Νέα

Survivor Ελλάδα 2017

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος θα ειναι ο μεγαλος νικητης;

  • Αγγελοπουλος

    Ψήφοι: 2 100,0%
  • Μαριος Πριαμος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Παναρας ο μονος που γουσταρουμε!

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
παει ο παναρας...τα λογια του όμως θα μεινουν για παντα στις καρδιες των ανθρωπων :

1) ΜΟΛΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.
2) 5 ΦΩΝΕΣ ΣΤΙΣ 11 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ.
3) ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
4)ΕΓΩ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ, ΘΕΛΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
5) ΤΣΑΝΓΚ ΜΙΛΑ, ΜΙΛΑ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΑΝ ΘΕΣ ΤΣΑΝΓΚ.
6) ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ.
7) ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ’ ΑΡΕΣΕΙ Η ΨΕΥΤΙΑ ΚΑΙ Η ΠΟΝΗΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΠΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΛΑΚΑΣ Ο ΠΟΝΗΡΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ
8) ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΖΙΤΖΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ.
9) ΟΥΤΩΣ ‘Η ΑΛΛΩΣ Η ΑΣΥΛΙΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΤΥΧΗ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ.
10) ΕΑΝ Ο ΠΑΝΟΣ ΨΗΦΙΖΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ‘Η ΤΗΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, Ο ΠΑΝΟΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ

 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
Πρεπει να απαγορευτει στις γυναικες να ψηφιζουν

Για τον Λιλα θα ίσχυε η απαγορευση τυπε  :think: :S :S :S

index.php
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Προσφορά Lidl για μουνοΠάνο ....
 

Συνημμένα

  • C79fITwXkAA9R6Q.jpg
    C79fITwXkAA9R6Q.jpg
    89,2 KB · Εμφανίσεις: 11

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
Δεν ξέρω πως της φέρονται η δεν της φέρονται οι άλλοι,  άλλα η Παπαδοπουλου δειχνει ψυχολογικής ασταθειας και πρέπει να το προσεξουνε στην παραγωγή.
Είναι άλλο να γυρίσεις 20 κιλά πιο αδύνατος και άλλο να γυρίσεις μισότρελος.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
Δεν ξέρω πως της φέρονται η δεν της φέρονται οι άλλοι,  άλλα η Παπαδοπουλου δειχνει ψυχολογικής ασταθειας και πρέπει να το προσεξουνε στην παραγωγή.
Είναι άλλο να γυρίσεις 20 κιλά πιο αδύνατος και άλλο να γυρίσεις μισότρελος.

Τυπε το πρεζακι μεσα στη νυχτα δουλευει μην το εχεις και για κανενα αθωο κοριτσακι.
Αφου δεν ειναι στην κλικα μπορει να σκεφτηκε οτι ισως ο ρολος απο το κακόμοιρο αθωο αδυνατο κοριτσακι που ολοι το χτυπανε αδικα μπορει να ειναι ενας χαρακτηρας που θα συγκινήσει το τηλεοπτικό κοινο. :S :S  :S
 

seglentao

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
226
Like
36
Πόντοι
1
Πολεμο κανουν τα τσιρακια του Χανταβλακη στην Παπαδοπουλου.. και το χειρότερο οτι το καλο αλβανο ο ντανος δεν κανει απολύτως τιποτα!

Δεν υπηρχε περιπτωση να εβλεπα να τραμπουκιζουν ετσι γυναικα και να  μην προσπαθούσα να την βοηθήσω, αλλα ειπαμε θελει να μπει στην κλικα και αυτο θα του κοστισει..


Αρχηγε μας θα σε περιμενουμε στο Ελ Βενιζελ , θα κλεισουμε την Αττικη οδο, θα στρωσουμε κοκκινα χαλια (με αστερακια) και θα ειμαστε ετοιμοι για να μας δωσεις οδηγιες..  
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
Τύποι, ακόμη και οι Ελεεινίδες έχουν ξεφύγει με το Χανταμπάκη μου φαίνεται.  :S

irini Athanasopoulou
Κωλοπαιδο χανταμπακη εισαι μεγαλος πουστης γαμω τη φαρα που σε εκανε σκουπιδι νομιζεις οτι εισαι καποιος παλιο αδερφη του κωλου !!!Βλακα και παλι σε κερδισε ο κωσταντινος απο πλετρας ηθος φανταζομαι πως θα μεγαλωσεθς τα παιδια σου !!!Ευχομαι πουστρακι μπασταρδε να γε γαμησουν στο δρομο αι σιχτιρ διασημε του κωλου !!!Α ρε λεβεντομανα κρητη καμαρωσε το μπασταρδι σου !!Ουστ τρομαρα σου εκανες και αθλητης

Chrisoula Grigoriadou
#χανταβλακας περιμένω ασυλία από την ειρήνη. ... θα φας ένα σουτ που ούτε θα το περιμένεις. ...... τόσο πουστη κάνεις δεν σε περίμενε


Diana Elzahaby
Ευχόμαστε να δεις τον γιο σου με το ιδιο σουτιεν. Με αγαπη οι twitterades που σε σιχαινόμαστε.
και λιγα του λενε τυπε
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
Καλημερα φιλοι και haters του Παναρα,χτες σας ειπα οτι θα επαιρνε τον πουλο ο Παναρας για εμενα που δεν ειμαι fan του Παναρα υπηρχαν στιγμες που με κερδιζε με την gay και φιδισια συμπεριφορα που ειχε σε μερικους.
Αλλα πραγματικα ποιος αλλος αξιζε να φυγει απο τους μαχητες απο αντρες???
Κριμα παντως που οι μαλακες οι απεναντοι εχουν τοσο αχρηστα κορμια που θα τους εδιωχναν και απο οργανομενο camping , ΛΑΟΥΡΑ-ΜΠΟ-ΚΟΚΚΙΝΑΚΙΣ για εμενα σιγουρα πιο αρχηστοι απο τον Παναρα.
Οσο για τον Παναρα εκανε μαλακια στην αρχη να κανει κλικα και να στειλει τον Ντανο στους απεναντι και εγινε και το τροχαιο και εχασαν και ολες σχεδον της ασιλιες εμεινε και η βατραχοματα και ετσυ ο πανος πηρε τον πουλο ηταν και μαλακας και ατυχος τα ιδια εκανε και στο deal και εφυγε με με 10 eyro.
O Παναρας ειναι ο κλασικος ξερολας με καλο λεγειν που μπορει να σε τουμπαρει και ειναι και πουστακος και πολυπροσοπος χαρακτηρας που θα στην κανει με την 1 ευκαιρια,θα παει να πει στο αφεντικο σου αυτο που δεν θελει να ακουσει,θα βαλει χερι στα λεφτα αμα εισαι συναιτερος μαζι του θα σου γαμησει την γυναικα αμα ειναι ο κουμπαρος σου γενικα ειναι τα κολοφιδα που εχουμε συναντισει ολοι στην ζωη μας απο το νηπειαγωγειο μεχρι το γεροκομειο.
Η ΠΥΓΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Πολεμο κανουν τα τσιρακια του Χανταβλακη στην Παπαδοπουλου.. και το χειρότερο οτι το καλο αλβανο ο ντανος δεν κανει απολύτως τιποτα!

Δεν υπηρχε περιπτωση να εβλεπα να τραμπουκιζουν ετσι γυναικα και να  μην προσπαθούσα να την βοηθήσω, αλλα ειπαμε θελει να μπει στην κλικα και αυτο θα του κοστισει..


Αρχηγε μας θα σε περιμενουμε στο Ελ Βενιζελ , θα κλεισουμε την Αττικη οδο, θα στρωσουμε κοκκινα χαλια (με αστερακια) και θα ειμαστε ετοιμοι για να μας δωσεις οδηγιες..  


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
Η ΠΥΓΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.

http://[URL unfurl="true"]www.newsbeast.gr/files/1/2016/08/fidia1.jpg[/img[/URL]]

[QUOTE="albertontino1, post: 7502103, member: 170100"]


O Παναρας ειναι ο κλασικος ξερολας με καλο λεγειν που μπορει να σε τουμπαρει και ειναι και πουστακος και πολυπροσοπος χαρακτηρας που θα στην κανει με την 1 ευκαιρια,θα παει να πει στο αφεντικο σου αυτο που δεν θελει να ακουσει,θα βαλει χερι στα λεφτα αμα εισαι συναιτερος μαζι του [color=red]θα σου γαμησει την γυναικα[/color] αμα ειναι ο κουμπαρος σου γενικα ειναι τα κολοφιδα που εχουμε συναντισει ολοι στην ζωη μας απο το νηπειαγωγειο μεχρι το γεροκομειο.

[/quote]

Τυπε αυτο σιγουρα δε θα το κανει. :gay: :effemine: :S :S :S
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
http://[URL unfurl="true"]www.newsbeast.gr/files/1/2016/08/fidia1.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
χτες ρε δεν σας ανακοινωσα οτι θα φυγει ο Παναρας για να μην εχουμε μεταμεσονυχτια δραμαρα να που εγινε.
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
http://[URL unfurl="true"]www.newsbeast.gr/files/1/2016/08/fidia1.jpg[/img[/URL]]

Τυπε αυτο σιγουρα δε θα το κανει. :gay: :effemine: :S :S :S
[/quote]
μπορει να το παιζει πουστης για να γαμαει μοντελα το εχει κανει και ο ΖΑΦΕΊΡΗΣ ΝΤΟΎΡΟΣ
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
εντωμεταξύ ο σκαι ετοιμαζει και καθημερινη εκπομπή για το σουρβαιβορ..ολη μερα κολλημένοι στην τβ...ζωαρα θα περναμε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ο ΣΚΑΪ ετοιμάζεται να εντάξει μία νέα εκπομπή στο πρόγραμμά του, η οποία θα είναι αφιερωμένη στο Survivor και σύμφωνα με πληροφορίες θα την παρουσιάζει η Ελεονώρα Μελέτη και η Ειρήνη Κολιδά. Σε αυτή θα φιλοξενούνται οι παίκτες που αποχώρησαν από τον Άγιο Δομίνικο.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.488
Like
27.703
Πόντοι
5.506
εντωμεταξύ ο σκαι ετοιμαζει και καθημερινη εκπομπή για το σουρβαιβορ..ολη μερα κολλημένοι στην τβ...ζωαρα θα περναμε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ο ΣΚΑΪ ετοιμάζεται να εντάξει μία νέα εκπομπή στο πρόγραμμά του, η οποία θα είναι αφιερωμένη στο Survivor και σύμφωνα με πληροφορίες θα την παρουσιάζει η Ελεονώρα Μελέτη και η Ειρήνη Κολιδά. Σε αυτή θα φιλοξενούνται οι παίκτες που αποχώρησαν από τον Άγιο Δομίνικο.
και εμεις εχουμε το μαγκαζινο τυπε και παει εξαιρετικα...μην τους κανεις αβαντα εδω
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
εντωμεταξύ ο σκαι ετοιμαζει και καθημερινη εκπομπή για το σουρβαιβορ..ολη μερα κολλημένοι στην τβ...ζωαρα θα περναμε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ο ΣΚΑΪ ετοιμάζεται να εντάξει μία νέα εκπομπή στο πρόγραμμά του, η οποία θα είναι αφιερωμένη στο Survivor και σύμφωνα με πληροφορίες θα την παρουσιάζει η Ελεονώρα Μελέτη και η Ειρήνη Κολιδά. Σε αυτή θα φιλοξενούνται οι παίκτες που αποχώρησαν από τον Άγιο Δομίνικο.
Βλεπω του χρονου ο Αλαφουζος να κανει τον Παναθηναϊκό juventus
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
εντωμεταξύ ο σκαι ετοιμαζει και καθημερινη εκπομπή για το σουρβαιβορ..ολη μερα κολλημένοι στην τβ...ζωαρα θα περναμε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ο ΣΚΑΪ ετοιμάζεται να εντάξει μία νέα εκπομπή στο πρόγραμμά του, η οποία θα είναι αφιερωμένη στο Survivor και σύμφωνα με πληροφορίες θα την παρουσιάζει η Ελεονώρα Μελέτη και η Ειρήνη Κολιδά. Σε αυτή θα φιλοξενούνται οι παίκτες που αποχώρησαν από τον Άγιο Δομίνικο.


Ξέρετε γιατί δε θα μπει παρουσιαστής και ο μουνοΠανάρας, ε;  :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom