Νέα

Τέλος...Σταματάω γιατί φοβάμαι....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα h4des
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

h4des

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλημερα.
Γραφω αυτο το post πρωτον γιατι εχω αναγκη να μιλησω με καποιον και αυτη η ιστοσελιδα μου δινει την ευκαιρια να το κανω ανωνυμα. Τα τελευταια 3-4 χρονια εγω οπως και πολλα αλλα παιδια απο το site ασχολουμαστε με τον σπορ των call girl και οχι μονο. Παντα επαιρνα τις καταλληλες προφυλαξεις και προσεχα οσο μπορουσα.Το μονο που εκανα και ηταν λαθος ηταν να αφηνω τις τανες να μου κανουν στοματικο ερωτα ακαποτα.Δε ξερω πολλοι τι λενε, αν ειναι ακινδυνο ή οχι.Ουτε εγω το γνωριζω.Διαβασα οτι ειναι ελαχιστες οι πιθανοτητες να κολλησεις τιποτα και αλλοι οτι δεν κολας.Πριν κανα μηνα αποφασισα να προχωρησω σοβαρα με την κοπελα μου με σκοπο να παντρευτουμε σε 1-2 χρονια. Αποφασισα λοιπον να σταματησω το παραπανω σπορ αφου τωρα πια πειτε οτι σοβαρευτηκα.Απο τη μερα εκεινη με εχει πιασει ενα τεραστιο αγχος τι θα γινει αν εχω κολησει την κολοαρωστια και το σκεφτομαι συνεχεια.Δε ξερω τι με εχει πιασει και παω να τρελαθω.Ισως η προοπτικη της δεσμευσης με εχει αγχωσει.Δε ξερω ρε παιδια τι να κανω.Το ξερω μεσα μου οτι ειναι σχεδονα απιθανο αν εχω κολησει τιποτα αλλα το ελαχιστο αυτο ποσοστο δεν με αφηνει σε ησυχια.Ελεγα να παω να κανω τεστ αλλα ειχα επαφες το τελευταιο 2μηνο και οπως καταλαβανεται δεν μπορω να κανω τεστ σε τοσο συντομο διαστημα.Ισως να ειμαι κουραστικος αλλα πραγματικα ειχα την αναγκη να μιλησω σε καποιον αφου ακομα και στα φιλαρακια μου ντρεπομαι.Ευχομαι να πανε ολα καλα και ορκιστηκα στον εαυτο μου οτι δεν προκειται να συνεχισω στο ιδιο βιολι.Ευχαριστω που με ακουσατε και οποιος θελει να πει κατι ειναι ευπρόσδεκτος.Να στε καλα και προσεχετε εσας και αυτους που αγαπατε.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.031
Πόντοι
12.056
Κανε μια γενικη αιματος καλου κακου παντως...
 

Επισκέπτης
Δεν χρειάζεται να δραματοποιείς τόσο τα πράγματα. Θα έλεγα όμως, για καλό δικό σου ΚΑΙ της μέλλουσας γυναίκας σου, να κάνεις κάποιες εξετάσεις. Ξέρω ότι θα σου φύγει το κλανίδι μέχρι να πάρεις τα αποτελέσματα, αλλά οι περισσότερες πιθανότητες είναι όλα να είναι ΟΚ και να γελάς με αυτά που σκεφτόσουν πριν κάποιες μέρες.

Δεν έχω κάτι άλλο να σου πω. Απλά μην αγχώνεσαι τόσο πολύ, δεν έχει νόημα. Ότι έγινε, έγινε. Απλά, επειδή το οφείλεις και στον εαυτό σου και στην γυναίκα σου, θα πρέπει να κάνεις αυτό που σου είπα παραπάνω. Κι όλα θα πάνε καλά, θα το δεις ;)
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
κατα ρχας καλό ξεκίνημα στη σχέση σου και να περνάς καλά ... γνώμη μου είναι να κάνεις μια γενική αίματος σε κανέναν γνώστο σου μικροβιολόγο και αν τρέχει τίποτα θα το καταλάβει απο τα αιμοπετάλια ή όπως λέγονται αυτά (κάτι στο αίμα ) ... θα πρότεινα να χαλαρώσεις και να μην το σκέφτεσαι ιδιαίτερα ,,, περνάω και εγώ μερικές φορές φρίκες ειδικά αν αρπάζω κανένα κρυολόγημα .. αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι συχνά.. πάντως θέλει προσοχή το όλο θέμα και η μαλακία είναι οτι παρασυρόμαστε η με τάνες ή και με γκόμενες και στη βδομάδα πάνω μας γλύφουν και τις γλύφουμε ... καύλα βλέπεις ,,,
ελπίζω να μην τρέχει τίποτα και βγάλτω απο το μυαλό σου .. φιλικά
 

Επισκέπτης
Για HIV/AIDS υπαρχουν πληροφοριες στο topic υγεια. Κανε το test και σταματα τα ακαποτα και τα διαφορα.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
συγγνωμη αλλα τωρα εφαγες τη φλασια?
δλδ εχετε σχεσεις σοβαρες η οχι κ πατε κ κανετε σεξ χωρις προστασια (οτιδηποτε σεξ) σε επαγγελματιες (κ μη καποιοι απο σας..) κ δεν σκεφτεστε τον αλλο ανθρωπο που ειναι μαζι σας?
αυτος τι σας φταιει?
κατι τετοιο βλεπω κ σκεφτομαι να το γυρισω... ντοινγκ!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Φιλε
Το αγχος του γαμου ειναι αλλα για να ησυχασεις κανε καμμια εξεταση.
Και μην ανησυχεις και ολα καλα θα ειναι και θα βρεις αλλα πολλα να αγχωθεις.
 
OP
OP
H

h4des

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Eυχαριστω ρε παιδες για τις αποψεις και τις συμβουλες σας.Και γω πιστευω οτι δεν δεν εχω τιποτα αλλα ειμαι και αγχοτικο ατομο και τρελαινομαι.Θα πηγαινα να εκανα τωρα τεστ αλλα αν δεν περασουν 3 μηνες απ την τελευταια επαφη δεν μπορει να εισαι 100% σιγουρος.Ειναι βλεπετε και η κοπελια στη μεση και δεν θελω να την παρω στο λαιμο μου.Μαλλον θα παω να κανω μια γενικη αιματος να χαλαρωσω λιγακι και μετα το καλοκαιρι θα κανω και μια κανονικη.Ευχαριστω και παλι
 
OP
OP
H

h4des

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
συγγνωμη αλλα τωρα εφαγες τη φλασια?
δλδ εχετε σχεσεις σοβαρες η οχι κ πατε κ κανετε σεξ χωρις προστασια (οτιδηποτε σεξ) σε επαγγελματιες (κ μη καποιοι απο σας..) κ δεν σκεφτεστε τον αλλο ανθρωπο που ειναι μαζι σας?
αυτος τι σας φταιει?
κατι τετοιο βλεπω κ σκεφτομαι να το γυρισω... ντοινγκ!

Εχεις δικαιο bite 100%.Παντα επαιρνα ολες τις προφυλαξεις αλλα με τον στοματικο οχι αφου διαβαζα οτι αντρας δεν κολαει απο στοματικο.Τωρα που αγχωθηκα και ψαχτηκα και μεσα απ το forum ειδα οτι δεν ειναι 100% ασφαλης.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
εδω δεν ειναι 100% ασφαλη τα μετρα προφυλαξης κ θα ειναι τ ανευ???!!!

τεσπα φανταζομαι οτι οντως δεν θα χεις τπτ κ στο ευχομαι φυσικα κ τουλαχιστον πηγαινε να εξεταστεις τωρα...
απλα ολο αυτο επειδη το εχω ξαναδιαβασει εδω μεσα κ φρικαρα δεν μπορω να το αποδεχτω οταν μιλαμε για ωριμα (???) ενηλικα ατομα... (δεν λεω ανδρες αλλα ατομα γιατι κ οι γυναικες δεν πανε πισω.. )
 

konet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Ειναι πιο πιθανον να παθεις καμμια ζημια απο το αγχος παρα να εχεις κατι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
συγγνωμη αλλα τωρα εφαγες τη φλασια?
δλδ εχετε σχεσεις σοβαρες η οχι κ πατε κ κανετε σεξ χωρις προστασια (οτιδηποτε σεξ) σε επαγγελματιες (κ μη καποιοι απο σας..) κ δεν σκεφτεστε τον αλλο ανθρωπο που ειναι μαζι σας?
αυτος τι σας φταιει?
κατι τετοιο βλεπω κ σκεφτομαι να το γυρισω... ντοινγκ!

παρηγοριά στον αρωστο εισαι ρε μπαιτ.... φτου, να μη σε βασκάνω..
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
σιγα μην του λεγα κ μπραβο.. μη τρελαθουμε... :P

 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Φίλε μου, οι πιο πολλοί απο εμάς όσο μεγαλώνουμε και κάποιες καταστάσεις σοβαρές έρχονται στη ζωή μας (οικογένεια κλπ) γινόμαστε υποχόνδριοι και πολύ πιο προσεκτικοί.

Η αντιδρασή σου είναι φυσιολογική, απλά μην υπερβάλεις και αγχώνεσαι χωρίς λόγο.
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Aπο το παραπαν σαιτ

Πόσο επικίνδυνο είναι;
Υπάρχουν μερικές γνωστές περιπτώσεις ανθρώπων που κόλλησαν HIV κάνοντας στοματικό έρωτα (γλείφωντας ή ρουφώντας). Δεν υπάρχουν γνωστές περιπτώσεις μόλυνσης με τον ιό HIV όταν κάποιος σας γλείφει.

Ελπιζω να σε καθησυχασει αυτο...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
φιλε μου χαλαρωσε και σε καποια φαση που θα χεις ψιλοξεχαστει πας και το κανεις και ησυχαζεις στην τελικη...!!
σε καταλαβαινω απολυτα και οσον αφορα αυτο με τους φιλους μην το πεις..!!γιατι εγω την πατησα μια φορα με παρομοια περιπτωση που εσπασε προφυλακτικο και αντι στην αρχη να κατσουν να με βοηθησουν μονο που δεν με δειραν....για το καλο μου φωναζαν αλλα αν δεν τους ελεγα ωραιοι φιλοι ειστε δωστε αλη μια κλωτσια να ανεβω κιαλο ψυχολογικα
τοτε καταλαβαν το αγχος μου και μου συμπεριφεροντουσαν λες και ημουν καθυστερημενος....!!!
αλλα στην τελικη ειχαν δικιο γιατι μου λεγαν οτι μ αυτα δεν παιζουνε μ@@@@@α δεν εισαι μικρο παιδακι...!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
γιατι, ειδες κανεις να του ειπε μπραβο ?????

ελααα κατανοεις ελπιζω πως το εννοαω... μην με κανεις να κανω ασκοπα ποστς.. δεν ειναι του στυλ μου :rolleyes: :2funny:
ασε που μετα μιλησα κ παρηγορητικα.. ετσι ειμαι εγω.. σκληρο γκομενακι χαχαχα
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
ελααα κατανοεις ελπιζω πως το εννοαω... μην με κανεις να κανω ασκοπα ποστς.. δεν ειναι του στυλ μου :rolleyes: :2funny:
ασε που μετα μιλησα κ παρηγορητικα.. ετσι ειμαι εγω.. σκληρο γκομενακι χαχαχα
ετσι ειμαι εγω.. σκληρο γκομενακι
χαχαχαχαχαχα
καλα ελεγα χτες
BiteMeIaMfresH οεο....!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom