Νέα

Survivor 7 Semi All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος θα κερδίσει το semi κακό χρόνο να χουνε all star γαμω την Τουρκία μου;

  • Δαλάκας

  • Η Χρυσούλα μας

  • Ασχημίνα με το strap

  • Ο αόρατος Γκέντσογλου ~ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΛΟΣ

  • Φάνης Ρουφιανόφατσα κλασική περίπτωση βλάβης

  • Γιδοβοσκός

  • Τζέιμς πρίγκιπας της πούτσας ~ ΤΕΛΟΣ

  • Ο πάτος της Σταυρούλας

  • Γκιουλέκας

  • Παπάj ~ ΤΕΛΟΣ

  • ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

  • New entry o Χριστόφορος ο γαμιάς του gay


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Τώρα που έφυγε η ψηφοφορία του όχλου του καναπέ αρχίζει να θυμίζει λίγο το πραγματικό, original Survivor.

Έβαζε και λίγο δάχτυλο η παραγωγή στις ψηφοφορίες.

Ντάφυ, Μαρτίκας και Παππάς δεν έφευγαν ούτε με τάμα.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.680
Like
8.091
Πόντοι
1.056
Έβαζε και λίγο δάχτυλο η παραγωγή στις ψηφοφορίες.

Ντάφυ, Μαρτίκας και Παππάς δεν έφευγαν ούτε με τάμα.
Τον γαίδουράγκαθο τον ήθελε ο όχλος, για τους άλλους δύο το θεωρώ πιθανό αυτό που λες.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Ο νικητής του Survivor, Στάθης Σχίζας ο οποίος είχε πει για την Κατερίνα Δαλάκα ότι το κομμάτι, που είχαν συμφωνήσει όλοι μαζί πριν πάνε στο παιχνίδι, παραβιάστηκε και παραγράφηκε κιόλας, βρέθηκε στην εκπομπή του ALPHA, Super Κατερίνα και κληθείς να σχολιάσει την ανακοίνωση της οικογένειας της Κατερίνας είπε ότι απλά είναι αβάσιμη.

Ο νικητής του ριάλιτι επιβίωσης το 2022, είχε δηλώσει ότι: «Του Ατζούν μαγαζί είναι, παιδιά. Ό,τι θέλει κάνει. Βγάζει κανόνες, αναιρεί κανόνες, φέρνει παίκτες, διώχνει παίκτες, ξαναβάζει παίκτες. Ό,τι θέλει κάνει».

Ωστόσο σήμερα συμπλήρωσε τα λεγόμενά του τονίζοντας ότι το μόνο που είπε είναι ότι η παίκτρια που βρέθηκε για τέταρτη φορά στο παιχνίδι, έχει μία καλή σχέση με την παραγωγή.

«Όλοι έχουν καλή σχέση με την παραγωγή και όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται. Εγώ είμαι ένας άνθρωπος που στη ζωή μου τα λέω όλα όπως τα σκέφτομαι και όχι πώς θα φανεί και λέω αλήθειες πάντα. Η ίδια η Κατερίνα και μπορούν να μας το επιβεβαιώσουν 40 παίκτες, τόσο εντός όσο και εκτός παιχνιδιού, ότι οτιδήποτε γινόταν έλεγε «Θα πάρω εγώ τον Ατζούν, θα πάρω εγώ τον Ατζούν». Ό,τι έχει ειπωθεί με δική της υπαιτιότητα έχει ειπωθεί».
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.079
Πόντοι
446
Την πηδάει ή τον πηδάει;
Την.
Ξεκάθαρα.
Οθωμανικό αδιαμαρτύρητο και όλα μέσα. Ούτε καν στη μάπα. Μη σου πω την κατουράει κιόλας. Έχει ξανοίξει πολύ το πρόσωπό της, της το έχει κάψει με τα κάτουρα. Αν ήταν σπέρμα, θα είχε κανει επιδερμίδα από την πρωτεϊνη.

ΥΓ. Δεν μπορώ να δω survivor με ήχο πλέον. Έχει βάλει μέσα την Ασχημίνα που γκαρίζει όλη την ώρα και μου σπάει τα αρχίδια. Κι άμα βάλεις και την άλλη την μαλάκω με τον Άρη της και τον Άρη της, α σιχτηρ πια, δεν μπορώ να συγκεντρωθώ στα βυζιά της άλλης με τα ασημί και το κωλαράκι μιας petite.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.680
Like
8.091
Πόντοι
1.056
Την.
Ξεκάθαρα.
Οθωμανικό αδιαμαρτύρητο και όλα μέσα. Ούτε καν στη μάπα. Μη σου πω την κατουράει κιόλας. Έχει ξανοίξει πολύ το πρόσωπό της, της το έχει κάψει με τα κάτουρα. Αν ήταν σπέρμα, θα είχε κανει επιδερμίδα από την πρωτεϊνη.

ΥΓ. Δεν μπορώ να δω survivor με ήχο πλέον. Έχει βάλει μέσα την Ασχημίνα που γκαρίζει όλη την ώρα και μου σπάει τα αρχίδια. Κι άμα βάλεις και την άλλη την μαλάκω με τον Άρη της και τον Άρη της, α σιχτηρ πια, δεν μπορώ να συγκεντρωθώ στα βυζιά της άλλης με τα ασημί και το κωλαράκι μιας petite.
Την άλλη τη μαλάκω που λες, εγώ τη γουστάρω πολύ.
Μάλλον παίζει ρόλο που όταν νικάει φωνάζει η ομάδα το όνομα μου :wink:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Η Μαρία Αντωνά δεν μπόρεσε να συγκρατήσει τα δάκρυά της, όταν αποκάλυψε ότι οι γιατροί έδιναν στον αδερφό της λίγες ελπίδες επιβίωσης. «Είχε ελάχιστες πιθανότητες να ζήσει από κάτι πολύ μικρό και ασήμαντο» είπε με δάκρυα στα μάτια η παίκτρια των Διασήμων του Survivor.

«Η πιο δύσκολη κατάσταση που έχω αντιμετωπίσει μέχρι στιγμής στη ζωή μου είναι το ξαφνικό πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε ο αδελφός μου, τον οποίο για αρκετά χρόνια είχα στερηθεί λόγω του ότι εγώ ζούσα με την μητέρα μου και ο αδελφός μου με τον πατέρα μου.

Μετά από χρόνια λοιπόν, όταν ενώθηκαν ξανά οι ζωές μας και ήρθαμε μαζί, ήρθε ένα πάρα πολύ σοβαρό πρόβλημα υγείας για το οποίο ήμουν ουσιαστικά και η πρώτη που τηλεφώνησαν.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Σάλος προκλήθηκε από τις φήμες που θέλουν την Κατερίνα Δαλάκα να έχει μια πιο… στενή σχέση με τον Ατζούν Ιλίτζαλι.

Η είδηση αυτή έφτασε στα αυτιά των κοντινών της ανθρώπων, οι οποίοι θέλησαν να βάλουν τα πράγματα στη θέση τους. Συγκεκριμένα, ο πατέρας της Κατερίνας Δαλάκα τοποθετήθηκε στέλνοντας μια επιστολή στα ΜΜΕ, στην οποία ζητά να σταματήσουν να αναπαράγουν “παντελώς αβάσιμους και αναληθείς ισχυρισμούς σχετικά με το πρόσωπό της”.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.309
Κριτικές
7
Like
38.262
Πόντοι
10.411
:confused:


JYxXI3l.jpg
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.309
Κριτικές
7
Like
38.262
Πόντοι
10.411
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom