Νέα

Θα βγάλει παρέλαση ο Λεμονής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα julio_the_impaler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
αμφιβάλλω πάρα πολύ αν θα μείνει για να κάνει παρέλαση ο Λεμονής με τον Ολυμπιακό...ενώ έχει την τιμή να διαχειρίζεται ένα από τα καλύτερα ρόστερ..ποτέ άλλοτε προπονητές δεν είχαν τόσους πολλούς και καλούς παίκτες..και όσο να είναι έχουν περάσει πολλοί από τον Ολυμπιακό..αφού δεν κάνει το παιδάκι..έκανε μια αλλαγή στο 80 κοντά..αυτός έφτιαγε για το σημερινό παιχνίδι..κανένας άλλος...του την είπε και εμμέσως ο Ίβιτς..οι μέρες της αφθονίας του είναι μετρημένες...(για όποιον θέλει να χάσει λεφτά θα έβαζα συντελεστή 0.80 για να φύγει ο Λεμονής κάποια στιγμή φέτος και 0.50 ότι δε θα βγάλει παρέλαση...28η Οκτωβρίου εννοώ ε...!!!)
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.imageshack.gr/images/kkzmtz1zyujjzndgzojm.jpg[/img[/URL]]
ton "εσφαξαν" τον τακη χθες ιβιτσ και λουα λουα....
 
OP
OP
J

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
λες και δε σφαχτηκε μονος του...το πραγμα φωτουσε εδω και πολυ ωρα...ποτε ειχε σκοπο να κανει την αλλαγη?ο αλλος προπονητης εκανε 3 αλλαγεσ και οι 2 αλλαγες μαζεμενες..ο τακης εκανε μια και αυτη σχεδον στο 80...πρεπει να φυγει οσο ειναι καιρος..σε λιγο θα τον κραζουν και οι παικτες!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Από  τις  δηλώσεις  Ίβιτς , Θεοδωρίδη  στις  εφημερίδες και  τα  ραδιόφωνα  είναι  ολοφάνερο  ότι  θέλουν  να  τον  "φάνε"  τον  sir takis!!Απορώ  γιατί  δεν  το  κάνανε  το  καλοκαίρι!!!! :idiot: :idiot: :idiot:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Καλά ρε παιδιά, τώρα σας βρώμισε ο Τάκης;

Ο Ολυμπιακός δε θέλει καλό προπονητή. Θέλει κάποιον υπάκουο προπονητή.

Εχει διαφορά.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Καλά ρε παιδιά, τώρα σας βρώμισε ο Τάκης;

Ο Ολυμπιακός δε θέλει καλό προπονητή. Θέλει κάποιον υπάκουο προπονητή.

Εχει διαφορά.
σωστα!!!!!!
οσο τον στηριζει ο σωκρατης ο λεμονιας δεν φευγει!!!!

υ.γ. ο θεοδωριδης ΤΩΡΑ "καρφωνει" τον λεμονια στην ερασπορ..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
assets_LARGE_t_1041_444389.JPG
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Από  τις  δηλώσεις  Ίβιτς , Θεοδωρίδη  στις  εφημερίδες και  τα  ραδιόφωνα  είναι  ολοφάνερο  ότι  θέλουν  να  τον  "φάνε"  τον  sir takis!!Απορώ  γιατί  δεν  το  κάνανε  το  καλοκαίρι!!!! :idiot: :idiot: :idiot:
μεταξύ ίβιτς & λεμονή δεν ξέρω ποιος έχει καλύτερες γνώσεις, αλλα αναγκαστικά οδηγούμαι στη σκέψη, μήπως ο φερέρ γι' αυτό έφαγε τον ίβιτς πέρυσι? να προλάβει το "χώσιμο" στις δικιές του παπαριές?
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Λεμονής-Πεσέιρο δεν θα βγάλουν οκτώβρη..
 

jimiwho

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
δεν βλεπω να πηδαει τις φλογες του αγιαννιου
 
OP
OP
J

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
σιγουρα ο ιβιτς φταιει στο οτι δεν πηρε παιχτη για να οργανωνει το παιχνιδι..οπως του ειχε ζητησει ο λεμονης..εδω φταιει...αλλα πρωτη φορα εχει ο λεμονης να διαχειριστει ενα τοσο καλο ροστερ και τα κανει πουτανα(χωρις να εχω κανενα προβλημα με τις κοπελες αυτες που κανουν λειτουργημα)..και με τον παναθηναικο παλι τα ιδια...αν ειχε κανει αλλαγες πιο νωρις θα ειχαμε κερδισει στανταρ!!το θεμα ειναι οτι παλι τα ιδια θα εχουμε...θα ψαχνουμε για προπονητες..απο την πρωτη στιγμη που ειχαμε παρει το λεμονη περσυ το γεναρη ημουν σιγουρος οτι δε θα μεινει για πολυ!να φευγει οσο ειναι καιρος!την ειδα χθες την ομαδα και ηταν πολυ καλα στημενη..αλλα δεν μπορεις να παιζεις για 90 λεπτα με αντεπιθεσεις..κουραζονται οι παιχτες..βαζεις καποιον να κρατησει μπαλα..να κερδισει φαουλ..ωστε να ξεκουρασει και τους συμπαικτες του..απλα τα πραγματα..αν εκανε αλλαγες..εστω και το παιχνιδι να χαναμε εγω προσωπικα δε θα του χρεωνα την ηττα..θα ελεγα ημασταν ατυχοι..αλλα αν εκανε αλλαγες δεν υπηρχε περιπτωση αν χαναμε το παιχνιδι..απο τις λιγες φορες που στεκονταν οι παιχτες καλα και αυτος ο κυριος τα χαλασε ολα..!!!αισχος!αυτο εχω αν πω μονο!!!!!!!!!!
 

jimiwho

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
και μετα εφταιγε ο βατραχος πριγκιπας bajevic που δεν εκανε για ευρωπη ρε ουστ
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
και μετα εφταιγε ο βατραχος πριγκιπας bajevic που δεν εκανε για ευρωπη ρε ουστ
αν δεν βρήκε καλύτερο του είναι άλλο θέμα! όταν ο βάτραχος κάνει τις ίδιες μαλακίες συνέχεια επίσης άλλο, μην τα μπλέκεις!
 
OP
OP
J

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ακριβως ετσι φιλε..εγω οταν εδιωξαν τον Μπαγεβιτς την πρωτη φορα ειχα βαλει τα κλαματα!κι ομως!σαν και αυτον δεν προκειται να εχουμε..οσο για τον Ιβιτς που τον εδιωξαν απο την ΑΕΚ δεν ξερω γιατι..αλλα γιατι να μην το πει χθες αυτο που ειπε..?ειχε αδικο μηπως?τι και καλα χωνεται στα της ομαδας...?ημαρτον ρε παιδια!οσο για το λεμονη πιο παλια επαιζε με το ιδιο συστημα(καρεμπε,και δε θυμαμαι ποιον αλλο ειχε και εβαζε καμμια φορα το Ζετεμπεργκ(παιχταρα!)αρα ο προπονητης ειναι ο φταιχτης..για αυτο ας φευγει οσο ειναι καιρος..ερχονατι δυσκολες μερες!ΟΦΗ,ΡΕΑΛ,ΒΕΡΝΤΕΡ...(και μη γελατε για τον Οφη) γιατι πρωτα πρεπει να βαλεις γκολ στον Οφη....
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αν έκανε καλά ή όχι που μίλησε δεν ξέρω! το σίγουρο είναι οτι ο τεχνικός διευθυντής μένει, προπονητές & παίχτες φεύγουν! όλοι κρινόμαστε απο το αποτέλεσμα και είναι νωρίς ακόμα! ο φερέρ κρίνετε που τους διάλεξε μόνος του γιατί θεωρούσε υπερβολή να πληρώνεις τεχνικό διευθυντή! ο λεμονής που δεν θέλει δεκάρι επίσης! ο ίβιτς τι έφερε κλπ. σε όλα χρειάζεται υπομονή! οταν κάνεις μια καινούρια αρχή ξεχνάς τα παλιά και κοιτάς τι κάνεις απο δω και πέρα!
πιστεύεις οτι αν έρθει ο μουρίνιο κάποτε σε όποια ομάδα θα βγάλει 1 χρόνο σε πάγκο? παπάρια! οπαδοί & δημοσιογράφοι τα ξέρουμε όλα! είμαστε προπονητές πρωθυπουργοί υπουργοί, όλα τα σφάζουμε όλα τα μαχαιρώνουμε σε αυτή τη χώρα!
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ατε με το παλτο 4 αμυντικα χαφ χτες λυπηθηκα το μαυρο ολομοναχος μπροστα
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.sportime.gr/newspapers/prwtoselida/2092007/gata.jpg[/img[/URL]]


απο το [URL unfurl="true"]www.sportime.gr[/URL]

Τα έχωσε ο Θεοδωρίδης

19/9/2007 17:52

Το αρνητικό αποτέλεσμα του Ολυμπιακού κόντρα στη Λάτσιο, δεν ήταν το επιθυμητό όπως ήταν φυσικό, κάτι που είχε αντίκτυπο και στις δηλώσεις του Σάββα Θεοδωρίδη σε ραδιοφωνικό σταθμό. Ο Θεοδωρίδης ανέφερε πως δεν συμφωνεί με τον τρόπο που αγωνίστηκε η ομάδα καθώς είναι φύσει επιθετική, ενώ παράλληλα συμφώνησε με τον τεχνικό διευθυντή Ίλια Ίβιτς για τα όσα είπε μετά τον αγώνα. Ίβιτς: Ονειρεύομαι έναν ισχυρό Ολυμπιακό, είπε ο τεχνικός διευθυντής σε συνέντευξη που παραχώρησε στο βασικό χορηγό της ομάδας.

"Είμαι πάρα πολύ στεναχωρημένος με το αποτέλεσμα γιατί χρόνια είχα να δω τόσο μέτρια ιταλική ομάδα σαν τη Λάτσιο χθες. Ίσως βρέθηκε σε κακή μέρα. Δεν δικαιολογείται με τίποτα ότι δεν μπορέσαμε να κερδίσουμε αυτό το παιχνίδι. Συμφωνώ 100% με αυτά που είπε ο Ίβιτς", ήταν τα λόγια του Θεοδωρίδη στην ΕΡΑ Σπορ και συνέχισε δεχούμενος ερωτήσεις.

Οι δηλώσεις του Ίλια Ίβιτς ερμηνεύονται από τον Τύπο και από εμάς ως κριτική προς τον Λεμονή

Μα πρέπει να κριτικάρει το παιχνίδι του Λεμονή, αλίμονο. Θα βγαίνουμε και θα ακούμε μόνο όσα λέγονται στους δημοσιογράφους; Για μένα μετράει το αποτέλεσμα και το τι βλέπω μέσα στο γήπεδο και δόξα τω θεώ από ποδόσφαιρο 50 χρόνια πείρα έχω. Καταρχήν ο Ολυμπιακός δεν δικαιούται να παίζει άμυνα, δεν του δίνουν αυτό το δικαίωμα και οι φίλαθλοι. Και στις χειρότερές μέρες του ήταν επιθετικογενής ομάδα. Με αυτό δεν θέλω να πω πως θα πρέπει να αφήσουμε την άμυνα ή να την μετατρέψουμε σε έρμαιο των αντιπάλων. Θα την προσέξουμε, αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα υπερεκτιμήσουμε τον αντίπαλο, γιατί είναι το δεύτερο συνεχές παιχνίδι μετά από αυτό με τον Παναθηναϊκό, τον χειρότερο της τελευταίας 20ετίας, που υπερεκτιμούμε τον αντίπαλο. Κάτι μου θύμισε το χθεσινό ματς από Παναθηναϊκό.

Και ο Σάββας Θεοδωρίδης συνέχισε ακόμα πιο επιθετικά

Ο προπονητής του Ολυμπιακού, όποιος και να είναι, θα πρέπει να προσέχει την άμυνα, αλλά να παίζει επιθετικά. Ο Ολυμπιακός έχει την τύχη να έχει δύο πύργους και μαζί με τον Μήτρογλου τρεις, τον Κωνσταντίνου και τον Κοβάσεβιτς. Ο οποιοσδήποτε προπονητής στον κόσμο θα τους ήθελε στην ομάδα του. Ο Ίβιτς φρόντισε και έκανε πάρα πολύ επιλεκτικές και πάρα πολύ καλές μεταγραφές μπροστά, όπως ο Λούα Λούα και ο Αργεντινός, ο Γκαλέτι. Εκπληκτικοί παίκτες και οι δύο, με προσωπικότητα, που μπορούν να κάνουν τη ζημιά στην άλλη ομάδα σε μηδέν χρόνο. Αλλά αυτοί οι δύο θέλουν ένα στήριγμα μπροστά. Οι Κοβάσεβιτς, Κωνσταντίνου και Μήτρογλου έχουν τη δυνατότητα να απασχολούν δύο παίκτες στην αντίπαλη άμυνα και επειδή ξέρουμε ότι οι ιταλικές άμυνες είναι πολύ σφιχτές θα έπρεπε να είχε αρχίσει με τον Κοβάσεβιτς ή τον Κωνσταντίνου.

Τον Κωνσταντίνου τον οποίο ο Λεμονής δεν χρησιμοποιεί

Μα εδώ, στον Ολυμπιακό, θα κόψουμε την μπάλα σε πολύ κόσμο αν συνεχίσουμε έτσι. Εγώ τον Κωνσταντίνου τον θεωρώ ως έναν από τους καλύτερους σέντερ φορ της Ευρώπης, ενώ και ο Κοβάσεβιτς είναι ένας εκπληκτικός, εξαιρετικός παίκτης. Και οι δύο χρήσιμα εργαλεία. Αν ο Παναθηναϊκός μαζί με τον Σαλπιγγίδη και τον Παπαδόπουλο είχε ένα Κωνσταντίνου ή έναν Κοβάσεβιτς θα έκανε θαύματα μπροστά.

Ο Σάββας Θεοδωρίδης συνεχίζει την κριτική για τον τρόπο παιχνιδιού του Ολυμπιακού, ενώ ξεκαθαρίζει πως ο ίδιος είχε προτείνει την απόκτηση του Βασίλη Τοροσίδη, με σκοπό την κάλυψη της θέσης του δεξιού μπακ.

Επί τρεις μήνες τώρα παιδευόμαστε με την άμυνα πίσω, που έχει αλλάξει τουλάχιστον 20 φορές. Και τον Τοροσίδη όταν τον είχαμε προτείνει με τον Νινιάδη πριν από δύο χρόνια, τον προτείναμε για δεξιό μπακ και όχι για πασπαρτού, όπως παίζει στην Εθνική. Σκέφτεστε τον Τοροσίδη πίσω από τον Γκαλέτι; Ο Μπάγεβιτς έπαιζε από τα άκρα τα οποία ήταν τότε εκπληκτικά και τώρα έχουμε τους παίκτες που μπορούν ίσως και καλύτερα από εκείνη την εποχή. Δεν μου αρέσει να μπαίνω στη δουλειά των προπονητών, αλλά ήμαρτον.

Είναι η πρώτη φορά που ανοίγομαι. Είναι η πρώτη φορά που μιλάω με ονόματα, καθώς δεν μου αρέσει να μπαίνω στη δουλειά των προπονητών, αλλά ήμαρτον. Όλο δικαιολογίες, ας πούμε και μια φορά έσφαλα, δεν το έκανα όπως πρέπει. Ο υπέρμετρος εγωισμός είναι πάρα πολύ κακός και όταν δεν δικαιούσαι να είσαι εγωιστής, καταλαβαίνετε. Ξέρετε εγώ τον Ολυμπιακό δεν το βάζω κάτω από κανέναν και από τίποτα  και γι αυτό φροντίζω να είμαι ξεκάθαρος σε όσα λέω. Πρέπει να γίνουν οι κινήσεις ώστε να αξιοποιηθεί το υλικό.

Ο Ολυμπιακός έχει πάρα πολύ καλό υλικό, το καλύτερο της τελευταίας δεκαετίας και γι αυτό πρέπει να γίνουν οι κινήσεις ώστε να αξιοποιηθεί πλήρως. Ο Ίλια Ίβιτς βρήκε πάρα πολλούς καλούς παίκτες και εξακολουθεί καθώς λόγω της θέσης γνωρίζω να τρέχει ώστε να εμπλουτίσει το υλικό του Ολυμπιακού, το καλύτερο της τελευταίας
δεκαετίας. Είναι αμαρτία να μην αξιοποιηθεί αυτό το υλικό.

Βλέπετε ότι μέχρι τώρα αξιοποιείται καλά αυτό το υλικό;

Εγώ δεν νομίζω. Και ξέρετε ποια εντύπωση μου δημιουργείται; Ότι επειδή αμφισβητούνται πολλά πράγματα εκεί κάτω, περιμένουμε το αποτέλεσμα. Χαιρόμαστε αν είναι θετικό, ενώ τρέμουμε μήπως φέρουμε αρνητικό. Είναι πάρα πολύ κακό αυτό.

Βελτίωση υπάρχει;

Στα δύσκολα παιχνίδια δεν βλέπω καμία βελτίωση του Ολυμπιακού. Χθες κόντρα στη Λάτσιο βάλαμε το γκολ και από εκεί και έπειτα δεν υπήρχε μέσα στο γήπεδο. Η Λάτσιο ισοφάρισε και μετά μπήκε ο Κοβάσεβιτς. Τι να κάνει σε 10 λεπτά; Για αυτά τα βαριά σώματα δεν αρκούν 10 λεπτά. Καλύτερα να μην τους βάλεις.

Μετά το τέλος του αγώνα ο Τάκης Λεμονής εξήγησε πως η ομάδα γύρισε πίσω καθώς (διακόπτει ο Σάββας Θεοδωρίδης)       
Μα σας παρακαλώ. Εκεί που είναι που πρέπει ο προπονητής να τους πει πώς να παίξουν. Δεν μπορώ να ακούω τέτοιες δικαιολογίες, κάντε μου τη χάρη. Έχω τόσα χρόνια σε αυτά τα αποδυτήρια και ξέρω καλύτερα από τον καθένα πως αν θες να επιβάλεις τις απόψεις σου μπορείς να το κάνεις. Ή αν βλέπεις πως η ομάδα έχει γυρίσει πίσω κάνεις τις απαραίτητες αλλαγές, γιατί για να γυρίσει πίσω ο Ολυμπιακός σημαίνει πως ένας ή δύο παίκτες τον γύρισαν πίσω. Δεν θα του πω εγώ βέβαια τι να κάνει, αυτή είναι η δουλειά του.

Ο κ. Λεμονής μετά το τέλος του αγώνα προσπάθησε να αποφορτίσει το κλίμα

Ας τα αφήσουμε αυτά. Αν είναι έτσι, ο Ολυμπιακός λόγω του άγχους και των δικαιολογιών δεν παίρνει όλα αυτά τα χρόνια αποτελέσματα. Αυτά όλοι οι προπονητές τα λένε. Τι θα κάνουμε εμείς ως Ολυμπιακός είναι η ιστορία. Χθες η Λάτσιο δεν έκανε ούτε μία ευκαιρία...  ήταν μια μετριότατη ομάδα. Τραγικό πράγμα.
 
Χθες περιμέναμε πως ο Ολυμπιακός θα έπαιρνε τη νίκη. Ήταν η πιο μεγάλη ευκαιρία για νίκη στο Τσάμπιονς Λιγκ, γιατί η Λάτσιο, όπως την είδα χθες ήταν η χειρότερη ιταλική ομάδα της τελευταίας τριετίας, όπως και ο Παναθηναϊκός ήταν ο χειρότερος τα τελευταία 20 χρόνια. Τα συνταυτίζω αυτά τα δύο παιχνίδια καθώς θεωρώ ότι σεβόμαστε υπέρμετρα τον αντίπαλό μας. Μα δεν είναι αυτός Ολυμπιακός. Τον Ολυμπιακό πρέπει να τον σέβονται, όπως πρέπει να σέβεται και αυτός τους αντιπάλους αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό. Ο Ολυμπιακός είναι επιθετικογενής ομάδα, το έχει στο σκαρί του.

Πως θα λειτουργήσει ο Ολυμπιακός από εδώ και στο εξής; 

Ο Ολυμπιακός είναι πάρα πολύ μεγάλη ομάδα. Δεν έχει ανάγκη. Έχει καταπληκτικό συμβούλιο, ο πρόεδρός του αναλαμβάνει τα πάντα, είναι άνθρωπος που παίρνει αποφάσεις και δεν νομίζω πως θα μείνουμε αδρανείς. Ο πρόεδρος ξέρει τι γίνεται σε όλα τα πράγματα. Πρέπει να τα πούμε αυτά για να ληφθούν τα απαραίτητα μέτρα τώρα που είναι αρχή για αυτό επιμένω και με βλέπετε να μιλώ έτσι. Τώρα που είναι αρχή. Βέβαια τώρα εμείς απλώς κριτικάρουμε τον Ολυμπιακό.

Τι πρέπει να γίνει;

Ο Ίβιτς έχει τεράστια πείρα και αυτό φαίνεται και από την επιλογή των παικτών που κάνει. Να μαζευτούνε κάτω στου Ρέντη και να τα συζητήσουνε και να δούνε τι θα γίνει και να ληφθεί υπόψη  κατά κόρον η γνώμη του Ίβιτς. Αυτό πιστεύω εγώ.

Είναι εφικτό αυτό;

Ο Ολυμπιακός είναι ένας. Ο πρόεδρος ο Ίβιτς, ο Λεμονής, εγώ, όλοι. Βεβαίως και είναι εφικτό, τα πάντα είναι εφικτά. Φτάνει να τα προλαβαίνεις στην αρχή και να λες πάντα την αλήθεια. Να λες το τι συμβαίνει και πως αυτό θα διορθωθεί. Σε αυτή τη συζήτηση ενδεχομένως να πάρω και εγώ μέρος.  Δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Το Μοντέλο τεχνικού διευθυντή και προπονητή μπορεί να εφαρμοσθεί στον Ολυμπιακό;

Τεχνικός διευθυντής πρέπει να υπάρχει σε μία ομάδα. Ο Ίβιτς έχει θητεία ποδοσφαιριστή μεγάλη, υπήρξε πάρα πολύ μεγάλος παίκτης και γνώστης του ποδοσφαίρου και αυτό φαίνεται από τις επιλογές του στις μεταγραφές. Όλοι βοηθάνε σε αυτήν την ομάδα δεν πρέπει κανείς να είναι εγωπαθής. Ο καθένας σε αυτήν την ομάδα πρέπει να παίρνει συμβουλές ακόμη και από τον μικρότερο βοηθό του, γιατί αν ενωθούν όλες οι δυνάμεις δεν έχει κανείς να φοβηθεί τίποτα. Ο Ολυμπιακός είναι πάρα πολύ μεγάλη ομάδα, με μεγάλο πρόεδρο και έχει την ευχέρεια να διορθώνει τα πάντα και σε μηδέν χρόνο.

Εγώ ήμουν γενικός αρχηγός στον Ολυμπιακό. Ξέρετε πόσες φορές μιλούσα με τους προηγούμενους προπονητές για την ποδοσφαιρική ομάδα και πόσες φορές άκουγαν οι άνθρωποι αυτά που τους έλεγα;
 
Αν ο κύριος Λεμονής θεωρήσει ότι ο ρόλος του παραβιάζεται ή ότι ο ίδιος υποβαθμίζεται; Δικαίωμα του να κάνει ότι θέλει από εκεί και πέρα. Δεν θα βγάλω εγώ τη γραμμή. Αυτό είναι θέμα του κυρίου Ίβιτς, του προέδρου και όλων αυτών, δεν είναι δικό μου. Εγώ βγαίνω και λέω αυτά που βλέπω και λέω την αλήθεια για να τα προλάβω όλα στην αρχή.


 

 

Επισκέπτης
ο θεοδωριδης,ο ιβιτς & καθε αλλος ολυμπιακαρας καλα θα κανουν να το βουλωσουν αμεσα πριν κανουν & αλλη ζημια στον ΘΡΥΛΟ μας..
την οποια αποψη τους μπορουν να την εκφερουν ενδοοικογενειακα & μονο..
δημοσιες δηλωσεις τετοιας υφης ειναι εκ του πονηρου εκπορευομενες αρα κατακριτεες & καταδικαστεες..
η μονιμη γαγκραινα του ΘΡΥΛΟΥ ηταν-ειναι & θα ειναι η ακατασχετη προπονητολογια απο το συνολο των οπαδων σε συνδιασμο με την μονιμη παπαρολογια των αθλητικων ΜΜΕ..
εξω οι τσατσοι,οι ρουφιανοι & οι καθε λογης ξερολες απο τον ΘΡΥΛΟ μας ρεεεεεεεεεεε..
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
ο θεοδωριδης,ο ιβιτς & καθε αλλος ολυμπιακαρας καλα θα κανουν να το βουλωσουν αμεσα πριν κανουν & αλλη ζημια στον ΘΡΥΛΟ μας..
την οποια αποψη τους μπορουν να την εκφερουν ενδοοικογενειακα & μονο..
δημοσιες δηλωσεις τετοιας υφης ειναι εκ του πονηρου εκπορευομενες αρα κατακριτεες & καταδικαστεες..
η μονιμη γαγκραινα του ΘΡΥΛΟΥ ηταν-ειναι & θα ειναι η ακατασχετη προπονητολογια απο το συνολο των οπαδων σε συνδιασμο με την μονιμη παπαρολογια των αθλητικων ΜΜΕ..
εξω οι τσατσοι,οι ρουφιανοι & οι καθε λογης ξερολες απο τον ΘΡΥΛΟ μας ρεεεεεεεεεεε..
συμφωνώ σύνγαυρε μαζί σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom