Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (1 μέλη και 60 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.540
Πόντοι
22.785
δυστυχώς συμφωνώ. και αυτοί που εγκλημάτησαν κυκλοφορούν ελεύθεροι, για να μην πω ζωντανοί.
και τώρα πια είμαστε δυό, είμαστε τρείς και παλιά χίλιοι δεκατρείς....οι ανακριτές. 

Λατρεμένε μου φίλε όλα είναι μιά κατάληψη σημαντικού κομματιού
τής νοητικής ίκανότητας τών άτόμων συμβάλει δέ δραστικότατα στήν μεταβολή του Ζeitgeist !!
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
καυλησπερα αγορινες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ....................................... :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

χρονια πολλα σε ολους τους εορταζομενους.......................... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καυλησπερα αγορινες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ....................................... :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

χρονια πολλα σε ολους τους εορταζομενους.......................... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

για σου θεα του φυλης 104 οπτασια καθε στουντιακια !!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Και καζaν ντιπι !!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
δεσποινα τι ακουω κανεις και πρωκτικουλι τωρα αληθευει???????
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
εγω περιμενα διθυραμβους.
μαλλον ανθρακας ο θησαυρος  :P

το οτι δεν εχει γραφει καποια κριτικη δεν παει να πει κατι..........αλλα τι λεω ο γνωστος ektor lopez μες  στην κακια εισαι.......... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
ποτε εχεις βαρδια να ερθω να δοκιμασω αλλα μην μου αρχισεις την εχεις μεγαλη παρε τα λεφτα πισω για απλο προγραμμα ενταξει?????

μεχρι την κυριακη θα ειμαι βραδυ αλλα να ξερεις οτι αν εισαι μεγαλος δεν σε παιρνω δεν θα παω και στο νοσκομειο για 100ε ενταξει..... :- :- :- :-
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Λατρεμένε μου φίλε όλα είναι μιά κατάληψη σημαντικού κομματιού
τής νοητικής ίκανότητας τών άτόμων συμβάλει δέ δραστικότατα στήν μεταβολή του Ζeitgeist !!



γεια σου καλέ μου φίλε. :cheesy:
οι άνθρωποι κερδίζουν με τις πράξεις τους την αμοιβή τους. άλλοι για ότι κατάφεραν ξεναγήθηκαν στο πάρκο του Γουδή.
σκέψου, το αίμα του ανθρώπου που  αυτοκτόνησε στο Σύνταγμα ήταν αθώο αίμα, συμφωνείς; να αποδοθεί δικαιοσύνη;
μόλις έγραψα το κορυφαίο οφ τόπικ, λήξη. :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

τι να κανω βρε δεσποινακι να τον κοψω για να χαρω το κωλαρακι σου 23 ποντοι ειναι αμα βαλεις λιγο κρεμουλα και με υπομονη θα μπουν οι 18 ας μεινουν και 5 εξω χαλαλι.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ποτε εχεις βαρδια να ερθω να δοκιμασω αλλα μην μου αρχισεις την εχεις μεγαλη παρε τα λεφτα πισω για απλο προγραμμα ενταξει?????

γραψε κριτικη ανεξαρτητως αποτελεσματος ε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom