Νέα

The Bachelor

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 459
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο πιστεύετε πως θα είναι εν τέλει το αποτέλεσμα του ριάλιτι;;

  • Ο Πελοποννήσιος μέλλων γαμπρός του «The Bachelor» που όλες ...σφάζονται στα πόδια του θα αποδειχθεί

    Ψήφοι: 27 34,6%
  • Θα δούμε τρίο & λεσβιακά ανάμεσα σε παίκτριες του ριάλιτι.

    Ψήφοι: 9 11,5%
  • Θα δούμε ομαδικό όργιο!

    Ψήφοι: 4 5,1%
  • Επίθεση με βιτριόλι σε κάποια "υποψήφια" από αντίζηλο.

    Ψήφοι: 5 6,4%
  • Στο τέλος ο Βασιλάκος θα μείνει με το πουλί στο χέρι.

    Ψήφοι: 33 42,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    78

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
Με ποιο sms ψωνιζεται;
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
Εδω σας εχω γατακια
εδω η γειτονισσα μου (ας το πω ετσι γιατι μενει σχετικα κοντα μου) και εδω η φιλη της που ειδατε σημερα
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Την ανάλυση μου για τις κοπέλες του bachelor την έκανα σε προηγούμενο ποστ όποτε μιας και το τηλεοπτικό αυτό προγραμμα φτάνει στο τέλος του σιγά σιγά έχω να κάνω δυο παρατηρήσεις : 1) Οποίος πίστευε ότι τα ποιο ξεφτιλισμένα, ποιο ψεύτικα και και ποιο κωμικά σόου είναι κάτι μεταξύ big brother και power of love φαντάζομαι ότι διαψεύστηκε . Το bachelor μας απέδειξε ότι είναι μοναδικό στο είδος διότι δεν νομίζω ότι πρόκειται εγώ προσωπικά να ξαναδώ ένα σόου που θα με κάνει να ξαναγελασω τόσο πολύ και να περάσω τόσο ευχάριστα την ώρα μου όταν κάθομαι να το δω
2) Όσον αφορά την τελική τετράδα που έχει απομείνει (Νικολέττα, Ραφαέλα , Αντζελινα , Βίβιαν ) το μόνο που έχω να πω είναι ότι αν εγώ ήμουν στην θέση του Παναγιώτη η δίκη μου τετράδα- κατάταξη των κοριτσιών θα είχε ως εξής:
1) Σια
2) Μαρίνα
3)Αντζελινα
4)Βίβιαν
(Αναφέρομαι φυσικά στο ποιες μου αρέσουν σαν γυναίκες κατά προτίμηση από τότε που άρχισα να παρακολουθώ αυτό το τηλεοπτικό προγραμμα )

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Το bachelor μας απέδειξε ότι είναι μοναδικό στο είδος διότι δεν νομίζω ότι πρόκειται εγώ προσωπικά να ξαναδώ ένα σόου που θα με κάνει να ξαναγελασω τόσο πολύ και να περάσω τόσο ευχάριστα την ώρα μου όταν κάθομαι να το δω

Οτι καλυτερο ειχε η φετινη σεζον, μακραν... φυσικα δε μιλαμε απο αποψη ποιοτητας αλλά απο αποψη διασκεδασης για το τηλεθεατη... Γι'αυτο βλεπουμε τα ριαλιτι, για να γελαμε και να περναμε καλα... η πλακα ειναι οτι δε κανει και κοιλια... αντιθετα, οσο περνανε τα επεισοδια αυτο καλυτερευει παρα τις αποχωρησεις...
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Την ανάλυση μου για τις κοπέλες του bachelor την έκανα σε προηγούμενο ποστ όποτε μιας και το τηλεοπτικό αυτό προγραμμα φτάνει στο τέλος του σιγά σιγά έχω να κάνω δυο παρατηρήσεις : 1) Οποίος πίστευε ότι τα ποιο ξεφτιλισμένα, ποιο ψεύτικα και και ποιο κωμικά σόου είναι κάτι μεταξύ big brother και power of love φαντάζομαι ότι διαψεύστηκε . Το bachelor μας απέδειξε ότι είναι μοναδικό στο είδος διότι δεν νομίζω ότι πρόκειται εγώ προσωπικά να ξαναδώ ένα σόου που θα με κάνει να ξαναγελασω τόσο πολύ και να περάσω τόσο ευχάριστα την ώρα μου όταν κάθομαι να το δω
2) Όσον αφορά την τελική τετράδα που έχει απομείνει (Νικολέττα, Ραφαέλα , Αντζελινα , Βίβιαν ) το μόνο που έχω να πω είναι ότι αν εγώ ήμουν στην θέση του Παναγιώτη η δίκη μου τετράδα- κατάταξη των κοριτσιών θα είχε ως εξής:
1) Σια
2) Μαρίνα
3)Αντζελινα
4)Βίβιαν
(Αναφέρομαι φυσικά στο ποιες μου αρέσουν σαν γυναίκες κατά προτίμηση από τότε που άρχισα να παρακολουθώ αυτό το τηλεοπτικό προγραμμα )
Το σόου όντως είναι τόσο καρακιτσαριο που ιντριγκάρει τον τηλεθεατή να το δεί. Από την άλλη είναι και καραστημενο. Σχεδόν όλες είναι "ηθοποιοί" και οι γονείς και οι συγγενείς των κοριτσιών δεν είναι οι αληθινοί.
Καλά μέσα στην τετράδα έβαλες Αντζελίνα; Για μένα η Αντζελίνα είναι από τις πιο άσχημες εκεί μέσα. Ώρες ώρες στο πρόσωπο μου θυμίζει την μακαρίτισσα Νατάσα Γερασιμίδου:confused:
Αλλά και στο σώμα πολύ μέτρια, κοντοστουπα, κοντοποδαρη, αβυζη. Μόνο ο κωλος της αξίζει αλλά και αυτός σε καμιά δεκαριά χρόνια με το σκαρί που έχει θα θέλει δύο καρέκλες για να τον χωρέσει. Έχει τον σωματότυπο που έχουν το 80% των ελλεεινιδων δυστυχώς.
Η δική μου τετράδα θα ήταν:
1) Χριστίνα, 2) Μαρίνα, 3) Βίβιαν, 4)Μαριευη ή Ντάρια (μια Ρωσοκυπρια που έφυγε στις αρχές).
Η Σία πολύ πλαστική για τα γούστα μου αν και κορμάρα.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.798
Πόντοι
4.766
Την ανάλυση μου για τις κοπέλες του bachelor την έκανα σε προηγούμενο ποστ όποτε μιας και το τηλεοπτικό αυτό προγραμμα φτάνει στο τέλος του σιγά σιγά έχω να κάνω δυο παρατηρήσεις : 1) Οποίος πίστευε ότι τα ποιο ξεφτιλισμένα, ποιο ψεύτικα και και ποιο κωμικά σόου είναι κάτι μεταξύ big brother και power of love φαντάζομαι ότι διαψεύστηκε . Το bachelor μας απέδειξε ότι είναι μοναδικό στο είδος διότι δεν νομίζω ότι πρόκειται εγώ προσωπικά να ξαναδώ ένα σόου που θα με κάνει να ξαναγελασω τόσο πολύ και να περάσω τόσο ευχάριστα την ώρα μου όταν κάθομαι να το δω
2) Όσον αφορά την τελική τετράδα που έχει απομείνει (Νικολέττα, Ραφαέλα , Αντζελινα , Βίβιαν ) το μόνο που έχω να πω είναι ότι αν εγώ ήμουν στην θέση του Παναγιώτη η δίκη μου τετράδα- κατάταξη των κοριτσιών θα είχε ως εξής:
1) Σια
2) Μαρίνα
3)Αντζελινα
4)Βίβιαν
(Αναφέρομαι φυσικά στο ποιες μου αρέσουν σαν γυναίκες κατά προτίμηση από τότε που άρχισα να παρακολουθώ αυτό το τηλεοπτικό προγραμμα )
Το σόου όντως είναι τόσο καρακιτσαριο που ιντριγκάρει τον τηλεθεατή να το δεί. Από την άλλη είναι και καραστημενο. Σχεδόν όλες είναι "ηθοποιοί" και οι γονείς και οι συγγενείς των κοριτσιών δεν είναι οι αληθινοί.
Καλά μέσα στην τετράδα έβαλες Αντζελίνα; Για μένα η Αντζελίνα είναι από τις πιο άσχημες εκεί μέσα. Ώρες ώρες στο πρόσωπο μου θυμίζει την μακαρίτισσα Νατάσα Γερασιμίδου:confused:
Αλλά και στο σώμα πολύ μέτρια, κοντοστουπα, κοντοποδαρη, αβυζη. Μόνο ο κωλος της αξίζει αλλά και αυτός σε καμιά δεκαριά χρόνια με το σκαρί που έχει θα θέλει δύο καρέκλες για να τον χωρέσει. Έχει τον σωματότυπο που έχουν το 80% των ελλεεινιδων δυστυχώς.
Η δική μου τετράδα θα ήταν:
1) Χριστίνα, 2) Μαρίνα, 3) Βίβιαν, 4)Μαριευη ή Ντάρια (μια Ρωσοκυπρια που έφυγε στις αρχές).
Η Σία πολύ πλαστική για τα γούστα μου αν και κορμάρα.
Η Αντζελίνα όπως και η μαρίνα αλβανίδα είναι ..
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Την ανάλυση μου για τις κοπέλες του bachelor την έκανα σε προηγούμενο ποστ όποτε μιας και το τηλεοπτικό αυτό προγραμμα φτάνει στο τέλος του σιγά σιγά έχω να κάνω δυο παρατηρήσεις : 1) Οποίος πίστευε ότι τα ποιο ξεφτιλισμένα, ποιο ψεύτικα και και ποιο κωμικά σόου είναι κάτι μεταξύ big brother και power of love φαντάζομαι ότι διαψεύστηκε . Το bachelor μας απέδειξε ότι είναι μοναδικό στο είδος διότι δεν νομίζω ότι πρόκειται εγώ προσωπικά να ξαναδώ ένα σόου που θα με κάνει να ξαναγελασω τόσο πολύ και να περάσω τόσο ευχάριστα την ώρα μου όταν κάθομαι να το δω
2) Όσον αφορά την τελική τετράδα που έχει απομείνει (Νικολέττα, Ραφαέλα , Αντζελινα , Βίβιαν ) το μόνο που έχω να πω είναι ότι αν εγώ ήμουν στην θέση του Παναγιώτη η δίκη μου τετράδα- κατάταξη των κοριτσιών θα είχε ως εξής:
1) Σια
2) Μαρίνα
3)Αντζελινα
4)Βίβιαν
(Αναφέρομαι φυσικά στο ποιες μου αρέσουν σαν γυναίκες κατά προτίμηση από τότε που άρχισα να παρακολουθώ αυτό το τηλεοπτικό προγραμμα )
Το σόου όντως είναι τόσο καρακιτσαριο που ιντριγκάρει τον τηλεθεατή να το δεί. Από την άλλη είναι και καραστημενο. Σχεδόν όλες είναι "ηθοποιοί" και οι γονείς και οι συγγενείς των κοριτσιών δεν είναι οι αληθινοί.
Καλά μέσα στην τετράδα έβαλες Αντζελίνα; Για μένα η Αντζελίνα είναι από τις πιο άσχημες εκεί μέσα. Ώρες ώρες στο πρόσωπο μου θυμίζει την μακαρίτισσα Νατάσα Γερασιμίδου:confused:
Αλλά και στο σώμα πολύ μέτρια, κοντοστουπα, κοντοποδαρη, αβυζη. Μόνο ο κωλος της αξίζει αλλά και αυτός σε καμιά δεκαριά χρόνια με το σκαρί που έχει θα θέλει δύο καρέκλες για να τον χωρέσει. Έχει τον σωματότυπο που έχουν το 80% των ελλεεινιδων δυστυχώς.
Η δική μου τετράδα θα ήταν:
1) Χριστίνα, 2) Μαρίνα, 3) Βίβιαν, 4)Μαριευη ή Ντάρια (μια Ρωσοκυπρια που έφυγε στις αρχές).
Η Σία πολύ πλαστική για τα γούστα μου αν και κορμάρα.
Την Αντζελινα την έβαλα στην τετράδα διότι μου αρέσουν τα κοντοπουτανα . Η Σια είναι πλαστική αλλά σε όσους μας αρέσουν «τα σκυλιά» η Σια είναι ότι πρέπει και από την στιγμή που η Σια είναι και σκυλί και κορμάρα είναι top . Από εκεί και πέρα στην τετράδα βάζω την Μαρίνα διότι ήταν το μπιμπελό του bachelor και εννοειτε η ποιο αψεγάδιαστη στο συγκεκριμένο σόου , ενώ όσον αφορά την Βίβιαν ναι μεν έχει αυτή την σπαστική φωνή ωστόσο είναι όμορφη και προσωπικά μου αρέσει . Γενικά επέλεξα Σια και Αντζελινα επειδή βγάζουν αυτό το τσουλιστικο στυλ , την Μαρίνα επειδή έχει μια φυσική ομορφιά και την Βίβιαν επειδή είναι απλά όμορφη (μια σκάλα κάτω από την Μαρίνα )
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Την ανάλυση μου για τις κοπέλες του bachelor την έκανα σε προηγούμενο ποστ όποτε μιας και το τηλεοπτικό αυτό προγραμμα φτάνει στο τέλος του σιγά σιγά έχω να κάνω δυο παρατηρήσεις : 1) Οποίος πίστευε ότι τα ποιο ξεφτιλισμένα, ποιο ψεύτικα και και ποιο κωμικά σόου είναι κάτι μεταξύ big brother και power of love φαντάζομαι ότι διαψεύστηκε . Το bachelor μας απέδειξε ότι είναι μοναδικό στο είδος διότι δεν νομίζω ότι πρόκειται εγώ προσωπικά να ξαναδώ ένα σόου που θα με κάνει να ξαναγελασω τόσο πολύ και να περάσω τόσο ευχάριστα την ώρα μου όταν κάθομαι να το δω
2) Όσον αφορά την τελική τετράδα που έχει απομείνει (Νικολέττα, Ραφαέλα , Αντζελινα , Βίβιαν ) το μόνο που έχω να πω είναι ότι αν εγώ ήμουν στην θέση του Παναγιώτη η δίκη μου τετράδα- κατάταξη των κοριτσιών θα είχε ως εξής:
1) Σια
2) Μαρίνα
3)Αντζελινα
4)Βίβιαν
(Αναφέρομαι φυσικά στο ποιες μου αρέσουν σαν γυναίκες κατά προτίμηση από τότε που άρχισα να παρακολουθώ αυτό το τηλεοπτικό προγραμμα )
Το σόου όντως είναι τόσο καρακιτσαριο που ιντριγκάρει τον τηλεθεατή να το δεί. Από την άλλη είναι και καραστημενο. Σχεδόν όλες είναι "ηθοποιοί" και οι γονείς και οι συγγενείς των κοριτσιών δεν είναι οι αληθινοί.
Καλά μέσα στην τετράδα έβαλες Αντζελίνα; Για μένα η Αντζελίνα είναι από τις πιο άσχημες εκεί μέσα. Ώρες ώρες στο πρόσωπο μου θυμίζει την μακαρίτισσα Νατάσα Γερασιμίδου:confused:
Αλλά και στο σώμα πολύ μέτρια, κοντοστουπα, κοντοποδαρη, αβυζη. Μόνο ο κωλος της αξίζει αλλά και αυτός σε καμιά δεκαριά χρόνια με το σκαρί που έχει θα θέλει δύο καρέκλες για να τον χωρέσει. Έχει τον σωματότυπο που έχουν το 80% των ελλεεινιδων δυστυχώς.
Η δική μου τετράδα θα ήταν:
1) Χριστίνα, 2) Μαρίνα, 3) Βίβιαν, 4)Μαριευη ή Ντάρια (μια Ρωσοκυπρια που έφυγε στις αρχές).
Η Σία πολύ πλαστική για τα γούστα μου αν και κορμάρα.
Η Αντζελίνα όπως και η μαρίνα αλβανίδα είναι ..
Δεν παίζει ρόλο η εθνικότητα. Η διαφορά στην εμφάνιση μεταξύ αυτών των δύο γυναικών είναι μεγάλη. Η Μαρίνα έχει σωματότυπο σλαβας και η Αντζελίνα έχει σωματότυπο ελλεεινιδας.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Από τα λιγα που εχω δει,ΜΑΡΙΝΑ και μετα το χαος..
Οχι μονο γιατι ειναι πιτσιρικα και Μουναρος,αλλα γιατι μιλαει με αυτη την τερμα καβλιαρικη προφορα....:knockinb::knockinb::knockinb:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.909
Πόντοι
5.006
οι σκληροι ριαλιτακηδες οπως εμεις που εχουμε μεγαλωσει με γιωργο ναιδα, καμπαρντινακια και χρηστο χολιδη στο τζιμ, δεν ασχολουμαστε με μαλακιες τυπου μπατσελορ....γιατι το μπατσελορ δεν ειναι ριαλιτι αλλα σιριαλ οπως ηταν οι οικογενειακες ιστοριες....δηλαδη εχει κανονικο σεναριο απο το 10 μεχρι το τελευταιο επεισοδιο...και ολα τα λογια που λεει η καθεμια παικτρια ειναι γραμμενα, αν κατι ξεχασει καποια, λενε "κατ" και ξαναπανε στην σκηνη...και φυσικα ολες ξερουν ποια βδομαδα θα φυγουν απο την αρχη...:confused:

για αυτο και δεν ασχολουμαστε, παρα μονο για καθαρα εκπαιδευτικους λογους, κανα μπανιστηρι δηλαδη σε μπουτια, κωλοτρυπιδες και λοιπα....
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δεν εχει γούστο καθολου ο πανουλης,ολες τις καλές τις εδιωξε και κρατησε τις χειροτερες.
Βεβαια η μαρινα του δώσε τα παπουτσια στο χερι.
Αναστασια και μαρινα για μενα ηταν τοπ,απο εκει και περα αυτη τη μαζορετα τη νικολ τι της εχει βρει δεν ξερω,αν τη δειτε αβαφη γιατί εκει φαινεται η αληθινη ομορφια ειναι γαμησετα απο φατσα.
Η βιβιαν καλη είναι εμφανησιακα αλλα εχει σκατοχαρακτηρα,σιγανο ποταμακι και υπουλο οπως επισης η φιλη της η ραφαελα η οποια δεν βγαζει συναισθημα ενα ωμο πραγμα ειναι.
Ναι η νικολ ειναι πιο θερμη και η αντζελινα αν και νευρικη εχει καλο χαρακτήρα.
Εμφανιση βαθμολογια. Χαρακτηρας
Βιβιαν 8.5/10. 7/10
Νικολ. 7/10. 8/10
Ραφαελα 7/10. 7,5/10
Αντζελινα 7,5/10. 8,5/10

Νικητρια αντζελινα για μενα
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Δεν εχει γούστο καθολου ο πανουλης,ολες τις καλές τις εδιωξε και κρατησε τις χειροτερες.
Βεβαια η μαρινα του δώσε τα παπουτσια στο χερι.
Αναστασια και μαρινα για μενα ηταν τοπ,απο εκει και περα αυτη τη μαζορετα τη νικολ τι της εχει βρει δεν ξερω,αν τη δειτε αβαφη γιατί εκει φαινεται η αληθινη ομορφια ειναι γαμησετα απο φατσα.
Η βιβιαν καλη είναι εμφανησιακα αλλα εχει σκατοχαρακτηρα,σιγανο ποταμακι και υπουλο οπως επισης η φιλη της η ραφαελα η οποια δεν βγαζει συναισθημα ενα ωμο πραγμα ειναι.
Ναι η νικολ ειναι πιο θερμη και η αντζελινα αν και νευρικη εχει καλο χαρακτήρα.
Εμφανιση βαθμολογια. Χαρακτηρας
Βιβιαν 8.5/10. 7/10
Νικολ. 7/10. 8/10
Ραφαελα 7/10. 7,5/10
Αντζελινα 7,5/10. 8,5/10

Νικητρια αντζελινα για μενα
Πιστεύεις ότι νικήτρια θα είναι η Αντζελινα ... Κοιτά από την στιγμή που δεν υπάρχει στο παιχνίδι η Σια και η Μαρίνα (οι οποίες εκτός από τις δυο αγαπημένες μου , όταν ξεκίνησε να προβάλεται το παιχνίδι φαινόντουσαν ότι είναι τα φαβορί ) όλα είναι πιθανά. Αν το έχεις παρατηρήσει όμως σύμφωνα με την λογική θα κερδίσει η Νικολέττα διότι κατά την διάρκεια των επεισοδίων την Νικολέττα προβάλουν περισσότερο και μετά την Νικολέττα περισσότερη προβολή έχει η Βίβιαν . Λογικά λοιπόν θα κερδίσει η Νικολέττα η η Βίβιαν. Τώρα από την άλλη αν κερδίσει η Αντζελινα η η Ραφαέλα δεν θα μου κάνει εντύπωση . Άλλωστε όλα γίνονται και στο τέλος θα φανεί ποια τελικά θα «κλέψει την καρδιά» του Παναγιώτη :D::hi::2funny:
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Τώρα πιστεύετε ότι σε αυτό το στημένο ριάλιτι με τις κακοπαιγμενες ερμηνείες θα υπάρξει πραγματική νικήτρια; Απλώς οι "σεναριογράφοι" του παιχνιδιού είδαν ότι η Νικόλ για κάποιο λόγο έχει γκέλ και είναι συμπαθητική στο κοινό που παρακολουθεί, οπότε αποφάσισαν να είναι αυτή η νικήτρια έτσι ώστε το αποτέλεσμα να βρει σύμφωνους τους περισσότερους.
Διαφορετικά δεν υπήρχε περίπτωση ο Παναγιωτάκης να μην επέλεγε Βίβιαν από την συγκεκριμένη τετράδα. Είναι μακράν η πιο όμορφη από τις υπόλοιπες τρεις (τώρα για τον "χαρακτήρα" των κοριτσιών δεν γνωρίζουμε κάτι ουσιαστικό αφού όλα πάνε βάσει σεναρίου).
Υπάρχει πάντως μια "νικήτρια" του παιχνιδιού και αυτή νομίζω είναι η Βοσκανιδου. Μπήκε για δημοσιότητα και το κατάφερε. Απέκτησε χιλιάδες ακόλουθους στο instagram και έγινε γνωστή στο ευρύ κοινό, κάτι που πάντα επιθυμούσε. Και το πιο σημαντικό είναι ότι έγινε συμπαθής στο συντηρητικό ελληνικό γυναικείο κοινό, το οποίο παρά τα όσα έχουν "ακουστεί" για αυτήν όχι μόνο δεν την κράζει αλλά την υπερασπίζεται κιόλας.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Τώρα πιστεύετε ότι σε αυτό το στημένο ριάλιτι με τις κακοπαιγμενες ερμηνείες θα υπάρξει πραγματική νικήτρια; Απλώς οι "σεναριογράφοι" του παιχνιδιού είδαν ότι η Νικόλ για κάποιο λόγο έχει γκέλ και είναι συμπαθητική στο κοινό που παρακολουθεί, οπότε αποφάσισαν να είναι αυτή η νικήτρια έτσι ώστε το αποτέλεσμα να βρει σύμφωνους τους περισσότερους.
Διαφορετικά δεν υπήρχε περίπτωση ο Παναγιωτάκης να μην επέλεγε Βίβιαν από την συγκεκριμένη τετράδα. Είναι μακράν η πιο όμορφη από τις υπόλοιπες τρεις (τώρα για τον "χαρακτήρα" των κοριτσιών δεν γνωρίζουμε κάτι ουσιαστικό αφού όλα πάνε βάσει σεναρίου).
Υπάρχει πάντως μια "νικήτρια" του παιχνιδιού και αυτή νομίζω είναι η Βοσκανιδου. Μπήκε για δημοσιότητα και το κατάφερε. Απέκτησε χιλιάδες ακόλουθους στο instagram και έγινε γνωστή στο ευρύ κοινό, κάτι που πάντα επιθυμούσε. Και το πιο σημαντικό είναι ότι έγινε συμπαθής στο συντηρητικό ελληνικό γυναικείο κοινό, το οποίο παρά τα όσα έχουν "ακουστεί" για αυτήν όχι μόνο δεν την κράζει αλλά την υπερασπίζεται κιόλας.
Ποιος μίλησε για πραγματική νικήτρια ? Απλά αντικειμενικά για κάποιο λόγο στο συγκεκριμένο παιχνίδι προβάλλονται κυρίως η Νικολέττα και η Βίβιαν. Από εκεί και πέρα πιστεύεις ότι υπάρχει άνθρωπος εδώ μέσα η στον κανονικό κόσμο που να πιστεύει στα «αισθήματα των κοριτσιών» η στα «μπερδεμένα συναισθήματα» του Παναγιώτη για τις κοπέλες? Όπως είχα πει και σε προηγούμενο μου σχόλιο το bachelor είναι μοναδικό στο είδος του διότι σε σχέση με αλλά σκουπίδια έχει ποιο πολύ πλάκα . Από εκεί και πέρα αν όντως υπάρχει καποιοσ που να πιστεύεις στον ερωτα που θα δημιουργηθεί από το συγκεκριμένο ριάλιτι απλά είναι ζώον ... :hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Εγω πιστευω η μαρινα τον αγαπησε... Ελαμπε ολοκληρη μαζι του, αυτο το πραμα δε κρυβοταν... τωρα αυτος για να μην ξενερωσουν οι αλλες και αρχισουν αποχωρουν μονες τους επρεπε να το μπαλαντζαρει και να εχει την μαρινα σε μια αβεβαιοτητα/αποσταση... οπότε οταν αυτη δεν αντεξε το ολο σκηνικο σηκωθηκε και εφυγε. Μολις ειδε οτι και η νικολ του κανει κολπα μετα τη σπηλια του νταβελη, χεστηκε... σου λεει θα φυγει και αυτη και μετα δε θα εχω επιλογες... θα με παιζουν ολες εκβιαστικα στα δαχτυλα... και πηγε και κλωτσαγε ο παπαρας τους καδους εξω απ'τη βιλα... που φυσικα υπηρχε ηδη ετοιμη στημμενη καμερα να περιμενει την αφιξη του αλλά κατα τ'αλλα η υπευθυνη της παραγωγης το παιζε εκπληκτη και του λεγε δε μπορεις να μπεις στη βιλα και κατι τετοια :2funny:

Στο επομενο επεισοδιο οι γονεις των κοριτσιων θα τον ρωτανε για τον καδο που κλωτσαγε ενω αυτο δεν ειχε παιχτει στη τιβι οταν συναντηθηκε με τους γονεις :sunglasses:
 

tomyb

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
58
Πόντοι
0

Τι λετε ρε τυποι εδω μεσα, ειναι δυνατον να λετε οτι ειναι ωραιες γκομενες; Ειδα ενας ειπε το εκτρωμα η Ατζελινα ειναι 7,5 ? αμα ειναι ετσι τα 7,5 εχω τρελαθει στα 10αρια ο ατιμος??. Κατι τετοια βλεπουνε οι σαβουρες ολες κ εχουνε αποκτησει μουνι πλατίνα
 

Συνημμένα

  • 83D2D9D6-818E-4512-8FF8-2C38E4F06321.jpeg
    83D2D9D6-818E-4512-8FF8-2C38E4F06321.jpeg
    145,9 KB · Εμφανίσεις: 246
  • 92D55A0D-A5CC-461F-936E-66F4B8AFFDDF.jpeg
    92D55A0D-A5CC-461F-936E-66F4B8AFFDDF.jpeg
    91 KB · Εμφανίσεις: 244

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom