Νέα

Θερμοπύλια 2009

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ηετίων
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ηετίων

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Για τους Ελληνες Μαχητές της Ανθρωπινης και Ελληνικής  Ελευθερίας*, ηταν , ειναι και θα είναι , ενα σημείο Εσωτερικής Αναζητισης, Εμπνευσης και Απόδοσης Τιμής Μνημης Ορκων και Αναθαρρησής.

Εμείς οι Ελληνες Εθνικοί, επαναφέραμε τη τέλεση μνήμης και την ανασπίθηση ενός πνευματος πολύ διαφορετικού απο του σημερινού ανθρώπου, που προσομιάζει τους Φωκείς και τον εφιάλτη με υπερηφάνια κι όλας...

Όσοι αισθάνονται πως οφήλουν εναν χαιρετισμό στους διαχρονικούς θερμοπυλομάχους, απο την αρχαιότητα ως τις συνχρονες μέρες μας, ας κάνουν το κόπο ν ανέβουν στο Ηρωο την 1η Αυγούστου το απογευμα.

Περισσότερα μπορειτε να δειτε

12thespis.wordpress.com/2009/07/08/thermopyles09/


* Οι χρυσαυγήτες και λοιππά τσογλάνια που είναι μαχητές αλλου ειδους σαφώς και οχι απλώς δεν εχουν καμια σχέση , μα διαπράτουν υβρη , και μόνο απλώς αναφερόμενοι στο θέμα.
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
thermopyles2009.jpg


 

Επισκέπτης
Περαστικα παιδια,απο Δευτερα θα δροσισει λενε.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Για τους Ελληνες Μαχητές της Ανθρωπινης και Ελληνικής  Ελευθερίας*, ηταν , ειναι και θα είναι , ενα σημείο Εσωτερικής Αναζητισης, Εμπνευσης και Απόδοσης Τιμής Μνημης Ορκων και Αναθαρρησής.

Εμείς οι Ελληνες Εθνικοί, επαναφέραμε τη τέλεση μνήμης και την ανασπίθηση ενός πνευματος πολύ διαφορετικού απο του σημερινού ανθρώπου, που προσομιάζει τους Φωκείς και τον εφιάλτη με υπερηφάνια κι όλας...

Όσοι αισθάνονται πως οφήλουν εναν χαιρετισμό στους διαχρονικούς θερμοπυλομάχους, απο την αρχαιότητα ως τις συνχρονες μέρες μας, ας κάνουν το κόπο ν ανέβουν στο Ηρωο την 1η Αυγούστου το απογευμα.

Περισσότερα μπορειτε να δειτε

12thespis.wordpress.com/2009/07/08/thermopyles09/


* Οι χρυσαυγήτες και λοιππά τσογλάνια που είναι μαχητές αλλου ειδους σαφώς και οχι απλώς δεν εχουν καμια σχέση , μα διαπράτουν υβρη , και μόνο απλώς αναφερόμενοι στο θέμα.

Εγώ Ηετίων δεν είμαι ΧΑ αλλά αυτά που είπες και στα σημείωσα 'με χαλάσανε', πάρε λοιπόν ένα copy paste
που αρμόζει στα λόγια σου:

144. Η Διχόνοια που βαστάει
Ενα σκήπτρο η δολερή

Καθενός χαμογελάει,
Πάρ’ το, λέγοντας, και συ.

145. Κειο το σκήπτρο που σας δείχνει
Έχει αλήθεια ωραία θωριά
Μην το πιάστε, γιατί ρίχνει
Εισέ δάκρυα θλιβερά.

146. Από στόμα οπού φθονάει,
Παλληκάρια, ας μην ‘πωθή,
Πως το χέρι σας κτυπάει
Του αδελφού την κεφαλή.

Διονύσιος Σολωμός
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε παιδια και εγω γουσταρω τους σπαρτιατες και την φιλοσοφια τους
και λογο σχολης εχω διαβασει αρκετα
και γενια αυτι που εκανε ο λεω και οχι οι 300 αλλα οι 1200 κατι ηταν απιστευτο
αλλα δεν με λετε
την συμμαχια που καναν μετα με τους περσες για να φαν τους αθηναιους στον πελοπονησιακο
θα την γιορτασει κανεις αραγε;
 

magnetic

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
ποιος μου εσβησε τα ποστ που εκανα στον κυριο ηετιωνα; :uglystupid:


ηετιωνα προχωρα μη μασας τπτ...κανε οπου μπορεις εγγραφη :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Μαραθωνας-Θερμοπυλες-Σαλαμινα...
τι κανει το Ελληνικο(συγγνωμη,"βυζαντινορωμαϊκο" ειναι το σωστο :grin:)κρατος για την μνημη των πεσοντων στις μαχες αυτες?
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
ρε παιδια και εγω γουσταρω τους σπαρτιατες και την φιλοσοφια τους
και λογο σχολης εχω διαβασει αρκετα
και γενια αυτι που εκανε ο λεω και οχι οι 300 αλλα οι 1200 κατι ηταν απιστευτο
αλλα δεν με λετε
την συμμαχια που καναν μετα με τους περσες για να φαν τους αθηναιους στον πελοπονησιακο
θα την γιορτασει κανεις αραγε;
Ωραιος! :thumbsup:
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
ρε παιδια και εγω γουσταρω τους σπαρτιατες και την φιλοσοφια τους
και λογο σχολης εχω διαβασει αρκετα
και γενια αυτι που εκανε ο λεω και οχι οι 300 αλλα οι 1200 κατι ηταν απιστευτο
αλλα δεν με λετε
την συμμαχια που καναν μετα με τους περσες για να φαν τους αθηναιους στον πελοπονησιακο
θα την γιορτασει κανεις αραγε;
σ'αυτο κολλησες?
να ηταν μονο αυτη η μοναδικη,ας πουμε,προδοσια τι καλα που θα'τανε...
τοοοοοσα και τοοοοσα εχουν γινει,στην νεωτερη μαλιστα ιστορια της Ελλαδας.....
 

Performer

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
1
Πόντοι
0
* Οι χρυσαυγήτες και λοιππά τσογλάνια που είναι μαχητές αλλου ειδους σαφώς και οχι απλώς δεν εχουν καμια σχέση , μα διαπράτουν υβρη , και μόνο απλώς αναφερόμενοι στο θέμα.



Τάδε έφη Ηετίων.

Διότι η βλακεία, πέραν του ότι είναι ανίκητη, είναι και επιλογή

 
OP
OP
Η

Ηετίων

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι σε χαλάσανε HotScorpios ;

Αυτοί δεν ειναι που λένε το εναντιων όλων; Εγκαλείς εμένα η εμας για διχονια και όχι αυτούς; Αυτούς που σε αντιστιχη περιπτωση θα ήταν μαζι με τους εχθρούς της Ελευθερίας, θα πρεπει εγω να τους δεχτω; Γιατι; Επειδή μιλάνε Ελληνικά; Και ο εφιαλτης ηταν μεγάλη ελληναρα. Και το ομοαιμον ειχε και το ομογλωσσον και το ομοθρησκων κι ολας...Καπου αλλου ειναι οι αρετες φίλε, και δη οι Ελληνικές.

Ο αγνός πατριωτισμός που εχουν πολλοί και καπηλευεται απο κρατικούς παράγοντες τυπου ΧΑ καλά θα κάνει ν απαγγιστρωθεί απο εκεί. Πολλά αξια ατομα εμπλέκονται σε τετοια η χειρωτερα γρανάζια αλλοτριωσης και φτάνουν απο την αγαπη στον Ελληνισμό ν αφελληνιζονται τελείως χαιρετωντας πράγματα που ούτε να φανταστούν μπορουν στην πραγματικότητα τι σημαίνουν.

Για οσους δεν μπορουν να μου πουν κατι δημοσίως υπάρχουν και τα πμ.

Υ/Γ Σε λίγο καιρό θα σαρώσω το διαδύκτιο, ειναι επιλογή μου αυτο, όπως και να είμαι εδω περα τωρα, και δεν ειμαι μονο για το λόγο που νομίζουν ορισμένοι. Οποτε όσο και να προσπαθούν κάποιοι να με ειρωνευτουν, ας ξέρουν οτι δεν μ αγγιζουν ούτε στο ελάχιστο.
 

avramidis!

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Υ/Γ Σε λίγο καιρό θα σαρώσω το διαδύκτιο, ειναι επιλογή μου αυτο, όπως και να είμαι εδω περα τωρα, και δεν ειμαι μονο για το λόγο που νομίζουν ορισμένοι. Οποτε όσο και να προσπαθούν κάποιοι να με ειρωνευτουν, ας ξέρουν οτι δεν μ αγγιζουν ούτε στο ελάχιστο.


μια ζωη παπαριες ο κυριος ηετιων... :uglystupid:

σε ποια αλλα σαιτς θα μπεις ρε φιλε; :2funny:

πες μας κ τους λογους που μπηκες εδω... :P
 

avramidis!

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
το ηετιων ειναι το πραγματικο σου ονομα ρε φιλε ή απλως το ψευδωνυμο σου; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:







 
OP
OP
Η

Ηετίων

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
α)Απο "ιεροεξετασμούς" δε μασαω.

β)Ειναι ανηθικο να ρωτάς εστω και πλαγίως τα προσωπικά στοιχεία καποιου, και μαλιστα να τα εκθεση δημοσίως. Αυτό ειδηκά ενέχει πολλές υποθέσεις ως προς το σκοπό της εκθεσης των προσωπικων στοιχείων, και γι αυτό ζητω να επιληφθει η διαχειρηση και δει τα δικά σου στοιχεία και να μου τα διαθέση, καθως ο κόσμος εχει πολλούς μαλακες, κινούμενους αυτοβούλος η και οχι...

γ)Αν θέλεις να σου λυθούν οι απορείες (καθως οπως είπα δε με σκοτιζουν οι ερωτησεις σου) μπορείς να δεις και το πρωτο μου ποστ εδω και να κανεις μια μικρή αναζητιση στο google ,μια που ζητάς (πλαγιως) αστυνομική ταυτοτητα.

δ) Ναι ονομάζομαι Ηετίων.

ε) Μια ζωή ε; Μια που απ οτι θελεις να φαινεται γνωριζομαστε, θα τη βγάλεις τη κουκούλα η να σου στηλω τι λέει ο πλέυρης για οσους φοράνε τετοια αξεσουαρ;
 

Επισκέπτης
Στα Θερμοπύλια δεν θα μπορέσει να τρέξει κανείς , γιατί τις ίδιες μέρες είναι το
"Αντιρατσιστικό & Αντιφασιστικό Φεστιβάλ".

Το οποίο γίνεται Πέτρου Ράλλη και Αγίας Άννης.
Εκεί που μένουν οι μετανάστες.
Αν γινόταν εκεί που μένουν οι αντιρατσιστές-αντιφασίστες θα γινόταν Εκάλη-Κηφισιά-Διόνυσο.

Αλλά γίνεται εκεί που μένουν οι μετανάστες , γιατί τους θέλουν ... ξεκούραστους (τους μετανάστες).
Θα γαμήσουν πάλι καλά οι Πακιστανοί/Αφγανοί/Ιρακινοί πούστηκους αναρχό-αριστερούς κώλους.
 

avramidis!

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
α)Απο "ιεροεξετασμούς" δε μασαω.

β)Ειναι ανηθικο να ρωτάς εστω και πλαγίως τα προσωπικά στοιχεία καποιου, και μαλιστα να τα εκθεση δημοσίως. Αυτό ειδηκά ενέχει πολλές υποθέσεις ως προς το σκοπό της εκθεσης των προσωπικων στοιχείων, και γι αυτό ζητω να επιληφθει η διαχειρηση και δει τα δικά σου στοιχεία και να μου τα διαθέση, καθως ο κόσμος εχει πολλούς μαλακες, κινούμενους αυτοβούλος η και οχι...

γ)Αν θέλεις να σου λυθούν οι απορείες (καθως οπως είπα δε με σκοτιζουν οι ερωτησεις σου) μπορείς να δεις και το πρωτο μου ποστ εδω και να κανεις μια μικρή αναζητιση στο google ,μια που ζητάς (πλαγιως) αστυνομική ταυτοτητα.

δ) Ναι ονομάζομαι Ηετίων.

ε) Μια ζωή ε; Μια που απ οτι θελεις να φαινεται γνωριζομαστε, θα τη βγάλεις τη κουκούλα η να σου στηλω τι λέει ο πλέυρης για οσους φοράνε τετοια αξεσουαρ;


α) :think:

β) βρε βουρλο,εχεις δωσει κ τηλ. σου δημοσιως,κ επωνυμο σου (ξερεις που). το εχεις ξεχασει αυτο; btw,αυτη η ορθογραφια σου,τα σπαει :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

γ) ειναι μακρυ βαριεμαι να το διαβαζω :P

δ)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


στα τυρογαριδακια τα βρισκετε αυτα τα ονοματα; :idiot:


ε)δε σε γνωριζω προσωπικα....δε θα μπορουσα να ειμαι φιλος σου :P
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ΠΑΡΑΚΛΗΣΙΣ προς όλους: Σεβαστήτε τους Κανόνες Λειτουργίας! ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ τα ειρωνικά posts κ τις δημόσιες προσωπικές αντιδικίες! Οσοι δεν ενδιαφέρονται για το θέμα, δεν υπάρχει λόγος να spamάρουν κ να πρέπει να χάνουμε την ώρα μας για καθαρισμό άσχετων μηνυμάτων κλπ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom