Νέα

Συνελήφθη ο Χριστόδουλος Ξηρός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koproni65
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:

Είναι γελοίοι. Είναι επικίνδυνα ηλίθιοι. Ήθελα να ήξερα, υπάρχει ΕΝΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ που να πίστεψε ότι τον βρήκαν τώρα; Αν υπάρχει ας μας το πει εδώ.

Τον παρακολουθούσαν από την πρώτη στιγμή και περίμεναν την κατάλληλη ευκαιρία (προεκλογική περίοδος) για να τον συλλάβουν.

Είναι τόσο μαλάκες που παρότι όλος ο κόσμος περίμενε ότι θα τον έπιαναν τώρα το έκαναν. Και ζήτανε και τα συγχαρητήρια τώρα. Ενώ θα έπρεπε να εισπράξουν φτυσίματα.

(έλειπα και δεν έχω διαβάσει τα προηγούμενα σεντόνια) - Καλή χρονιά κιόλας σε όλους και καλά μυαλά και ελπίζω το 2015 να είναι η τελευταία χρονιά που θα ανεχτούμε το Σαμαρά (αν και δε το βλέπω, θα εξηγήσω σε άλλο post μου κάποια στιγμή) !!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
:2funny: :2funny: :2funny:

Είναι γελοίοι. Είναι επικίνδυνα ηλίθιοι. Ήθελα να ήξερα, υπάρχει ΕΝΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ που να πίστεψε ότι τον βρήκαν τώρα; Αν υπάρχει ας μας το πει εδώ.

Τον παρακολουθούσαν από την πρώτη στιγμή και περίμεναν την κατάλληλη ευκαιρία (προεκλογική περίοδος) για να τον συλλάβουν.

Είναι τόσο μαλάκες που παρότι όλος ο κόσμος περίμενε ότι θα τον έπιαναν τώρα το έκαναν. Και ζήτανε και τα συγχαρητήρια τώρα. Ενώ θα έπρεπε να εισπράξουν φτυσίματα.

(έλειπα και δεν έχω διαβάσει τα προηγούμενα σεντόνια) - Καλή χρονιά κιόλας σε όλους και καλά μυαλά και ελπίζω το 2015 να είναι η τελευταία χρονιά που θα ανεχτούμε το Σαμαρά (αν και δε το βλέπω, θα εξηγήσω σε άλλο post μου κάποια στιγμή) !!!
Γιατι δεν το πιανανε πριν αλλα τωρα που εχουμε εκλογες?(η κλασικη μαλακια που περιμενω να διαβασω  :grin:)
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.114
Like
1.441
Πόντοι
216
Δεν υπάρχουν ισοβια στην Ελλάδα φίλε..κανείς δε κάθεται για πάντα μέσα..
Υπάρχουν ισόβια αλλά είναι μόνο για τους δεξιούς... Παπαδόπουλος, Ιωαννίδης, Ντερτιλής πέθαναν στην φυλακή...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Υπάρχουν ισόβια αλλά είναι μόνο για τους δεξιούς... Παπαδόπουλος, Ιωαννίδης, Ντερτιλής πέθαναν στην φυλακή...

Τυπε τι θα λεγαν αυτα τα παλικαρια αν εβλεπαν ενας οπαδος τους να εχει αυτο το αβαταρ  :o
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
 ελπίζω το 2015 να είναι η τελευταία χρονιά που θα ανεχτούμε το Σαμαρά (αν και δε το βλέπω, θα εξηγήσω σε άλλο post μου κάποια στιγμή) !!!

Αν δεν ειναι αυτος θα ειναι αλλος που παλι θα ανεχομαστε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Καλή χρονιά κιόλας σε όλους και καλά μυαλά και ελπίζω το 2015 να είναι η τελευταία χρονιά που θα ανεχτούμε το Σαμαρά (αν και δε το βλέπω, θα εξηγήσω σε άλλο post μου κάποια στιγμή) !!!

Καλη χρονια.

Καταλαβες κι εσυ ότι θα εχουμε Σαμαρα ως το 2020?
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.114
Like
1.441
Πόντοι
216

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
ειδατε τωρα με τον σαμαρα θα κοιμομαστε και ησυχοι
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
μπραβο στην αδαμαστη ελληνικη αστυνομια
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
Καλη χρονια.

Καταλαβες κι εσυ ότι θα εχουμε Σαμαρα ως το 2020?

Απάντησα στο θέμα των εκλογών για να μην είναι offtopic:

Απαντάω εδώ για να μην είμαστε εκτός θέματος: Μίλησα με κάτι συγγενείς μου τώρα στις γιορτές, οι οποίοι παρότι ψηφίζουν εκδικητικά (άρα θα ψηφίσουν ΣΥΡΙΖΑ) έχουν ήδη πάρει κάτι χρήματα που είχαν στις τράπεζες από φόβο μήπως "τους τα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ". Οπότε, αν σκέφτονται έτσι άνθρωποι που θα ψηφίσουν σίγουρα ΣΙΓΟΥΡΑ σκεφτείτε τι γίνεται με τους αναποφάσιστους...
[...]
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16

Άρα υπάρχουν κάποιοι που πίστεψαν ότι η αστυνομία έτυχε και έπιασε τώρα το Ξηρό. Και απορούμε πώς βγαίνει ο Σαμαράς  :headbang:

 

Monaxikos Aniforos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Ηταν συμφωνημενα ολα, λοιπον ξηρε θα σε αφησουμε να βγεις απο την φυλακη θα ξερουμε που εισαι και οταν χρειαστει( να παρουσιαστει σαν θεμα απο τα καναλια ) θα σε πιασουμα κια θα πας παλι μεσα. Εσυ κερδιζεις ελευθερια αρκετους μηνες και οχι 5 μερες που ειναι η αδεια και εμεις τα ωφελη απο την συληψη σου.
Αυτη πρεπει να ηταν η συμφωνια τους. απλα πραματα αντε ψηφιστε τωρα μπεεεεεεεεεεεεε
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
μπραβο στην κυβερνηση για αυτο το μεγαλο κατορθωμα :rockon: :rockon:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Άρα υπάρχουν κάποιοι που πίστεψαν ότι η αστυνομία έτυχε και έπιασε τώρα το Ξηρό. Και απορούμε πώς βγαίνει ο Σαμαράς  :headbang:

γελοίες και αστήρικτες συνομωσιολογίες
η Αστυνομία κάνει 24/365 την δουλεια της

ΥΓ γιατί δεν λες ότι τον πιάσανε τώρα που είναι ο ΠΑΟΚ πρωτοπόρος και οι Ξηροί είναι Παοκτσήδες?

ή τώρα που πάει για 4ο παιδί η Μενεγάκη???

τυχαία όλα αυτά?
όλα οι Ρότσιλντ τα κανονίζουν φίλε...
 

Monaxikos Aniforos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Ενταξυ τωρα θα κοιμαμε υσηχος που ειναι ο ξηρος μεσα :rockon:
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
Ηταν συμφωνημενα ολα, λοιπον ξηρε θα σε αφησουμε να βγεις απο την φυλακη θα ξερουμε που εισαι και οταν χρειαστει( να παρουσιαστει σαν θεμα απο τα καναλια ) θα σε πιασουμα κια θα πας παλι μεσα. Εσυ κερδιζεις ελευθερια αρκετους μηνες και οχι 5 μερες που ειναι η αδεια και εμεις τα ωφελη απο την συληψη σου.
Αυτη πρεπει να ηταν η συμφωνια τους. απλα πραματα αντε ψηφιστε τωρα μπεεεεεεεεεεεεε

Συμφωνημένα δεν ήταν, απλώς τον βρήκαν μετά από 2 μέρες (αφού κρυβόταν στην Ανάβυσσο  :uglystupid: καλά γιατί δε πήγαινε στους Αμπελόκηπους να είναι πιο κοντά στη ΓΑΔΑ)

Και τον κράταγαν stand by μέχρι να βρουν πότε θα τον παρουσιάσουν ώστε να αποκομίσουν το μέγιστο όφελος. Αν και κάτι μου λέει ότι θα τους γυρίσει μπούμερανγκ γιατί οι περισσότερο κατάλαβαν ότι ήτανε μούφα το όλο θέμα  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom