Νέα

Συναυλίες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
4
Like
1.907
Πόντοι
266
www.rocking.gr/news/Oi_Manowar_sti_Thessaloniki_to_Martio/8785/]http://www.rocking.gr/news/Oi_Manowar_sti_Thessaloniki_to_Martio/8785/[/url]

Οι Manowar επιστρέφουν στην Ελλάδα το Μάρτιο!

Οι απαιτήσεις των Ελλήνων οπαδών απαντήθηκαν και οι Manowar θα φέρουν πραγματικό metal στη Θεσσαλονίκη, στο Principal Club Theater, στις 18 Μαρτίου 2011!

Μετά τις επιβεβαιωμένες συναυλίες στο Ηνωμένο Βασίλειο και τις ΗΠΑ, ήρθε η ώρα για την Ηπειρωτική Ευρώπη να μαρτυρήσει την ωμή, συναυλιακή δύναμη των Βασιλέων του Metal για άλλη μια φορά!

Εκτός από την εκτέλεση κλασικών τραγουδιών Manowar, το συγκρότημα θα εκτελέσει όλο το δίσκο "Battle Hymns" για τον εορτασμό της κυκλοφορίας του "Battle Hymns 2011".

The time to strike is now! Στην υγειά μας!
Εισιτήρια: Τιμή εισιτηρίου: 45 euro.

Προσεχείς συναυλίες Manowar:
Παρασκευή 12 Μαρτίου, 2011 @ The Agora στο Cleveland, OH - Αμερική
Παρασκευή 18 Μαρτίου, 2011 @ Principal Club Theater στη Θεσσαλονίκη - Ελλάδα
Κυριακή 27 Μαρτίου, 2011 @ O2 Academy στο Birmingham - Μεγάλη Βρετανία
Παρασκευή 08 Απριλίου, 2011 @ Rodahal στο Kerkrade - Ολλανδία

Ε ρε γλέντια. Αν και κρατάω μια πισινή γιατί έφαγα φόλα στη Βουλγαρία που τους είδα... ο έρωτας παραμένει.
Joe άσε τις μαλακίες σε αυτό το live και δώστε μας γκάζια στο κεφάλι.

...Τον Αντίθεό μου μέσα...Γιατί δεν έρχονται και Αθήνα???
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
4
Like
1.907
Πόντοι
266
Δεν συμφωνώ, αλλά τότε ήμουνα 18 χρονών και φυσικά δεν είχα πάει ποτέ μου σε συναυλία. Πόσο ήσουνα τότε anatolgami ?

21 φαντάρος, Αυλώνα Τεθωρακισμένα...Τρίτη νυχτερινή...Έχασα τη συναυλία, αλλά έχω δει εκτεταμένα στιγμιότυπα και έχω πολλές αναφορές φίλων που ήταν μέσα...το setlist με είχε χαλάσει αρκετά...
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
168023_488469699715_130357689715_6225987_6102299_n.jpg
 

ghost rider

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
656
Like
0
Πόντοι
6
...Τον Αντίθεό μου μέσα...Γιατί δεν έρχονται και Αθήνα???

Aκου με που σου λεω,καλυτερα θα γλυτωσουμε άλλη μια απογοητευση,προσωπικα εχω δει ολα τα εδώ live τους και ουτε σ'ενα δεν φανηκαν ανταξιοι του ονοματος τους ρε πουστη μου !!!!!
Τωρα που αρχισαν να βαζουν χερι και στα κλασσικα τους αριστουργηματα καταστρεφοντας τα ουσιαστικα,ειλικρινα δεν ξερω αν εχει τέλος αυτη τους η κατρακύλα  >:(
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
...Τον Αντίθεό μου μέσα...Γιατί δεν έρχονται και Αθήνα???

Για να μας αναγκάσουν να πάμε εκεί. Τεσπα!

Εντυπώσεις από WASP - Helloween;

Οι πρώτοι μου ψιλοξίνισε που έπαιξαν τόσο λίγο ενώ οι δεύτεροι κάπου το έχουν χάσει. Πολύ χαμηλωμένα φωνητικά, έχασαν το ρυθμό σε κάποια φάση. Ευτυχώς είπαν κάποια κλασσικά στο τέλος και το έσωσαν κάπως.

ACCEPT μέσα (GAGARIN)!  :rockon:

ΥΓ: Πήγε κανείς Uli Roth;
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Aκου με που σου λεω,καλυτερα θα γλυτωσουμε άλλη μια απογοητευση,προσωπικα εχω δει ολα τα εδώ live τους και ουτε σ'ενα δεν φανηκαν ανταξιοι του ονοματος τους ρε πουστη μου !!!!!
Τωρα που αρχισαν να βαζουν χερι και στα κλασσικα τους αριστουργηματα καταστρεφοντας τα ουσιαστικα,ειλικρινα δεν ξερω αν εχει τέλος αυτη τους η κατρακύλα  >:(

Τους είχα δει στο ΣΕΦ. Δεν μπορούσα να πιστέψω στα μάτια και τα αυτιά μου πόσο ΑΘΛΙΟΙ ήταν.
Ουδέποτε ασχολήθηκα έκτοτε σοβαρά με την πάρτη τους.

Τους ξανασυνάντησα τυχαία στο ξενοδοχείο Metropolitan το καλοκαίρι του '99, τη νύχτα πριν τη συναυλία τους.
Κάνανε -αυτοί και οι παρατρεχάμενοί τους- κάτι καραγκιοζιλίκια στο εστιατόριο του roof garden και σπάγανε τα @@ του κόσμου. Μόλις έσκασαν 1-2 άτομα της ασφάλειας, βάλανε την ουρά στα σκέλια -οι warrior kings of metal...  :jerking:
Φεύγοντας είδα στο lobby τον Eric Adams και τον χαιρέτησα δια χειραψίας.
Ήμουν full κοστουμάτος και κοίταζε :new_shocked:

Τα "Into..." και "Hail..." παραμένουν δισκάρες.
 

ghost rider

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
656
Like
0
Πόντοι
6
Τους είχα δει στο ΣΕΦ. Δεν μπορούσα να πιστέψω στα μάτια και τα αυτιά μου πόσο ΑΘΛΙΟΙ ήταν.
Ουδέποτε ασχολήθηκα έκτοτε σοβαρά με την πάρτη τους.

Τους ξανασυνάντησα τυχαία στο ξενοδοχείο Metropolitan το καλοκαίρι του '99, τη νύχτα πριν τη συναυλία τους.
Κάνανε -αυτοί και οι παρατρεχάμενοί τους- κάτι καραγκιοζιλίκια στο εστιατόριο του roof garden και σπάγανε τα @@ του κόσμου. Μόλις έσκασαν 1-2 άτομα της ασφάλειας, βάλανε την ουρά στα σκέλια -οι warrior kings of metal...  :jerking:
Φεύγοντας είδα στο lobby τον Eric Adams και τον χαιρέτησα δια χειραψίας.
Ήμουν full κοστουμάτος και κοίταζε :new_shocked:

Τα "Into..." και "Hail..." παραμένουν δισκάρες.

Παντοτε τους ξαναβλεπα με την ελπιδα,αλλά με την ελπίδα στο χερι εμενα  :cheesy:
Τελος παντων και γω δεν τολμώ να πω κατι άλλο διότι οπως και να το κάνουμε τα τεσσερα πρωτα θα παραμεινουν ορόσημα,αν ειχαν μυαλο και εμεναν σε αυτα θα μιλουσαμε για το απολυτο cult συγκρότημα χεχεχε !!
Αντι για αυτο πανε και πειράζουν το battle hyms,αν ειναι δυνατον το ακουσα χθες και δεν πιστευα στ'αυτιά μου  >:(
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
Electric Wizard στο gagarin....σατανιλα φουντες και μαγεια.......
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
στο αν παντως την προηγουμενη φορα ηταν εντελως μουφα.και ειχαν βγαλει δισκαρα τοτε dopethrone..
κaλα ηταν ετριζε ολο το Αν.....οι διακοπες ηταν ξενερα καηκε ο ενισχυτης 2 φορες..τοτε ειχαν βγαλει το We Live....δισκαρα και αυτο αλλα οχι σαν το Dopethrone
 

Επισκέπτης

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Μαγκες κατι ακουγετε οτι θα ξαναερθουν οι MAIDEN το καλοκαιρι... εχει παρει το αυτι σας κατι?
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Μαγκες κατι ακουγετε οτι θα ξαναερθουν οι MAIDEN το καλοκαιρι... εχει παρει το αυτι σας κατι?

Στα αρχιδια μας.

Ερχονται Death Angel και DRI, ποιος τους γαμαει τους maiden, ακουστε και τιποτα αλλο δεν κανει κακο.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Στα αρχιδια μας.

Ερχονται Death Angel και DRI, ποιος τους γαμαει τους maiden, ακουστε και τιποτα αλλο δεν κανει κακο.

Λιγα με τους maiden κωλολανγε...  :birdman:


που να μην ξαναγαμήσεις κωλο....  :zfuck: :zfuck: :zfuck:    :2on1: :2on1:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Λιγα με τους maiden κωλολανγε...  :birdman:


που να μην ξαναγαμήσεις κωλο....  :zfuck: :zfuck: :zfuck:     :2on1: :2on1:

Δυσκολο να μην ξαναγαμησω κωλο, εκτος και αν εχει κανα γαιδουραγκαθο μεσα η προκειται για μερεντοβιομηχανια  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom