Νέα

Ad Studio Πειραιώς 193

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wiser_guy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 294K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
23.00 - 06.00 ΛΙΝΤΑ :fuck2:
 

Συνημμένα

  • lida.jpg
    lida.jpg
    42,8 KB · Εμφανίσεις: 20

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Η ΠΑΜΕΛΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΑ?
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
να βαλετε στην κωνσταντινα καμια βαρδια παραπανω ειναι μοναδικη κατε με η καλυτερη
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
σύλβια.Χμμμμμμμ.μέτρια πράγματα θα έλεγα σχετικά με τον ντόρο που έχει γίνει.Πιστεύω ότι είναι μιά μέτρια περίπτωση που όμως δεν κλαίς τα λεφτά σου.Ειναι πολύ αδύνατη με δυαράκι βυζάκι,ωραίο τατού στην κατωαφαλιακή περιοχή,μάτια πολύ ωραία,τσιγγανορουμάνα κλασσική,υψηλή σε ύψος,ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι λίγο κάτω από τους ώμους.Ωραίο στυλάτο κορμί.Άνετα θα έκανε για σωλήνα η στουντιακή αυτή καρυάτις.Αλλά πού τέτοια τύχη!Δε νομίζω να επανέλθω ξανά για να ψάξω κάτι πιό βαθύ.Πρωκτικόν δεν κάνει,ακάποτον στοματικόν επίσης δεν άκουσα από την πολύ συμπαθεστάτη λειτουργό του οίκου εκσπερμάτισης,πτύελον δεν ρίχνει εις τας πουτσοκεφάλας γυμνώς και γενικά έχει μία τάση προς φυγήν εις το οχταμισάλεπτον(never say wrong my wall watch which i carry on for such purposes ήτοι στουντιακάς περιπτύξεις).Καμμία σχέση με την μέγιστη πορνοβανέσσα του ιδίου στουντιακού κύκλου.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
και κάτι άλλο.....2 φορές έχω περάσει στο "ίδρυμα" και τις 2 φορές κρύο νερό στα ντούς....έλεος!!!!!!!!!
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
και κάτι άλλο.....2 φορές έχω περάσει στο "ίδρυμα" και τις 2 φορές κρύο νερό στα ντούς....έλεος!!!!!!!!!
Αυτό λίγο δύσκολο γιατί δεν έχουμε ένα αλλά δύο ηλιακούς.
Την άλλη φορά παίξε λίγο με την βρύση γιατί έχει κάνει μα...α ο υδραυλικός με το ζεστό κρύο στους σωλήνες ;) :-*
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό λίγο δύσκολο γιατί δεν έχουμε ένα αλλά δύο ηλιακούς.
Την άλλη φορά παίξε λίγο με την βρύση γιατί έχει κάνει μα...α ο υδραυλικός με το ζεστό κρύο στους σωλήνες ;) :-*
ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΠΗΡΑΤΕ? ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ ΤΟΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 23,00 ΜΕ 5,00 ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΛΑΜΑΡΙΝΑ :smitten: :smitten:ΤΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom