Νέα

Survivor Ελλάδα 2017

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος θα ειναι ο μεγαλος νικητης;

  • Αγγελοπουλος

    Ψήφοι: 2 100,0%
  • Μαριος Πριαμος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Παναρας ο μονος που γουσταρουμε!

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Το ποιο βαρετο θα ηταν να βγουν υποψηφιοι Παπα, Χραν, Ντανος, η Παπα, Ντανος, Λαουρα.
Θα ηταν απολαυστικο να φυγει η Λαουρα φυσικα, αλλα αγωνιστικα θα δωσει τρομερη ωθηση στους διασημους και δεν το θελουμε αυτο.  :zfuck:
 

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Το ποιο βαρετο θα ηταν να βγουν υποψηφιοι Παπα, Χραν, Ντανος, η Παπα, Ντανος, Λαουρα.
Θα ηταν απολαυστικο να φυγει η Λαουρα φυσικα, αλλα αγωνιστικα θα δωσει τρομερη ωθηση στους διασημους και δεν το θελουμε αυτο.  :zfuck:
και επισης δεν θα βιαστουν τα ονειρα της κλικας γιατι και οι ιδιοι το ξερουν ότι δεν φτουραει η λαουριτα...ενώ αν δουν την παπαδοπουλου να σεντραρει κανα χαντα ή χουτο, εκει θα τους λουσει κρυος ιδρωτας  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Kenobi πες το μυστικο..το εχουμε πελωρια αναγκη  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
και επισης δεν θα βιαστουν τα ονειρα της κλικας γιατι και οι ιδιοι το ξερουν ότι δεν φτουραει η λαουριτα...ενώ αν δουν την παπαδοπουλου να σεντραρει κανα χαντα ή χουτο, εκει θα τους λουσει κρυος ιδρωτας  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
Αμα βγει Χουτος λες ο πατερας του να βγει παλι στις καμερες και να μιλαει για παραγκα;  :wanker:
 
Εγγρ.
9 Φεβ 2015
Μηνύματα
181
Κριτικές
13
Like
250
Πόντοι
291
Ακριβώς με λεπτομέρειες δεν ξέρουμε αλλά είναι ερωτικό Ντάνου με Βαλαβάνη και Σόφη. Και δεν εννοώ τρίο. Τώρα πήδηξε Βαλαβάνη και μετά την έπεσε σε Σόφη; Λέω εγώ τώρα, ακριβώς δεν έχω μάθει. Αλλά είναι ερωτικό το θέμα κι όχι ψάρια και βλακείες. Μην ξεχνάμε κι ότι η Ευρυδίκη δουλεύει στον Σκάι οπότε δύσκολα να μαθευτεί
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Ακριβώς με λεπτομέρειες δεν ξέρουμε αλλά είναι ερωτικό Ντάνου με Βαλαβάνη και Σόφη. Και δεν εννοώ τρίο. Τώρα πήδηξε Βαλαβάνη και μετά την έπεσε σε Σόφη; Λέω εγώ τώρα, ακριβώς δεν έχω μάθει. Αλλά είναι ερωτικό το θέμα κι όχι ψάρια και βλακείες. Μην ξεχνάμε κι ότι η Ευρυδίκη δουλεύει στον Σκάι οπότε δύσκολα να μαθευτεί

Με αυτόν τον δικαστή ΧΟΥΤΟ , πως το βλέπεις το πράγμα ; Εχει τελειώσει νομική ; Ποιος ειναι , ο κούγιας ;
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Τυπε οτι μας λες υπαρχει και στο ιντερνετ. Το ειχα διαβασει αυτο το ενδεχομενο αλλα δεν το θεωρησα σωστο.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Ακριβώς με λεπτομέρειες δεν ξέρουμε αλλά είναι ερωτικό Ντάνου με Βαλαβάνη και Σόφη. Και δεν εννοώ τρίο. Τώρα πήδηξε Βαλαβάνη και μετά την έπεσε σε Σόφη; Λέω εγώ τώρα, ακριβώς δεν έχω μάθει. Αλλά είναι ερωτικό το θέμα κι όχι ψάρια και βλακείες. Μην ξεχνάμε κι ότι η Ευρυδίκη δουλεύει στον Σκάι οπότε δύσκολα να μαθευτεί
και ο χανταβλακας γιατι ειπε συμμετειχα αλλα δεν συμφωνουσα...

μηπως γαμησε αυτον και οχι τη σοφη?
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
άμα διώξουν τον Χάντα, μετά τι να δεις χάνει το ενδιαφέρον του. Ο τύπος έχει όλα τα προσόντα για να σου κεντρίζει το ενδιαφέρον. Είναι διπρόσωπος, λίγο γλίτσας, μανούρας και ικανός στα αγωνίσματα. Αντικειμενικά είναι ισάξιος, αν όχι καλύτερος του Ντάνου και του Κύπριου που πλέον δεν υφίσταται. Και είναι και το πιθανότερο ζευγάρι για τον τελικό.
 
Εγγρ.
9 Φεβ 2015
Μηνύματα
181
Κριτικές
13
Like
250
Πόντοι
291
Μάγκες μη με ρωτάτε άλλα λες και δουλεύω εγώ στον Σκαι, δεν έχω κάποια πρόσβαση. Απλά ένας φίλος που ας πούμε μαθαίνει κι αυτός που και που κάτι, μου στέλνει μήνυμα και μου λέει
 
Εγγρ.
9 Φεβ 2015
Μηνύματα
181
Κριτικές
13
Like
250
Πόντοι
291
Τώρα σε κουβέντα να γίνεται, κι εγώ έχω απορία, αν ισχύει αυτό το σενάριο, που σκατά κολλάνε οι άλλοι άντρες
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Μάγκες μη με ρωτάτε άλλα λες και δουλεύω εγώ στον Σκαι, δεν έχω κάποια πρόσβαση. Απλά ένας φίλος που ας πούμε μαθαίνει κι αυτός που και που κάτι, μου στέλνει μήνυμα και μου λέει
θελουμε περισσοτερες λεπτομέρειες για το συμβαν τυπε..ψαξε και μαθε..ο λαος απαιτει απλετο φως  :hi:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
Aν δεν ητανε η παπαδοπουλου που ειναι η μοναδικη που ειναι εκτος κλικας χανταβλακη (με τον αγγελοπουλο να εχει ριξει τους τονους και να ειναι σε συμπλευση για αυτο το διαστημα μαζι τους)
δεν θα ειχε κανενα ενδιαφερον η "Διαβιωση" στην παραλια των διασημων ολοι "αγαπημενοι" (για τα ματια του κοσμου) και θα ητανε σαν το μικρο σπιτι στο λιβαδι

αν φυγει ο χανταβλακης και κοπει το κεφαλι του φιδιου της κλικας τοτε θα εχει ενδιαφερον γιατι τα ποντικια θα αρχισουνε να κανουνε νεες ομαδες και συμμαχιες για να επιβιωσουνε
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Τώρα σε κουβέντα να γίνεται, κι εγώ έχω απορία, αν ισχύει αυτό το σενάριο, που σκατά κολλάνε οι άλλοι άντρες
Mπορεί να τους έπιασαν καθώς γαμιόσαντο και να μανούριασαν επειδή γάμησε άλλος και όχι αυτοί την άβυζη δίκη. Μοιάζει να είναι η παρτουζιάρα της παρέας. Γενικά οι γκόμενες με τατουάζ και piercing στη γλώσσα παρτουζώνονται πολύ κατά βάση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom