Νέα

Survivor 4

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποιά θέλετε να πάρει πούλο;

  • Τον παίρνει το σαιτ

    Ψήφοι: 47 52,8%
  • Σαλιγκαρουδη

    Ψήφοι: 23 25,8%
  • Κωλογρια

    Ψήφοι: 14 15,7%
  • Καπταιν Ρουφο

    Ψήφοι: 5 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.842
Πόντοι
5.506
ειμαι στα νησια του Πασχα και σουβλιζω αρνι....38 βαθμους εχει εδω
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Aννα Μαρια ΠΩΣ ΝΑ ΒΑΦΤΕΙΣ ΣΑΝ "ΠΟΥΤΑΝΑ"

 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
Θα ειναι μεγαλα κοροιδα οι παπας και χασοδικης αν παιξουν για τη νικη στο σημερινο ασυλιας..Ουαλος τεμπελης και τσοπανης πανε για την τελευταια υποψηφιοτητα αν χασουν σημερα..

Αυτος ο αηδιας ο ουαλος το πρωτο πραγμα ποιυ ειπε στην παρουσιαση των παικτων ηταν οτι ξερει τα παντα απο τα προηγουμενα σαρβαιβορ..Ο τυπος ειναι 24χρ και κανει οποιον θελει οτι θελει όποτε θελει απο την πρωτη μερα με σκοπο να φτιαχνει υποομαδες πλειοψηφιας..Τα ζωαδια ακολουθουν..
 

johnnyv13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
363
Like
100
Πόντοι
1
Αν ο σπίθας και ο κανίβαλος είναι έξυπνοι,ΠΡΕΠΕΙ να σαμποτάρουν το αγώνισμα για την δεύτερη ασυλία.


Όπως έκαναν οι άλλοι μπλε σήμερα.


Θα είχε ενδιαφέρον να είναι σπίθας,κανίβαλος και ένας από γαϊδουρόβλαχο ή γιδουαλό μαζί τους τριπλέτα


Αυτά που είπε ο σπίθας για την κατσαρίδα και το χόμπιτ,είναι ακριβώς έτσι!

Έχω ξαναπεί ότι το Survivor επιτελεί κοινωνικό έργο στην απάντηση της καυτής ερώτησης ‘τί τρέχει επιτέλους με τις ελλεϊνίδες?’,γιατί έχουμε συναστρία ελλεϊνίδων στους μπλε

Λυπηρό που η βουβαλόζα και η ΡΠ έφυγαν άδοξα νωρίς...και που η σαλιγκαρούδη λείπει από το παρεάκι των μπλε






Ποια ειναι η ΡΠ?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Αν ο σπίθας και ο κανίβαλος είναι έξυπνοι,ΠΡΕΠΕΙ να σαμποτάρουν το αγώνισμα για την δεύτερη ασυλία.


Όπως έκαναν οι άλλοι μπλε σήμερα.


Θα είχε ενδιαφέρον να είναι σπίθας,κανίβαλος και ένας από γαϊδουρόβλαχο ή γιδουαλό μαζί τους τριπλέτα


Αυτά που είπε ο σπίθας για την κατσαρίδα και το χόμπιτ,είναι ακριβώς έτσι!

Έχω ξαναπεί ότι το Survivor επιτελεί κοινωνικό έργο στην απάντηση της καυτής ερώτησης ‘τί τρέχει επιτέλους με τις ελλεϊνίδες?’,γιατί έχουμε συναστρία ελλεϊνίδων στους μπλε

Λυπηρό που η βουβαλόζα και η ΡΠ έφυγαν άδοξα νωρίς...και που η σαλιγκαρούδη λείπει από το παρεάκι των μπλε






Ποια ειναι η ΡΠ?

Ριτα Παψονιδου
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
ΒαλεΡίτα Παψονίδου ή αλλιώς η επίσημη αδερφή της κλωσομηχανής



Σας παρουσιάζω την νέα υποομάδα των μπλε,πάνω δεξιά!


Το χόμπιτ έχει τελικά ισχυρό ένστικτο επιβίωσης,και αν αύριο φύγει ένας έστω από το παρεάκι του ορθόδοξου ΠΑΣΟΚ των μπλε,

βλέπω και τον λαδέμπορα κλασικά να τους ξεπουλάει με την μία,και να πάει με το μέρος της νέας υποομάδας....

Και τότε πούτσα τα καθίκια των μπλε,ένα προς ένα....



Μετά το ‘παρά ταύτα’ είχαμε νέα δολοφονική απόπειρα κατά της ελληνικής γλώσσας από την κατσαρίδα,σε ρόλο τσατσάς-δασκάλας στον γαϊδουρόβλαχο μέσα στο συμβούλιο,

μαθαίνοντάς του σωστούς τονισμούς στην λέξη συνεργία :confused:





‘Πρόδωσες τα πιστεύω σου’ λέει ο ηθικός ταγός του ριάλιτι,το τρολ που δήλωσε επάγγελμα διοργανωτής boat party...

‘Ελευθερία,με τις μαλακίες που κάνεις,πώς να φτάσω εγώ τελικό?’
 

Συνημμένα

  • 01882E4A-87E1-49AB-BC58-9FAA45D4628C.png
    01882E4A-87E1-49AB-BC58-9FAA45D4628C.png
    2 MB · Εμφανίσεις: 28
  • 1A684567-F764-4D5B-9B35-61BAC45DF46B.png
    1A684567-F764-4D5B-9B35-61BAC45DF46B.png
    3 MB · Εμφανίσεις: 27
  • 504A53E8-6C37-4596-A7C4-56D40DED1169.png
    504A53E8-6C37-4596-A7C4-56D40DED1169.png
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 24
  • AAAC0D6E-64E5-41B8-B888-C2DD9BC8A2AC.png
    AAAC0D6E-64E5-41B8-B888-C2DD9BC8A2AC.png
    3,5 MB · Εμφανίσεις: 31
  • 1432B3EF-5FBF-4D17-A8BF-CF0106B81967.png
    1432B3EF-5FBF-4D17-A8BF-CF0106B81967.png
    4,2 MB · Εμφανίσεις: 31

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
131
Κριτικές
28
Like
1.232
Πόντοι
1.011
καλημερα τι εχασα χθες επεσε τρελο σκουπιδιασμα?ποιοι ειναι προτινομενοι?ποια γαμηθηκε σημερα?ποιος τον επαιξε στο δασος?τι καλο επαθλο ειχε σπορακια?χιονανθρωπο φτιαξανε στον δομινικο? :confused::confused::confused:
Όλοι (και εννοούμε και οι κόκκινοι) ήταν εναντίον του Άλεξ χτες στο Συμβούλιο.

Και φυσικό επακόλουθο, βγήκε προτεινόμενος αφού πάλι είπε τις ίδιες αηδίες προς Μαρια κλπ.

Εντάξει, επειδή είπε και την μέγιστη μαλακία ο Ρώσος χθες (ότι οι κόκκινοι δεν τον θέλουν), από τους κόκκινους μόνο ο Ρώσος και το χόμπιτ μιλάνε.. Ο χυσομαλλιάς έκανε τη μαλακία με την Άννα Μαρία και τον έχουν στήσει στον τοίχο η μπλε συμμαχία του κώλου, αλλά ή αλήθεια είναι πως τον έχουν βάλει στο στόχαστρο μαζί με τους Παπά-Ντάφυ και Ρώσο εδώ και πολύ καιρό.

Αν είναι έξυπνοι οι Παππάς και χασοδίκης, θα πουλήδουν το ματς σήμερα για να βγούν σέντρα και οι Τζέιμς-Τράγος
 

alekos26

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
285
Like
210
Πόντοι
21
καλημερα τι εχασα χθες επεσε τρελο σκουπιδιασμα?ποιοι ειναι προτινομενοι?ποια γαμηθηκε σημερα?ποιος τον επαιξε στο δασος?τι καλο επαθλο ειχε σπορακια?χιονανθρωπο φτιαξανε στον δομινικο? :confused::confused::confused:
Όλοι (και εννοούμε και οι κόκκινοι) ήταν εναντίον του Άλεξ χτες στο Συμβούλιο.

Και φυσικό επακόλουθο, βγήκε προτεινόμενος αφού πάλι είπε τις ίδιες αηδίες προς Μαρια κλπ.

Εντάξει, επειδή είπε και την μέγιστη μαλακία ο Ρώσος χθες (ότι οι κόκκινοι δεν τον θέλουν), από τους κόκκινους μόνο ο Ρώσος και το χόμπιτ μιλάνε.. Ο χυσομαλλιάς έκανε τη μαλακία με την Άννα Μαρία και τον έχουν στήσει στον τοίχο η μπλε συμμαχία του κώλου, αλλά ή αλήθεια είναι πως τον έχουν βάλει στο στόχαστρο μαζί με τους Παπά-Ντάφυ και Ρώσο εδώ και πολύ καιρό.

Αν είναι έξυπνοι οι Παππάς και χασοδίκης, θα πουλήδουν το ματς σήμερα για να βγούν σέντρα και οι Τζέιμς-Τράγος
αν το πουλησουν οκ θα βγαλουν τζειμσ η τραγο στην σεντρα δηλαδη θα ειναι τρεις υποψηφιοι.αν κερδισουν θα βγουν 2 απο τους κοκκινους οποτε θα ειναι τεσσερεις υποψηφιοι και θα εχουν περισσοτερες πιθανοτητες; να μεινουν.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.343
Πόντοι
1.056
Αν και γνωρίζω ότι παίζει τρελή "μονταζιερα" σε τέτοια παιχνίδια, θεωρώ ότι ΟΛΟΙ οι παίκτες της μπλέ ομάδας είναι για ανελέητα κλωτσομπουνιδια. Οι μόνες ίσως που μπορώ να ανεχτώ από αυτή την σκατοομαδα είναι η Μαριαλένα επειδή είναι κοντοπουτανο (λατρεύω κοντοπουτανα) και την Ελευθερίου επειδή δείχνει κωλο.
Αντίθετα στην κόκκινη ομάδα βρίσκω αρκετούς που είναι συμπαθητικοί. Οι δύο καινούριες κοπέλες, η Μαριάνθη και η Καρολίνα, φαίνονται γλυκές και συμπαθητικές (ειδικά η Μαριάνθη). Και ο Κόρο με τον Ασημακοπούλου και τον καινούργιο τον Ηλία φαίνονται ήρεμοι και σωστοί (τουλάχιστον προς το παρόν). Θα δείξει αν θα συνεχίσουν έτσι ή θα αποδειχτούν και αυτοί σιχαματα.
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Αν κερδίσει άντρας, θα είναι ο Ηλίας,
Αν κερδίσει γυναίκα θα είναι η Καρολίνα.
Νομίζω θα το παίξω στοίχημα.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.343
Πόντοι
1.056
Αν κερδίσει άντρας, θα είναι ο Ηλίας,
Αν κερδίσει γυναίκα θα είναι η Καρολίνα.
Νομίζω θα το παίξω στοίχημα.
Καλοί παίκτες και καλά παιδιά όπως φαίνεται. Η μόνη μου ένσταση ότι μπήκαν ένα μήνα αργότερα ξεκούραστοι και "διαβασμενοι". Μεγάλο πλεονέκτημα αυτό σε παιχνίδια τύπου survivor.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Αν κερδίσει άντρας, θα είναι ο Ηλίας,
Αν κερδίσει γυναίκα θα είναι η Καρολίνα.
Νομίζω θα το παίξω στοίχημα.
λάθος και λάθος.
Ο Ηλίας δεν έχει στοιχεία αρχηγού και δύσκολα θα μείνει μέχρι τέλους.

Η άλλη είναι καλή παίκτρια, αλλά τελείως αδιάφορη σαν χαρακτήρας. Δεν έχει πίσω της μια ιστορία, κάτι να κάνει τον κόσμο να σταθεί δίπλα της.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Αν κερδίσει άντρας, θα είναι ο Ηλίας,
Αν κερδίσει γυναίκα θα είναι η Καρολίνα.
Νομίζω θα το παίξω στοίχημα.
Αντικειμενικά συνολικά οι καλύτεροι παίκτες του survivor μέχρι τώρα είναι τόσο ο Μπογδανος και η Καρολίνα από τους κόκκινους όσο ο Μπάρτζης , η Μαριαλένα και ο James από τους μπλε. Βάση αγωνιστικότητας αυτή είναι για μένα η κορυφαία πεντάδα. Φυσικά όμως επειδή ο James, ο Μπάρτζης και η Μαριαλένα είναι αχώνευτοι (όπως όλοι οι μπλε ομάδα ) δεν νομίζω να φτάσουν όλοι τους μακριά. Θεωρώ ότι κάποιος θα αποχωρήσει κάποια στιγμή αλλά με βάση την λογική ο νικητής θα πρέπει να είναι κάποιος από αυτούς τους 5. Από εκεί και πέρα αρκετά φιλότιμοι (αγωνιστικά πάντα ) είναι ο Κορο, ο Ασημακοπουλος και η Σοφία αλλά δεν το κόβω να φτάνει κάποιος από αυτούς μέχρι το τέλος (μπορεί ίσως ο Κορο αλλά και πάλι δεν βλέπω κάποιον από αυτούς τους τρεις να φτάνει στο τέλος ) . Τέλος τίμιος παίχτης είναι ο Κοψιδας αλλά και πάλι δεν νομίζω να κερδίσει , απλά θα μείνει αρκετό καιρό στο παιχνίδι. Από εκεί και πέρα η ιστορία θα δείξει ποιος θα κερδίσει ...
 

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
131
Κριτικές
28
Like
1.232
Πόντοι
1.011
καλημερα τι εχασα χθες επεσε τρελο σκουπιδιασμα?ποιοι ειναι προτινομενοι?ποια γαμηθηκε σημερα?ποιος τον επαιξε στο δασος?τι καλο επαθλο ειχε σπορακια?χιονανθρωπο φτιαξανε στον δομινικο? :confused::confused::confused:
Όλοι (και εννοούμε και οι κόκκινοι) ήταν εναντίον του Άλεξ χτες στο Συμβούλιο.

Και φυσικό επακόλουθο, βγήκε προτεινόμενος αφού πάλι είπε τις ίδιες αηδίες προς Μαρια κλπ.

Εντάξει, επειδή είπε και την μέγιστη μαλακία ο Ρώσος χθες (ότι οι κόκκινοι δεν τον θέλουν), από τους κόκκινους μόνο ο Ρώσος και το χόμπιτ μιλάνε.. Ο χυσομαλλιάς έκανε τη μαλακία με την Άννα Μαρία και τον έχουν στήσει στον τοίχο η μπλε συμμαχία του κώλου, αλλά ή αλήθεια είναι πως τον έχουν βάλει στο στόχαστρο μαζί με τους Παπά-Ντάφυ και Ρώσο εδώ και πολύ καιρό.

Αν είναι έξυπνοι οι Παππάς και χασοδίκης, θα πουλήδουν το ματς σήμερα για να βγούν σέντρα και οι Τζέιμς-Τράγος
αν το πουλησουν οκ θα βγαλουν τζειμσ η τραγο στην σεντρα δηλαδη θα ειναι τρεις υποψηφιοι.αν κερδισουν θα βγουν 2 απο τους κοκκινους οποτε θα ειναι τεσσερεις υποψηφιοι και θα εχουν περισσοτερες πιθανοτητες; να μεινουν.

άμεσος στόχος τους λογικά θα πρέπει να είναι να ξεφορτωθούν την κλίκα Τζέιμς-Goatfucker. Και θα έχουν μετά χρόνο να τριμάρουν την κόκκινη ομάδα. + ότι θα ενισχυθούν λογικά με νέους παίκτες
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.574
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
Αν κερδίσει άντρας, θα είναι ο Ηλίας,
Αν κερδίσει γυναίκα θα είναι η Καρολίνα.
Νομίζω θα το παίξω στοίχημα.
Αντικειμενικά συνολικά οι καλύτεροι παίκτες του survivor μέχρι τώρα είναι τόσο ο Μπογδανος και η Καρολίνα από τους κόκκινους όσο ο Μπάρτζης , η Μαριαλένα και ο James από τους μπλε. Βάση αγωνιστικότητας αυτή είναι για μένα η κορυφαία πεντάδα. Φυσικά όμως επειδή ο James, ο Μπάρτζης και η Μαριαλένα είναι αχώνευτοι (όπως όλοι οι μπλε ομάδα ) δεν νομίζω να φτάσουν όλοι τους μακριά. Θεωρώ ότι κάποιος θα αποχωρήσει κάποια στιγμή αλλά με βάση την λογική ο νικητής θα πρέπει να είναι κάποιος από αυτούς τους 5. Από εκεί και πέρα αρκετά φιλότιμοι (αγωνιστικά πάντα ) είναι ο Κορο, ο Ασημακοπουλος και η Σοφία αλλά δεν το κόβω να φτάνει κάποιος από αυτούς μέχρι το τέλος (μπορεί ίσως ο Κορο αλλά και πάλι δεν βλέπω κάποιον από αυτούς τους τρεις να φτάνει στο τέλος ) . Τέλος τίμιος παίχτης είναι ο Κοψιδας αλλά και πάλι δεν νομίζω να κερδίσει , απλά θα μείνει αρκετό καιρό στο παιχνίδι. Από εκεί και πέρα η ιστορία θα δείξει ποιος θα κερδίσει ...
καλα τα λες αλλα σιγουρακι να κερδισει ειναι η ανθουλα. :confused::confused::confused:
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Αν κερδίσει άντρας, θα είναι ο Ηλίας,
Αν κερδίσει γυναίκα θα είναι η Καρολίνα.
Νομίζω θα το παίξω στοίχημα.
Αντικειμενικά συνολικά οι καλύτεροι παίκτες του survivor μέχρι τώρα είναι τόσο ο Μπογδανος και η Καρολίνα από τους κόκκινους όσο ο Μπάρτζης , η Μαριαλένα και ο James από τους μπλε. Βάση αγωνιστικότητας αυτή είναι για μένα η κορυφαία πεντάδα. Φυσικά όμως επειδή ο James, ο Μπάρτζης και η Μαριαλένα είναι αχώνευτοι (όπως όλοι οι μπλε ομάδα ) δεν νομίζω να φτάσουν όλοι τους μακριά. Θεωρώ ότι κάποιος θα αποχωρήσει κάποια στιγμή αλλά με βάση την λογική ο νικητής θα πρέπει να είναι κάποιος από αυτούς τους 5. Από εκεί και πέρα αρκετά φιλότιμοι (αγωνιστικά πάντα ) είναι ο Κορο, ο Ασημακοπουλος και η Σοφία αλλά δεν το κόβω να φτάνει κάποιος από αυτούς μέχρι το τέλος (μπορεί ίσως ο Κορο αλλά και πάλι δεν βλέπω κάποιον από αυτούς τους τρεις να φτάνει στο τέλος ) . Τέλος τίμιος παίχτης είναι ο Κοψιδας αλλά και πάλι δεν νομίζω να κερδίσει , απλά θα μείνει αρκετό καιρό στο παιχνίδι. Από εκεί και πέρα η ιστορία θα δείξει ποιος θα κερδίσει ...
καλα τα λες αλλα σιγουρακι να κερδισει ειναι η ανθουλα. :confused::confused::confused:
Λες να έχουμε την απόλυτη ανατροπή ?
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.574
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
Αν κερδίσει άντρας, θα είναι ο Ηλίας,
Αν κερδίσει γυναίκα θα είναι η Καρολίνα.
Νομίζω θα το παίξω στοίχημα.
Αντικειμενικά συνολικά οι καλύτεροι παίκτες του survivor μέχρι τώρα είναι τόσο ο Μπογδανος και η Καρολίνα από τους κόκκινους όσο ο Μπάρτζης , η Μαριαλένα και ο James από τους μπλε. Βάση αγωνιστικότητας αυτή είναι για μένα η κορυφαία πεντάδα. Φυσικά όμως επειδή ο James, ο Μπάρτζης και η Μαριαλένα είναι αχώνευτοι (όπως όλοι οι μπλε ομάδα ) δεν νομίζω να φτάσουν όλοι τους μακριά. Θεωρώ ότι κάποιος θα αποχωρήσει κάποια στιγμή αλλά με βάση την λογική ο νικητής θα πρέπει να είναι κάποιος από αυτούς τους 5. Από εκεί και πέρα αρκετά φιλότιμοι (αγωνιστικά πάντα ) είναι ο Κορο, ο Ασημακοπουλος και η Σοφία αλλά δεν το κόβω να φτάνει κάποιος από αυτούς μέχρι το τέλος (μπορεί ίσως ο Κορο αλλά και πάλι δεν βλέπω κάποιον από αυτούς τους τρεις να φτάνει στο τέλος ) . Τέλος τίμιος παίχτης είναι ο Κοψιδας αλλά και πάλι δεν νομίζω να κερδίσει , απλά θα μείνει αρκετό καιρό στο παιχνίδι. Από εκεί και πέρα η ιστορία θα δείξει ποιος θα κερδίσει ...
καλα τα λες αλλα σιγουρακι να κερδισει ειναι η ανθουλα. :confused::confused::confused:
Λες να έχουμε την απόλυτη ανατροπή ?
εχεις σπιτι αν εχεις βαλτο υποθηκη και παιξε το χρημα στην ανθη. :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom