Νέα

Συνέντευξη με μια γυναίκα που εργάστηκε στην Τρούμπα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.984
Πόντοι
34.538

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Εγω τα συμπερασματα που βγαζω απο αυτο που διαβασα ειναι οτι:
1) Ο κοσμος ειναι σκατενιος και ενω κατηγωρουμε τους ξενους για κτηνοδιες κτλπ αυτη ειναι αλλη μια φωνη που μαρτηρα το αντιθετο και δειχνει οτι στην χριστιανικη και ενδωξη Ελλαδα τα ιδια σκατα υπαρχουν και
2) Ειναι αλλη μια αποδειξη οτι πολλες γυναικες διακατεχοντε απο την ιδεα ''να δουλευει ο αντρας και οι γυναικες να καθοντε''.Απο αυτα που διαβασα αν δεν ειχε κυνιγησει κατι τετειο μπορει και να ειχε γλιτωσει.
Αυτα.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Ρε ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ,πεφτω από τα συννεφα!!!!!

Γινονταν αυτά στην Ελλαδα...

:S :S :S :S :S :S :S :S

Κι'αυτά δεν είναι τίποτα...σύμφωνα με το συγγραφέα Ηλία Πετρόπουλο στην Ελληνοορθόδοξη χώρα μας των δεκαετιών 50 και 60 υπάλληλοι και εργάτες της αγοράς του Πειραιά γαμούσαν ξέμπαρκα παιδάκια που έβρισκαν απο τα ορφανοτροφεία,κυρίως αγόρια...
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
αυτό που εχω καταλαβει εδώ και πολλα χρονια και μαλιστα το μαρτυρα και η ιδια είναι ότι σε αυτό το επαγγελμα μπαινεις και μενεις γιατι το θελεις και σου αρεσει....και οσο τραβηξει το θεμα,απο αρχαιοτατων χρονων αυτό γινεται ένα μερος του γυναικιου πλυθησμου γουσταρει πολύ με το πληρωμενο σεξ ως βιοπορισμο
 

Bill OldKostas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2014
Μηνύματα
210
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Πόσες φορές, γαμώ την πουτάνα μου, έχω διαβάσει κι ακούσει για αυτόν τον γαμημένο τον "θείο" ...  ΠΟΣΕΣ;;;;;;;
Βγάζει άμοιρες πουτάνες στο κλαρί χωρίς αυτές να το θέλουν, βιάζει εκκολαπτόμενα πουστράκια που παίρνουν το δρόμο για Συγγρού, γενικώς γαμάει και δέρνει αυτός ο "θείος" ...
Στην Ελλάδα της υποκρισίας και των ρουφιάνων πάντα υπάρχει ένας "θείος", αποδιοπομπαίος τράγος.

Έλα στον "θείο" που 'χει το 'ργαλείο ...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Πόσες φορές, γαμώ την πουτάνα μου, έχω διαβάσει κι ακούσει για αυτόν τον γαμημένο τον "θείο" ...  ΠΟΣΕΣ;;;;;;;
Βγάζει άμοιρες πουτάνες στο κλαρί χωρίς αυτές να το θέλουν, βιάζει εκκολαπτόμενα πουστράκια που παίρνουν το δρόμο για Συγγρού, γενικώς γαμάει και δέρνει αυτός ο "θείος" ...
Στην Ελλάδα της υποκρισίας και των ρουφιάνων πάντα υπάρχει ένας "θείος", αποδιοπομπαίος τράγος.

Έλα στον "θείο" που 'χει το 'ργαλείο ...

Κατά το "έλα στον παππού,σ'αυτόν που τα χει όλα και μην κοιτάς αλλού..."
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
6
Χαρα στη δυναμη της ,αυτης της κυριας και ολες οσες περασανε και περνανε τετοια εκμεταλευση
 

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Εξαιρετικό θέμα !
Οι συνεντεύξεις με εργαζόμενες κοπέλες στο χώρο , αποκαλύπτουν πολλά για την κοινωνία και τις επιδιώξεις των ανθρώπων . Κάπου το ξεχάσαμε αυτό την δεκαετία του 90 όταν μετά την πτώση του κομμουνισμού χάθηκαν οι Ελληνίδες απο το προσκήνιο και γέμισαν τα σπίτια απο αλλοδαπές .
Κάπου εκεί πιστέψαμε ότι ήμασταν κάτι ανώτερο αλλά άρχιαν η μια φάπα μετά την άλλη , απο την κλοπη του χρηματιστηρίου , μέχρι σήμερα την οικονομική κρίση
Προσωπικά γοητεύομαι όταν μιλάω με εργαζόμενες κοπέλες και κάπου κάνει καλό σε όλους να αντιλαμβανόμαστε ότι πίσω απο τον πλατωνικό κόσμο των ιδεών υπάρχει μια πραγματικότητα .
 

Επισκέπτης
αυτό που εχω καταλαβει εδώ και πολλα χρονια και μαλιστα το μαρτυρα και η ιδια είναι ότι σε αυτό το επαγγελμα μπαινεις και μενεις γιατι το θελεις και σου αρεσει....και οσο τραβηξει το θεμα,απο αρχαιοτατων χρονων αυτό γινεται ένα μερος του γυναικιου πλυθησμου γουσταρει πολύ με το πληρωμενο σεξ ως βιοπορισμο

Συμφωνώ  :thumbsup:

Είναι ένας τρόπος ζωής που παρά τη βρωμιά του, έχει πράγματα μέσα στα οποία κάθε εκδιδόμενη βρίσκει ικανοποίηση:

Η ατομική περιποίηση (δεν υπάρχουν γυναίκες που να περιποιούνται περισσότερο τον εαυτό τους απ ότι οι κονσομασιονίστριες
Το ντύσιμο
Το άπειρο γαμήσι
Οι καταχρήσεις, ποτά-τσιγάρα
Η απουσία σωματικής καταπόνησης (εργατιά, υπηρετιλίκι, κλπ)
Τα λεφτά

Μια φορά περίμενα την πουτάνα στο δωμάτιο, όταν άκουσα να λέει μέσα την τσατσά με τον κλασσικό δυνατό τόνο συνομιλίας τους:

ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΑΜΗΣΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΣΗΜΕΡΑ... :grin:  :grin:  :grin:

Γέλασα από μέσα μου, ελπίζοντας και προσπαθώντας να μην πει το ίδιο βγαίνωντας απ το δωμάτιο... :grin:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
αληθινος ο σκιουρος.....
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Χρονια παιδεύομαι να κατανοησω την ψυχολογία της πορνης..
Εχω μιλησει με πολλες απ αυτες, μ αλλες που τωρα γιναν αφεντικα, με απλες γυναικες γι αυτες....Πολυ λιγα καταλαβα...

Ιστοριες σαν την ωραια αυτη συνεντευξη, δεν γινονται πια στην Ελλάδα, αλλα γίνονται ακομα στα ανατολικα κρατη.
Ενα αντιστοιχο βιβλίο ειναι η "Ελένη η πορνη" που περιγραφει την ιστορία μιας Κυπριας.

Σιγουρα ομως τωρα, παρα πολλες, ειναι συνειδητά πορνες, για το ευκολο χρημα και μονο. Πολλες μαλιστα το διασκεδάζουν.
Δεν ξερω το βραδυ στο σπιτι τους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom