Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
δε γοητευονται ολες οι γυναικες με τα ιδια πραγματα...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ο άντρας ο ξύπνιος,καλλιεργημένος,χιουμορίστας και
[move]ΠΕΡΠΑΤΗΜΕΝΟΣ[/move] πάντα γαμεί τα καλύτερα μουνιά.
Η εμφάνιση δεν μετραει.Τέλος.
Με λίγα λόγια του Γεωργίου πρέπει να του έχει τσουξει η πούτσα.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Το να είναι κάποιος ξύπνιος είναι μια γενικότητα. Εννοείται άμα είσαι ξύπνιος γαμάς. Κάντε το πιο λιανά όμως, τι περιλαμβάνει το 'ξύπνιος'. Να μπορείς π.χ να μυρίζεις τα νύχια σου για το αν σε θέλει ή όχι η γκόμενα???
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
δε γοητευονται ολες οι γυναικες με τα ιδια πραγματα...

καθεμια σαs εχει αναγκη το ψεμα.....το θελετε πολυ.....το θεμα ειναι να μην φανει τοσο δυνατα, οτι ειναι ψεμα......Ειναι ενα αληθοφανεs ψεμα....Κανοναs στη διπλωματια και στην καμακικη
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
εισαι βεβαιος γ'αυτο που λες;;;


εσυ ποτε πρωτογαμησες;

Αρχές Λυκείου όπως και οι περισσότεροι γνωστοί μου.
Βέβαια υπήρχαν και αυτοί που είχαν γαμήσει από το γυμνάσιο όπως και ελάχιστοι που πρωτογάμησαν όταν τελείωσαν το Λύκειο (αλλά ήταν κυρίως επαρχιώτες). Αλλά σύμφωνα με τα γενικότερα στατιστικά, έχεις μείνεις πίσω τύπε μου. Πες μ.ο. όλοι είχαμε 1-2 ψιλοσοβαρές σχέσεις στο Λύκειο. Όποιοι δε γαμήσανε εκεί, γαμήσανε στις 5ημερες που σχεδόν όλες ψάχνονται αρκετά. Οι υπόλοιποι που δεν αντέχανε να περιμένουν για γκόμενα, πήγαν σε μπουρδέλο.
Όπως και να 'χει, το να τελειώνεις το σχολείο και να είσαι ακόμα παρθένος προκαλεί εντύπωση σε όποιον το ακούσει.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Το να είναι κάποιος ξύπνιος είναι μια γενικότητα. Εννοείται άμα είσαι ξύπνιος γαμάς. Κάντε το πιο λιανά όμως, τι περιλαμβάνει το 'ξύπνιος'. Να μπορείς π.χ να μυρίζεις τα νύχια σου για το αν σε θέλει ή όχι η γκόμενα???
εξυπνο χιουμορ γ μενα πανω απο ολα
κ ανοιχτο μυαλο...

ξερναω με βαρυμαγκες κ σοβαροφανεις...


καθεμια σαs εχει αναγκη το ψεμα.....το θελετε πολυ.....το θεμα ειναι να μην φανει τοσο δυνατα, οτι ειναι ψεμα......Ειναι ενα αληθοφανεs ψεμα....Κανοναs στη διπλωματια και στην καμακικη

διαφωνω..
 

pavlosrdxrdx

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
κατ'αρχας καλησπερα σας...θα μπω κατευθειαν στο ψητο...οι γυναικες κ το ξεκαθαριζω μιλαω για γυναικες θελουν ο γκομενοσ-αντρασ -γαμιας τουσ να ειναι πανω απ'ολα αντρασ...

κ ξεκιναω...
1ων..!θαρρος...
2ων..!σιγουρια(εννοω να βγαζεις στην γκομενα σιγουρια)
3ων..!αυτοπεποιθηση...


οι γκομενες ειναι τα καλυτερα λαγωνικα του κοσμου...
μυριζονται τα αναποδα τςν παραπανω απο χιλιομετρα ολοκληρα...
ενα βλεμμα διστγμου οταν την πλησιασεισ κ αμεσωσ εχασεσ το παιχνιδι...





κ να σας πω ενα μυστικο????

να βγαινετε με γκομενες παρεα..αυτεσ μπορει να ειναι αδερφες-ξαδερφεσ-φιλες συναδελφισες κτλ...

οι γκομενες ειναι τοσο χαζεσ που μολισ δουν ενα ομορφο αντρα με γκομενα αμεσως τον κοιτανε...


κοπελια..δειξ'τε θαρρος κ θα με θυμηθητα...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εξυπνο χιουμορ γ μενα πανω απο ολα
κ ανοιχτο μυαλο...

ξερναω με βαρυμαγκες κ σοβαροφανεις...


διαφωνω..

Kαι βεβαια θα διαφωνουσεs...δεν τιθεται θεμα
Αν ομωs εγω παρω το μεροs σου λεγομαι ψευτηs
αν σε αναγκασω να παρειs το μεροs μου λεγομαι διπλωματηs
Αν τα καταφερω και τα δυο λεγομαι καμακι
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
εξυπνο χιουμορ γ μενα πανω απο ολα
κ ανοιχτο μυαλο...

Loukritia κι εγώ μαζί σου, αλλά δυσκολεύομαι να το πιστέψω να σου πω την αλήθεια. Πρόσφατα έβγαινα με μια κοπέλα η οποία έβρισκε ότι έχω καλό χιούμορ, αλλά ΧΩΡΙΣ να της κάνω κάτι, με γείωσε  :tickedoff: Και εμφανισιακά ικανοποιητικός είμαι.
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
ειπαμε οτι το καμακι ειναι ενα θεατρικο σκετς.ο καθενας παιζει το ρολο του.και πρεπει να το παιξουν καλα και οι δυο.αλλα ο πρωταγωνιστης πρεπει να ειναι ο αντρας.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
κατ'αρχας καλησπερα σας...θα μπω κατευθειαν στο ψητο...οι γυναικες κ το ξεκαθαριζω μιλαω για γυναικες θελουν ο γκομενοσ-αντρασ -γαμιας τουσ να ειναι πανω απ'ολα αντρασ...

κ ξεκιναω...
1ων..!θαρρος...
2ων..!σιγουρια(εννοω να βγαζεις στην γκομενα σιγουρια)
3ων..!αυτοπεποιθηση...


οι γκομενες ειναι τα καλυτερα λαγωνικα του κοσμου...
μυριζονται τα αναποδα τςν παραπανω απο χιλιομετρα ολοκληρα...
ενα βλεμμα διστγμου οταν την πλησιασεισ κ αμεσωσ εχασεσ το παιχνιδι...





κ να σας πω ενα μυστικο????

να βγαινετε με γκομενες παρεα..αυτεσ μπορει να ειναι αδερφες-ξαδερφεσ-φιλες συναδελφισες κτλ...

οι γκομενες ειναι τοσο χαζεσ που μολισ δουν ενα ομορφο αντρα με γκομενα αμεσως τον κοιτανε...


κοπελια..δειξ'τε θαρρος κ θα με θυμηθητα...

genika δεν εχεις κι αδικο!!!!

αλλα μου τα χαλασες καπου!
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
38 μέλη και 35 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

H ΣΧΟΛΗ άνοιξε και σας περιμένει. :rockon:

URL]]
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
κατ'αρχας καλησπερα σας...θα μπω κατευθειαν στο ψητο...οι γυναικες κ το ξεκαθαριζω μιλαω για γυναικες θελουν ο γκομενοσ-αντρασ -γαμιας τουσ να ειναι πανω απ'ολα αντρασ...

κ ξεκιναω...
1ων..!θαρρος...
2ων..!σιγουρια(εννοω να βγαζεις στην γκομενα σιγουρια)
3ων..!αυτοπεποιθηση...

κοπελια..δειξ'τε θαρρος κ θα με θυμηθητα...
να εχουν ενα οριο ομως..
αν εισαι ωραιοπαθης κ βγαζεις το γμαω κ δερνω δε θα τα καταφερεις...


Loukritia κι εγώ μαζί σου, αλλά δυσκολεύομαι να το πιστέψω να σου πω την αλήθεια. Πρόσφατα έβγαινα με μια κοπέλα η οποία έβρισκε ότι έχω καλό χιούμορ, αλλά ΧΩΡΙΣ να της κάνω κάτι, με γείωσε  :tickedoff: Και εμφανισιακά ικανοποιητικός είμαι.
η ελεγε ψεμματα η κατι αλλο εγινε..
δε μπορω να ξερω...
 

drakonths480

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Αρχές Λυκείου όπως και οι περισσότεροι γνωστοί μου.
Βέβαια υπήρχαν και αυτοί που είχαν γαμήσει από το γυμνάσιο όπως και ελάχιστοι που πρωτογάμησαν όταν τελείωσαν το Λύκειο (αλλά ήταν κυρίως επαρχιώτες). Αλλά σύμφωνα με τα γενικότερα στατιστικά, έχεις μείνεις πίσω τύπε μου. Πες μ.ο. όλοι είχαμε 1-2 ψιλοσοβαρές σχέσεις στο Λύκειο. Όποιοι δε γαμήσανε εκεί, γαμήσανε στις 5ημερες που σχεδόν όλες ψάχνονται αρκετά. Οι υπόλοιποι που δεν αντέχανε να περιμένουν για γκόμενα, πήγαν σε μπουρδέλο.
Όπως και να 'χει, το να τελειώνεις το σχολείο και να είσαι ακόμα παρθένος προκαλεί εντύπωση σε όποιον το ακούσει.


κατ'αρχην σε 5ημερες κ μαλακιες δε παω,κ κατα δευτερον δεν ειχα σχεση στο λυκειο.

παντως εχεις δικιο....ελπιζω να μη γινω παρθενος ετων 40,κ να γαμησω συντομα :grin:
 

Επισκέπτης
Ποτε μα ποτε δεν έχω κάνει καμάκι σε γκόμενα

Με τον ορο καμάκι, εννοώ την προσέγγιση θηλυκού πειρασμού αγνωστου προελεύσεως

Τώρα που γέρασα, καταλαβαίνω ότι έκανα λάθος αλλα δε μετανοιώνω ποτε για τα λάθη μου

Φαίνεται ο μαλάκας που τρώει μόνο από τα μπάζα που του προξενεύουν οι γνωστοι/γνωστές που τον λυπούνται ......
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
κατ'αρχην σε 5ημερες κ μαλακιες δε παω,κ κατα δευτερον δεν ειχα σχεση στο λυκειο.

παντως εχεις δικιο....ελπιζω να μη γινω παρθενος ετων 40,κ να γαμησω συντομα :grin:

Οι 5ημερες δεν είναι μαλακίες ρε τύπε, είναι από τα highlights των σχολικών μας χρόνων.

Τώρα ότι θα γαμήσεις όπου να 'ναι είναι στατιστικά ψιλοστάνταρ. Στο κάτω-κάτω στην Αθήνα είσαι και έχει πολλά μουνιά, να πω ότι ήσουν σε κανα κατσάβραχο να το καταλάβω. Επίσης όσο κολλημένος και να είσαι με τη Bite, κάποτε θα το ξεπεράσεις. Όλο και κάποιο μουνί θα γνωρίσεις σε καμια κοινή σου παρέα, στη σχολή που θα πας, σε χιλιαδυο μέρη και σιγά-σιγά θα σοβαρευτείς και θα την δεις αλλιώς. Το καλό με 'σένα είναι ότι είσαι χαλαρός και πουλάς τρέλα, όχι σαν το Γιωργάκη που κλαιγόταν συνέχεια. Τέλος, εμείς αυτό που στοχεύουμε είναι όταν με το καλό γαμήσεις και εσύ, μετά που θα χαλαρώνεις και θα σκέφτεσαι μονος σου, θα πεις "Αααααχχχ, να 'ναι καλά τα παιδιά στη ΣΧΟΛΗ που με βοήθησαν και έγινα παίχτης". Τότε θα καταλάβεις τη σημασία όλων αυτών που σου λέμε.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Φαίνεται ο μαλάκας που τρώει μόνο από τα μπάζα που του προξενεύουν οι γνωστοι/γνωστές που τον λυπούνται ......

Καλώς την

Χαίρομαι που παρακολουθείς τα γραφόμενα μου αλλα θέλω να σε ενημερώσω ότι

δε γαμάω πουστρακια

άπλυτε γύφτο
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
και επειδή δε θέλω να χαλάσω το thread της σχολης, με την αλήτη το λάκη θα τα πούμε σε άλλο thread

Aκουσες άπλυτε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom