Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Πάλι βράδυ εσυ?  :grin:
Αχ αυτά τα νιάτα!!! Ακούραστα είναι!!!
(τι να πουμε και εμεις οι γέροι....) :woldman:

Δώσε ένα φιλι μου στην όμορφη μελαχρινή που είναι βάρδια μαζί σου.... :-*

Avtra moy  :boobies: :boobies: :boobies:
Den einai h melaxrinh alla h alex opws xtes  :grin:
Exei kanei lathos h angela :headbang:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα στα κοριτσια και στα αγορια !!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπέρα αλήθεια τι είναι αυτά τα υγρά που έχει στα οπίσθια της ή ευειδής Χριστίνα ? έφαγε γιαούρτι από λάθος ..στόμα ή κάποιος συναγωνιστής ξέχασε τον ....κόπο του εκεί επάνω της ?

και εγω μωρο μου αυτη την απορια εχω............ :2funny:



 

AA3

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
kalispera den yparxei to programa yhs ebdomadas
ti egine
malon ta koritsia poia tha proto mpei lolo
to sabato xerome poies kopelies tha nai gia na pao sthnbardia poy exei ekptosh
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
kalispera den yparxei to programa yhs ebdomadas
ti egine
malon ta koritsia poia tha proto mpei lolo
to sabato xerome poies kopelies tha nai gia na pao sthnbardia poy exei ekptosh

ειμαστε σε μια φαση γερης ανακαταταξης μωρο μου πραγμα που χρειαζομασταν εδω και παρα μα παρα πολυ καιρο :sunglasses:
αυτη τη στιγμη στο studio υπαρχουν 6 νεες κοπελες ....
Ναταλι
Λουσι
Ρωξανη
Νικη
Μαριλου (θα τη δειτε αυριο στις βαρδιες ;))
Χριστινα
ολες μεχρι 27 ετων το πολυ , ολες με φουλ υπηρεσιες (και πρωκτικο) ολες με εντυπωσιακη εμφανιση ;)
επομενως μεχρι να βρουμε το ρυθμο μας, να δουμε τι βαρδια βολευει την καθε μια κοπελα ,ποια βαρδια ταιριαζει στην καθε κοπελα, ποιες κοπελες ταιριαζουν μεταξυ τους για να μπαινουν μαζι (γιατι εχουμε και 2πλα και 3πλα προγραμματα...)
θα ειμαστε λιγο χυμα αυτην τουλαχιστον την εβδομαδα
(πιστευω τη δικαιουμαστε αυτη την παρασπονδια καθοτι ανεκαθεν σε ολα τα χρονια της λειτουργειας του studio κατα 98-99% οι βαρδιες μας ηταν εγκυρες ενημερωμενες και σωστες ;))
εσεις δεν εχετε παρα να ερχεσται απο το studio (μεχρι να φωτογραφηθουν ολες οι κοπελες) να τις βλέπετε και ειμαι συγουρη οτι με τον τροπο τους θα σας τραβηξουν μεσα μιας και ειναι ολες μια και μια :cheesy:
ετσι κι αλλιως και το αγνωστο εχει και αυτο το μυστηριο και την μαγεια του ;)

* Οι εκπτωτικες μας βαρδιες απο τα newsletter μας που σας στειλαμε την κυριακη ισχυουν στις ημερομηνιες που εχετε και για τις κοπελες που θα ειναι στην βαρδιες αυτες τις μερες και ωρες ;)
 

AA3

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
os tora h natali einai apexth mprabo
perasa mazi ths teleia mporo na po
tha do kai ta alla koritsia xreiazotane h anameosh
kainotomia sta programata ;;kamia brazilian stis nees kopeles yparxei;;
eyxaristo gia thn enhmerosh
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ειμαστε σε μια φαση γερης ανακαταταξης μωρο μου πραγμα που χρειαζομασταν εδω και παρα μα παρα πολυ καιρο :sunglasses:
αυτη τη στιγμη στο studio υπαρχουν 6 νεες κοπελες ....
Ναταλι
Λουσι
Ρωξανη
Νικη
Μαριλου (θα τη δειτε αυριο στις βαρδιες ;))
Χριστινα
ολες μεχρι 27 ετων το πολυ , ολες με φουλ υπηρεσιες (και πρωκτικο) ολες με εντυπωσιακη εμφανιση ;)
επομενως μεχρι να βρουμε το ρυθμο μας, να δουμε τι βαρδια βολευει την καθε μια κοπελα ,ποια βαρδια ταιριαζει στην καθε κοπελα, ποιες κοπελες ταιριαζουν μεταξυ τους για να μπαινουν μαζι (γιατι εχουμε και 2πλα και 3πλα προγραμματα...)
θα ειμαστε λιγο χυμα αυτην τουλαχιστον την εβδομαδα
(πιστευω τη δικαιουμαστε αυτη την παρασπονδια καθοτι ανεκαθεν σε ολα τα χρονια της λειτουργειας του studio κατα 98-99% οι βαρδιες μας ηταν εγκυρες ενημερωμενες και σωστες ;))
εσεις δεν εχετε παρα να ερχεσται απο το studio (μεχρι να φωτογραφηθουν ολες οι κοπελες) να τις βλέπετε και ειμαι συγουρη οτι με τον τροπο τους θα σας τραβηξουν μεσα μιας και ειναι ολες μια και μια :cheesy:
ετσι κι αλλιως και το αγνωστο εχει και αυτο το μυστηριο και την μαγεια του ;)

* Οι εκπτωτικες μας βαρδιες απο τα newsletter μας που σας στειλαμε την κυριακη ισχυουν στις ημερομηνιες που εχετε και για τις κοπελες που θα ειναι στην βαρδιες αυτες τις μερες και ωρες ;)

χαχαχααχαχ μου θυμιζει ιουνιο ιουλιο μηνα ομαδες ποδοσφαιρου !!!!!!!!!!!
να τις πας προετοιμασια στην αφρικη να αντεχουν τις μεγαλες ..........!!!!!!!!!!!!!
αν θες προπονητη καλο να δεσει την ομαδα να κανουν μεχρι και παρτουζες με 10 ατομα στειλε πμ εχω τον μουρινιο των στουντιο να σου γνωρισω!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ειμαστε σε μια φαση γερης ανακαταταξης μωρο μου πραγμα που χρειαζομασταν εδω και παρα μα παρα πολυ καιρο :sunglasses:
αυτη τη στιγμη στο studio υπαρχουν 6 νεες κοπελες ....
Ναταλι
Λουσι
Ρωξανη
Νικη
Μαριλου (θα τη δειτε αυριο στις βαρδιες ;))
Χριστινα
ολες μεχρι 27 ετων το πολυ , ολες με φουλ υπηρεσιες (και πρωκτικο) ολες με εντυπωσιακη εμφανιση ;)
επομενως μεχρι να βρουμε το ρυθμο μας, να δουμε τι βαρδια βολευει την καθε μια κοπελα ,ποια βαρδια ταιριαζει στην καθε κοπελα, ποιες κοπελες ταιριαζουν μεταξυ τους για να μπαινουν μαζι (γιατι εχουμε και 2πλα και 3πλα προγραμματα...)
θα ειμαστε λιγο χυμα αυτην τουλαχιστον την εβδομαδα
(πιστευω τη δικαιουμαστε αυτη την παρασπονδια καθοτι ανεκαθεν σε ολα τα χρονια της λειτουργειας του studio κατα 98-99% οι βαρδιες μας ηταν εγκυρες ενημερωμενες και σωστες ;))
εσεις δεν εχετε παρα να ερχεσται απο το studio (μεχρι να φωτογραφηθουν ολες οι κοπελες) να τις βλέπετε και ειμαι συγουρη οτι με τον τροπο τους θα σας τραβηξουν μεσα μιας και ειναι ολες μια και μια :cheesy:
ετσι κι αλλιως και το αγνωστο εχει και αυτο το μυστηριο και την μαγεια του ;)

* Οι εκπτωτικες μας βαρδιες απο τα newsletter μας που σας στειλαμε την κυριακη ισχυουν στις ημερομηνιες που εχετε και για τις κοπελες που θα ειναι στην βαρδιες αυτες τις μερες και ωρες ;)

Βλέπω καινούριο αίμα... στο στούντιο Άντζελα, ανεβαίνω το ερχόμενο μήνα και θα τα πούμε από κοντά! ;)

Φιλάκια :-*
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ειμαστε σε μια φαση γερης ανακαταταξης μωρο μου πραγμα που χρειαζομασταν εδω και παρα μα παρα πολυ καιρο :sunglasses:


εσεις δεν εχετε παρα να ερχεσται απο το studio (μεχρι να φωτογραφηθουν ολες οι κοπελες) να τις βλέπετε και ειμαι συγουρη οτι με τον τροπο τους θα σας τραβηξουν μεσα μιας και ειναι ολες μια και μια :cheesy:
ετσι κι αλλιως και το αγνωστο εχει και αυτο το μυστηριο και την μαγεια του ;)

Ναι μπου μπου σιγουρα εχει μια μαγεια αυτο το μυστηριο, αλλα το θεμα ειναι να τις βλεπουμε. Τα ειχα γραψει και παλιοτερα οτι δεν ειναι δυνατον να κανεις σαλονιαρισμα οπου η κοπελα ερχεται για 2 δευτερολεπτα και μετα εξαφανηζεται πισω απο την κουρτινα!!  ;)

Στην Γερμανοαλυσιδα η κοπελα ερχεται στο σαλονι και καθεται οσο η υπηρεσια ανακοινωνει το προγραμμα της, και μετα μπορει και να σε "ζαχαρωσει" λιγο, η να κατσει να σου πιασει συζητηση αν δεν εχει δουλεια.

Αυτα ειναι τα παραπονα μου γιατι και τις δυο φορες που περασα το ιδιο. Η υπηρεσια (ευγενεστατη) να ανακοινωνει προγραμμα και τα μωρα στην κουζινα. Μονο τα βιντεο τους εβλεπες οταν η υπηρεσια προσπαθουσε να σε πεισει να κατσεις.  :cheesy:


Για να μην μπω σε υφακια....   :s&m_1: :s&m_1::grin: :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ναι μπου μπου σιγουρα εχει μια μαγεια αυτο το μυστηριο, αλλα το θεμα ειναι να τις βλεπουμε. Τα ειχα γραψει και παλιοτερα οτι δεν ειναι δυνατον να κανεις σαλονιαρισμα οπου η κοπελα ερχεται για 2 δευτερολεπτα και μετα εξαφανηζεται πισω απο την κουρτινα!!  ;)

Στην Γερμανοαλυσιδα η κοπελα ερχεται στο σαλονι και καθεται οσο η υπηρεσια ανακοινωνει το προγραμμα της, και μετα μπορει και να σε "ζαχαρωσει" λιγο, η να κατσει να σου πιασει συζητηση αν δεν εχει δουλεια.

Αυτα ειναι τα παραπονα μου γιατι και τις δυο φορες που περασα το ιδιο. Η υπηρεσια (ευγενεστατη) να ανακοινωνει προγραμμα και τα μωρα στην κουζινα. Μονο τα βιντεο τους εβλεπες οταν η υπηρεσια προσπαθουσε να σε πεισει να κατσεις.  :cheesy:


Για να μην μπω σε υφακια....  :s&m_1: :s&m_1::grin: :grin:

αν παρει τον κοουτς που τις λεω τα μωρα στο σαλοναρισμα θα φυσανε ακομα και οι καναπεδες θα περνανε!!!!!!!!!
 

ApostolosKorydallos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2012
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αύριο θα κάνω ντεμπούτο στο στούντιο ξεκινώντας με τη Μπέτυ στη πρωϊνή βάρδια.Ελπίζω να είναι τόσο καλή όσο λένε γιατί την έχω βάλει εδώ και καιρό στο μάτι.......!!!!!!!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom