Νέα

«Συνεδρίες» στα Νότια Προάστια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tsiftis71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tsiftis71

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
64
Like
132
Πόντοι
0
Αναζητώ γυναίκα στα Νότια Προάστια με δικό της χώρο για ελεύθερη «σχέση» / σταθερές «συνεδρίες» με το κατάλληλο δωράκι εννοείται!!!
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.042
Κριτικές
63
Like
17.971
Πόντοι
17.785
Αναζητώ γυναίκα στα Νότια Προάστια με δικό της χώρο για ελεύθερη «σχέση» / σταθερές «συνεδρίες» με το κατάλληλο δωράκι εννοείται!!!
όταν βρεις μια της προκοπης, πες μου και εμενα.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.350
Like
16.694
Πόντοι
2.256
Αδερφέ το λέμε συνέχεια!!! Σε λάθος μέρος ψάχνετε γυναίκες!!!!!
Εδώ μέσα μόνο πουτανιάρηδες και επαγγελματίες θα βρεις.
Το πολύ πολύ να βρεθεί και κανένας καλοθελητής να σου πουλήσει παπάτζα για ανταλλαγή πληροφοριών.

:wink:
 
OP
OP
T

Tsiftis71

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
64
Like
132
Πόντοι
0
Αδερφέ το λέμε συνέχεια!!! Σε λάθος μέρος ψάχνετε γυναίκες!!!!!
Εδώ μέσα μόνο πουτανιάρηδες και επαγγελματίες θα βρεις.
Το πολύ πολύ να βρεθεί και κανένας καλοθελητής να σου πουλήσει παπάτζα για ανταλλαγή πληροφοριών.

:wink:
Σε ευχαριστώ φίλε μου. Καθότι νέος στο σάιτ δεν τα γνωρίζω αυτά. Ενταξει ας προσπαθήσω για την πιθανότητα 0,00001/100% και μετά τα παρατάω
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.350
Like
16.694
Πόντοι
2.256
Σε ευχαριστώ φίλε μου. Καθότι νέος στο σάιτ δεν τα γνωρίζω αυτά. Ενταξει ας προσπαθήσω για την πιθανότητα 0,00001/100% και μετά τα παρατάω
Όχι αδερφέ, να μην τα παρατήσεις απλά να μην επενδύσεις εδώ μέσα για ελεύθερες γυναίκες. Αν είσαι ελεύθερος και ψάχνεις για κοπέλα μη επαγγελματία, νομίζω πως υπάρχει σχετικό νήμα που έχουν αναφερθεί κάποια site. "γνωριμίες μέσω ίντερνετ" ή κάτι τέτοιο. Κάνε αναζήτηση και κάτι θα πετύχεις.
 
OP
OP
T

Tsiftis71

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
64
Like
132
Πόντοι
0
Όχι αδερφέ, να μην τα παρατήσεις απλά να μην επενδύσεις εδώ μέσα για ελεύθερες γυναίκες. Αν είσαι ελεύθερος και ψάχνεις για κοπέλα μη επαγγελματία, νομίζω πως υπάρχει σχετικό νήμα που έχουν αναφερθεί κάποια site. "γνωριμίες μέσω ίντερνετ" ή κάτι τέτοιο. Κάνε αναζήτηση και κάτι θα πετύχεις.
Χαχαχαχα δεν είμαι ελεύθερος…. Όποτε καταλαβαίνεις ότι δεν μπορώ να ψαρέψω ανοιχτά….
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.042
Κριτικές
63
Like
17.971
Πόντοι
17.785
Χαχαχαχα δεν είμαι ελεύθερος…. Όποτε καταλαβαίνεις ότι δεν μπορώ να ψαρέψω ανοιχτά….
Αν είσαι παντρεμ'ενος δεμ θα ακούς τον οποιοδήποτε εδω μέσα. Οι περισσοτεροι είναι μπακουροι ρεμπεσκεδες!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.350
Like
16.694
Πόντοι
2.256
Χαχαχαχα δεν είμαι ελεύθερος…. Όποτε καταλαβαίνεις ότι δεν μπορώ να ψαρέψω ανοιχτά….
Οπότε μια χαρά ψαρεύεις στα ρηχά με τα κορίτσια μας :wink: μην ανοίγεσαι και πάθουμε καμιά λαχτάρα!!!
Στα νότια, δηλαδή Γλυφάδα κλπ πηγαίνουν πολλά call girls για να είσαι κοντά στα νερά σου. Τώρα αν ψάχνεις ανεξάρτητη με χώρο δεν είναι εύκολη κατηγορία, θα πρέπει να πας Καλλιθέα ας πούμε αλλά μην περιμένεις τίποτα πιπίνια στα 50-60 ευρώ.
 
OP
OP
T

Tsiftis71

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
64
Like
132
Πόντοι
0
Οπότε μια χαρά ψαρεύεις στα ρηχά με τα κορίτσια μας :wink: μην ανοίγεσαι και πάθουμε καμιά λαχτάρα!!!
Στα νότια, δηλαδή Γλυφάδα κλπ πηγαίνουν πολλά call girls για να είσαι κοντά στα νερά σου. Τώρα αν ψάχνεις ανεξάρτητη με χώρο δεν είναι εύκολη κατηγορία, θα πρέπει να πας Καλλιθέα ας πούμε αλλά μην περιμένεις τίποτα πιπίνια στα 50-60 ευρώ.
Το ανοιχτά είχε διττή σημασία/ερμηνεία ….. στα ανοιχτά (όπως και είπες) και ανοιχτά (δηλαδή άνευ προφυλάξεως όπως έκανα ως μπακουρι. Άντε καλή μας δύναμη και τύχη
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.042
Κριτικές
63
Like
17.971
Πόντοι
17.785
Το ανοιχτά είχε διττή σημασία/ερμηνεία ….. στα ανοιχτά (όπως και είπες) και ανοιχτά (δηλαδή άνευ προφυλάξεως όπως έκανα ως μπακουρι. Άντε καλή μας δύναμη και τύχη
θες συζηγικα πραγματα απο οτι βλεπω. Ακαποτους κρεμπιεδες?
 
OP
OP
T

Tsiftis71

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
64
Like
132
Πόντοι
0

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.042
Κριτικές
63
Like
17.971
Πόντοι
17.785
Μπααααααα!!! Ακαποτο ούτε με σφαιρες….
Ε τοτε ακολουησε αυτα που σου είπε ο συναγωνιστης. Crystal Blue στη Γλυφαδα και ψωνιζεις απο γραφειο. Η πιο ευκολη λυση αλλιως καμια ανεξαρτητη
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Όποτε 50+??? Α καλά!

Θα συνεχίσω να ψάχνω. Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!
Τύπε tsifti για να καταλάβουμε και οι υπόλοιποι/-ες… Ζητάς να βρεις μιά κοπέλα ΜΗ επαγγελματία, να μένει νότια μόνη της (Γλυφάδα αν είναι δυνατόν), να είναι ελεύθερη, να είναι σχετικά νέα (υποθέτω και κορμάρα και κουκλάρα) που να δεχτεί να πηγαίνεις σπίτι της κάθε βδομάδα, να της ρίχνεις ένα-δυό και να φεύγεις. Εσύ, υποθέτω 52 και λόγω του ότι είσαι παντρεμένος, δεν μπορείς να της δείξεις και τα δικά σου προσόντα (κούκλος, γυμνασμένος, ψηλός, με μεγάλο παλαμάρι)
Επίσης, ελεύθερη σχέση, σημαίνει σχέση χωρίς αποκλειστικότητα, όχι veni-vidi-vici. Eσύ αν κατάλαβα καλά, δεν θέλεις ούτε σε χοτέλ να πας για να μη σε δούνε. Η άλλη όμως να εκτίθεται και να σε βάζει σπίτι της! Με το αζημίωτο φυσικά… Τί δωράκι θα της πηγαίνεις; Γλυκά από το φούρνο στον Αγ. Κωνσταντίνο ή θα της πληρώνεις τα κοινόχρηστα;
Έχεις λοιπόν δύο εναλλακτικές: 1/ Ακολουθείς τις συμβουλές των τύπων πιο πάνω και ψάχνεσαι για επαγγελματία προς Καλλιθέα μεριά που είναι πιο φτηνά τα ενοίκια, και κάνεις τη δουλίτσα σου. Είσαι στο σωστό μέρος.
2/ Αν είσαι Μπραντ Πιτ και πιάνει ακόμα η μπογιά σου, βρίσκεις μία απελπισμένη από κανένα σάιτ γνωριμιών και της πουλάς ένα παραμύθι του τύπου «είμαι σε διάσταση, αλλά λόγω παιδιών μένουμε μαζί» και την πηδάς για λίγο καιρό. Πρέπει να γραφτείς σε άλλο σάιτ με ψεύτικες φωτό κλπ (βρες κάποιον που να σου μοιάζει)
Παρακαλώ, δεν κάνει τίποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom