Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936

Survivor All Star spoiler 11/2​

Τσεκαρισμένο πλήρως είναι πως οι επόμενοι δύο παίκτες που μπαίνουν είναι η Ευρυδίκη Παπαδόπουλου και ο Νικόλας Αγόρου. Σε ποιες ομάδες θα πάνε ακόμα δεν έχουμε κατορθώσει να μάθουμε, θα συμβεί κι αυτό. Υπάρχει και μια πιθανότητα να μπει μαζί τους και η Ελευθερία Ελευθερίου. Θα το δούμε.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
1676177386388.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1676177410935.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μυαλό αμοιβάδας
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Οι κόκκινοι κερδίζουν την πρώτη ασυλία της εβδομάδας. Για την ακρίβεια, οι Διάσημοι κερδίζουν μία ακόμα ασυλία και φτάνουν το σκορ στο συνολικό 17-6! Θα πάνε για μία ακόμα φορά στο συμβούλιο του νησιού ως θεατές σε ότι έχει να κάνει με την ψηφοφορία.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Όπως θα δούμε στο τρέιλερ για το επεισόδιο της Κυριακής (12/2), ο Σπύρος Μαρτίκας ρίχνει «χοντρά καρφιά» προς τον Κώστας, ενώ αποκαλύπτει πως κανείς σχεδόν δεν τον ήθελε στην ομάδα!


Κι ας προσπαθεί αυτός εσχάτως να προσφέρει όσα περισσότερα μπορεί, έχοντας βελτιώσεις και τις αθλητικές του επιδόσεις. Τον είχαμε δει άλλωστε να λέει «…πνίγομαι, μέσα μου πνίγομαι που και οι 10 με ψηφίσανε. Δεν έχω χώρο να κάτσω, δεν θέλω να μιλήσω με κανέναν, θέλω την ησυχία μου λίγο».
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οσο για την απάντησε σε αυτό, ήρθε από τον Μαρτίκα που ήταν καυστικός: «Μια ενδεχόμενο αποχώρησή σου από την κόκκινη ομάδα, θα δυνάμωνε την κοκκινη ομάδα. Όλοι τον ψηφίσατε. Μην μου λέτε τώρα “Αχ χάρηκα που έμεινες Κώστα. Τι καλά που έμεινες”».

Ο ζαχαροπλάστης Κώστας όμως σήκωσε το γάντι για να στείλει το μήνυμα προς όλους: «Τι ‘ναι αυτοί βρε. Νομίζουν ότι με έχουνε για πέταμα; Για να σε δω τώρα Μαρτίκα μου!».

Εν συνεχεία στο τρέιλερ βλέπουμε τον παρουσιαστή του ριάλιτι επιβίωσης, Γιώργο Λιανό να δίνει το σύνθημα για νέα εβδομάδα με τον αγώνα για την ασυλία: «Survivor. Αρχή εβδομάδας, τι καλύτερο, πρώτος αγώνας ασυλίας».
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.323
Like
72.563
Πόντοι
12.756
αυτο δεν ειναι νημα , προσωπικο ημερολόγιο ενος μαλάκα ειναι .. μονος σου γραφεις μονος σου τα διαβαζεις .. :jerking:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936

Η αποκάλυψη του Τριαντάφυλλου για τον παίκτη του Survivor all star που πήγαινε στο σπίτι του Ατζούν Ιλιτζαλί

«Πιστεύω ότι στον τελικό θα πάει ο Μπόγδανος και θα είναι και ο Βασάλος. Ο Βασάλος δεν βγαίνει υποψήφιος ποτέ, δεν ξέρω γιατί. Θα πάει τελικό ο Μπόγδανος και ίσως το πάρει γιατί πολύ… Τουρκία ο Μπόγδανος, στο σπίτι του Acun, 5-6 φορές, στην Αγγλία. Όλα αυτά κάτι μου λένε», είπε ο Τριαντάφυλλος.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936

Survivor διαρροή 12/2: Ποιος θα είναι ο 1ος υποψήφιος;​

Οι Μαχητές πάνε για μία ακόμα φορά στο συμβούλιο του νησιού με υποχρέωση να βγάλουν έναν παίκτη στον τάκο. Συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια. Διότι, η διαδικασία μοιάζει αυτοματοποιημένη πλέον στο μπλε στρατόπεδο.

Εδώ και καιρό, ο Κρις Σταμούλης είναι αυτός που ψηφίζεται πρώτος υποψήφιος προς αποχώρηση από την ομάδα του. Με άλλα λόγια, αυτός είναι το φαβορί. Δεν υπάρχει λόγος να αλλάξουν συνήθειο οι Μαχητές αυτή τη φορά.
 

nightman69

Μέγας
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.740
Like
21.610
Πόντοι
4.656

Survivor All Star spoiler 11/2​

Τσεκαρισμένο πλήρως είναι πως οι επόμενοι δύο παίκτες που μπαίνουν είναι η Ευρυδίκη Παπαδόπουλου και ο Νικόλας Αγόρου. Σε ποιες ομάδες θα πάνε ακόμα δεν έχουμε κατορθώσει να μάθουμε, θα συμβεί κι αυτό. Υπάρχει και μια πιθανότητα να μπει μαζί τους και η Ελευθερία Ελευθερίου. Θα το δούμε.

 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.323
Like
72.563
Πόντοι
12.756
10-10 τους βάζει ο Τουρκος .... :jerking:
σε λίγο θα πεταξει καμια 50αδα μέσα και θα τους δωσει και υπηκοότητα
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Σύμφωνα με αυτές, κορυφαίοι σε ποσοστό επιτυχίας των παιχνιδιών που συμμετέχουν -όχι μόνο της κόκκινης ομάδας- αλλά γενικότερα σε όλο το Survivor All Star, είναι οι Στάθης Σχίζαςκαι Σάκης Κατσούλης με 76% έκαστος. Αμφότεροι νικητές.


Να σημειώσουμε βέβαια πως ο Στάθης την τελευταία εβδομάδα έχει πρόβλημα με το πόδι του κι έτσι δεν αγωνίζεται.

Από εκεί και πέρα πολύ κοντά στο ποσοστό αυτό είναι μια γυναίκα και πάλι από την κόκκινη ομάδα, συγκεκριμένα η Σταυρούλα Χρυσαειδή με 75%.

Πηγαίνοντας τώρα στους μπλε, καλύτερος στο ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΪ, είναι ο Ηλίας Γκότσης με ποσοστό 63%, ενώ ακολουθούν ο Ηλίας Μπογδάνος με 61% και υπολείπεται με «βραχεία κεφαλή» η Στέλλα Ανδρεάδου.

Πάμε τώρα σε αυτούς που… ταλαιπωρούν τις ομάδες τους καθώς αποτελούν τους «αδύναμους κρίκους».

Ο χειρότερος όλων και από τις δύο ομάδες είναι ο Κρις Σταμούλης με το τραγικό ποσοστό του 26%, ενώ χειρότερος από την κόκκινη ομάδα είναι ο Κώστας Παπαδόπουλος με 40%. Στους αδύναμους και ο Σπύρος Μαρτίκας με ποσοστό 45%

Μετά τον Σταμούλη χειρότερες επιδόσεις καταγράφουν δύο γυναίκες και συγκεκριμένα οι Ρία Κολοβού και η Μαριάνα Ρουμελιώτη με 31% και 38% αντίστοιχα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom