Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 919
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Στο συγκεκριμενο μπαρακι αν κερασεις 4 ...νερακια πας βουρ στην τουαλετα για πηδουλο. Καλο κοματι η Μινα. Πιπα για οσκαρ αλλα και στα υπολυπα...
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Θα κανω ενα περασμα απο το απλο μπαρ πρωτα και αν δεν βρω καποια να μ αρεσει θα περασω απο κει μετα...
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
γιατι πατε στα μπαρακια κ πετατε τα λεφτα σας ρε παιδια?τι περιμενετε απο εκει?ποτε δεν καταλαβα... :think:
είναι σαν να γράφεις σε μια παρέα οινόφιλων : μά γιατί πίνετε κρασί και πετάτε τα λεφτά σας ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: spyvar

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
113
Πόντοι
1
Ξέρω μία να σε στείλω αλλά είναι καμιά 500χμ μακριά σου, συμβιβάζεσαι? :cheesy:
Οι καλύτεροι βύζοι στην Ελλάδα. Είχε πάνω από τριάρι και τα μεγάλωσε. Τη σιλικόνη δεν την καταλαβαίνεις εκτός αν τα ζουλήξεις πολύ. Στητά καλοσχιματισμένα!
Μάγκα που είναι αυτή???
Ενδιαφέρομαι εγώ !!!!
Την έχω τεράστια ανάγκη  :wanker: :wanker: :wanker:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Εχω παει σε καμποσα κωλομπαρα στην αθηνα τελευταια και ψαχνω καποια γκομενα με σιλικονατους βυζους.. Εμφανιση συμβιβαζομαι και μετρια να ειναι.. Εχει κανεις καποια υποψην του?

Τζίνα μίλφ 50άρα με τρισημισάρια στο Pub65(Κεφαλληνίας 65 κάθετη στην 3ης Σεπτεμ.) στην Κυψέλη. Αφήνει δάχτυλα και αν την πιέσεις(εκτός του χρήματος θέλει και τρόπο) και τσιμπούκι, για έξω δεν ξέρω.
Καλή τύχη.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Mην παρασυρθείς από την καύλα γιατί Θα σε "δαγκώσει" άσχημα η συγκεκριμένη.

Υ.Γ. Η ίδια μου είπε ότι είναι σιλικόνη και φαίνεται και στο χούφτωμα. Αρκετά σκληρά...
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Α! Και κάτι άλλο όσο αναφορά το προηγούμενο ποστ μου, έχω να πάω πριν το καλοκαίρι του 16.

Δεν ξέρω αν είναι ακόμη εκεί(τηλ. της δεν έχω).  :huh: :huh:
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Το απλό είναι σίγουρα κολόμπαρο ρε παιδία? Στην σελίδα στο φβ έχει χορεύτριες παρτυ και τέτοια..
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Να σου πω: δεν ξερω σιγουρα αν ειναι κωλομπαρο απλα επειδη δουλευει εκει μια κοπελα που περασε για λιγο απο το baby gold και τη ρωτησα αν ειναι παρομοιο στυλ με το απλο μπαρ μου ειπε ναι. Παντως σκοπευω να παω μερα που δεν θα εχει event για να κοψω κινηση...
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Πέρασμα χτες από το Λούσυ. Ειχα παει προετοιμασμενος να βρω καποια ξεκωλα τριτο-τεταρτης κατηγοριας να μου πουλήσουν λίγο παραμύθι, να πω κ γω τα δικά μου και να δω τι παιζει γενικα. Μπαινω μεσα το μαγαζί είναι πολύ μικρότερο από ότι περίμενα. Ερχεται μια Ουκρανιδα συστηνεται ως Ουλαντα. Μου λεει 35αρα δεν την κανω κατω απο 40+. Με αρχιζει στα γλωσσοφιλα και τα χουφτωματα μεσα στο μπαρ τελικα μετα απο 4 νερα(!) παμε στην τουαλετα για πιπα. Αρχικα με προφυλακτικο αλλα με ειδε που δεν εχυνα με τιποτα.(Της ειπα και οτι μονο με πιπα αργω να χυσω) οποτε βγαζει την καποτα και αρχιζει να πιπωνει βαθια. Τελικα μετα απο κανα δεκαλεπτο την εχυσα στο στομα και στα βυζια. Γυρισα μετα να τελειωσω τη μπυρα μου και εφυγα. Για μια φορα στο τοσο δεν ειναι ασχημα αλλα δεν ειναι και για συνεχεια. Ειδικα οταν με τα λεφτα αυτα μπορει να παει καποιος σε στουντιο  με τις ανεσεις του και με πιο ομορφες κοπελες
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
Κοστος τυπε για ολη την φαση?
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Μαζι με τα δικα μου 45
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Ναι για μια φορα στο τοσο ειναι καλα. Βεβαια δεν συγκρινονται με τις γυναικες στο x-bar αλλα εκει οι τιμες ειναι πια πολυ ψηλες..
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Δεν ξερω τι ηθελε να πει!! Τη ρωτησα μαλιστα δυο φορες και το συνδυασα με τον παικτη του Παναθηναϊκου για να το θυμαμαι (του Λουντ)!!!
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
258
Κριτικές
16
Like
1.670
Πόντοι
6.240
Ξέρει κανείς τίποτα για το GDC Ηλία Ηλίου 28 και Λεωφόρο βουλιαγμένης
Η παλια HIGHWAY κλασσικο ελληναδικο που αλλαξε ιδιοκτητη και ονομα...
Σαν HIGHWAY δεν ειχε βιζιτες κτλ τωρα δεν ξερω.. αλλα κανει Live κτλ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom