Νέα

Συναυλίες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
[URL unfurl="true"]http://theprodigy.com/latest-news/37-homepage-section/403-athens-venue-change[/url]

The Prodigy - Athens

Due to technical issues with the Athenon Arena, it has been decided by the promoters, with the agreement of the artist, to combine the Athinon Arena concerts and move to a larger venue - the Faliro TaeKwonDo Olympic Arena. All tickets for the former 16th and 17th September concerts at Athinon Arena are valid for the concert at the TaeKwonDo Arena. Ticketholders of the former 16th September show who are unable to attend the concert on the 17th can return their tickets for a full refund at the selling-point they purchased them from up till Wednesday 15th of September.
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
[URL unfurl="true"]http://theprodigy.com/latest-news/37-homepage-section/403-athens-venue-change[/url]

The Prodigy - Athens

Due to technical issues with the Athenon Arena, it has been decided by the promoters, with the agreement of the artist, to combine the Athinon Arena concerts and move to a larger venue - the Faliro TaeKwonDo Olympic Arena. All tickets for the former 16th and 17th September concerts at Athinon Arena are valid for the concert at the TaeKwonDo Arena. Ticketholders of the former 16th September show who are unable to attend the concert on the 17th can return their tickets for a full refund at the selling-point they purchased them from up till Wednesday 15th of September.

Oxxx ρε πούστη μου πάλι  TaeKwonDo ???(αν και το περίμενα λογω detox...)
Πάει η συναυλία...γαμήθηκε,ο χειρότερος ήχος της αγοράς με διάφορα...όποιος πήγε στο EJECT(και όχι μόνο...) καταλαβαίνει τι λέω...κριμας.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Την πάτησες Βελβάκι...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Oxxx ρε πούστη μου πάλι  TaeKwonDo ???(αν και το περίμενα λογω detox...)
Πάει η συναυλία...γαμήθηκε,ο χειρότερος ήχος της αγοράς με διάφορα...όποιος πήγε στο EJECT(και όχι μόνο...) καταλαβαίνει τι λέω...κριμας.
Και στο Eject πάλι για τεχνικά προβλήματα λέγανε και το μεταφέρανε τελευταία στιγμή στο TaeKwonDo!Μας δουλεύουνε οι άχρηστοι...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
τοσα χρονια τους περιμενα γαμω  :(
ουφ, να ελπιζω μπας και κανουν κανα θαυμα κει στο ταεκβοντο? μπα ε? :(
Ποτέ δεν ξέρεις!Εσύ το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να πας όσο πιο μπροστά μπορείς!Είναι καλύτερος ο ήχος...
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
Καλά στα αρχίδια μας βεβαία ....κόλαση θα γίνει και εκεί...αν και ρε Velvy είναι από τα συγκροτήματα που live τον θέλουν τον καλό ήχο...
Εχω να τους δω από τον Αγιο Κοσμά to '95 (οι μισοί μέσα οι άλλοι μισοί έξω να τις παίζουν με τα ΜΑΤ)....

p.s. Eιναι πολλά τα λεφτά gatto...believe me...


Ας ζήσουμε ξανά τέτοια....

 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ποτέ δεν ξέρεις!Εσύ το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να πας όσο πιο μπροστά μπορείς!Είναι καλύτερος ο ήχος...

ναιιι, μπροστα μπροστα μ'αρεσει να ειμαι!

*οι γαμοκαταρες του εκτορα πιασανε, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ >:(
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλά στα αρχίδια μας βεβαία ....κόλαση θα γίνει και εκεί...αν και ρε Velvy είναι από τα συγκροτήματα που live τον θέλουν τον καλό ήχο...
Εχω να τους δω από τον Αγιο Κοσμά to '95 (οι μισοί μέσα οι άλλοι μισοί έξω να τις παίζουν με τα ΜΑΤ)....

p.s. Eιναι πολλά τα λεφτά gatto...believe me...


Ας ζήσουμε ξανά τέτοια....


καλα ναι, εμεις εκει θα μαστε και θα χοροπηδαμε :cheesy: :cheesy:

..i'm gonna send you to outer space, find another race...
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
τραβηξου κανα εξωτερικο να γουσταρεις,να παρεις και τα βινυλια σου αμα βρεις κανα καλο παζαρι, εδω οι περισσοτεροι ερχονται για να κολλησουν τα ενσημα πλην ελαχιστων εξαιρεσεων
σωστος......εχουμε και Triptykon τον Οκτωμβρη..θα ειναι σκατενιο σκοτεινο live....
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
γαμω την Detox...και το γαμημενο ταε κβο ντο....
ολο μαλακιες..... δεν ξερω αν θα τους τα σκασω....αλλιος κονε για free
παντως στο Eject που πηγα μονο οι Unkle ειχαν ηχο και αυτος εφτιαξε μετα το πρωτο κομματι.
για οσους δεν εχουν παει αποφυγετε να κατσετε πισω μoνο μεση και μπροστα,παντως μετα το περσινο σοκ εκσπερματωση με NIN στις μεγαλες μπαντες εχω πλεον τεραστιες απαιτησεις οσον αφορα τον ηχο.

μην κανεις κανα αστειο κ δεν ερθεις >:(
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
για οσους δεν εχουν παει αποφυγετε να κατσετε πισω μoνο μεση και μπροστα,παντως μετα το περσινο σοκ εκσπερματωση με NIN στις μεγαλες μπαντες εχω πλεον τεραστιες απαιτησεις οσον αφορα τον ηχο.

με τον κοσμο που θα εχει, δεν νομιζω να υπαρχουν τετοιες επιλογες... και αν πιστευει κανεις οτι θα κανουν κατι ιδιαιτερο με τον ηχο  :idiot:

vamos για ξεσαλλονικη!  :rockon:

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εκτορ νιουζ ντοτ κομ. η συναυλια προντιτζυ θα ακυρωθει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom