Νέα

Studio Paradise, Agiou Meletiou 37

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
hello guys!!! the program for today (20/08):
10:00-17:00 Niki :dancing: :dancing: :dancing:
17:00-23:00 Milva :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
23:00-05:00 Ntaiana :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

kisses to everybody, have a nice day!!!!!!!!!!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
Γεια σου Νταρια. Ειμαι καινουργιος πελατης σου. Θα μπορουσες να μας δωσεις και μια φωτογραφια με το strapon σου. Ειχα διαλεξει μαζι σου το προγραμμα το αυταρχικο και με το σεξ στα 100 ευρω. Μου αρεσε παρα πολυ οταν ειχε δεσει το  strapon σου στην μεση. Σε θαυμαζα παρα πολυ .Μου αρεσε.  :lheel:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Γεια σου Νταρια. Ειμαι καινουργιος πελατης σου. Θα μπορουσες να μας δωσεις και μια φωτογραφια με το strapon σου. Ειχα διαλεξει μαζι σου το προγραμμα το αυταρχικο και με το σεξ στα 100 ευρω. Μου αρεσε παρα πολυ οταν ειχε δεσει το  strapon σου στην μεση. Σε θαυμαζα παρα πολυ .Μου αρεσε.  :lheel:
Δεν θα μας αρεση να δουμε την Νταρια φωτο με στραπον την προτιμαμε φυσιολογικη γυναικα,αφου σου αρεση  να πηγαινης απο την Νταρια να το τοποθετη να το θαυμαζης και να το περιποιησε οπως σου αρεση και να στο τοποθετη
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν θα μας αρεση να δουμε την Νταρια φωτο με στραπον την προτιμαμε φυσιολογικη γυναικα,αφου σου αρεση  να πηγαινης απο την Νταρια να το τοποθετη να το θαυμαζης και να το περιποιησε οπως σου αρεση και να στο τοποθετη
why not???? i was thinking of making such fotos :grin: :grin: :grin:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Γεια σου Νταρια. Ειμαι καινουργιος πελατης σου. Θα μπορουσες να μας δωσεις και μια φωτογραφια με το strapon σου. Ειχα διαλεξει μαζι σου το προγραμμα το αυταρχικο και με το σεξ στα 100 ευρω. Μου αρεσε παρα πολυ οταν ειχε δεσει το  strapon σου στην μεση. Σε θαυμαζα παρα πολυ .Μου αρεσε.  :lheel:
Babhy it is international forum and that's why I have to answer in English... i think i'll make few fotos specially for you :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
 

Επισκέπτης
Hi.again .Calm down children all customers are in Daria. All we have also our own games. Speak who polite in the ladies I request. The villain I made 2 photographs I only asked. I like always in wild sex.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Hello everybody!
New fotos of Ntaiana are coming soon :rockon:
 

Συνημμένα

  • Ntaiana5.jpg
    Ntaiana5.jpg
    78,8 KB · Εμφανίσεις: 33

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
heellover- special for you :grin:
 

Συνημμένα

  • Ntaiana3.jpg
    Ntaiana3.jpg
    88,3 KB · Εμφανίσεις: 40

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
She is not looks like my style, but all girls in Paradise are ecellent.

Maybe i will "taste" her too some day....
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
you are all welcome :grin:
 

Συνημμένα

  • Ntaiana9.jpg
    Ntaiana9.jpg
    155,9 KB · Εμφανίσεις: 41

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom