Νέα

«Στραβός είναι ο γιαλός ή στραβά εγώ αρμενίζω;»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonardo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonardo

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
Με αφορμή από αυτά που δυστυχώς διαβάζω από εδώ μέσα για αρκετά παιδιά που πιστεύουν ότι μολύνθηκαν από κάποιο σεξουαλικό νόσημα θα ήθελα να παρουσιάσω τους προβληματισμούς μου γενικότερα και τελείως ελεύθερα για τα μπουρδέλα,τις πουτάνες και κάποιους  :jerking: τύπους και θα ήθελα πραγματικά να διαπιστώσω αν υπάρχουν και άλλα άτομα που σκέφτονται έτσι.Είναι απόψεις που είναι συγκεντρωμένες εδώ και καιρό και  είναι σταράτες και πραγματικά θέλω να δω "αν στραβός είναι ο γιαλός ή στραβά εγώ αρμενίζω "...Λοιπόν:
1)Αν δεν σέβονται τον εαυτό τους αυτοί οι  :uglystupid: το καταλαβαίνω αλλά τι φταίνε οι γυναίκες ή γκόμενες τους να μολυνθούν και αυτές?
2)Πόσο τρόμπες μπορεί να είναι που να φτάνουν σε σημείο να κάνουν 69 ή να δέχονται ακάποτο τσιμπούκι απο πουτάνες?(αυτό δεν είναι υπέρτατη καύλα αλλά υπέρτατη μαλακία! :headbang:)
3)Δεν θέλω πραγματικά να γίνω ρατσιστής αλλά εχω δει τις πιο απίστευτες σκατόφατσες-τελειωμένους-βρωμιάρηδες-άρρωστους-πρεζάκηδες που δεν μπορούν να περιγραφούν με λέξεις μόνο που τυχαίνει κάθε φορά να είναι ή πακιστανός ή αλβανός ή αφρικανός ΄και να πιάνω τον εαυτό μου να αναρωτιέται "τι κάνεις ρε μαλάκα μου εδώ,σκέφτεσαι να βάλεις την πούτσα σου στην ίδια τρύπα με αυτούς?"(όντως ακούγεται ρατσιστικό αλλά πόσοι από εσας έχετε κάνει την ίδια ερώτηση στον εαυτό σας?).Είναι ένας βασικός λόγος που έχω κόψει μαχαίρι το Μεταξουργείο ειδικά.
4)Με πόση ευκολία ξαπλώνετε ή ακουμπάτε στα  ψωλοχυμένα σεντόνια πολλών απαράδεκτων μπουρδελόσπιτων?Προσωπικά αποφεύγω να κάτσω ανάσκελα για αυτόν το λόγο.
5)Αλήθεια κάθε πότε περνάνε από εξετάσεις οι κοπέλες.Πάντως είναι γενικά παραδεκτό οτι στο τεστ Elisa απαιτείται ένα διάστημα 2 ως 3 μήνες για να ανιχνευθούν τα αντισώματα του HIV στο αίμα.Στο μεσοδιάστημα μπορεί να έχει μολυνθεί για π.χ. είτε από ατύχημα,σπάσιμο καπότας  ή από αμυχές στο δέρμα,ανοιχτές πληγές ή και από ακάποτο γαμήσι που μπορεί να προσφέρει σαν extra ή και από νταβά,....Πάντως στατιστικά και μόνο σε 1 μήνα θα έχει φάει άπειρες πούτσες και είναι υψηλού κινδύνου για αρρώστειες.Ας μη ξεχνάμε και ότι υπάρχουν και άλλα νοσήματα που είναι πολύ μεταδοτικά όπως η υπατίτιδα Β.Στα κονδυλώματα επίσης όπως και στον Έρπη η χρήση προφυλακτικού δεν αποτρέπει την μόλυνση αφού  η μετάδοση γίνεται μέσω επαφής με το δέρμα.
6)Υπάρχουν τελειωμένες παρτόλες(αυτό πάει πιο πολυ για την Λιοσίων ;))
που λογικά έτσι όπως είναι  θα έδιναν και τον κώλο τους να χύσουν μέσα .Προσωπικά δεν θα τις έπαιρνα που να με πλήρωναν  1000000 φορές τα λ7 τους).Εδώ η απορία μου είναι ότι εφόσον υπάρχει η προσφορά πρέπει να υπάρχει και η ανάλογη ζήτηση λογικά είτε θα άλλαζε πουτάνα το μπουρδέλο είτε θα έβαζε λουκέτο.ʼρα η μοναδική εξήγηση για μένα είναι ότι υπάρχουν οι αντίστοιχοι γκαγκά που είναι και σαβουρογάμηδες και διαστροφικοί πελάτες τους.
7)Το υγειονομικό όταν περνάει από τα σπίτια που έχουν τις νόμιμες άδειες τι συστάσεις κάνει για την καθαριότητα,για την ασφάλεια των πελατών(είναι κατάσταση αυτή με βγαλμένες πλάκες σε σκάλες!!!!)για τον εξαερισμό του χώρου(τσιγαρίλα παντού και σκατίλα...ναι σε 1 στη Λιοσίων,βγήκα κρατώντας την αναπνοή μου και όμως μέσα γαμάγανε :grin:.)Για τα απαράδεκτα δωμάτια...Μήπως και αυτοί "λαδώνονται"τελικά αλλά σε τι άραγε?σε χρήμα ή ρίχνουν κανενα πουτσάκι που και που?
Θα μπορούσα να γράψω και άλλα αλλά τώρα είναι περασμένα μεσάνυχτα και ήδη νυστάζω.Πάντως αν θέλετε απαντείστε μου αν είμαι τόσο απόλυτος σε αυτά που γράφω και αν συμφωνείτε ή διαφωνείτε ή και αν έχετε κάτι να προσθέσετε.
Και παιδιά μια συμβουλή:αυτά που κάνετε με την γκόμενα σας δεν μπορείτε να τα κάνετε με μια πουτάνα εκτός αν το μόνο κεφάλι που σας έχει απομείνει να σκέφτεστε είναι το κάτω ή έχετε βάλει σκοπό να πειραματιστείτε και να αποδείξετε οτί τελικά η "δική μας" Μαρία έχει δίκιο για την παγκόσμια συνομωσία του καρτελ των φαρμακοβιομηχανιων κατά της ανθρωπότητας.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Σωστός είσαι ρε μάγκα, αλλά πώς να το κάνουμε, γάμησες την ψυχολογία -ορισμένων εκ- των συμπολεμιστών και ξεκαβλώσαμε... :-
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Φίλε δεν ειναι ακριβως ετσι οπως τα λες... Αν ηταν ετσι οι μισοι θα ειχαμε κολλησει αρρωστιες. Δεν ειναι ετσι... Το 69 στην πουτανα μπορεις να το κανεις ,αρκει να μη γλυφεις το μουνι της αλλα την περιοχη γυρω απο αυτο. Αν κολλαγε τοσο ευκολα η αρρωστια γιατι αυτες  κανουν 69 και δεν κανουν ακαποτο? Επισης η μονη (θεωρητικη ) περιπτωση να κολλησεις κατι απο το 69 ειναι τα υγρα μιας μολυσμενης πουτανας να μπουν στο στομα σου και να εχεις μια αμυχη,κατι που ειναι πολυ σπανιο γιατι η πιθανοτητα να υγρανθει το μουνι της πουτανας ειναι μηδενικη.( οι περισσοτερες,αν οχι ολες , σιχαινονται τη δουλεια αυτη, αρα να ερθουν σε οργασμο και να υγρανθουν ειναι απιθανο) . Για παραδειγμα η Σονια, της οποιας το μουνι ειναι θεοστεγνο. Αρα μην τρελενεστε, και μην πανικοβαλλεστε, γιατι ο Μολιερος εγραφε για τον "κατα φαντασιαν ασθενη" . Εγω θα ελεγα οτι ειναι πιο πολυ η σκεψη που σε αηδιαζει παρα η υπαρκτη πιθανοτητα κινδυνου...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Και παιδιά μια συμβουλή:αυτά που κάνετε με την γκόμενα σας δεν μπορείτε να τα κάνετε με μια πουτάνα εκτός αν το μόνο κεφάλι που σας έχει απομείνει να σκέφτεστε είναι το κάτω ή έχετε βάλει σκοπό να πειραματιστείτε και να αποδείξετε οτί τελικά η "δική μας" Μαρία έχει δίκιο για την παγκόσμια συνομωσία του καρτελ των φαρμακοβιομηχανιων κατά της ανθρωπότητας.

και ποιος σου λεει οτι η γκομενα του καθενος μας ειναι καθαρη?ενας κολλητος μου κολλησε βλενορροια και ουρολοιμωξη απο την κοπελα του!!!!!!1δεν του ειχε πει οτι ειχε περασει και αυτη λιγο πιο πριν ουρολοιμωξη!!!!!!βεβαια οπως εχω αναφερει ο λογος που μας προσβαλλουν πασης φυσεως νοσηματα ειναι η ανοσολογικη μας κατασταση η οποια δυστυχως ειναι φθινουσα χρονο με τον χρονο,αλλα εν πασει περιπτωση απο την στιγμη που αυτη η κατασταση επικρατει πρεπει να φοβομαστε και τον ισκιο μας!!!!!!!!!
 
OP
OP
L

leonardo

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
Συναγωνιστή Παίκτουρα πραγματικά δεν θέλω να γαμήσω την ψυχολογία κανενός από εδώ μέσα.Απλά θέλω να βοηθήσω και να πω την αποψή μου ενάντια σε ακάποτα,69,βρωμοσπιτα,παρτόλες.Ίσως μπορέσω να αποτρέψω και μερικά άτομα από τους κινδύνους που ανέφερα.Παίδες πάντα προφυλακτικό πριν πάτε οπουδήποτε.
Για τον φίλο Βάσο θέλω να πω ότι όντως μπορεί να συμβαίνει αλλά δεν είναι ο Κανόνας,ευτυχώς δηλαδή...
Όσο για τον φίλο  germaon νομίζω ότι ζει την δική του πλήρη σεξουαλική απελευθέρωση και φυσικά είναι δικαίωμα του αλλά για να είμαστε σωστοί και απέναντι στη σύντροφό μας δεν δικαιούται και η κοπέλα του να ξέρει ότι κάνει 69 με μια πουτάνα?
Παίδες μην κάνετε στους άλλους αυτό που δεν θέλετε οι άλλοι να κάνουν σε εσάς και μιλάω φυσικά γενικότερα....
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Η κοπέλα του του έχει πει με πόσους έχει κάνει ακάποτες πίπες και πρωκτικά; Και το "69 με πουτάνα" μήπως είναι μία άλλη έκφραση για το σεξ με μία καριόλα που το παίζει καθώς πρέπει;

Κατά τα άλλα συμφωνώ με τους προβληματισμούς σου για θέματα υγείας και υγιεινής, τους οποίους έχω θέσω και εγώ κατά καιρούς.
 

nobody

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω απολυτα φιλε leonardo αλλα στην μαλακια ποτε δεν υπηρχε οριο. Οσον αφορα την μονιμα θεοστεγνη Σονια φιλε germaon το οτι ειναι οντως στεγνη (μια φορα την πηρα) και το οτι δεν βρηκα κλειτοριδα εμενα με εβαλε σε υποψιες.
 

Επισκέπτης
Συμφωνω απολυτα φιλε leonardo αλλα στην μαλακια ποτε δεν υπηρχε οριο. Οσον αφορα την μονιμα θεοστεγνη Σονια φιλε germaon το οτι ειναι οντως στεγνη (μια φορα την πηρα) και το οτι δεν βρηκα κλειτοριδα εμενα με εβαλε σε υποψιες.
  :cool2: :* :cool2: :* :sunglasses:
 
OP
OP
L

leonardo

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
Φίλε Todok συμφωνώ ότι τα πράγμτα δεν είναι πάντα όπως φαίνονται αλλά υπάρχουν και κρυφοπουτανάκια που το παίζουν θεούσες.Ομως θα πρέπει να συμφωνήσεις ότι τα πάντα είναι θέμα αλληλοεμπιστοσύνης σε μια σχέση.Εγω νιώθω εντάξει με τον εαυτό μου όταν παίρνω προφυλάξεις τόσο για τον εαυτό μου όσο και για την κοπέλα μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom