Νέα

Survivor 4

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιά θέλετε να πάρει πούλο;

  • Τον παίρνει το σαιτ

    Ψήφοι: 47 52,8%
  • Σαλιγκαρουδη

    Ψήφοι: 23 25,8%
  • Κωλογρια

    Ψήφοι: 14 15,7%
  • Καπταιν Ρουφο

    Ψήφοι: 5 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
Μεγάλος μάγκας ο βρωμοτουρκαλας.
Εδειξε σε όλο τον κόσμο πως είναι πλέον οι ψήφοι, έδιωξε και καλά η πιο αδύναμη την πιο δυνατή με μια απλή κίνηση και τώρα θα βάλει τα φαν κλαμπ των καθυστερημένων να ψηφίζουν σαν να μην υπάρχει αυριο αφού κανένας δε θα είναι σίγουρος για τίποτα.

Τα πάντα ρει.
 

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
Τύπε δεν το βρίσκεις λίγο οξύμωρο να γελάς με Σαλαγκούδη αλλά να στηρίζεις Κούλη;:confused:

CPiU70P.jpg


Tύπε ο κούλης θα αποδειχθεί ο καλύτερος πρωθυπουργός όταν αποφασίσει να αποσυρθεί από τη κυβέρνηση ενώ ο σαλίγκαρος έχει αποδειχθεί η χειρότερη παίκτρια ΟΛΩΝ των τηλεπαιχνιδιών της παγκόσμιας ιστορίας συμπεριλαμβανομένου και του "να η ευκαιρία" με τη ροζίτα σώκου.
Τυπε ο καλύτερος πρωθυπουργός μετά την παραχώρηση του Αιγαίου στον σουλτάνο, μπορεί να δηλώσει συμμετοχή στο survivor..
Ο ατζουν θα τον κρατήσει μέσα μέχρι τον τελικό..
Στηρίζουμε όλοι..
:confused::confused::confused:


Χάσαμε το Αιγαίο;;;;;


Δυαδοσται!!!!!

Θα μας το κρατήσανε κρυφό φαίνεται :confused:
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Ο σαλιγκαρούδης δήλωσε ότι είναι μαθημένος σε αυτά,έλα όμως που δεν βρέχει αλλά φτύνουν και αυτοί χαμπάρι δεν πήραν ακόμα....

Τους είπαν τους ψηφοφόρους τους να χέσουν αλλά αυτοί έβγαλαν και τον κώλο τους στα μηνύματα...και αντί απλά να την κρατήσουν σε ένα ριάλιτι επιβίωσης νόμισαν ότι θα την έστελναν στο μπουρδέλο την Βουλή λες και ήταν εκλογές

Βγήκε και η κολλητή της ότι και καλά κάνουν της σαλιγκαρούδη bullying...ποιος της κάνει; Αφού είναι απομονωμένοι εκεί στο νησί...;;;και όλοι εκεί της φέρονται ωραία και ας είναι παντελώς άχρηστη

Το πόσο καθικάκι όμως είναι φάνηκε από το ότι ούτε που χαιρέτησε (η μόνη!) την μαύρη όταν αποχωρούσε και αντ'αυτού ψευτό μουντζώκλαιγε...

Ελληνικά εδώ δεν μπορεί να μιλήσει η τσιβδή στο ρ και στο σ (δηλαδή τέτοιος συνδυασμός είναι εντυπωσιακός...) και την θελουμε να γίνει Ντάνος;

Θα πατήσει δηλαδή στο αυγό και θα βγει στον ουρανό;...


Ας τα χαίρεται το τούρκο αυτά γιατί στο τέλος όλη αυτή η μαλακία το τούρκο δυσφημίζει....


Γιατί δεν έχουμε το franchise εμείς όπως με το Mega το 2003 μέσω Δανών και πρέπει να μας το κάνει τράμπα το τούρκο,αυτό δεν το κατάλαβα....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.845
Πόντοι
5.506
το πουστροκαναλο το σκαι φταει φιλε..
 

Συνημμένα

  • ErZZVFZW8AIw8gQ.jpg
    ErZZVFZW8AIw8gQ.jpg
    47,6 KB · Εμφανίσεις: 7

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056
Δεν ανοιγει νιμου,τι ποσταρες γιατι εφαγα μολις,να χω το νου μου :confused: :confused: :confused:

Δες ξανα ρε νιμουνιμουνο....:confused::confused::confused:
Παπαγια παλι κγιειτογ.Δεν ειναι διαθεσιμο μετα το περασμα 2 ωρων λεει :confused: :confused: :confused:
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
Ψαχνουν τροπους να μαζεψουν τα ασυμμαζευτα ..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 178879

Επισκέπτης
Δεν το παρακολουθώ αλλά έχουμε κάνα καλό πλάνο από ασημίνα;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.845
Πόντοι
5.506

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056
Δεν το παρακολουθώ αλλά έχουμε κάνα καλό πλάνο από ασημίνα;
ερεισερ,σελεμπρε,χελρεισερ,αθανασιαδης,ροπαο (γνωστος ως Τακης) και καναδυο αλλοι εχουν βιντεο τυπε :confused::confused::confused:
Εγω δεν εχω το βιντεο απο την παρτουζα στο χιονοδρομικο της αθλητριας ορεινου τρεξιματος :confused: :confused: :confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.845
Πόντοι
5.506
Δεν το παρακολουθώ αλλά έχουμε κάνα καλό πλάνο από ασημίνα;
ερεισερ,σελεμπρε,χελρεισερ,αθανασιαδης,ροπαο (γνωστος ως Τακης) και καναδυο αλλοι εχουν βιντεο τυπε :confused::confused::confused:
Εγω δεν εχω το βιντεο απο την παρτουζα στο χιονοδρομικο της αθλητριας ορεινου τρεξιματος :confused: :confused: :confused:
αυτο μονο ο βαρος το εχει και δεν το δινει...εχω στειλει 20 μνμ ακομα και πολλα λεφτα να του δωσω αλλα τιποτα ο πουστης....
αν το βρεις πμ παρακαλω
ευχαριστω
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.460
Like
20.289
Πόντοι
6.056
Δεν το παρακολουθώ αλλά έχουμε κάνα καλό πλάνο από ασημίνα;
ερεισερ,σελεμπρε,χελρεισερ,αθανασιαδης,ροπαο (γνωστος ως Τακης) και καναδυο αλλοι εχουν βιντεο τυπε :confused::confused::confused:
Εγω δεν εχω το βιντεο απο την παρτουζα στο χιονοδρομικο της αθλητριας ορεινου τρεξιματος :confused: :confused: :confused:
αυτο μονο ο βαρος το εχει και δεν το δινει...εχω στειλει 20 μνμ ακομα και πολλα λεφτα να του δωσω αλλα τιποτα ο πουστης....
αν το βρεις πμ παρακαλω
ευχαριστω
Το μελος βαρος που εχει το συγκεκριμενο βιντεο,το εχει στειλει σε μερικους που επεμειναν αρκετα,θα στειλω μερικα πμ κι εγω μηπως καταφερω κατι,παρακαλω :confused: :confused: :confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.845
Πόντοι
5.506
τα μελη βιρλας και βαρβαγιαννης εχουν αποκαλυπτικα βιδεο της ανθης :confused::confused::confused:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.729
Like
11.229
Πόντοι
3.656
τα μελη βιρλας και βαρβαγιαννης εχουν αποκαλυπτικα βιδεο της ανθης :confused::confused::confused:
εγω εχω μονο της Κατιας στο χιονισμενο Κουρσεβελ μεσα στο τζακουζι της ξυλινης βεραντας μου..:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom