Νέα

Tα αφρόλουτρα του Lacoba

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TurboThor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Δοκιμάσατε τα αφρόλουτρα του Lacoba? Είναι καταπληκτικά μυρίζουν υπέροχα :rockon:!! Ξέρει κανείς τι μάρκα είναι και που μπορώ να τα βρώ και να αγοράσω? Πάνω στο κουτάκι γράφει αλλά το website είναι κουλό δεν εχει τιποτα πληροφοριες και μονο κατι μικροσκοπικες φωτογραφίες.... :think:
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
382
Κριτικές
104
Like
570
Πόντοι
6.280
προφανως ειναι παπουτσανης αλλα γιατι δεν ρωτησες στη reception....
 

dhmhtrhs__

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Και εμένα μου άρεσαν αλλά θα μου άρεσε πιο πολύ να έχει χώρο να κάνω μπάνιο  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
TurboThor

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
προφανως ειναι παπουτσανης αλλα γιατι δεν ρωτησες στη reception....

είχε κόσμο και ήταν απασχολημένη η κοπέλα και δεν μπορουσε... αρπαξα 2 ένα απο το δωματιο και ενα απο το καλαθακι της καμαριερας αφου την ρώτησα...
 
OP
OP
TurboThor

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Και εμένα μου άρεσαν αλλά θα μου άρεσε πιο πολύ να έχει χώρο να κάνω μπάνιο  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

ναι ρε το μπάνιο είναι απαισιο.. ουτε στο στρατο δεν είδα τοσο μικροσκοπικο μπανιο...

τεσπα...

για τα αφρολουτράκια να μου πειτε παιδιά!!!!  :grin:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
δοκίμασε σε μερικές μέρες.
η σελίδα αυτή είναι μάλλον υπό καταστευη, γιατί είναι και η σελίδα της μητρικής εταιρίας υπό κατασκευή.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Δοκιμάσατε τα αφρόλουτρα του Lacoba? Είναι καταπληκτικά μυρίζουν υπέροχα :rockon:!! Ξέρει κανείς τι μάρκα είναι και που μπορώ να τα βρώ και να αγοράσω? Πάνω στο κουτάκι γράφει αλλά το website είναι κουλό δεν εχει τιποτα πληροφοριες και μονο κατι μικροσκοπικες φωτογραφίες.... :think:
Για μπανιο πηγες η για να γαμησεις? :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Δοκιμάσατε τα αφρόλουτρα του Lacoba? Είναι καταπληκτικά μυρίζουν υπέροχα :rockon:!! Ξέρει κανείς τι μάρκα είναι και που μπορώ να τα βρώ και να αγοράσω? Πάνω στο κουτάκι γράφει αλλά το website είναι κουλό δεν εχει τιποτα πληροφοριες και μονο κατι μικροσκοπικες φωτογραφίες.... :think:

Γιατί δεν επικοινωνείς με την εταιρία που τα προμήθευσε στο ξενοδοχείο? (Την Παπουτσάνης δηλαδή). Σίγουρα θα μπορούν να σου δώσουν κάποια επίσημη απάντηση στο ερώτημα με ποιό όνομα κυκλοφορεί το ίδιο αφρόλουτρο στο εμπόριο......!
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Παρε το μπουκαλακι που εχεις μαζι σου και πηγαινε στο Χοντοσεντερ να κανεις αντιπαραβολη.
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
είχε κόσμο και ήταν απασχολημένη η κοπέλα και δεν μπορουσε... αρπαξα 2 ένα απο το δωματιο και ενα απο το καλαθακι της καμαριερας αφου την ρώτησα...
ε ας τα επαιρνες αφου ηταν τοσο καλα και ρωτησες!χαχαχα ρωτησες για να το παρεις!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.426
Κριτικές
61
Like
42.547
Πόντοι
22.785
Γιατί δεν επικοινωνείς με την εταιρία που τα προμήθευσε στο ξενοδοχείο? (Την Παπουτσάνης δηλαδή). Σίγουρα θα μπορούν να σου δώσουν κάποια επίσημη απάντηση στο ερώτημα με ποιό όνομα κυκλοφορεί το ίδιο αφρόλουτρο στο εμπόριο......!

γιατί δέν τούς λές ότι έσύ τά προμηθεύης στό lacoba ??????
 
OP
OP
TurboThor

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Γιατί δεν επικοινωνείς με την εταιρία που τα προμήθευσε στο ξενοδοχείο? (Την Παπουτσάνης δηλαδή). Σίγουρα θα μπορούν να σου δώσουν κάποια επίσημη απάντηση στο ερώτημα με ποιό όνομα κυκλοφορεί το ίδιο αφρόλουτρο στο εμπόριο......!

δεν γράφει κανενα τηλέφωνο στο website είτε email.... πως να επικοινωνήσω....? :think:

 

MasterChef

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2010
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ.........ΧαΧΑΑΧχαχαΧΑΑΧΑΧαχΧΧΑ........................ΕΔΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΑΠΟΥΝΙΑ......!!!

Δεν νομιζω ρε συ να ναι κ τπτ δυσκολο ....να βρεις την ιδια μυρωδια...!
οπως προ-λαλησε ενας φιλος...πανε στο χοντο.........και θα βρεις στανταρ!!...

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ.....για το τι αρωμα πρεπει να εχει το μαλακτικο που χρησιμοποιουν στα σεντονια......Προτιμω το ΛΕΝΟΡ το γκολντ...ΧΑαχχαΑΑΧαχΑΧΧα
 
OP
OP
TurboThor

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ.........ΧαΧΑΑΧχαχαΧΑΑΧΑΧαχΧΧΑ........................ΕΔΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΑΠΟΥΝΙΑ......!!!

Δεν νομιζω ρε συ να ναι κ τπτ δυσκολο ....να βρεις την ιδια μυρωδια...!
οπως προ-λαλησε ενας φιλος...πανε στο χοντο.........και θα βρεις στανταρ!!...

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ.....για το τι αρωμα πρεπει να εχει το μαλακτικο που χρησιμοποιουν στα σεντονια......Προτιμω το ΛΕΝΟΡ το γκολντ...ΧΑαχχαΑΑΧαχΑΧΧα

φίλε δεν ήρθα σπίτι σου και σε ανάγκασα να μπεις στο θρεντ... δεν είναι υποχρεωτικό αν δεν σου αρεσει... απλώς ρώτησα μια πληροφορία...

καλο αυτό με το χονδος αλλά τα παραπάνω αφρόλουτρα είναι κλειστα και σφραγισμένα στο χόνδος πώς θα κάνω αντιπαραβολή...?
και άντε και δεν ήταν σφραγισμένα... ο χονδος έχει 700 διαφορετικά είδη αφρόλουτρων... θα κάτσω να μυρίσω και τα 700?
έλεος  :headbang:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
τα aromatics λες; Αυτα πρεπει να ειναι του παπουτσανη, αν και πιο γνωστα ειναι τα σαπουνια του
 

MasterChef

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2010
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μια φορα και ενα καιρο ηταν ο Κυριος Χιουμορ.......... αλλα ο Turbothor τον σκοτωσε!! χαλαρωσε ρε συ...χαχαχαχα

Σιγουρα εχει 700...............θα το πας δια της αφαιρετικης...πρωτα θα πας στου παππουτσανη....και σιγα σιγα ....σε ολα τα αλλα...

Νο ΜΑΤΤΕΡ ΓΟΥΑΤ.........χαλαρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom