Νέα

Strippers της εκπομπής je t'aime

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klopweisser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τι εννοεις?Εχω ελπιδες να :knockinb: :knockinb: :boff: την Αννουλα?και ταυτοχρονα να συμβαλλω στη διατηρηση του εν λογω stud... ε εννοουσα strip club?
ouuuuuuuuuuuuuuuu σιγουρα.....το μονο βεβαιο μεσα σ'αυτο το κλαμπ ειναι οτι δν θα γαμησεις...
περισσοτερες πιθανοτητες εχεις να βρεις τον κ.Ρεβη που ειναι κ μανατζερ πλεον της κοπελας κ να κανονησεις κατι...παρα στο μαγαζι του κυρ Μανου....
Περι πηδηματος το ιδιο ισχυει κ για τις αλλες κοπελες...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
η αννα ομως ηταν με ενα χοντρο σκατοφατσα κωλογερο γαμω τον κωλο του που θελει ακομα μουνια,και στοιχηματιζω πως ακομα και αυτη την ωρα αυτος θα την εχει.ρε μπας και οι μετρ πρεπει να βαλουν ανωτατο οριο ωρας στην χρηση τν κοπελιων?μακρια γενικα παντως..ρε σεις μια αλλη απορια.πως επιβιωνει αυτο το μαγαζι????????????????

Ηρεμήστε ρεεεε  :2funny:
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ανταποκριση απο προχτες
αρριβαραμε με φιλο στη 1 η ωρα.λιγες κοπελες, μικρη ανανεωση υπηρξε και παρουσες ολες της εκπομπης je t aime.πηρα την αννα για πριβε.
αυτο που εχω να πω ειναι πως ειναι υπερτιμημενη ρε μαγγες.σιγουρα ειναι καβλοφατσα.τα βυζια σιλικονατα στο φουλ και οχι τοσο καλη αισθηση.ωραιο κωλαρακι.στο κουνημα ομως πολυ απλη η κινηση της.πραγματικα τιποτα ιδιαιτερο..tw ο ρεβης δεν ειναι manager της...
συνεχισαμε μετα στο baby gold afoy εκει μεσα αντε αλλη μια ακομα γκομενα να αξιζε(η ψηλη του ζε τ εμ)
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ποσο χαλασες για την Αννα αδερφε septic?
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
50 γιουρια συντροφε,οσο εχουν το πριβε δλδ σε αυτο το ιδρυμα
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Και συνολο 70 γιουργια στο athens#1 ετσι δε ειναι?
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
oxι βασικα...
50+10 το πουτο μου
συν 15 ενας απλος χουρος με μια καινουρια ρουμανα που ειχε φερει,ξεχναω ονομα...
γιατι λες 70?σου χρεωσαν ποτε το  πουτο 20?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom