Νέα

Survivor 7 Semi All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος θα κερδίσει το semi κακό χρόνο να χουνε all star γαμω την Τουρκία μου;

  • Δαλάκας

  • Η Χρυσούλα μας

  • Ασχημίνα με το strap

  • Ο αόρατος Γκέντσογλου ~ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΛΟΣ

  • Φάνης Ρουφιανόφατσα κλασική περίπτωση βλάβης

  • Γιδοβοσκός

  • Τζέιμς πρίγκιπας της πούτσας ~ ΤΕΛΟΣ

  • Ο πάτος της Σταυρούλας

  • Γκιουλέκας

  • Παπάj ~ ΤΕΛΟΣ

  • ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

  • New entry o Χριστόφορος ο γαμιάς του gay


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.079
Κριτικές
20
Like
27.235
Πόντοι
8.346
JchfaNj.gif
Ελα και κλασε με στη μούρη
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.079
Κριτικές
20
Like
27.235
Πόντοι
8.346
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Και ενώ το Survivor συνεχίζεται για τέταρτη εβδομάδα, η καθημερινότητα στον Άγιο Δομίνικο φαίνεται να μην αλλάζει αφού η κάλπη των Μαχητών έβγαλε και πάλι τον Ρομπ Τζέιμς Σέιμουρ ως υποψήφιο προς αποχώρηση.

Ο Σκωτσέζος των Μπλε, που τις προηγούμενες φορές τη γλίτωνε, μοιάζει να είναι ο εύκολος στόχος και μένει να δούμε μέχρι πότε θα συνεχίζει το σερί του.

Στο μεταξύ, οι Μαχητές σχολίασαν την αποχώρηση της Κρίστυ με τον Λαμάι να ασχολείται περισσότερο με τα όσα είπαν οι Διάσημοι και κυρίως η Ασημίνα Χατζηανδρέου. «Για άλλον έναν αγώνα πάλι τράβηξε τα βλέμματα, άθελα της, επειδή η κοπέλα είναι άγια, η Ασημίνα. Με αυτό το δάκρυ το εκπληκτικό, αυτόν τον μονόλογο τύπου Μαρινέλλας. «Άνοιξε πέτρα για να μπω και να βγω», πως λέγεται το κομμάτι; Δεν ξέρω αν έχουν σενάριο, αν η ίδια θέλει να εκτίθεται καθημερινά αλλά νομίζω πως ήταν ακόμα ένα κακό θέατρο. Κακό όμως και νομίζω ότι θα συμφωνήσετε όλοι μαζί μου, κάκιστο. Τα ψεύτικα δάκρυα. Στεναχωρήθηκε πολύ και μετά από δυο λεπτά μόνο που δεν έκανε… πάρτι animal», τόνισε ο παίκτης των Μαχητών.


«Χθες το βράδυ είδαμε την Ασημίνα να κλαίει για την φίλη της, την Κρίστη. Βέβαια, τώρα, δεν ξέρω… Είναι φίλες; Δεν είναι φίλες; Γιατί έχουν γίνει πολλά τις τελευταίες ημέρες. Βλέπουμε την Ασημίνα να λέει πράγματα για την Κατερίνα, μετά τις βλέπουμε να μην είναι κοντά, η Ασημίνα να κλαίει τώρα για την Κρίστη. Λογικά είναι φίλες και δεν ξέρω αν έχει γίνει κάτι άλλο για να φτάσουμε στο σημείο να πούμε ότι η Ασημίνα προσποιείται» είπε και ο Σταμάτης Ταλαδιανός.

Στο σημερινό τρέιλερ ο Λαμάι τραβάει και πάλι τα φώτα του ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΪαφού μιλάει για αντρισμό και προκαλεί (σ.σ. τον Παππά) να παίξει μαζί του αν είναι αρσενικός αφού πάει και κρύβεται πίσω από την Ασημίνα ενώ και στην καλύβα συνεχίζει το παραλήρημα μιλώντας για τα ίδια πράγματα και τονίζοντας πως ντρέπεται που παίζει μαζί τους. Στο συμβούλιο ο Νίκος Γκάνος κάνει παράπονα για το γεγονός ότι ενώ ήταν τραυματισμένος, τον ματσάρουν ενώ ο Λαμάι λέει ότι κωλοτούμπας και γλίτσας δε θα γίνει!
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
μαρεσουν οι κοντοπουτανες μελαχροινες καβλοσκυλοφατσες :grin:

η Τσεχα ειναι καλυτερη αλλα κι η Καρολινα ειναι καβλα !

Γυναίκα αποχυμωτής δηλαδή.

Να σου ρουφάει μέχρι το μεδούλι από τα κοκκαλα.

Πάνε μίλα της, καλός είσαι !
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Δαλάι? Δαλάι Λάμα τύπε, ζεν φάση?
Αυτός ο Αλβανός σύντομα θα κάνει μεγάλη μαλακία μέσα στην ομάδα του
Τους έχει βάλει να τον φωνάζουν βασιλιά και όπου ναναι θα πάει να το παίξει ανώτερος και θα τσαντιστουν οι άλλοι.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.849
Like
28.759
Πόντοι
5.006
Αυτός ο Αλβανός σύντομα θα κάνει μεγάλη μαλακία μέσα στην ομάδα του
Τους έχει βάλει να τον φωνάζουν βασιλιά και όπου ναναι θα πάει να το παίξει ανώτερος και θα τσαντιστουν οι άλλοι.
Μεγάλος καραγκιοζης μιλαμε ο παπαρας
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.079
Κριτικές
20
Like
27.235
Πόντοι
8.346
Γκάνο τι θα γίνει ρε τρυπιε, θα σε δούμε να παίζεις ή παλι σαν την γκόμενα θα σε δούμε σταυροποδι?!? Μόνο το φρέντο εσπρέσσο μαυρη σου λειπει μωρη τελειωμενη
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.767
Like
11.348
Πόντοι
3.556
Γκάνο τι θα γίνει ρε τρυπιε, θα σε δούμε να παίζεις ή παλι σαν την γκόμενα θα σε δούμε σταυροποδι?!? Μόνο το φρέντο εσπρέσσο μαυρη σου λειπει μωρη τελειωμενη
Μην βρίζεις ρε μαν το πουστακι
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.079
Κριτικές
20
Like
27.235
Πόντοι
8.346
Τι είπε ο μαλακας χαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom