Νέα

Survivor 4

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιά θέλετε να πάρει πούλο;

  • Τον παίρνει το σαιτ

    Ψήφοι: 47 52,8%
  • Σαλιγκαρουδη

    Ψήφοι: 23 25,8%
  • Κωλογρια

    Ψήφοι: 14 15,7%
  • Καπταιν Ρουφο

    Ψήφοι: 5 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.309
Κριτικές
7
Like
38.261
Πόντοι
10.411
Αλήθεια επειδή δεν κατάφερα να δω το χθεσινό επεισόδιο παρά μονάχα αποσπασματικά μέσα απ'το YouTube.. τί παίχτηκε στην συγκεκριμένη σκηνή και ξεκίνησαν αλλαξοκωλιές με τις μπλούζες για κάνα δίλεπτο σαν γκόμενες σε δοκιμαστήριο;;;; ?
Αντάλλαξαν στα ψιθυριστά ερωτόλογα και συμφώνησαν να κάνουν έρωτα για τελευταία φορά:buck2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Χλεμπονιάρη νάνε 30βλακα
 

Antonio Capito

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
199
Like
231
Πόντοι
21
:effemine::gay::effemine::gay::effemine::gay::effemine::gay::gay::effemine::effemine:

MZDMNG.gif
Α καταλαβα τι κατηγορία ειναι
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.915
Πόντοι
5.006
:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:

Survivor - «Κόλαφος» η μαμά της Μαριαλένας:​

«Αν γίνει πρόταση γάμου μέσα στο Survivor, θα πάθω εγκεφαλικό. Και θα γίνει καθαρά για την τηλεθέαση», είπε η μητέρα της νεαρής γυμνάστριας​

Η Μαριαλένα δεν νιώθει τίποτα ερωτικό για τον Κατσούλη, είμαι σίγουρη για αυτό. Ο Σάκης Κατσούλης παίζει παιχνίδια στην πλάτη του παιδιού μου και το κάνει ξεκάθαρα για τη δημοσιότητα. Και να τη θέλει, μετά το παιχνίδι θα την πετάξει. Θα πάρει τη δημοσιότητά του, άλλωστε για αυτό μπήκε, γιατί αν ήθελε τη Μαριαλένα πραγματικά, έξι μήνες που ήταν χωριστά θα την είχε διεκδικήσει. Δεν θα την είχε μπλοκαρισμένη στο τηλέφωνό του. Αλλά αυτή είναι η στρατηγική του. Τον ξέρω πολύ καλά. Όταν πρωτομπήκε ο Σάκης στο παιχνίδι, έστειλα ένα μήνυμα στον πατέρα του και του είπα: "Μία φορά την κατέστρεψε, πάει και για δεύτερη". Δεν μου απάντησε ποτέ.
 

epot

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2017
Μηνύματα
383
Like
215
Πόντοι
21
:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:

Survivor - «Κόλαφος» η μαμά της Μαριαλένας:​

«Αν γίνει πρόταση γάμου μέσα στο Survivor, θα πάθω εγκεφαλικό. Και θα γίνει καθαρά για την τηλεθέαση», είπε η μητέρα της νεαρής γυμνάστριας​

Η Μαριαλένα δεν νιώθει τίποτα ερωτικό για τον Κατσούλη, είμαι σίγουρη για αυτό. Ο Σάκης Κατσούλης παίζει παιχνίδια στην πλάτη του παιδιού μου και το κάνει ξεκάθαρα για τη δημοσιότητα. Και να τη θέλει, μετά το παιχνίδι θα την πετάξει. Θα πάρει τη δημοσιότητά του, άλλωστε για αυτό μπήκε, γιατί αν ήθελε τη Μαριαλένα πραγματικά, έξι μήνες που ήταν χωριστά θα την είχε διεκδικήσει. Δεν θα την είχε μπλοκαρισμένη στο τηλέφωνό του. Αλλά αυτή είναι η στρατηγική του. Τον ξέρω πολύ καλά. Όταν πρωτομπήκε ο Σάκης στο παιχνίδι, έστειλα ένα μήνυμα στον πατέρα του και του είπα: "Μία φορά την κατέστρεψε, πάει και για δεύτερη". Δεν μου απάντησε ποτέ.
Την έχει ήδη κάνει κουρδιστό παιχνιδάκι , μια κλαίει μια γελάει..
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.309
Κριτικές
7
Like
38.261
Πόντοι
10.411

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
31
Like
2.558
Πόντοι
6.495
Ολοι αυτοι που περιμεναν τον τζειμς στην υποδοχη εχουν iq τυροπιτας..

Σημερα δινει μαθηματα αξιοπρεπειας,περηφανιας και ταπεινοτητας ο τριανταφυλλος..Στανταρ το μεγαλυτερο παρασιτικο σκουπιδι που εχει περασει σε ενα τετοιο παιχνιδι..
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.740
Like
28.045
Πόντοι
5.506
γαμιολα τζειμς καφεντζη και κατσιγαμη μπαρτζη γαμιοσαστε...
:piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καμιά σωτηρία λέμε :(

αλλα καμμια ομως
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.740
Like
28.045
Πόντοι
5.506
:piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss:
η καρολινα εχει γαμησει ανετα σε χρονο τα δυο πρωτα σαπακια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss:
η καρολινα εχει γαμησει ανετα σε χρονο τα δυο πρωτα σαπακια
τρια σαπακια
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.740
Like
28.045
Πόντοι
5.506
οι μαλακες το κοβουνε για να εχει αγωνια και δειχνουν τρειλερ μετα που τα δειχνει ολα...
σας πτυω θα παω στην φαρμα,ΣΤΗΝ ΦΑΡΜΑ ΘΑ ΠΑΩ
 
  • Like
Αντιδράσεις: epot

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.309
Κριτικές
7
Like
38.261
Πόντοι
10.411
οι μαλακες το κοβουνε για να εχει αγωνια και δειχνουν τρειλερ μετα που τα δειχνει ολα...
σας πτυω θα παω στην φαρμα,ΣΤΗΝ ΦΑΡΜΑ ΘΑ ΠΑΩ
Τώρα που έφυγε η ξανθιά,μείνε εκεί με την Κική
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom