Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
κοστουμι prada ρολοι rolex [δεν βαζω κανενα πιο ακριβο για να το πιασει η βλαχα]

αμαξι ανω των 30.000 ευρο αυτα.μετα θα στην πεσει αυτη οπως και να εισαι.

αρα κοστουμι 3000 ρολοι 4500 αμαξι 30000=37500 καλη επενδυση εεεεεεεε?
εχασες μεγαλε.κλασικος ελληναρας που στο τελος παρολα με τα 37500 στο συνολο παει και γαμαει με 20 ευρω την πιο τελευταια πουτανα.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
σιλβα στο ξαναλεω εχεις τυροπιτιαστει εντελως.και φυσικα εννοειτε και οι γυναικες αφου και εσεις κανετε καμακι.


τζειμς αναμενω την αναφορα σου πως καμακωνες τα γκομενακια στα σεμιναρια που πηγαινες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε βλακα αρκανς στον τιτλο του θεματος να εβαζες τοτε καμακι σε γκομενα-γκομενο. :birdman:
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
αν προκειται για καμακι στο δρομο τοτε πρεπει να εχουμε ενα πολυτελες αυτοκινητο...για να ξεκηνισουμε με ενα συν τον διαλογο που θα ακολουθησει...εγω προτεινω αυτο...
φιλε εχασες και εσυ επισης.πλεον αυτες οι τακτικες εχουν ξεπεραστη προ πολλου.
εδω και καιρο ο γιωργος μιλαει για πρασινη ενεργεια και ολα τα σχετικα. :2funny: :2funny:
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
ρε βλακα αρκανς στον τιτλο του θεματος να εβαζες τοτε καμακι σε γκομενα-γκομενο. :birdman:
βλακα θα λες τον γκομενο σου και οχι εμενα.και το κωλοδαχτυλο να το βαζεις στο γκομενο σου,οταν θελει κανει μπαντιλικια με τον τενεκε του.θα του γυρναει πιο ευκολα ο κωλος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
οχι τσιμπουρι...
οχι χυδαιος...
εξυπνη προσεγγιση...
 

STRATARXHS

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
το θεμα ειναι μαγκιτες για ποιο λογο θες να κανεις καμακι?

για να γαμησεις για παρεα για να βρεις την γυναικα σου η για να δεις αν περναει η μπογια σου?
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ποτε μα ποτε δεν έχω κάνει καμάκι σε γκόμενα

Με τον ορο καμάκι, εννοώ την προσέγγιση θηλυκού πειρασμού αγνωστου προελεύσεως

Τώρα που γέρασα, καταλαβαίνω ότι έκανα λάθος αλλα δε μετανοιώνω ποτε για τα λάθη μου

Προτρέπω όμως τα νέα παιδιά, να γραφτούν στη σχολη. Το επίπεδο των καθηγητών και ο τρόπος διδασκαλίας αποτελούν εγγύηση
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
τυπε δεν εχουμε εμεις καμια σχεση με αυτο.εμεις εδω δεν θα διδαξουμε χωριατοκαμακι.αυτος μονο με τον τιτλο που εχει,ειναι ηδη αποτυχημενος.ειναι ο κλασικος χωριατης που περνει βλεπει 2 γκομενες στο μπαρ και τις κερναει σφηνακια.και εχει το αυτοκινητο του μπροστα στην καφετερια για να τον βλεπουν ολοι.οχι φιλε,η σχολη δεν ριχνει το επιπεδο τις.δεν μιλαμε για τετοιου ειδους καμακι.ειναι παλαιωμενες τακτικες αυτες που πλεον,οχι μονο δεν ισχυουν,αλλα προκαλουν και γελιο,οταν βλεπουμε να τις εφαρμοζει καποιος.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
τζειμς αναμενω την αναφορα σου πως καμακωνες τα γκομενακια στα σεμιναρια που πηγαινες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Λυπάμαι φίλε. Δεν καμάκωσα ποτέ! Δεν έχω μεγάλη πείρα!

Συνήθως αυτά με καμακώναν. :dunno:

Α! Αν χορεύαμε μπλουζ μαζί το βράδι στο χωρό, έλεγα μόλις τελείωνε (και λιγο πριν το χεοροφίλημα!!!), μένα στο 225! όταν τελειώσει το πάρτυ σε περιμένω...ή και σκέτο το νούμερο. :rockon:

κάποιες δεν ερχόταν :dunno:

κάποιες όμως με ξυπνούσαν μες στην νύχτα! (τάχα μου δεν ήθελα) :rockon: :rockon: :rockon:
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
τζειμς τουλαχιστον πες μας πως σου εκαναν καμακι αυτες τοτε. :boobies: :boobies: :boobies:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ φίλε έχω μια τελείως διαφορετική φιλοσοφία του θέματος και χρειάζεται πολύ ανάλυση.

Θα προσπαθήσω όμως να δώσω το στίγμα μου.

Καταρχήν με ξενερώνει ακόμα και η λέξη "καμάκι"! Τη θεωρώ κάτι μικρό. Ο έρωτας και το σεξ είναι κάτι μεγαλειώδες και δεν μπορείς να το υποβιβάσεις μ αυτή την λέξη. Ο όρος προσέγγιση που έκανε ο φίλος πιο πάνω με καλύπτει.

είμαι λίγο ιδιότροπος τι να κάνω!

συνεχίζω.....
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
κοιταξε τζειμς εχεις δικιο στην παρατηρηση που εκανες.αλλα χρησιμοποιησα την λεξη καμακι,για να ειναι κατανοητο απο ολους για το τι θεμα μιλαμε.ετσι και αλλιως εμας μας ενδιαφερει το αποτελεσμα,τωρα αν αυτο προερχετε απο καμακι η προσεγγυση,δεν νομιζω οτι παιζει και πολυ μεγαλο ρολο.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Για μένα ο όρος "κατάκτηση μιας γυναίκας" δεν έχει να κάνει με την απλή πράξη του σεξ αλλά όπως έχουμε πει πάμπολες φορές στο φόρουμ αυτό, να της πηδήξεις πρώτα το μυαλό!

Τότε, θα σου κάνουν αυτές καμάκι φίλε με διάφορους τρόπους.

τζειμς τουλαχιστον πες μας πως σου εκαναν καμακι αυτες τοτε. :boobies: :boobies: :boobies:

δεν παίζει τόσο ρόλο αυτό βρε! Το θέμα είναι να τις φτάσεις στο σημείο να παίζουν στοιχήματα με την πάρτη σου!

Αλλά επειδή θα θεωρηθούν υπεροψίες αυτά όλα θα προσπαθήσω να σας δώσω το πώς ενώ στις αρχές των 20 μου, δεν σταύρωνα γκόμενα (και νόμιζα ότι φταίει το ότι είμαι άσχημος!) :uglystupid: μετά από μερικά χρόνια κατάλαβα ότι η ομορφιά δεν παίζει κανέναν απολύτως ρόλο!

είναι θέμα στατιστικής!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

θα δείτε τι εννοώ!!! :rockon:
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
γκομενες του σαιτ τουλαχιστον αφου δεν μας λετε πως κανετε καμακι εσεις.πειτε μας πως σας αρεσει να σας κανει καποιος αντρας.να βρουμε μια ακρη για αρχη τουλαχιστον.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
κοιταξε τζειμς εχεις δικιο στην παρατηρηση που εκανες.αλλα χρησιμοποιησα την λεξη καμακι,για να ειναι κατανοητο απο ολους για το τι θεμα μιλαμε.ετσι και αλλιως εμας μας ενδιαφερει το αποτελεσμα,τωρα αν αυτο προερχετε απο καμακι η προσεγγυση,δεν νομιζω οτι παιζει και πολυ μεγαλο ρολο.
σωστό αυτό!
το αποτέλεσμα μετράει! :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
θεματογραφε εισαι αρχιδι-δασκαλος?
μεγαλε καλα θα κανεις να παρακολουθησεις το μαθημα μηπως και ξεφυγεις απο την αγαμια που σε δερνει.ειναι καλυτερα απο το να βριζεις.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πολυ καλο το θεματακι και οι συμβουλεs απειρεs  και καλεs απο ολουs...
Μονο που θα πρεπει να τονισουμε προs ολουs το θεμα που ισωs και να τουs κανει διστακτικουs...Και αυτο ειναι η αποριψη η χυλοπιτα.....Εκει βρισκεται η ριζα ολου του κακου πιστευω......Θα πρεπει ολοι να καταλαβουν οτι αυτο δεν σημαινει τιποτα που να στρεφεται εναντιον τηs προσωπικοτηταs τουs και που σε καθε περιπτωση δεν μπορει παρα να ειναι η αφετηρια  για καινουργια επιθεση.....Αν λυθει αυτο μεσα,  εσωτερικα να πουμε,  τοτε τα υπολοιπα βηματα ειναι καλυτερα....χιλιαδεs τροποι και μεθοδοι, μεσα σε μπαρ, εξω απο σχολεια, στα γυμναστηρια , στα ψωνια, στο σινεμα...και η λιστα δεν τελειωνει....
Για καθε μια απορριψη ,  δυο νεεs καμακοφορεs επιθεσειs....
Πηγαιντε στην επομενη και στην μεθεπομενη.........κ.ο.κ
Θαρροs
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom