Νέα

Θέλω να γαμήσω τη φίλη μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Micho00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Micho00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
185
Κριτικές
11
Like
941
Πόντοι
311
Καλησπέρα. Θα ήθελα την πολύτιμη γνώμη σας πάνω σε αυτό το θέμα. Θα ήθελα να γαμήσω μια φίλη μου, η οποία όμως είναι πολύ φίλη μου. Γνωριζόμαστε 3 χρόνια. Βέβαια, θα ήθελα απλά να τη γαμήσω ή να τη γαμάω, χωρίς οτιδήποτε περαιτέρω δεσμευτικό διατηρώντας τη φιλική σχέση που έχουμε τώρα. Ποιος, πιστευέτε οτι είναι ο καταλληλότερος τρόπος να της ''θέσω'' αυτό το ζήτημα. Υπάρχει περίπτωση να οδηγηθούμε σε παρεξήγηση? Οι εμπειρίες και οι γνώμες σας θα βοηθούσαν.

Υ.Γ.: Τον τελευταίο 1.5 χρόνο έχει ποτιστεί μόνο μία φορά, χωρίς αυτό να σημαίνει οτι ειναι κανα μπάζο.
Υ.Γ.2: Σα χαρακτήρας είναι αρκετά εσωστρεφής και ντροπαλή.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.243
Like
34.789
Πόντοι
9.931
Τυπε πες της στα ισια οτι την βλέπεις ερωτικά, που ξέρεις μπορει και αυτή να γουστάρει και επειδή όπως λες και εσυ ειναι εσωστρεφής και ντροπαλή να μην το εκδηλώνει. Στην χειρότερη περίπτωση να μην ξαναμιλήσετε.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Τυπε ειπες να το ανοιξεις σημερα γιατι την αλλη Κυριακη εχει survivor και καθε κυριακατικο θα παει απατο.:confused::confused::confused:

Ως προς το θεμα σου ξεχνα την φανταστικη σου φιλη γιατι εχεις γκομενα
 

Συνημμένα

  • 1111.jpg
    1111.jpg
    30,4 KB · Εμφανίσεις: 64

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
τύπε νηματοθετη ενα τροπος υπαρχει να βγεις με το πανω και κατω κεφαλι ψηλα. εκει που λέτε τα νεα σας σαν τις κουμπαρες :gay:

πες της οτι ξεκίνησες να γαμας βιζιτονια. :fuck1:

μπες σε ενα σαι απο το κινητο σου και πες της να σε βοηθησει να διαλέξεις ενα τεμάχιο για εντατικό πρωκτικό. αν σοκαριστεί και φυγει τοτε ξεχνά την δεν κανει για σενα. αν δειξει ενδιαφερον τοτε εβαλες το πρωτο λιθαράκι.:rockon:

στην δευτερη περιπτωση θα παει βημα βημα. αρχικα θα βραχεί το μουνακι της. μετα θα σε ρωτησει λεπτομερειες. μετα θα την παρεις μαζι να παρει ματι και στο τελος θα την παρεις παρτουζα μαζι με την πουτανα :confused::confused:
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
τύπε νηματοθετη ενα τροπος υπαρχει να βγεις με το πανω και κατω κεφαλι ψηλα. εκει που λέτε τα νεα σας σαν τις κουμπαρες :gay:

πες της οτι ξεκίνησες να γαμας βιζιτονια. :fuck1:

μπες σε ενα σαι απο το κινητο σου και πες της να σε βοηθησει να διαλέξεις ενα τεμάχιο για εντατικό πρωκτικό. αν σοκαριστεί και φυγει τοτε ξεχνά την δεν κανει για σενα. αν δειξει ενδιαφερον τοτε εβαλες το πρωτο λιθαράκι.:rockon:

στην δευτερη περιπτωση θα παει βημα βημα. αρχικα θα βραχεί το μουνακι της. μετα θα σε ρωτησει λεπτομερειες. μετα θα την παρεις μαζι να παρει ματι και στο τελος θα την παρεις παρτουζα μαζι με την πουτανα :confused::confused:
Οι γυναικες οταν μαθουν οτι παει με βιζιτονια, ξενερωνουν. Δεν θελουν να σε ξαναδουν.
ΑΣΤΟ......κατι αλλο τυπε
 

styliari

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
279
Like
222
Πόντοι
21
τύπε νηματοθετη ενα τροπος υπαρχει να βγεις με το πανω και κατω κεφαλι ψηλα. εκει που λέτε τα νεα σας σαν τις κουμπαρες :gay:

πες της οτι ξεκίνησες να γαμας βιζιτονια. :fuck1:

μπες σε ενα σαι απο το κινητο σου και πες της να σε βοηθησει να διαλέξεις ενα τεμάχιο για εντατικό πρωκτικό. αν σοκαριστεί και φυγει τοτε ξεχνά την δεν κανει για σενα. αν δειξει ενδιαφερον τοτε εβαλες το πρωτο λιθαράκι.:rockon:

στην δευτερη περιπτωση θα παει βημα βημα. αρχικα θα βραχεί το μουνακι της. μετα θα σε ρωτησει λεπτομερειες. μετα θα την παρεις μαζι να παρει ματι και στο τελος θα την παρεις παρτουζα μαζι με την πουτανα :confused::confused:

:grin:
έλα ρε, σοβαρό νήμα και το γάμησες :confused:

Τουλαχιστον καποιος γαμησε. Αυτος δεν ειναι και ο σκοπος του συγκεκριμενου νηματος; :P
 
OP
OP
M

Micho00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
185
Κριτικές
11
Like
941
Πόντοι
311
τύπε νηματοθετη ενα τροπος υπαρχει να βγεις με το πανω και κατω κεφαλι ψηλα. εκει που λέτε τα νεα σας σαν τις κουμπαρες :gay:

πες της οτι ξεκίνησες να γαμας βιζιτονια. :fuck1:

μπες σε ενα σαι απο το κινητο σου και πες της να σε βοηθησει να διαλέξεις ενα τεμάχιο για εντατικό πρωκτικό. αν σοκαριστεί και φυγει τοτε ξεχνά την δεν κανει για σενα. αν δειξει ενδιαφερον τοτε εβαλες το πρωτο λιθαράκι.:rockon:

στην δευτερη περιπτωση θα παει βημα βημα. αρχικα θα βραχεί το μουνακι της. μετα θα σε ρωτησει λεπτομερειες. μετα θα την παρεις μαζι να παρει ματι και στο τελος θα την παρεις παρτουζα μαζι με την πουτανα :confused::confused:

:grin:
έλα ρε, σοβαρό νήμα και το γάμησες :confused:

Για να είμαι ειλικρινής μου άρεσε η ιδέα του.:P Παράτολμη νομίζω αλλά έχει point.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Εγω θελω να γαμησω γενικα...:confused::confused::confused:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
πιασε της την μεση οταν την φιλησεις φιλικα
μεινε ετσι και κοψε αντιδραση
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Ρε τι του λετε του ανθρωπου θα τον καψετε, μια ειναι η λυση και δοκιμασμενη, την καλεις σπιτι και βγαινεις απο το μπανιο με το μπουρνουζι, την ωρα που της σερβιρεις ποτο πετας και το μουρνουζι και σε βλεπει με το πουλι καγκελο...κανεις δε τολμαει να κανει τετοια χοντραδα και για αυτο τον λογω θα γουσταρει και θα κανεις και ανωμαλο σεξ, ολα τα υπολοιπα ειναι για φλωρους
 
OP
OP
M

Micho00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
185
Κριτικές
11
Like
941
Πόντοι
311
Ρε τι του λετε του ανθρωπου θα τον καψετε, μια ειναι η λυση και δοκιμασμενη, την καλεις σπιτι και βγαινεις απο το μπανιο με το μπουρνουζι, την ωρα που της σερβιρεις ποτο πετας και το μουρνουζι και σε βλεπει με το πουλι καγκελο...κανεις δε τολμαει να κανει τετοια χοντραδα και για αυτο τον λογω θα γουσταρει και θα κανεις και ανωμαλο σεξ, ολα τα υπολοιπα ειναι για φλωρους

Σενάριο τσόντας μου θύμισε..:bigdick::bigdick:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
Μια δοκιμασμενη λυση που εφαρμοσα δυο φορες ηταν να παω σπιτι τους,να πιουμε και να το παιξω ζαλισμενος,οποτε μου προτειναν να κοιμηθω εκει ,κι επειδη δεν ηθελαν να με βαλουν στον καναπε που ηταν αβολα με πηραν μαζι τους στο κρεββατι,τα υπολοιπα ειναι θεμα δικο σου.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Mε αυτή τη φίλη πως περνάτε τον υπόλοιπο χρόνο σας; συζητάτε τι απόχρωση να αλλάξετε το μαλλί, τι χρώμα να βάψετε τα νύχια;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Μάζεψε μερικά μέλη από το site και κάντε παρτούζα.
Δοκιμασμένη λύση.
Στη μία ψωλή μπορεί να αρνηθεί, αλλά άμα τις δει πολλές μαζεμένες θα ενδώσει σίγουρα.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Μια δοκιμασμενη λυση που εφαρμοσα δυο φορες ηταν να παω σπιτι τους,να πιουμε και να το παιξω ζαλισμενος,οποτε μου προτειναν να κοιμηθω εκει ,κι επειδη δεν ηθελαν να με βαλουν στον καναπε που ηταν αβολα με πηραν μαζι τους στο κρεββατι,τα υπολοιπα ειναι θεμα δικο σου.



εχω ζαλιστει οντως στο σπιτι της ξαδερφης μου που συγκατοικουσε με μια χοντρουλα
η χοντρουλα επεμενε να κοιμηθω εκει αλλα εγω :badair:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom