτή περίμενε κάνα 5χιλιαρο κ έγινε ότι έγινε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.307
Like
14.402
Εντάξει δεν υπάρχει λόγος για ban. Από αυτά που έχω διαβάσει στο παρόν νήμα συμφωνώ στα περισσότερα μαζί της και καλά τα λέει γενικά, αλλά μιλάμε επίπεδο κάτω από το 0, τελείως σκουπίδιασμα σε σημείο που αδυνατώ να διαβάσω τα posts της. Θα έκανα συσχέτιση "επαγγέλματος" και επιπέδου αλλά δεν θέλω να είμαι κακεντρ

Εντάξει δεν υπάρχει λόγος για ban. Από αυτά που έχω διαβάσει στο παρόν νήμα συμφωνώ στα περισσότερα μαζί της και καλά τα λέει γενικά, αλλά μιλάμε επίπεδο κάτω από το 0, τελείως σκουπίδιασμα σε σημείο που αδυνατώ να διαβάσω τα posts της. Θα έκανα συσχέτιση "επαγγέλματος" και επιπέδου αλλά δεν θέλω να είμαι κακεντρεχής :confused:
Aφού πήραμε και την άδεια σου οκ! Ρε ουστ μισογύνηκα γύναια, χωρίς μία κριτική, έχεις εσύ μούτρα να κριτικάρεις εμένα. Κι εσύ κι άλλος, πάτε στη γωνιά να δείτε άμα έρχομαι ρε. Το επίπεδο που απαντώ, είναι ο αντικατοπτρισμός στις μισυγύνηκες εκφράσεις σας, και καθόλου δεν το μετανιώνω, αντίθετα, το απολαμβάνω να σας ξεφτιλίζω, όπως ακριβώς κάνετε σεις σε μένα. Και κόφτε το, γιατί εδώ για άλλο θέμα είμεθα.
 

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.307
Like
14.402
Γιατί το έστησε ωραία ο Τριανταφυλλόπουλος.Είναι και κοινωνικό θέμα.Εδώ τώρα λέμε οτι θέλουμε στα αρχίδια μας όλα κτλ,έξω υπάρχει κοινωνική πίεση.Εχει μερίδες πληθυσμού που θέλουν να αλλάξει η κοινωνία και πιέζουν σε αυτή την κατεύθυνση.
Ασχετα αν εδώ βρίζουμε κάνουμε χαβαλέ κτλ.Αμα τα πεις αυτά έξω θα σε βρίσουν οι φεμινίστριες θα σε δείρουν οι ανάρχες,θα σε καταγγείλουν κτλ.KAI UA B;ALOYME MIA SKO;YPA NA KL;AC

Γιατί το έστησε ωραία ο Τριανταφυλλόπουλος.Είναι και κοινωνικό θέμα.Εδώ τώρα λέμε οτι θέλουμε στα αρχίδια μας όλα κτλ,έξω υπάρχει κοινωνική πίεση.Εχει μερίδες πληθυσμού που θέλουν να αλλάξει η κοινωνία και πιέζουν σε αυτή την κατεύθυνση.
Ασχετα αν εδώ βρίζουμε κάνουμε χαβαλέ κτλ.Αμα τα πεις αυτά έξω θα σε βρίσουν οι φεμινίστριες θα σε δείρουν οι ανάρχες,θα σε καταγγείλουν κτλ.
εγώ πάντως τη γνώμη μου την έχω πει κι έξω σε πολλούς γνωστούς, και δεν με βάρεσε κανείς, αντιθέτως τους έβαλα σε σκέψεις. Τώρα που βγήκαν οι εξετάσεις, θα δουν ότι είχα δίκιο. Πολλοί είναι πάντως που δεν τα πιστεύουν, πάρα πολύς κόσμος, συνετός και σοβαρός.
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
578
Πόντοι
301
Η αποσταση ειναι 800μετρα. Αν και μπορει να πηγε αυτη στο φαρμακειο να αγορασει ουροσυλλεκτες και οντως να εδωσε ουρα 12 + ωρες μετα δεν σημαινει οτι της εδωσαν GHB. Η πιθανοτητα ειναι ουτε 0.5% και αν σκεφτεις οτι οσα εχει πει εχουν βγει ψευδη τοτε η πιθανοτητα ειναι ακομα μικροτερη. Αλλωστε μπορει να δωσει τριχες να τις εξετασουν αφου εκει το GHB ανιχνευτείτε και μηνες μετα την καταναλωση.

Σε αυτα που ισχυριζεται παλι δεν κολλαει που λεει οτι πηρε το αυτοκινητο αφου ειχε πει οτι το αφησε στο ξενοδοχειο και οτι την πηγε στο τμημα το αφεντικο της. Επιπλεων πως οδηγησε αφου ηταν χαλια?
Άμα δεν βρουν ούτε στα μαλλιά, θα πει ο δικηγόρος έπρεπε να πάρουν μουνότριχες.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
εγω πιστευω οτι ο μετρ ειπε στη γεωργια πηγαινε να σε γαμησουν τα πλουσιοπαιδα και θα παρεις πολλα λεφτα,αυτη ειναι και λιγο χαζουλα,θα πηγε θα την γαμησανε τα μαλακισμενα απο ολκες τις τριπες και δεν θα της εδωσαν λεφτα,η μπορει να εδωσαν λεφτα μονο στο μετρ καια υτος ξερω εγω να εδωσε στη γεωργια μονο κανα100αρικο..καπως ετσι εγιναν τα πραγματα..τωρα να γουσταρε παρτουζα με τα μαλακιστιρια στο τζαμπα,απιθανο,αν και οι ελλεινιδες γενικα εχουν κακο γουστο στους αντρες,αλλα τοσο κακο γουστο πια δεν το νομιζω..
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

afragos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
55
Like
127
Πόντοι
0
Παρένθεση σχετική με την κοινωνίας που λέγαμε.
Βγήκε στο Netflix το

The Tinder Swindler​

Αξίζει να το δει κάποιος. Είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που λέγαμε για το ότι πρέπει να μάθουν οι άνθρωποι να αυτοπροστατευονται. Ο τύπος έφαγε 10 μύρια από γκομενες, 5 μήνες φυλακή και είναι έξω και γλενταει....

Να το θυμάστε τύποι. Πρέπει να μάθουμε ότι η εμπιστοσύνη κερδίζεται με τον χρόνο και όχι με τα μάτια. Πρέπει να μάθουν οι περισσότεροι να προστατευονται από καταστάσεις που μπορεί να μην έχουν γυρισμό. Πως δεν υπήρχαν αυτοκτονίες και δολοφονίες στο παραπάνω θέμα του Netflix, πραγματικά απορώ....
 

toni1969papadop

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
144
Like
940
Πόντοι
81
Σύμφωνα με την κατάθεση της ανήλικης στο πάρτυ της σουίτας οι γυναίκες που ήταν παρούσες έμοιαζαν με βίζιτες.
Ήταν σε μία γωνία και δεν μίλησαν με κανέναν πλήν του "διοργανωτή"
Άρα εγω πονηρά σκεπτόμενος λέω .
Αντικειμενικά η Γεωργία είναι ένα μέτριο κορίτσι ( κρίνοντας από τα βίντεο και όχι από τις φωτογραφίες που είναι τέρμα πηραγμένες )
Οπότε λογικό να μην την προσεγγίσει κανεις απο τους παρευρισκόμενους .
Οπότε φευγει από το πάρτυ χωρίς κονέ, χωρίς γνωριμία , χωρίς τιποτα.
Με την επιστροφή της όμως στο πάρτυ , και μαλιστα προωθώντας το προφίλ της κακόμοιρης κορασίδας που δεν νιώθει καλά , κατευθείαν "αναγκάζει" την προσοχή του άλλου.
Το πέτυχε ? Ναι.
Για έμενα είναι η κλασική περίπτωση της βλαχογκόμενας που επειδή στο χωριό της θεωρούνταν τοπ , έχει την πεποίθηση να ¨κατακτήσει¨ το σύμπαν.
Αν ρίξει κάποιος μια σύντομη ματιά στο προφίλ της στα σοσιαλ , εύκολα αντιλαμβάνεται τον ναρκισσισμό και την ματαιοδοξία της.
Σίγουρα απέχει από τον γλοιώδη χαρακτηρισμό του Τριανταφυλλόπουλου οπου είπε πως βρήκε ένα παιδάκι 24 ετών, που είναι "αρνί", άβγαλτο , απονήρευτο, μόνο του, εγκαταλελειμμένο!!!
Ειναι ξεκάθαρο οτι η Μπίκα και η ομάδα της προσπαθεί απελπισμένα να επηρεάσει την κοινή γνώμη εκμεταλλευόμενη το κίνημα me too και τον όχλο που λόγω οικονομικής κρίσης ευκολα ταυτίζεται και ισοπεδώνει οτιδήποτε πιστεύει πως αντιπροσωπεύει την "πλουτοκρατία"
Όσο για τον εργοδότη της , πολλά δεν μου κολλάνε ...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
εγώ πάντως τη γνώμη μου την έχω πει κι έξω σε πολλούς γνωστούς, και δεν με βάρεσε κανείς, αντιθέτως τους έβαλα σε σκέψεις. Τώρα που βγήκαν οι εξετάσεις, θα δουν ότι είχα δίκιο. Πολλοί είναι πάντως που δεν τα πιστεύουν, πάρα πολύς κόσμος, συνετός και σοβαρός.
Ναι, επειδή είσαι γυναίκα. Αν ήσουν άντρας κι έλεγες ακριβώς τα ίδια πράγματα, η διαδικασία θα ήταν καρμπόν.
1. Είσαι Μισογύνης
2. Είσαι Φασίστας
3. Ποιά σε πλήγωσε;
Αυτή είναι η τακτική, βρισιές και χαρακτηρισμοί αντί επιχειρημάτων
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
Σύμφωνα με την κατάθεση της ανήλικης στο πάρτυ της σουίτας οι γυναίκες που ήταν παρούσες έμοιαζαν με βίζιτες.
Ήταν σε μία γωνία και δεν μίλησαν με κανέναν πλήν του "διοργανωτή"
Άρα εγω πονηρά σκεπτόμενος λέω .
Αντικειμενικά η Γεωργία είναι ένα μέτριο κορίτσι ( κρίνοντας από τα βίντεο και όχι από τις φωτογραφίες που είναι τέρμα πηραγμένες )
Οπότε λογικό να μην την προσεγγίσει κανεις απο τους παρευρισκόμενους .
Οπότε φευγει από το πάρτυ χωρίς κονέ, χωρίς γνωριμία , χωρίς τιποτα.
Με την επιστροφή της όμως στο πάρτυ , και μαλιστα προωθώντας το προφίλ της κακόμοιρης κορασίδας που δεν νιώθει καλά , κατευθείαν "αναγκάζει" την προσοχή του άλλου.
Το πέτυχε ? Ναι.
Για έμενα είναι η κλασική περίπτωση της βλαχογκόμενας που επειδή στο χωριό της θεωρούνταν τοπ , έχει την πεποίθηση να ¨κατακτήσει¨ το σύμπαν.
Αν ρίξει κάποιος μια σύντομη ματιά στο προφίλ της στα σοσιαλ , εύκολα αντιλαμβάνεται τον ναρκισσισμό και την ματαιοδοξία της.
Σίγουρα απέχει από τον γλοιώδη χαρακτηρισμό του Τριανταφυλλόπουλου οπου είπε πως βρήκε ένα παιδάκι 24 ετών, που είναι "αρνί", άβγαλτο , απονήρευτο, μόνο του, εγκαταλελειμμένο!!!
Ειναι ξεκάθαρο οτι η Μπίκα και η ομάδα της προσπαθεί απελπισμένα να επηρεάσει την κοινή γνώμη εκμεταλλευόμενη το κίνημα me too και τον όχλο που λόγω οικονομικής κρίσης ευκολα ταυτίζεται και ισοπεδώνει οτιδήποτε πιστεύει πως αντιπροσωπεύει την "πλουτοκρατία"
Όσο για τον εργοδότη της , πολλά δεν μου κολλάνε ...
κλασικη κινηση βλαχοΑγγλιδας που ηθελε να γαμηθει , κανανε τις μεθυσμενες στα κλαμπς και οτι δεν αισθανονταν καλα , οταν πλεον τα κλαμπσ θα κλεινανε και δεν ειχε βρει επιβητορα παρασκευη βραδυ ....
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
986
Like
1.507
Πόντοι
206
Να σταλεί διαστημική αποστολή σε μαύρη τρύπα που θα απορροφήσει σε 100 τρις χρόνια τα μικροσωματίδια απο τα κάτουρα της Γεωργίας για να αποδειχτεί το μαρτύριο της κοπέλας κάποτε...
Τσουρέκια με το hustle της σκουπιδογκόμενας !Μήπως να εξετάσουν και τις τρίχες απο το νιμου της;!
Ξαναπείτε μου όταν θα είναι κατηγορούμενη για ψευδη καταμήνυση.
Είπε με ΝΑΡΚΩΣΑΝ και με βιάσαν αναίσθητη ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ!Τα περί αλλοίωσης είναι για ψέκες ...Θα έκλεψαν τα κάτουρα της οι 3 ληστές που "σκότωσαν" την Καρολάιν
ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ &ΤΟ SELF ENTITLEMENT ΤΗΣ ΑΔΙΑΝΟΗΤA!
E7A5AD92-A6ED-4A24-A9AC-B6E5AF7DDC7B.jpeg
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
Τι γίνεται με τα κατουρα της Γεωργίας τυποι?
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.202
Like
3.452
Πόντοι
456
Η Μπεζαντάκου το 1997 καταγγέλει τον ψυχίατρο της σε εκπομπή του Τριανταφυλλόπουλου.

Στο βίντεο η Μπεζεντάκου φαίνεται σαν καμιά δασκάλα κατηχητικού :2funny: Η Μπεζεντάκου.....
Δεν έχω εικόνα τι έγινε με την καταγγελία της Μπεζεντάκου αλλά από ότι διαβάζω ο ζούγκλας πήγε τότε κουβά.
Βλέπω την ιστορία να επαναλαμβάνεται και την Γεωργία να τραγουδάει Τραλαλά Τραλαλό
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Η Μπεζαντάκου το 1997 καταγγέλει τον ψυχίατρο της σε εκπομπή του Τριανταφυλλόπουλου.

Στο βίντεο η Μπεζεντάκου φαίνεται σαν καμιά δασκάλα κατηχητικού :2funny: Η Μπεζεντάκου.....
Δεν έχω εικόνα τι έγινε με την καταγγελία της Μπεζεντάκου αλλά από ότι διαβάζω ο ζούγκλας πήγε τότε κουβά.
Βλέπω την ιστορία να επαναλαμβάνεται και την Γεωργία να τραγουδάει Τραλαλά Τραλαλό
Δεν το ειχα δει αυτο. Κορυφαίο. Η ιστορια οντως επαναλαμβανεται. Μη ξεχναμε και την ωραια του Καματερου και αυτη ειναι θυμα
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.298
Πόντοι
1.446
Η Μπεζαντάκου το 1997 καταγγέλει τον ψυχίατρο της σε εκπομπή του Τριανταφυλλόπουλου.

Στο βίντεο η Μπεζεντάκου φαίνεται σαν καμιά δασκάλα κατηχητικού :2funny: Η Μπεζεντάκου.....
Δεν έχω εικόνα τι έγινε με την καταγγελία της Μπεζεντάκου αλλά από ότι διαβάζω ο ζούγκλας πήγε τότε κουβά.
Βλέπω την ιστορία να επαναλαμβάνεται και την Γεωργία να τραγουδάει Τραλαλά Τραλαλό
Το πιο σιχαμερο θεατρο που εχω δει στην ζωη μου
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Τους γλέντησε πάλι ο Καρατσιώλης:

Όπως βλέπετε, δεν τον ξεχνάνε. Μάλλον δεν διδάχτηκαν από τα 50.000 που έδωσε η Σκορδά, και αυτά που περιμένει από την άλλη Αγωγή. Και δεν τους περνάει από το μυαλό πως μπορεί να τους καταθέσει αγωγή,αυτό ελπίζω δηλαδή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom