Νέα

The Bachelor

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 459
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο πιστεύετε πως θα είναι εν τέλει το αποτέλεσμα του ριάλιτι;;

  • Ο Πελοποννήσιος μέλλων γαμπρός του «The Bachelor» που όλες ...σφάζονται στα πόδια του θα αποδειχθεί

    Ψήφοι: 27 34,6%
  • Θα δούμε τρίο & λεσβιακά ανάμεσα σε παίκτριες του ριάλιτι.

    Ψήφοι: 9 11,5%
  • Θα δούμε ομαδικό όργιο!

    Ψήφοι: 4 5,1%
  • Επίθεση με βιτριόλι σε κάποια "υποψήφια" από αντίζηλο.

    Ψήφοι: 5 6,4%
  • Στο τέλος ο Βασιλάκος θα μείνει με το πουλί στο χέρι.

    Ψήφοι: 33 42,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    78

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
Παρότι την τρασίλα, το ξεκατίνιασμα και τον εξευτελισμό του γυναικείου είδους, η συγκεκριμένη εκπομπή θα τα πάει καλά γιατί απευθύνεται στο όνειρο της μέσης γυναίκας, να βρει έναν ωραίο ματσωμένο και ψιλογνωστό στην πιάτσα να τον καπαρώσει. Προσωπικά εμένα η εκπομπή είναι το guilty pleasure μου--από αυτές που από την μιά απεχθάνομαι και από την άλλη θα βλέπω και να ξαναβλέπω ως το τέλος.

Πάντως όφειλω να ομολογήσω μια δόση εθνικής περηφάνειας σαν Κύπρια την πήρα--η κοπέλλα ως ήρεμη δύναμη, το παίξε έξυπνα και κατάφερε να ξεχωρίσει ανάμεσα στις υπόλοιπες λυσσάρες ελληνίδες που τον διέκοπταν κάθε 2 λεπτά. Και από τι είδα στα πλάνα μάλλον αυτή ή την άλλη την ντροπαλούλα την πατρινιά θα διαλέξει. (αν υπάρχει έστω και 10% πιθανότητα να μην είναι εντελώς στημένο".



 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
podolagnos το εχεις γαμησει το σαιτ. ποσταρεις συνεχεια απανωτα, κανε ενα ποστ και γραψε σε ενα ποστ οτι μαλακεια θελεις. ελεος.

πασάκο έχεις δίκιο, κι εμένα με νευριάζει όταν το κάνουν αυτό άλλοι...
απλά κατάλαβε ότι σχολιάζω βλέποντας το επεισόδιο σε live χρόνο...
όπως κάνετε και εσείς δηλαδή... απλά την ώρα που το βλέπω εγώ κοιμάστε όλοι οπότε γράφω μόνο εγώ και φαίνονται όλα τα ποστ μου το ένα κάτω από το άλλο.
παρόλα αυτά έχεις δίκιο, θα μπορούσα να έχω ένα ανοιχτό και να γράφω εκεί ότι θέλω να πω μέχρι να τελειώσει το επεισόδιο.
θα το έχω υπόψη για την επόμενη φορά. συγγνώμη για την αναστάτωση :hi:
 
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
podolagnos το εχεις γαμησει το σαιτ. ποσταρεις συνεχεια απανωτα, κανε ενα ποστ και γραψε σε ενα ποστ οτι μαλακεια θελεις. ελεος.

πασάκο έχεις δίκιο, κι εμένα με νευριάζει όταν το κάνουν αυτό άλλοι...
απλά κατάλαβε ότι σχολιάζω βλέποντας το επεισόδιο σε live χρόνο...
όπως κάνετε και εσείς δηλαδή... απλά την ώρα που το βλέπω εγώ κοιμάστε όλοι οπότε γράφω μόνο εγώ και φαίνονται όλα τα ποστ μου το ένα κάτω από το άλλο.
παρόλα αυτά έχεις δίκιο, θα μπορούσα να έχω ένα ανοιχτό και να γράφω εκεί ότι θέλω να πω μέχρι να τελειώσει το επεισόδιο.
θα το έχω υπόψη για την επόμενη φορά. συγγνώμη για την αναστάτωση :hi:

Ποια αναστάτωση ρεεέεεεε τρελέ μου, πας καλά;;;;
Δημοκρατία έχουμε, όποτε γουστάρεις μπαίνεις και γράφεις ό,τι σου αρέσει όπως όλοι μας!
Σιγά ΜΗΝ ζητάμε και άδεια να πούμε..
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.034
Κριτικές
48
Like
6.423
Πόντοι
11.445
παντως 2-3 ειναι εγγυημενα βιζιτονια . Τωρα μενει και για τις υπολοιπες να μαθουμε τιμουλες ....:grin::grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης

Όλοι η διοικητική ομάδα του καναλιού είναι αυτή τη στιγμή στο σπίτι του “The Bachelor”. Διακόπηκε το γύρισμα – σήμερα ήταν αυτό της αποχώρησης – καθώς κάποια στιγμή μια απο τις παίκτριες ξεκίνησε να χτυπάει με μανία το κεφάλι της στον τοίχο με αποτέλεσμα να τραυματιστεί σοβαρά.

Οι φωνές των άλλων κοριτσιών τα αίματα και η εικόνα της θορύβησαν τους παραγωγούς. Ο Χριστοφόρου έφτασε πρώτος στο σπίτι ενώ λίγη ώρα μετά βρέθηκε στο σημείο και η ισχυρή κυρία του καναλιού Άντζυ Ντρίβα. Λίγη ώρα μετά έφτασε γιατρός αλλά και ψυχολόγος ο οποίος πήρε την παίκτρια για συζήτηση. Δεν θα αναφέρω τα στοιχεία της μιας και σέβομαι τα προσωπικά δεδομένα της. Θα πώ μόνο ότι έχει στο σώμα της τατουάζ σε εμφανή σημεία.

Είναι προφανές πώς αυτή η δυσάρεστη εξέλιξη είναι απόρροια του εγκλεισμού αλλά και της πίεσης που δέχονται τα κορίτσια που συμμετέχουν στο παιχνίδι. Οι τελευταίες αναφορές κάνουν λόγο και για χρήση κατασταλτικών φαρμάκων προκειμένου να ηρεμήσει και αύριο πλεόν θα κρίνουν αν θα συνεχίσει ή αν θ΄αποχωρήσει.


Νεος μπομπαν γιανκοβιτς :confused::confused::confused:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
98
Like
12.242
Πόντοι
25.165
podolagnos το εχεις γαμησει το σαιτ. ποσταρεις συνεχεια απανωτα, κανε ενα ποστ και γραψε σε ενα ποστ οτι μαλακεια θελεις. ελεος.

πασάκο έχεις δίκιο, κι εμένα με νευριάζει όταν το κάνουν αυτό άλλοι...
απλά κατάλαβε ότι σχολιάζω βλέποντας το επεισόδιο σε live χρόνο...
όπως κάνετε και εσείς δηλαδή... απλά την ώρα που το βλέπω εγώ κοιμάστε όλοι οπότε γράφω μόνο εγώ και φαίνονται όλα τα ποστ μου το ένα κάτω από το άλλο.
παρόλα αυτά έχεις δίκιο, θα μπορούσα να έχω ένα ανοιχτό και να γράφω εκεί ότι θέλω να πω μέχρι να τελειώσει το επεισόδιο.
θα το έχω υπόψη για την επόμενη φορά. συγγνώμη για την αναστάτωση :hi:

Ποια αναστάτωση ρεεέεεεε τρελέ μου, πας καλά;;;;
Δημοκρατία έχουμε, όποτε γουστάρεις μπαίνεις και γράφεις ό,τι σου αρέσει όπως όλοι μας!
Σιγά ΜΗΝ ζητάμε και άδεια να πούμε..

Ξεκολα. δεν του ειπα να μην γραφει οτι του αρεσει, του ειπα να τα γραφει σε 1 ποστ και οχι το ενα μετα το αλλο. θεωρειτε ΣΠΑΜ. που να ειχαμε και moderators , στα παπαρια τους το εχουν γραψει το σαιτ.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ο λόγος που βλέπω εγώ bachelor είναι γιατί περιέχει μέσα την αγαπημένη μου λέξη...

μπάτσε - lor(d) :hi::smitten:
 

Kwstasss123

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
0
..κυνιγανε την δημοσιοτητα τα κοριτσια... τι να κανουν...??!!!:cheesy:
 

nontas82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.028
Like
2.400
Πόντοι
456
το κοντοπουτανο η εριεττα αρχισε να μοιραζει υλικο
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.147
Like
4.688
Πόντοι
1.756
Θα βγει ραντεβου με την Βοσκανιδου.... κλασσικος πιρφορος...
 
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Πολύ κλάμα στο σημερινό! :tooth: :tooth:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.147
Like
4.688
Πόντοι
1.756
και ελεγα ποιον μου θυμιζει η τραγουδιστρια....
Μονο Οζζυ ρε...
 

Συνημμένα

  • e5c6db6e748b34309d314ed77f030e5c_XL.jpg
    e5c6db6e748b34309d314ed77f030e5c_XL.jpg
    152,1 KB · Εμφανίσεις: 44

nontas82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.028
Like
2.400
Πόντοι
456
εχει προσωπικοτητα η βοσκανιδου τυποι :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.885
Πόντοι
21.896
Η άλλη λέει..... μού αρέσει η τέχνη της αποπλάνησης???
Ομαλλος μίλησε για βιασμό στο big brothet κ τον διώξανε
Αυτές τώρα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom