Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.219
Κριτικές
20
Like
3.772
Πόντοι
1.446
Πες μου οτι κι εσυ ''ξενερωνεις'' ευκολα με μια τυπισσα επειδη σε καποιες λεπτομεριες δε θα ακουσεις αυτο που θες ρε παπα
Αληθεια τυπε;
Δε σε νοιαζει πανω απ ολα να τον βρεξεις;
Σε νοιαζει αν η γκομενα που εχεις απεναντι σου εχει μετρησιμο IQ ας πουμε?
:confused::think:
Πάντως σε site με γκόμενες που έχω συζητήσει αρκετές από αυτές τους άντρες τους έχουν μια :alivedick:με δυο πόδια...
Σε αυτό φταίμε και εμείς με την εικόνα που τους έχουμε δώσει αρκετοί...
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
ναι με νοιαζει παιχτη, γιατι αν θελω απλα να τονε βρεξω, οπως λες, παω φυλης και γαμαω τα στανταρακια μου.
Σε χαλαει δηλαδη να ριξεις στεγνα πουτσα εκτος πορνειων αν κατσει
Ετσι για το παλμαρε που λεμε
Και καλα βεβαια οι γυναικες εχουν ενα λογο που "ξενερωνουν" απο λεπτομεριες γιατι ετσι πιστευουν οτι ειναι επιλεκτικες μια και υποσυνειδητα θελουν να δωσουν το μουνι τους εκει που θα νοιωσουν ασφαλεια
Εσυ απο τι προστατευεσαι ας πουμε,ποια "κακοτοπια" θες να αποφυγεις;
Βασικα οκ αποψη σου,δεν πειραζει κιολας κουβεντα κανουμε.
Περισσοτερο "φαγητο" για τους υπολοιπους.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Πάντως σε site με γκόμενες που έχω συζητήσει αρκετές από αυτές τους άντρες τους έχουν μια :alivedick:με δυο πόδια...
Σε αυτό φταίμε και εμείς με την εικόνα που τους έχουμε δώσει αρκετοί...
Μη κανεις το λαθος να ακους τα γυναικεια λογια τυπε.
Το χουμε ξαναγραψει και αλλου.
Οι γυναικες κατηγορουν οτι οι ανδρες ειναι μια πουτσα με δυο ποδια αλλα φυσικα κανουν οτι μπορουν για να ειναι ετσι.
Αν θελουν να ανακαλυψουν οτι ο ανδρας εχει και μυαλο η καρδια ας σταματησουν να ντυνονται σα βιζιτες.
Ενα αυτο
Και δευτερον εμενα δε με χαλαει ρε φιλε να με βλεπει η αλλη σα πουτσα με ποδια.
Θα σε χαλαγε εσενα να σου πει γυναικα πως "δε σε βλεπει για σχεση αλλα μονο για γαμησι;"
Εμενα προσωπικα καθολου τυπαρα μου
Οποτε ας τις γραψουμε στα αρχιδια μας και ας σταματησουμε επιτελους να δινουμε βαση στο τι λενε η εν τελει στο τι θελουν.
Δεν εχει καμμια σημασια τι θελει η γυναικα αλλα τι θελει ο ανδρας
Και απαξ και παρει αυτο που θελει ας κανει παιχνιδι οπως θελει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Σε χαλαει δηλαδη να ριξεις στεγνα πουτσα εκτος πορνειων αν κατσει
Ετσι για το παλμαρε που λεμε
Και καλα βεβαια οι γυναικες εχουν ενα λογο που "ξενερωνουν" απο λεπτομεριες γιατι ετσι πιστευουν οτι ειναι επιλεκτικες μια και υποσυνειδητα θελουν να δωσουν το μουνι τους εκει που θα νοιωσουν ασφαλεια
Εσυ απο τι προστατευεσαι ας πουμε,ποια "κακοτοπια" θες να αποφυγεις;
Βασικα οκ αποψη σου,δεν πειραζει κιολας κουβεντα κανουμε.
Περισσοτερο "φαγητο" για τους υπολοιπους.
μαστορα τα εχεις μπερδεψει τα πραγματα, στο εχω ξαναπει και αλλες φορες και σε αλλα θρεντς.
εννοειται ολοι θελουμε να γαμησουμε και εγω επισης, οπως και οι γυναικες θελουν να γαμηθουν συναμα, αλλα αυτο που σου ειπα ειναι ασχετο με αυτο που απαντησες εσυ και με αυτο που σου λεω τωρα.
λοιπον στο ξαναεξηγω, μπας και το πιασεις... αν και δεν το βλεπω σορρυ.
ανεξαρτητου πηδηματος, προσωπικα, κοιταω την αυρα και την προσωπικοτητα-το χαρακτηρα της γυναικας, που εχω καποιο ενδιαφερον.
ετσι λοιπον και μετα απο καποια κουβεντα ισως, μπαινει στην αναλογη κατηγορια, που ειναι του απλου πηδηματος (για το μπουτσο που λεμε) η' στην κατηγορια που φαινεται οτι κατι αξιζει και θες να κανεις κατι σοβαρο με αυτην.
στην 1η περιπτωση, για το μπουτσο δηλαδη, δε χρειαζεται να εχει καποιο χαρακτηρα η αλλη, απλα να βλεπεται και να ειναι γαμευσιμη, αν οχι μονδελο που ειμαι φαν πιο πολυ. απλα σεξ και τιποτα αλλο. τα μπαζα αποκλειονται πολυ σχολαστικα, γιατι ψυχικα δεν εκανα ποτε να πω εδω.
στη 2η περιπτωση τωρα, με ιντριγκαρει περισσοτερο μια που να εχει ωραια αυρα και μυαλο, ωστε να μπορουμε να πουμε τα βασικα για αρχη, αλλα και να κανουμε ωραιες κουβεντες και συζητησεις στην πορεια, χωρις να μου πριζει τις μπαλες με μαλακιες και διαφορες αλλες γκομενιστικες αρλουμπες (π.χ. τι εχεις ? τιποτα...). το σεξ θα απογειωθει με αυτην, γιατι θα εχουμε κανει ηδη την αναλογη προετοιμασια και οι δυο, με τις κουβεντες μας απο πριν.
αν πετυχει με την πρωτη απο την αλλη, τοτε μιλαμε για καθαρη σχεση χρόνια.
μπορει να σου φαινεται καπως ολο αυτο, αλλα δε μπορω να στο πω πιο απλα, με συγχωρεις.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
μαστορα τα εχεις μπερδεψει τα πραγματα, στο εχω ξαναπει και αλλες φορες και σε αλλα θρεντς.
εννοειται ολοι θελουμε να γαμησουμε και εγω επισης, οπως και οι γυναικες θελουν να γαμηθουν συναμα, αλλα αυτο που σου ειπα ειναι ασχετο με αυτο που απαντησες εσυ και με αυτο που σου λεω τωρα.
λοιπον στο ξαναεξηγω, μπας και το πιασεις... αν και δεν το βλεπω σορρυ.
ανεξαρτητου πηδηματος, προσωπικα, κοιταω την αυρα και την προσωπικοτητα-το χαρακτηρα της γυναικας, που εχω καποιο ενδιαφερον.
ετσι λοιπον και μετα απο καποια κουβεντα ισως, μπαινει στην αναλογη κατηγορια, που ειναι του απλου πηδηματος (για το μπουτσο που λεμε) η' στην κατηγορια που φαινεται οτι κατι αξιζει και θες να κανεις κατι σοβαρο με αυτην.
στην 1η περιπτωση, για το μπουτσο δηλαδη, δε χρειαζεται να εχει καποιο χαρακτηρα η αλλη, απλα να βλεπεται και να ειναι γαμευσιμη, αν οχι μονδελο που ειμαι φαν πιο πολυ. απλα σεξ και τιποτα αλλο. τα μπαζα αποκλειονται πολυ σχολαστικα, γιατι ψυχικα δεν εκανα ποτε να πω εδω.
στη 2η περιπτωση τωρα, με ιντριγκαρει περισσοτερο μια που να εχει ωραια αυρα και μυαλο, ωστε να μπορουμε να πουμε τα βασικα για αρχη, αλλα και να κανουμε ωραιες κουβεντες και συζητησεις στην πορεια, χωρις να μου πριζει τις μπαλες με μαλακιες και διαφορες αλλες γκομενιστικες αρλουμπες (π.χ. τι εχεις ? τιποτα...). το σεξ θα απογειωθει με αυτην, γιατι θα εχουμε κανει ηδη την αναλογη προετοιμασια και οι δυο, με τις κουβεντες μας απο πριν.
αν πετυχει με την πρωτη απο την αλλη, τοτε μιλαμε για καθαρη σχεση χρόνια.
μπορει να σου φαινεται καπως ολο αυτο, αλλα δε μπορω να στο πω πιο απλα, με συγχωρεις.
Ναι μονο που εισαι εκτος θεματος τυπαρα
Εδω δεν διαπραγματευομαστε την καταταξη των γυναικων σε κατηγοριες
Αναρρωτηθηκες "το ιδιο δεν κανουμε κι εμεις ως ανδρες"; οπως οι γυναικες δλδ που ξενερωνουν με λεπτομεριες;
Αλλο καταταξη μιας γυναικας(η και ενος ανδρα)σε κατηγοριες αλλο η πληρης αλλαγη συμπεριφορας και η 180 μοιρες στροφη που κανει μια γυναικα οταν ακουσει κατι που δε της αρεσε.
Εσυ ο ιδιος μαλιστα απαντησες πως αν θες απλα να τον βρεξεις δε θα το κανεις με μια γκομενα που σε ξενερωσε στην "επικοινωνια" αλλα θα πας στις πουτανες.
Αρα θα απορριψεις τη γκομενα και δε θα τον βρεξεις μαζι της
Μην μπουρδουκλωνεσαι και μην το προσαπτεις σε μενα αυτο το μπουρδουκλωμα.Εσυ εχεις μπερδευτει,η μαλλον αποπροσανατολιστει.
Εγω ξερω καλα για τι πραγμα μιλαω και ειμαι πολυ σαφης στα γραφομενα μου.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Ναι μονο που εισαι εκτος θεματος τυπαρα
Εδω δεν διαπραγματευομαστε την καταταξη των γυναικων σε κατηγοριες
Αναρρωτηθηκες "το ιδιο δεν κανουμε κι εμεις ως ανδρες"; οπως οι γυναικες δλδ που ξενερωνουν με λεπτομεριες;
Αλλο καταταξη μιας γυναικας(η και ενος ανδρα)σε κατηγοριες αλλο η πληρης αλλαγη συμπεριφορας και η 180 μοιρες στροφη που κανει μια γυναικα οταν ακουσει κατι που δε της αρεσε.
Εσυ ο ιδιος μαλιστα απαντησες πως αν θες απλα να τον βρεξεις δε θα το κανεις με μια γκομενα που σε ξενερωσε στην "επικοινωνια" αλλα θα πας στις πουτανες.
Αρα θα απορριψεις τη γκομενα και δε θα τον βρεξεις μαζι της
Μην μπουρδουκλωνεσαι και μην το προσαπτεις σε μενα αυτο το μπουρδουκλωμα.Εσυ εχεις μπερδευτει,η μαλλον αποπροσανατολιστει.
Εγω ξερω καλα για τι πραγμα μιλαω και ειμαι πολυ σαφης στα γραφομενα μου.
1) οι γυναικες επιλεγουν, οπως και εμεις.
2) οι γυναικες γαμιουνται με οποιους θελουν, οπως και εμεις.
στο 2 εμεις εχουμε επιπλεον επιλογη να παμε στις πουτανες, που ειναι στην ουσια φρι (εννοω χωρις να χρειαστει να τις ψησουμε πρωτα).
τι δεν καταλαβαινεις ακομα?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
1) οι γυναικες επιλεγουν, οπως και εμεις.
2) οι γυναικες γαμιουνται με οποιους θελουν, οπως και εμεις.
στο 2 εμεις εχουμε επιπλεον επιλογη να παμε στις πουτανες, που ειναι στην ουσια φρι (εννοω χωρις να χρειαστει να τις ψησουμε πρωτα).
τι δεν καταλαβαινεις ακομα?
1)Οι γυναικες επιλεγουν ποιος θα τις γαμησει.
Ο ανδρας δεν διαλεγει τον επιλεγουν.Αυτη ειναι μεγαλη αληθεια που την ξερουν οσοι εχουν γραψει χιλιομετρα πειρας.
Αρα και το 2 σου καταρριπτεται
Οι ανδρες δε γαμιουνται με οποια θελουν(μιλαω για την πλειοψηφια των ανδρων ετσι;Οχι για καποιον αστερα του Χολυγουντ η εστω διασημο στο ελλαδισταν)
Αν γαμιοντουσαν αδερφε με οποια ηθελαν τοτε δε θα υπηρχε ο αγοραιος ερωτας σε τετοια ανθιση
Θα βγαινε εξω ο καθε παπαφιλιπς και τρουμπαμαν και θα γαμουσαν κατα βουληση οποια γουσταρουν.

Ξερεις καλα πως κατι τετοιο δε συμβαινει γιατι αν συνεβαινε δε θα τα λεγαμε απο εδω αλλα σε καποιο μπαρακι στο πασαλιμανι που θα μετραγαμε ποσες γαμησαμε μεσα σ ενα βραδυ
Πλακα μας κανεις ρε φιλε;
Τι "δεν καταλαβαινω" "ακομα";
:2funny:
Εσυ τι δεν καταλαβες απο τα οσα εγραψα;
Η γυναικα ξενερωνει και δεν ανοιγει τα μπουτια της.
Το ιδιο κανουμε κι εμεις οι ανδρες;
Εχουμε την ιδια ευχερεια επιλογης με τις γυναικες;
Αλλα ακομη κι αν ειχαμε...τα θελω μας ειναι τα ιδια;
Μια γυναικα δηλαδη ψαχνεται για πουτσα οπως ακριβως ενας ανδρας;
Με τους ιδιους ορους;
Τοτε γιατι ολη αυτη η παραφιλολογια τους;
Που αποσκοπει;
Θα μας το απαντησεις εσυ που τα εχεις "ξεκαθαρισμενα" στο μυαλο σου;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
1)Οι γυναικες επιλεγουν ποιος θα τις γαμησει.
Ο ανδρας δεν διαλεγει τον επιλεγουν.Αυτη ειναι μεγαλη αληθεια που την ξερουν οσοι εχουν γραψει χιλιομετρα πειρας.
Αρα και το 2 σου καταρριπτεται
Οι ανδρες δε γαμιουνται με οποια θελουν(μιλαω για την πλειοψηφια των ανδρων ετσι;Οχι για καποιον αστερα του Χολυγουντ η εστω διασημο στο ελλαδισταν)
Αν γαμιοντουσαν αδερφε με οποια ηθελαν τοτε δε θα υπηρχε ο αγοραιος ερωτας σε τετοια ανθιση
Θα βγαινε εξω ο καθε παπαφιλιπς και τρουμπαμαν και θα γαμουσαν κατα βουληση οποια γουσταρουν.

Ξερεις καλα πως κατι τετοιο δε συμβαινει γιατι αν συνεβαινε δε θα τα λεγαμε απο εδω αλλα σε καποιο μπαρακι στο πασαλιμανι που θα μετραγαμε ποσες γαμησαμε μεσα σ ενα βραδυ
Πλακα μας κανεις ρε φιλε;
Τι "δεν καταλαβαινω" "ακομα";
:2funny:
Εσυ τι δεν καταλαβες απο τα οσα εγραψα;
Η γυναικα ξενερωνει και δεν ανοιγει τα μπουτια της.
Το ιδιο κανουμε κι εμεις οι ανδρες;
Εχουμε την ιδια ευχερεια επιλογης με τις γυναικες;
Αλλα ακομη κι αν ειχαμε...τα θελω μας ειναι τα ιδια;
Μια γυναικα δηλαδη ψαχνεται για πουτσα οπως ακριβως ενας ανδρας;
Με τους ιδιους ορους;
Τοτε γιατι ολη αυτη η παραφιλολογια τους;
Που αποσκοπει;
Θα μας το απαντησεις εσυ που τα εχεις "ξεκαθαρισμενα" στο μυαλο σου;
αν δεν υπηρχε διαφορα, θα ειμασταν ολοι αντρες η' γυναικες ρε παιχτη... δηλαδη ενα φλατ και αδιαφορο πραγμα.
βαλε λιγο να δουλεψει και μη σκεφτεσαι με το κατω κεφαλι μονο.
τα ιδια που θελουμε εμεις, θελουν και οι γυναικες.
τα δικα μας ενδιαφεροντα εχουμε εμεις, τα δικα τους ενδιαφεροντα εχουν αυτες.
και για να στο συντομευσω...
πουτσα θελουμε να ριξουμε εμεις και πουτσα θελουνε να φανε αυτες, γιατι ετσι ειναι η φυση μας απο το δημιουργο μας.
απλα ο τροπος αλλαζει... ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
αν δεν υπηρχε διαφορα, θα ειμασταν ολοι αντρες η' γυναικες ρε παιχτη... δηλαδη ενα φλατ και αδιαφορο πραγμα.
βαλε λιγο να δουλεψει και μη σκεφτεσαι με το κατω κεφαλι μονο.
τα ιδια που θελουμε εμεις, θελουν και οι γυναικες.
τα δικα μας ενδιαφεροντα εχουμε εμεις, τα δικα τους ενδιαφεροντα εχουν αυτες.
και για να στο συντομευσω...
πουτσα θελουμε να ριξουμε εμεις και πουτσα θελουνε να φανε αυτες, γιατι ετσι ειναι η φυση μας απο το δημιουργο μας.
απλα ο τροπος αλλαζει... ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ.
Ο ανδρας θελει να ριξει πουτσα και για να το πετυχει θα πρεπει να ερθει κοντα και σε αλλους τομεις(επικοινωνιακο-κοινωνικο,συναισθηματικο) με μια γυναικα(αναγκαιο ''κακο'' για τον ανδρα)
Η γυναικα θελει να τεκνοποιησει και για να το πετυχει θα πρεπει να φαει πουτσα(αναγκαιο ''κακο'' για τη γυναικα)
Καπου στη μεση συναντιουνται τα δυο φυλα και οτι ηθελε προκυψει:
-Συνηθως μια γυναικα επιθυμει να συνδεθει με τον ανδρα πνευματικα και συναισθηματικα.
-Ο ανδρας αναλογα την πετρια που εχει στο κεφαλι του.Υπαρχουν ''συναισθηματικοι τυποι'' που την ικανοποιηση που τους προσφερει η αλλη στο σεξ τη θελουν μονο για την παρτη τους και θεωρουν πως ο τροπος για να το πετυχουν ειναι να μπουν σε σχεση και να πεισουν τους εαυτους τους πως τους αρεσουν οι μαλακιες που αρεσουν σε μια γυναικα.
Προσωπικα δεν κρατησα ποτε γυναικα οταν της ζητησα ξεκαθαρα να εχουμε μονο σεξουαλικη σχεση.Οι πιο πολλες ηθελαν και ''κατι παραπανω''
Οι πιο πολλες θιχτηκαν οταν τον εβγαλα εξω μπροστα στη φιλη τους και ειπα ''εχει μεζε για ολες κοριτσια''
Ακομη θυμαμαι τον πονο απο τις τσαντιες που εφαγα και απο τις δυο
Ενω αν την πηγαινα Μυκονο για διημερο θα με ειχε κανει Θεο.
θα με τρελανεις ρε μλκ?
Θελουμε τα ιδια εμεις και οι γυναικες;
:2funny::headbang:
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.891
Κριτικές
3
Like
4.502
Πόντοι
456
Ρε μάγκες εδώ σε αυτό το νήμα περιμένουμε τα νέα από την παραλία δεν θα κάτσουμε να τσακωθούμε ποιος βλέπει τις γυναίκες πιο ανθρώπινα από τον άλλον.Μην βγαίνουμε εκτός θέματος επειδή μας τρολαρε ο νηματοθετης.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.253
Πόντοι
10.336
Ρε μάγκες εδώ σε αυτό το νήμα περιμένουμε τα νέα από την παραλία δεν θα κάτσουμε να τσακωθούμε ποιος βλέπει τις γυναίκες πιο ανθρώπινα από τον άλλον.Μην βγαίνουμε εκτός θέματος επειδή μας τρολαρε ο νηματοθετης.
νταξει ρε τυπε το νημα εχει πεθανει απτη δευτερη μερα κιολας, σιγα το off topic, δεν χασαμε και καμια επιστημονικη αναλυση...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Ο ανδρας θελει να ριξει πουτσα και για να το πετυχει θα πρεπει να ερθει κοντα και σε αλλους τομεις(επικοινωνιακο-κοινωνικο,συναισθηματικο) με μια γυναικα(αναγκαιο ''κακο'' για τον ανδρα)
Η γυναικα θελει να τεκνοποιησει και για να το πετυχει θα πρεπει να φαει πουτσα(αναγκαιο ''κακο'' για τη γυναικα)
Καπου στη μεση συναντιουνται τα δυο φυλα και οτι ηθελε προκυψει:
-Συνηθως μια γυναικα επιθυμει να συνδεθει με τον ανδρα πνευματικα και συναισθηματικα.
-Ο ανδρας αναλογα την πετρια που εχει στο κεφαλι του.Υπαρχουν ''συναισθηματικοι τυποι'' που την ικανοποιηση που τους προσφερει η αλλη στο σεξ τη θελουν μονο για την παρτη τους και θεωρουν πως ο τροπος για να το πετυχουν ειναι να μπουν σε σχεση και να πεισουν τους εαυτους τους πως τους αρεσουν οι μαλακιες που αρεσουν σε μια γυναικα.
Προσωπικα δεν κρατησα ποτε γυναικα οταν της ζητησα ξεκαθαρα να εχουμε μονο σεξουαλικη σχεση.Οι πιο πολλες ηθελαν και ''κατι παραπανω''
Οι πιο πολλες θιχτηκαν οταν τον εβγαλα εξω μπροστα στη φιλη τους και ειπα ''εχει μεζε για ολες κοριτσια''
Ακομη θυμαμαι τον πονο απο τις τσαντιες που εφαγα και απο τις δυο
Ενω αν την πηγαινα Μυκονο για διημερο θα με ειχε κανει Θεο.
θα με τρελανεις ρε μλκ?
Θελουμε τα ιδια εμεις και οι γυναικες;
:2funny::headbang:
ενταξει παιχτη, συνεχισε ετσι στο ιδιο μοτιβο... καλα το πας :confused:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
ενταξει παιχτη, συνεχισε ετσι στο ιδιο μοτιβο... καλα το πας :confused:
Ρε Παπαφιλιπα θα σε μαλωσω...τελειωσαν τα επιχειρηματα σου και το γυριζεις στην ειρωνια;
Και ναι ρε φιλε εννοειται καλα το παω και ειμαι υπερηφανος για τη σταση μου
Παρτουζα ηθελα τι να κανουμε και οχι διημερακι στη Μυκονο
Της ειπα να παμε αν θελει αλλα να τα πληρωσει ολα αυτη και η φιλη της.Καλεσα και αυτην ειδες τι τζεντλ μαν ειμαι;
Δεν ακυρωνα με την προταση μου για παρτουζα τη γκομενα μου... γιατι ηταν μουναρος αλλα και η φιλη της ηταν εκφυλοπουτανο
Αντι να εκτιμησει που δε το εκανα πισω απο την πλατη της επελεξα την κολλητη της για να απολαυσουμε κατι υπεροχο μου επιτεθηκαν και οι δυο βαναυσα και με χωρισε
Παμε καλα;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Ρε Παπαφιλιπα θα σε μαλωσω...τελειωσαν τα επιχειρηματα σου και το γυριζεις στην ειρωνια;
Και ναι ρε φιλε εννοειται καλα το παω και ειμαι υπερηφανος για τη σταση μου
Παρτουζα ηθελα τι να κανουμε και οχι διημερακι στη Μυκονο
Της ειπα να παμε αν θελει αλλα να τα πληρωσει ολα αυτη και η φιλη της.Καλεσα και αυτην ειδες τι τζεντλ μαν ειμαι;
Δεν ακυρωνα τη γκομενα μου γιατι ηταν μουναρος αλλα και η φιλη της ηταν εκφυλοπουτανο
Αντι να εκτιμησει που δε το εκανα πισω απο την πλατη της επελεξα την κολλητη της για να απολαυσουμε κατι υπεροχο μου επιτεθηκαν και οι δυο βαναυσα και με χωρισε
Παμε καλα;
παιχτη απλα σου απαντησα.
προφανως δεν καταλαβες ακομα και λες τα δικα σου.
εμενα δε με ενδιαφερουν τα δικα σου ομως, μιλαω με απλη λογικη και σφαιρικοτητα.
και αν θυμασαι εσυ ξεκινησες την παραθεση, αρα εσενα σε τρωει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Ρε μάγκες εδώ σε αυτό το νήμα περιμένουμε τα νέα από την παραλία δεν θα κάτσουμε να τσακωθούμε ποιος βλέπει τις γυναίκες πιο ανθρώπινα από τον άλλον.Μην βγαίνουμε εκτός θέματος επειδή μας τρολαρε ο νηματοθετης.
:2funny::2funny::2funny::2funny:
...καλο
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
παιχτη απλα σου απαντησα.
προφανως δεν καταλαβες ακομα και λες τα δικα σου.
εμενα δε με ενδιαφερουν τα δικα σου ομως, μιλαω με απλη λογικη και σφαιρικοτητα.
και αν θυμασαι εσυ ξεκινησες την παραθεση, αρα εσενα σε τρωει.
Ποια λογικη και σφαιρικοτητα ρε μαγκα;
Εγραψες η δεν εγραψες οτι εμεις(οι ανδρες)κανουμε τα ιδια με τις γυναικες οσον αφορα το ξενερωμα?
Ποσο απεχει αυτο απο την πραγματικοτητα;
Που βλεπεις εσυ τη λογικη σε αυτο;
Ειπες μετα η δεν ειπες οτι αν μια σε ''ξενερωσει''και ναυαγησουν τα σχεδια σου για κατι παραπανω απο ενα πηδημα,θα τρεξεις στα στανταρακια σου στα μπουρδελα;Ο αληθινος ανδρας γαμαει απο παντου δε τον νοιαζει απο ποια θεση κανει παιχνιδι.
Η σφαιρικοτητα να ξερεις ειναι αρετη οταν αναφερεται στο να μη χανουμε το δασος εστιαζοντας στο δεντρο...κι οχι οι οτι να ναι γενικευσεις.Μετα το γυρισες στην ''καταταξη των γυναικων'' σε κατηγοριες αναλογα με το τι θα ακουσεις απο εκεινες.Σωστο μεν,εκτος θεματος δε.
Και οχι ρε τυπε δε με νοιαζει ουτε με τρωει.Ουτε εχει σημασια ποιος εκανε σε ποιον παραθεση.Παιδια ειμαστε;
Το ποσο ''μας τρωει'' γενικοτερα φαινεται απο τη συμμετοχη μας στο φορουμ.
Εσυ εχεις δεκαπλασια νομιζω απο μενα :tooth:
Οποτε ασε τα ποιον τον φαγουριζει πιο πολυ η καμπουρα του και κανε φοκους στο θεμα συζητησης
Δεν ειναι ωραιο να απαξιωνεις τη συζητηση οταν δεν εχεις επιχειρηματα η οταν διαφωνεις.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Ποια λογικη και σφαιρικοτητα ρε μαγκα;
Εγραψες η δεν εγραψες οτι εμεις(οι ανδρες)κανουμε τα ιδια με τις γυναικες οσον αφορα το ξενερωμα?
Ποσο απεχει αυτο απο την πραγματικοτητα;
Που βλεπεις εσυ τη λογικη σε αυτο;
Ειπες μετα η δεν ειπες οτι αν μια σε ''ξενερωσει''και ναυαγησουν τα σχεδια σου για κατι παραπανω απο ενα πηδημα,θα τρεξεις στα στανταρακια σου στα μπουρδελα;Ο αληθινος ανδρας γαμαει απο παντου δε τον νοιαζει απο ποια θεση κανει παιχνιδι.
Η σφαιρικοτητα να ξερεις ειναι αρετη οταν αναφερεται στο να μη χανουμε το δασος εστιαζοντας στο δεντρο...κι οχι οι οτι να ναι γενικευσεις.Μετα το γυρισες στην ''καταταξη των γυναικων'' σε κατηγοριες αναλογα με το τι θα ακουσεις απο εκεινες.Σωστο μεν,εκτος θεματος δε.
Και οχι ρε τυπε δε με νοιαζει ουτε με τρωει.Ουτε εχει σημασια ποιος εκανε σε ποιον παραθεση.Παιδια ειμαστε;
Το ποσο ''μας τρωει'' γενικοτερα φαινεται απο τη συμμετοχη μας στο φορουμ.
Εσυ εχεις δεκαπλασια νομιζω απο μενα :tooth:
Οποτε ασε τα ποιον τον φαγουριζει πιο πολυ η καμπουρα του και κανε φοκους στο θεμα συζητησης
Δεν ειναι ωραιο να απαξιωνεις τη συζητηση οταν δεν εχεις επιχειρηματα η οταν διαφωνεις.
troubaman said:
Συνηθως οι γυναικες εχουν φτιαξει μια πρωτη εντυπωση για μας πριν βγουν.

και απαντησα στον jon smith
papaphilips said:
γιατι εμεις δεν κανουμε το ιδιο δηλαδη?

θες συνεχεια ακομα η' θα πεις και αλλες αρλουμπες?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
troubaman said:
Συνηθως οι γυναικες εχουν φτιαξει μια πρωτη εντυπωση για μας πριν βγουν.

και απαντησα στον jon smith
papaphilips said:
γιατι εμεις δεν κανουμε το ιδιο δηλαδη?

θες συνεχεια ακομα η' θα πεις και αλλες αρλουμπες?
Οχι ρε μαγκα ΔΕΝ κανουμε το ιδιο
Εκεινες αν διαπιστουσουν αποκλιση απο την 1η εντυπωση μπορει να ξενερωσουν και να την κανουν ακομη και για ψυλλου πηδημα.

Εμεις ουτε προσδοκιες εχουμε αν ειναι η αλλη η πριγκηπισσα του παραμυθιου μας,αν εχει χαρακτηρα,αν ειναι το καλο κοριτσι για σπιτι.ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ

Μεχρι συν 10 κιλα εγω σου λεω τα συγχωρουμε αν προκειται να φαμε καλα.

Για το δε χαρακτηρα...αστο.

Οι ανδρες στο βωμο μιας πουτανε ωραιας εμφανισης ''συγχωρουν'' απο την αλλη να ναι σκυλα καριολα εγωιστρια υλιστρια,πουτανα ολα μαζι

Οποτε ΜΗΝ κανεις οτι δεν καταλαβαινεις

Η οντως ΔΕΝ καταλαβαινεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom