Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
εφόσον τιμάς έτσι την κοινωνία που προσπαθεί να σε κάνει  άνθρωπο,
δείξε μας και πόσο τιμάς και το χέρι που σε ταΐζει, περιμένουμε γυμνό να πιρφορίσουμε.
Πόσο προσπαθεί ρε Τσολίτσα,με περισσότερα κονδύλια να χαραμίζει για τον στρατό επειδή συντηρεί στρατό όπου προστάζει το ΝΑΤΟ παρά για την παιδεία κ έρευνα;;;

Αν εσύ είσαι ευχαριστημένος με αυτήν την κοινωνία οκ....εγώ δεν είμαι....



 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Καλησπέρα.

Εδώ θα συμφωνήσω με τον lakis33.
Γενικά τηρούμε 2 μέτρα και 2 σταθμά σε οτιδήποτε...όχι επειδή το κρίνουμε οι ίδιοι, αλλά επειδή μαθαίνουμε να ωραιοποιούμε καταστάσεις που μας πλασσάρουν.
Λυπηρό γεγονός φυσικά. Δεν βλέπω πως τον τίμησαν καίγοντας τη μισή Αθήνα.

Παράλληλα συμφωνώ και με όσους έγραψαν πως γίνονται αυτοκτονίες. Γίνονται πολύ περισσότερες απ'όσες πιστεύουμε και απ'όσες μας λένε.
Δε βλέπω να ξεσηκώνεται κάποιος ή να καίμε τίποτα.
1 άνθρωπος αυτοκτονεί στον κόσμο κάθε 18 λεπτά...
Στην Ελλάδα τα στοιχεία δεν είναι ακόμα έγκυρα και επιβεβαιωμένα. Το μόνο σίγουρο πως είναι πολύ αυξημένα. Πάρα πολύ. Αυτό είμαι σε θέση να το γνωρίζω καλά...

Κρίμα που σκότωσαν το παιδι. Αλλά τώρα επέτειοι για τέτοια γεγονότα...υπερβολικοί έως κατευθυνόμενοι μου ακούγονται....
Το κάψιμο της Αθήνας ήταν ένα ξέσπασμα....

Επέτειος;;; Σιγά μην έχει γίνει κ εθνική εορτή....

 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Πόσο προσπαθεί ρε Τσολίτσα,με περισσότερα κονδύλια να χαραμίζει για τον στρατό επειδή συντηρεί στρατό όπου προστάζει το ΝΑΤΟ παρά για την παιδεία κ έρευνα;;;

Αν εσύ είσαι ευχαριστημένος με αυτήν την κοινωνία οκ....εγώ δεν είμαι....

τα παραλες λιγο φιλε...τα στοιχεια που εδωσαν τα υπουργεια εδειξαν προσφατα οτι στις ΕΔ υπηρετουν λιγοτεροι απο 90 χιλιαδες στρατιωτικο και πολιτικο προσωπικο .....στο υπουργειο παιδειας εδειξε οτι υπηρετουν κοντα στις 60 χιλιαδες καθηγητες ολων των κλαδων .....στην αρχη της κρισης καποιοι εβγαιναν και φωναζαν οτι συντηρουμε 300 χιλιαδες "τεμπεληδες " στρατιωτικους και τελικα σημερα μαθαμε οτι ειναι μονο 90 χιλιαδες μαζι με το πολιτικο προσωπικο...περιεργο εεεε??? δηλαδη αν αφαιρεσεις το πολιτκο προσωπικο των ΕΔ ,σου μενουν καθαρα γυρω στους 70χιλιαδες στρατιωτικους ,οσοι ειναι οι καθηγητες οι μονιμοι μαζι με τους εκτακτους καθε ετος....και να φανταστεις οτι ζεις σε μια χωρα που τα τελευταια 200 ετη ειναι μεσα σε πολεμους και προκλησεις απο γειτονικα κρατη που προκαλουν σε καθε στιγμη .....δεν ζεις ουτε σε κανα βελγιο ,ουτε σε καμια ολλανδια ,ουτε σε καμια αυστρια κλπ κλπ....που αυτοι δεν εχουν τετοια προβληματα !!!
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
γι' αυτό σου είπα και πριν ότι είναι ευκαιρία να μιλήσεις για τα κόμπλεξ σου.
εδώ πιστεύεις ότι έχει οπαδούς ο λάκης  :-
Tα 3/4 του site είναι ακρομεσοδεξιοί...λες να μην έχει;;; :idiot: :uglystupid:

Ως άποψη τουλάχιστον...
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Το κάψιμο της Αθήνας ήταν ένα ξέσπασμα....

Επέτειος;;; Σιγά μην έχει γίνει κ εθνική εορτή....

Ξέσπασμα οι βανδαλισμοι? Ξέσπασμα οι πυρκαγιές και οι λεηλασίες? Ξέσπασμα οι κλοπές?
Τι ξεσπούσαν και ποιοι ξεσπούσαν?
Εγώ αναρχο-τεμπέληδες έβλεπα που την πέφτανε στα μαγαζιά και αρπάζανε ότι προφταίνανε! Μέχρι και τα γιαταγάνια απο το μαγαζί της Ομόνοιας έβγαλαν! Κυκλοφορούσαν άτομα με ακόντια και με βέλη!
Την επόμενη μέρα βρέθηκαν ένα σωρό μικροπωλητές στη γειτονια μου που πουλούσαν απο παπούτσια NIKE  μέχρι κινητά ΝΟΚΙΑ σφραγισμένα!

Αυτά δεν τα έδειξαν? Βλέπαμε μόνο το "καλό ταξίδι Αλέξη"?

Αύριο θα κλείσουν κάποιοι σταθμοί του μετρό για τον Αλέξη. Δεν ξέρω σε ποια άλλη χώρα του κόσμου γίνεται αυτο...Αν δε γιορτάζουμε κάποια απο τις αρίθμητες αργίες που έχουμε θα εφευρίσκουμε εμείς κάποιες για να κοπροσκυλιάζουμε.

 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Πόσο προσπαθεί ρε Τσολίτσα,με περισσότερα κονδύλια να χαραμίζει για τον στρατό επειδή συντηρεί στρατό όπου προστάζει το ΝΑΤΟ παρά για την παιδεία κ έρευνα;;;

Αν εσύ είσαι ευχαριστημένος με αυτήν την κοινωνία οκ....εγώ δεν είμαι....
εσύ που κρίνεις ότι κάνει λάθος η κοινωνία πως προσπαθείς;
συντηρώντας τον διεφθαρμένο συνδικαλισμό στις σχολές;
πόσα προβλήματα έλυσες με τις δικές σου μεθόδους;

Το κάψιμο της Αθήνας ήταν ένα ξέσπασμα....

Επέτειος;;; Σιγά μην έχει γίνει κ εθνική εορτή....
πόσο βολικό,
και το ξύλο των χ.α. σε ανήμπορους μετανάστες ή στις λαικές ένα ξέσπασμα μπορεί να θεωρηθεί.
το θέμα είναι να ξεσπάς σαν άνθρωπο, αν υπάρχει τέτοιο πράγμα, να αντιδράς λογικά και όχι να μιμείσαι αυτούς τους οποίους κατηγορείς για φασισμό.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ξέσπασμα οι βανδαλισμοι? Ξέσπασμα οι πυρκαγιές και οι λεηλασίες? Ξέσπασμα οι κλοπές?
Τι ξεσπούσαν και ποιοι ξεσπούσαν?
Εγώ αναρχο-τεμπέληδες έβλεπα που την πέφτανε στα μαγαζιά και αρπάζανε ότι προφταίνανε! Μέχρι και τα γιαταγάνια απο το μαγαζί της Ομόνοιας έβγαλαν! Κυκλοφορούσαν άτομα με ακόντια και με βέλη!
Την επόμενη μέρα βρέθηκαν ένα σωρό μικροπωλητές στη γειτονια μου που πουλούσαν απο παπούτσια NIKE  μέχρι κινητά ΝΟΚΙΑ σφραγισμένα!

Αυτά δεν τα έδειξαν? Βλέπαμε μόνο το "καλό ταξίδι Αλέξη"?

Αύριο θα κλείσουν κάποιοι σταθμοί του μετρό για τον Αλέξη. Δεν ξέρω σε ποια άλλη χώρα του κόσμου γίνεται αυτο...Αν δε γιορτάζουμε κάποια απο τις αρίθμητες αργίες που έχουμε θα εφευρίσκουμε εμείς κάποιες για να κοπροσκυλιάζουμε.
Εεε προφανώς κ τα ΜΜΕ εστίασαν εκεί που ήθελαν.

Οι βλάκες τρώνε ότι τους δείχνουν-λένε,οι νεοναζί το παπαγαλίζουν.....
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
7
Πόντοι
1
Περάσανε κιόλας 4 χρόνια...κοίτα να δείς...τέλος πάντων,δεν ήταν μόνο ο Αλέξης το '08,ήταν κι ο Μιχάλης το '85,ήταν και είναι χιλιάδες άλλοι ανήλικοι που πέφτουν θύματα της βίας και της κατάχρησης εξουσίας από τους μικροψώληδες συμπλεγματικούς βλαχόμπατσους.Οφείλουμε να κρατήσουμε ζωντανή την μνήμη των παιδιών,για να θυμούνται όλοι το αληθινό πρόσωπο που κρύβουν αυτοί που,κατά τ'άλλα,ορίστηκαν να μας 'προστατεύουν'.Και βγείτε ξανά,όσοι φασίστες είστε εδώ μέσα,να μας κράξετε και να υπερασπιστείτε το μπατσόνι...ό,τι προλαβαίνετε λέτε έτσι κι αλλιώς...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
α)εσύ που κρίνεις ότι κάνει λάθος η κοινωνία πως προσπαθείς;
συντηρώντας τον διεφθαρμένο συνδικαλισμό στις σχολές;
πόσα προβλήματα έλυσες με τις δικές σου μεθόδους;
πόσο βολικό,

β)και το ξύλο των χ.α. σε ανήμπορους μετανάστες ή στις λαικές ένα ξέσπασμα μπορεί να θεωρηθεί.
το θέμα είναι να ξεσπάς σαν άνθρωπο, αν υπάρχει τέτοιο πράγμα, να αντιδράς λογικά και όχι να μιμείσαι αυτούς τους οποίους κατηγορείς για φασισμό.
α)Ο συνδικαλισμός όπως θα ξέρεις(αν κ εδώ δεν βλέπεις μόνο την αριστερά όπως συνηθίζεις) είναι κατά 90% πρασινογαλάζιος...τα ποσοστά ΠΑΣΠ=ΠΑΣΟΚ κ ΔΑΠ=ΝΔ είναι τα μεγάλα σε ΑΕΙ/ΤΕΙ όπως κ παντού,τα ρουσφέτια αναλόγως...

β)Άντε εντάξει...βάφτισε τον νεοναζισμό ξέσπασμα...ποιος ξεσπάει κ για ποιον λόγο;;;




 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Περάσανε κιόλας 4 χρόνια...κοίτα να δείς...τέλος πάντων,δεν ήταν μόνο ο Αλέξης το '08,ήταν κι ο Μιχάλης το '85,ήταν και είναι χιλιάδες άλλοι ανήλικοι που πέφτουν θύματα της βίας και της κατάχρησης εξουσίας από τους μικροψώληδες συμπλεγματικούς βλαχόμπατσους.Οφείλουμε να κρατήσουμε ζωντανή την μνήμη των παιδιών,για να θυμούνται όλοι το αληθινό πρόσωπο που κρύβουν αυτοί που,κατά τ'άλλα,ορίστηκαν να μας 'προστατεύουν'.Και βγείτε ξανά,όσοι φασίστες είστε εδώ μέσα,να μας κράξετε και να υπερασπιστείτε το μπατσόνι...ό,τι προλαβαίνετε λέτε έτσι κι αλλιώς...

θα σου προτεινα λοιπον να μπεις και εσυ στις ταξεις της αστυνομιας ,μπηπως και αλλαξεις το συστημα.....να σε δω μετα τι θα λες !!! ή βαλε για πρωθυπουργος και κατηργησε την αστυνομια και βγαλε νομοθεσια οπλοφοριας και οπλοχρησιας για τους πολιτες.....εσυ δε θελεις αστυμοια φιλτατε,εσυ θελεις φιλιπινεζα ή μπατλερ να σε υπηρετει....οπως ο αστυνομος εχει ορκιστει να σε προστατευει ,το ιδιο εχει ορκιστει και ο λογιστης οταν αποφοιτει, το ιδιο και πολιτικος μηχανικος και ο γιατρος και ο φαρμακοποιος και ο δικηγορος κλπ κλπ....αλλα ολοι τα φακελακια τα παιρνουν ,ολοι λαδωνονται,και ολοι σε "προστατευουν" ....αντε να πας στην παρεια για τον αλεξη και οταν σου ανοιξουν κανα κεφαλι,πηγαινε σκαστα σε κανα γιατρο να σε κανει καλα και μετα σκαστα στον δικηγορο για να μυνησεις αυτους που σε χτυπησαν.....
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Περάσανε κιόλας 4 χρόνια...κοίτα να δείς...τέλος πάντων,δεν ήταν μόνο ο Αλέξης το '08,ήταν κι ο Μιχάλης το '85,ήταν και είναι χιλιάδες άλλοι ανήλικοι που πέφτουν θύματα της βίας και της κατάχρησης εξουσίας από τους μικροψώληδες συμπλεγματικούς βλαχόμπατσους.Οφείλουμε να κρατήσουμε ζωντανή την μνήμη των παιδιών,για να θυμούνται όλοι το αληθινό πρόσωπο που κρύβουν αυτοί που,κατά τ'άλλα,ορίστηκαν να μας 'προστατεύουν'.Και βγείτε ξανά,όσοι φασίστες είστε εδώ μέσα,να μας κράξετε και να υπερασπιστείτε το μπατσόνι...ό,τι προλαβαίνετε λέτε έτσι κι αλλιώς...
ειλικρινα δεν καταλαβαινω την εμμονη της ταυτισης των περιστατικων του γρηγοροπουλου και του καλτεζα....

ο ενας οντως δεν ειχε προλαβει να επιτεθει και ας πουμε εκτελεστηκε εν ψυχρω, ο καλτεζας ομως χτυπηθηκε ενω ειχε πεταξει μια μολοτωφ μεσα σε μια κλουβα για να καψει ζωντανους 30 νοματαιους!!!

εσυ ειδικα θελω να μου πεις ποια θα ηταν η σταση σου και τι θα ελεγες σημερα εαν ειχε ξεφυγει ο καλτεζας αλλα ειχανε καει ζωντανοι 30 ανθρωποι απο αυτη του την ενεργεια
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
θα σου προτεινα λοιπον να μπεις και εσυ στις ταξεις της αστυνομιας ,μπηπως και αλλαξεις το συστημα.....να σε δω μετα τι θα λες !!! ή βαλε για πρωθυπουργος και κατηργησε την αστυνομια και βγαλε νομοθεσια οπλοφοριας και οπλοχρησιας για τους πολιτες.....εσυ δε θελεις αστυμοια φιλτατε,εσυ θελεις φιλιπινεζα ή μπατλερ να σε υπηρετει....οπως ο αστυνομος εχει ορκιστει να σε προστατευει ,το ιδιο εχει ορκιστει και ο λογιστης οταν αποφοιτει, το ιδιο και πολιτικος μηχανικος και ο γιατρος και ο φαρμακοποιος και ο δικηγορος κλπ κλπ....αλλα ολοι τα φακελακια τα παιρνουν ,ολοι λαδωνονται,και ολοι σε "προστατευουν" ....αντε να πας στην παρεια για τον αλεξη και οταν σου ανοιξουν κανα κεφαλι,πηγαινε σκαστα σε κανα γιατρο να σε κανει καλα και μετα σκαστα στον δικηγορο για να μυνησεις αυτους που σε χτυπησαν.....
Μήπως είσαι μπάτσος;;; :police:

 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
α)Ο συνδικαλισμός όπως θα ξέρεις(αν κ εδώ δεν βλέπεις μόνο την αριστερά όπως συνηθίζεις) είναι κατά 90% πρασινογαλάζιος...τα ποσοστά ΠΑΣΠ=ΠΑΣΟΚ κ ΔΑΠ=ΝΔ είναι τα μεγάλα σε ΑΕΙ/ΤΕΙ όπως κ παντού,τα ρουσφέτια αναλόγως...

β)Άντε εντάξει...βάφτισε τον νεοναζισμό ξέσπασμα...ποιος ξεσπάει κ για ποιον λόγο;;;
πολυ λασκα σε εχει αφησει σημερα ο μουσατος μωρη πουστρα  :birdman:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ειλικρινα δεν καταλαβαινω την εμμονη της ταυτισης των περιστατικων του γρηγοροπουλου και του καλτεζα....

ο ενας οντως δεν ειχε προλαβει να επιτεθει και ας πουμε εκτελεστηκε εν ψυχρω, ο καλτεζας ομως χτυπηθηκε ενω ειχε πεταξει μια μολοτωφ μεσα σε μια κλουβα για να καψει ζωντανους 30 νοματαιους!!!

εσυ ειδικα θελω να μου πεις ποια θα ηταν η σταση σου και τι θα ελεγες σημερα εαν ειχε ξεφυγει ο καλτεζας αλλα ειχανε καει ζωντανοι 30 ανθρωποι απο αυτη του την ενεργεια
30 μπάτσοι...μην λέμε κ ό,τι θέλουμε.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Μήπως είσαι μπάτσος;;; :police:


οχι δεν ειμαι αστυνομος....αλλα ειμαι το κοροιδο που δουλευει για να πληρωνω την δαμανακη στην ευρωβουλη με μισθο 20χιλιαρικα τον μηνα συν εξοδα γραφειου ,ενοικιου κλπ κλπ...που ηταν στο πολυτεχνειο και τωρα αλλαξε μυαλα και πηγε με τους αλλους !!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Tα 3/4 του site είναι ακρομεσοδεξιοί...λες να μην έχει;;; :idiot: :uglystupid:

Ως άποψη τουλάχιστον...
ποιος είσαι η agb;

α)Ο συνδικαλισμός όπως θα ξέρεις(αν κ εδώ δεν βλέπεις μόνο την αριστερά όπως συνηθίζεις) είναι κατά 90% πρασινογαλάζιος...τα ποσοστά ΠΑΣΠ=ΠΑΣΟΚ κ ΔΑΠ=ΝΔ είναι τα μεγάλα σε ΑΕΙ/ΤΕΙ όπως κ παντού,τα ρουσφέτια αναλόγως...

β)Άντε εντάξει...βάφτισε τον νεοναζισμό ξέσπασμα...ποιος ξεσπάει κ για ποιον λόγο;;;
τα μαγαζάκια μέσα στις σχολές τα έχετε όλοι, κουτσοί στραβοί, τις πουστιές σας και τα συνεργεία σας τα κάνετε όλοι, όπως επίσης και την πιάτσα σαν πουτανίτσες έξω από τις γραμματείες για να πιάσετε καμιά εγγραφή, και μη μου λες για μεγάλες σχολές γιατί σου είχα δείξει παλιότερα ότι τα εαααααααακ είχαν πιάσει την ιατρική ηρακλείου και δεν ξέρω και εγώ πόσες άλλες σχολές, όταν κάτι συριζοτέτοιοι ήταν στο 4%
δεν το βαφτίζω εγώ, εσείς  βαφτίζετε νεοναζισμό και φασισμό την καταστροφή πάγκων ή το ξύλο σε δεξιούς, τα δικα σας τα τερτίπια έχουν Θεία Χάρη και έχουν Θείο σκοπό οπότε πρέπει να λέγονται διαφορετικά ανεξαρτήτως αν έχουν το ίδιο περιεχόμενο.

 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
οχι δεν ειμαι αστυνομος....αλλα ειμαι το κοροιδο που δουλευει για να πληρωνω την δαμανακη στην ευρωβουλη με μισθο 20χιλιαρικα τον μηνα συν εξοδα γραφειου ,ενοικιου κλπ κλπ...που ηταν στο πολυτεχνειο και τωρα αλλαξε μυαλα και πηγε με τους αλλους !!!
Προφανώς υπάρχουν ακόμα από τους περισσότερους...αλλιώς θα είχαν πάρει πόδι...

Η μειοψηφία αυτοκτονεί που δεν έχει,όταν η μειοψηφία γίνει πλειοψηφία δεν θα αυτοκτονεί αλλά θα δώσει πόδι στους ''δημοκρατικά εκλεγμένους'' κυβερνήτες μας.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Προφανώς υπάρχουν ακόμα από τους περισσότερους...αλλιώς θα είχαν πάρει πόδι...

Η μειοψηφία αυτοκτονεί που δεν έχει,όταν η μειοψηφία γίνει πλειοψηφία δεν θα αυτοκτονεί αλλά θα δώσει πόδι στους ''δημοκρατικά εκλεγμένους'' κυβερνήτες μας.
ρε ασε τις φιλοσοφιες και τραβα να μαγειρεψεις κανα μουσακα μωρη λουκια  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom