Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.056
Like
7.584
Πόντοι
1.056
Η Μαριαλένα με τον Κωλο έξω κυκλοφορεί το βράδυ;
Σαν ξεβρακωτη είναι στο νυχτερινό πλάνο.

Φτου! Το χασαμε το πλάνο από το κοντοπούτανο

26294271-E279-45C6-A6FC-388DDFE70807.gif


54A89753-75F0-42AD-AE35-90AB7B0D0B67.gif


B0995EF5-6CE0-4A5E-B8A7-62CB40DB9A74.gif


2182360C-D405-42ED-80A7-8D7B1B738030.gif
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Spoiler alert

:priest::d-spam::helpplea::boff::offtopic::respect::spam::stretcher::springsmile:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Νικολέτα Μαυρίδη είναι η παίκτρια που αποχωρεί από το Survivor All Star. Αυτό αποφάσισε το τηλεοπτικό κοινό, αυτό θα ανακοινώσει ο Γιώργος Λιανός!
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Οι Διάσημοι κερδίζουν το έπαθλο φαγητού και τρώνε για μία ακόμα φορά. Δεύτερη διαδοχική μέρα. Το σκορ στις αναμετρήσεις αρχίζει να ανοίγει ξανά υπέρ των κόκκινων.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Το κλίμα ήταν ήδη τεταμένο στην παραλία των Μπλε στον Άγιο Δομίνικο, όμως η υποψηφιότητα του Τάκη Καραγκούνια έκανε τα πράγματα να ξεφύγουν, αφού είχε και έντονη κόντρα με τον Ηλία Γκότση.

Όπως αποκαλύπτεται στο trailer του αποψινού επεισοδίου, ο Τάκης τα βάζει με την Εύη Σαλταφερίδου, την οποία κατηγορεί ότι άκουγε κρυφά τη συνέντευξη που έδινε.

Αυτή με τη σειρά της γίνεται έξαλλη αφού του λέει πως πέρασε να πάρει μία καρύδα και μόλις τον αντιλήφθηκε απομακρύνθηκε κατευθείαν, τονίζοντας πως λέει ψέματα επειδή είναι η κάμερα μπροστά.

«Θες δεν θες, αυτό που είσαι θα το δει ο κόσμος», λέει χαρακτηριστικά και φεύγει από το σημείο.

Η ένταση ωστόσο δεν σταμάτησε εκεί, μεταφέρθηκε στην καλύβα, εκεί όπου μία έντονη διαμάχη έχει ο Τάκης με τον Ηλία Γκότση αυτή τη φορά.

Οι δύο άντρες ανταλλάσσουν βαριές κουβέντες και λίγο έλειψε να έρθουν στα χέρια, αφού ο Γιωρίκας Πηλείδης βρέθηκε ανάμεσά τους προκειμένου να τους χωρίσει.

«Εμένα δεν θα μου το παίζεις μάγκας», λέει χαρακτηριστικά ο Τάκης, για να λάβει την απάντηση «Εσύ δεν θα μου το παίζεις τραμπούκος».
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.613
Like
68.093
Πόντοι
11.956

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.613
Like
68.093
Πόντοι
11.956
Το κλίμα ήταν ήδη τεταμένο στην παραλία των Μπλε στον Άγιο Δομίνικο, όμως η υποψηφιότητα του Τάκη Καραγκούνια έκανε τα πράγματα να ξεφύγουν, αφού είχε και έντονη κόντρα με τον Ηλία Γκότση.

Όπως αποκαλύπτεται στο trailer του αποψινού επεισοδίου, ο Τάκης τα βάζει με την Εύη Σαλταφερίδου, την οποία κατηγορεί ότι άκουγε κρυφά τη συνέντευξη που έδινε.

Αυτή με τη σειρά της γίνεται έξαλλη αφού του λέει πως πέρασε να πάρει μία καρύδα και μόλις τον αντιλήφθηκε απομακρύνθηκε κατευθείαν, τονίζοντας πως λέει ψέματα επειδή είναι η κάμερα μπροστά.

«Θες δεν θες, αυτό που είσαι θα το δει ο κόσμος», λέει χαρακτηριστικά και φεύγει από το σημείο.

Η ένταση ωστόσο δεν σταμάτησε εκεί, μεταφέρθηκε στην καλύβα, εκεί όπου μία έντονη διαμάχη έχει ο Τάκης με τον Ηλία Γκότση αυτή τη φορά.

Οι δύο άντρες ανταλλάσσουν βαριές κουβέντες και λίγο έλειψε να έρθουν στα χέρια, αφού ο Γιωρίκας Πηλείδης βρέθηκε ανάμεσά τους προκειμένου να τους χωρίσει.

«Εμένα δεν θα μου το παίζεις μάγκας», λέει χαρακτηριστικά ο Τάκης, για να λάβει την απάντηση «Εσύ δεν θα μου το παίζεις τραμπούκος».
Ο κοντός στη μέση ....πως θα χώριζε τον Γκότση....ο Τάκης τα ίδια έκανε και πέρυσι και τον σοιλεδη....τα κάνει όλα επίτηδες για να υπάρχει ριάλιτι..
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.613
Like
68.093
Πόντοι
11.956
Το κλίμα ήταν ήδη τεταμένο στην παραλία των Μπλε στον Άγιο Δομίνικο, όμως η υποψηφιότητα του Τάκη Καραγκούνια έκανε τα πράγματα να ξεφύγουν, αφού είχε και έντονη κόντρα με τον Ηλία Γκότση.

Όπως αποκαλύπτεται στο trailer του αποψινού επεισοδίου, ο Τάκης τα βάζει με την Εύη Σαλταφερίδου, την οποία κατηγορεί ότι άκουγε κρυφά τη συνέντευξη που έδινε.

Αυτή με τη σειρά της γίνεται έξαλλη αφού του λέει πως πέρασε να πάρει μία καρύδα και μόλις τον αντιλήφθηκε απομακρύνθηκε κατευθείαν, τονίζοντας πως λέει ψέματα επειδή είναι η κάμερα μπροστά.

«Θες δεν θες, αυτό που είσαι θα το δει ο κόσμος», λέει χαρακτηριστικά και φεύγει από το σημείο.

Η ένταση ωστόσο δεν σταμάτησε εκεί, μεταφέρθηκε στην καλύβα, εκεί όπου μία έντονη διαμάχη έχει ο Τάκης με τον Ηλία Γκότση αυτή τη φορά.

Οι δύο άντρες ανταλλάσσουν βαριές κουβέντες και λίγο έλειψε να έρθουν στα χέρια, αφού ο Γιωρίκας Πηλείδης βρέθηκε ανάμεσά τους προκειμένου να τους χωρίσει.

«Εμένα δεν θα μου το παίζεις μάγκας», λέει χαρακτηριστικά ο Τάκης, για να λάβει την απάντηση «Εσύ δεν θα μου το παίζεις τραμπούκος».
Θα έχει φάση σήμερα .... πρέπει να κάνω συνεχώς ζαπιγκ με το Σασμο μην χάσω την φάση
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.232
Κριτικές
1
Like
3.388
Πόντοι
456

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
παιζια εχει σερρες και σας κοντραρει ασχημα,μηπως να ανοιξετε ενα νημα να σχολιαζετε και εκει. :confused::confused::confused:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom