Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
οχι 2 κοπελες ειναι τα 2πλα χρηματα, οπως το γραφει και η σελιδα μας ;)
απλα στην κριτικη που διαβασες ο πελατης ηταν γνωστος της κελλυς, πληρωσε 100 γιαυτην και αυτη πηρε μαζι της και την Αλεξανδρα και οι κοπελες μοιραστηκαν τα χρηματα ;)
τωρα δωρεαν δωρεαν στα αυταρχικα συνηθος μπορει να μπει μια 2η κοπελα (χωρις να συμμετεχει) για 1-2 λεπτα γιαυτους που εχουν το βιτσιο να τους βλεπει 3ο ατομο ;)
τωρα ενταξυ γνωστοι πελατες των κοριτσιων λογικο ειναι να εχουν διαφορετικη αντιμετωπιση (οχι πως οι αγνωστοι δεν περνανε καλα) και εγω σημερα που πηγα για 2η φορα σε ενα εστιατοριο με θυμηθηκαν με βαλαν σε καλο τραπεζι, με σερβιραν αμεσως , δεν μου εβαλαν το γλυκο στο λογαριασμο κτλ
αποκει και περα το εχω ξαναγραψει πολλες φορες αν θελει να ερθει καποιος στο studio δεν ειναι τιποτα να μου στηλει σε ενα μυνημα (καθημερινα ονλινε ειμαι εκμεταλλευτειτε το) το ονομα του, την κοπελα της επιλογης του και τη βαρδια που θα μας επισκευτει να κοιταξω να τον προσεξουν λιγο παραπανω ;)

[/b]

Τέλος πάντων, στις κριτικές ειδικά αυταρχικών προγραμμάτων, βλέπω αυτό για τη δεύτερη κοπέλα να γράφεται πολύ συχνά και όχι σπάνια από ένα - δυο πελάτες. Γενικά όλα παρουσιάζονται πολύ όμορφα και δεν ξέρω αν τελικά είναι έτσι. Κάποια στιγμή θα το διαπιστώσω και ο ίδιος και ελπίζω να μη κλαίω τα λεφτά μου...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γεια σου Abebablom :tooth:






Τελικα κανουν η δε κανουν 'παγωτατο' σε τουτο το στουνδιο ? :think:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Τέλος πάντων, στις κριτικές ειδικά αυταρχικών προγραμμάτων, βλέπω αυτό για τη δεύτερη κοπέλα να γράφεται πολύ συχνά και όχι σπάνια από ένα - δυο πελάτες. Γενικά όλα παρουσιάζονται πολύ όμορφα και δεν ξέρω αν τελικά είναι έτσι. Κάποια στιγμή θα το διαπιστώσω και ο ίδιος και ελπίζω να μη κλαίω τα λεφτά μου...

καλα στα αυταρχικα προγραμματα ειναι λιγο διαφορετικα ;)
μπορει η αλλη πχ να βγαλει εξω στο σαλονι με λουρι καποιον (αν το θελει και αυτος) και να φωναξει και μια αλλη κοπελα να του ριξει ενα χαστουκι, να τον φτυσει, να τον βρισει κτλ
ενταξυ τι παραπανω χρηματα να ζητησουμε γιαυτο?
σκοπος ειναι να ερθει καποιος και να εχει μια εμπειρια που δεν θα τη βρει πουθενα αλλου οποτε και να μας ξαναρθει.
υπολογισε επισης οτι ολες πια οι κοπελες στο studio δεν ειναι ιξης αφιξης αλλα ειναι μονιμες και σταθερες εδω και αρκετους μηνες οποτε εχουν γνωριστει μεταξυ τους, κανουν παρεα οποτε υπαρχει και ενα κλιμα πιο  :grouphug: μεταξυ τους που τις κανει να εργαζονται και να συνεργαζονται μεταξυ τους και με αλλα κινητρα τελειος διαφορετικα απο τον απλο στυγνο επαγγελματισμο ;)
εδω σχολαει καποια και δεν φευγει να παει σπιτι της αλλα καθεται να πιει καφε με τις κοπελες τις επομενης βαρδιας :cheesy:

Τελικα κανουν η δε κανουν 'παγωτατο' σε τουτο το στουνδιο ? :think:

τι ειναι αυτο :think:
αν ειναι να λερωθει κανενα σεντονι με παγωτα οχι :-
αν δεν λερωθει τιποτα ,ναι ευχαριστως ;)


Μέχρι τις 17:00 στο studio Aναστασια + Νεφέλη  :smitten: :smitten:

 
   





 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Η Μπετυ δουλευει ακομα στο στουντιο? Γιατι δεν βλεπω το ονομα της στο προγραμμα.
Απιστευτη κοπελα!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
τι ειναι αυτο :think:
αν ειναι να λερωθει κανενα σεντονι με παγωτα οχι :-
αν δεν λερωθει τιποτα ,ναι ευχαριστως ;)


Γεια σας , μου ηρθε μια καλοκαιρινη ιδεα  :dancing:
Θελω να πασαλειψω καποια με παγωτο και να την καθαρισω μετα γλυφωντας την
Το ιδιο θα κανει και αυτη για να μην ζηλευει που τρωω παγωτο :tooth:

Υπαρχει αυτη η δυνατοτητα ?  :think:
images


Αν ναι με ποιο κοστος ?  :think:

Το σεντονι δικο μου , θα φερω απο το σπιτι ενα :tooth:
Τα παγωτα δικα σας ..
Τιμη ?  :think:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Διαβασα στα σχολια οτι η Νεφελη σκεφτεται να μεγαλωσει τα βυζακια της! Μπραβο Νεφελη κοριτσαρα μου να τα κανεις αφρατα DD τεσσαρια σε μεγεθος να τα χαιρομαστε εμεις οι βυζολαγνοι!
Τρελαινομαι για βυζαρουδες με φυσικο η' σιλικονατο στηθος που προσφερουν πρωκτικο! Ειναι γκαβλα να το χωνεις και να χουφτωνεις τις βυζαρες τους. Ευτυχως η Αντζελα σκεφτεται εμας τους βυζολαγνους και φερνει τετοιες κοπελες (ποιος θα ξεχασει την Ευα!)
Αντζελα, σκεφτεται καμια αλλη κοπελα να μεγαλωσει τα βυζακια της η' να κανει καμια αλλη πλαστικη (π.χ. κολαγονο στα χειλια για πιο καυλωτικα τσιμπουκια)? Θα γουσταρα πολυ να δω Μπετυ, Κελυ, Αναστασια με τεραστιες πλαστικες βυζαρες!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η Μπετυ δουλευει ακομα στο στουντιο? Γιατι δεν βλεπω το ονομα της στο προγραμμα.
Απιστευτη κοπελα!
Αν δεν κανω λαθος η Μπετυ ειναι διακοπες αυτο τον καιρο.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

50-60e
αναλογα αν θες 69 ή οχι
παντως οι περισσοτερες κοπελες του studio μπαινουν και εδω οποτε στειλε ενα μυν στην κοπελα που σε ενδιαφερει και κανονισε το ;)

Διαβασα στα σχολια οτι η Νεφελη σκεφτεται να μεγαλωσει τα βυζακια της! Μπραβο Νεφελη κοριτσαρα μου να τα κανεις αφρατα DD τεσσαρια σε μεγεθος να τα χαιρομαστε εμεις οι βυζολαγνοι!
Τρελαινομαι για βυζαρουδες με φυσικο η' σιλικονατο στηθος που προσφερουν πρωκτικο! Ειναι γκαβλα να το χωνεις και να χουφτωνεις τις βυζαρες τους. Ευτυχως η Αντζελα σκεφτεται εμας τους βυζολαγνους και φερνει τετοιες κοπελες (ποιος θα ξεχασει την Ευα!)
Αντζελα, σκεφτεται καμια αλλη κοπελα να μεγαλωσει τα βυζακια της η' να κανει καμια αλλη πλαστικη (π.χ. κολαγονο στα χειλια για πιο καυλωτικα τσιμπουκια)? Θα γουσταρα πολυ να δω Μπετυ, Κελυ, Αναστασια με τεραστιες πλαστικες βυζαρες!

ναι ετσι λεει η Νεφελη και θα τις πηγαινουν και παρα πολυ αφου εχει αδυνατο σωμα ;)
κανουμε ολες μας "διαφορα" μη νομιζεις αφου η εμφανιση μας (μαζι με τις υπηρεσιες μας) ειναι το Α και το Ω στη δουλεια μας ;)
το κολαγονο στα χειλη δεν ειναι και τοσο καλο, το ιαλουρικο εχει καλυτερο και πιο φυσικο αποτελεσμα ;)


Τωρα το απόγευμα στο studio Ελένη-Γιασμίν-Κέλλυ :smitten: :smitten: :smitten:

 

   



 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
καλησπερα σε αυτουσ που βρισκοντε μεσα και δεν ειναι παραλια :-* :-* :-*
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
καλησπερα αγοροκοριτσα....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπερα σε αυτουσ που βρισκοντε μεσα και δεν ειναι παραλια :-* :-* :-*
καλησπερα αγοροκοριτσα....

τι κανετε μαναρια :-* :-* :-* :-*
την Αθηνά την προλαβατε τωρα το μεσημερι στο studio που ειχε ερθει?
πως ειναι απο κοντα , σας αρεσε?
εγω απο το τηλ που μιλησα προσγειωμενο παιδι ακουγεται...
την τεταρτη το πρωι ειστε και οι 3 μαζι ;)
περιμενω να τις κανετε το καλυτερο φροντιστηριο, ξερετε εσεις :cheesy:
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
τι κανετε μαναρια :-* :-* :-* :-*
την Αθηνά την προλαβατε τωρα το μεσημερι στο studio που ειχε ερθει?
πως ειναι απο κοντα , σας αρεσε?
εγω απο το τηλ που μιλησα προσγειωμενο παιδι ακουγεται...
την τεταρτη το πρωι ειστε και οι 3 μαζι ;)
περιμενω να τις κανετε το καλυτερο φροντιστηριο, ξερετε εσεις :cheesy:

καλησπερα μπου-μπου
ναι την προλαβα την Αθηνά....ωραι κοπελα με χρωμμα μαλιων κοκκινο αγρια φρουτα του δασους...πρασινα ματια...γλυκια στο προσωπο...βιζι συλικονατο τεσσαρι....κανονικη στο υψος....φαινετε οπως σωστα λες προσγιομενο παιδι....
οσο για την τεταρτη εστο πανω μας...η καλυτερη δασκαλα θα ειμαι....εξαλου σε εχω απογοητευσει ποτε μπου-μπου μου?  :kissass: :kissass: :kissass:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπερα μπου-μπου
ναι την προλαβα την Αθηνά....ωραι κοπελα με χρωμμα μαλιων κοκκινο αγρια φρουτα του δασους...πρασινα ματια...γλυκια στο προσωπο...βιζι συλικονατο τεσσαρι....κανονικη στο υψος....φαινετε οπως σωστα λες προσγιομενο παιδι....
οσο για την τεταρτη εστο πανω μας...η καλυτερη δασκαλα θα ειμαι....εξαλου σε εχω απογοητευσει ποτε μπου-μπου μου?  :kissass: :kissass: :kissass:

ποτε μωρο μου ;) :-* :-* :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom