Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ποιες κοπελες κανουν πρωκτικο και ελευθερο στοματικο?

δες το πμ σου μαναρι ;)

Άντζελα αυτή η θεωρία που ανέπτυξες παραπάνω μου θύμισε ακριβώς την θεωρία που μου είπαν και στην Honda όταν πήγα να πάρω το αμάξι μου ;) ;).Συμφώνησα απόλυτα και την επικρότησα αγοράζωντάς το :grin: :grin:.Εγώ το βλέπω και σαν νοοτροπία πιο πολύ αυτό που επιλέγεις Άντζελα και εκτιμώ ότι όσο συνεχίζεις με αυτή την νοοτροπία δύσκολα θα χάσεις.Keep going :sunglasses:

καινουργιο ειναι μαναρι
καλοταξιδο αν ναι ;)
δεν εχω προσωπικη εμπειρια με την honda αλλα γενικα λενε καλα πραγματα για τα γιαπωνεζικα ;)

Ατυχες το παραδειγμα σου! Η Μυκονος οχι απλα ειναι υπερτιμημενη, αλλα ειναι μονο για την ελιτ των ελληνων. Μην λεμε ο,τι θελουμε. Με τα ιδια λεφτα που θα χαλασεις μια βδομαδα στο ξερονησι με τον καθε βλακα ελληνα και ελληνιδα, πας 20 μερες ταυλανδη και βλεπεις και καμια χαμογελαστη φατσα! Καμια επαφη φιλε!

μαιο ιουνιο και σεμπτεμβιο η μυκονος ειναι super ;)
ιουλιο-αυγουστο εχει πολυ κοσμο και θελοντας και μη δεν προκειτε να σε προσεξουν και δεν αξιζει και να πας ;)
εγω παντως επειδη εχω μηνει σερι μονιμα 1,5 χρονο στο νησι χειμωνα-καλοκαιρι ειναι ενα μερος που εχει ζωη και οτι και να χρειαστεις απο το πιο απλο μεχρι το πιο περιπλοκο το βρισκεις ;)
η ταυλανδη ωραια ειναι αλλα εχει πολλους ασταθμυτους παραγοντες απο το βαρυ jetlag, το νερο και τη τροφη που λιγο να μην προσεξεις την ποιοτητα τους μπορει να καταληξεις απο μια απλη γαστρεντεριτιδα μεχρι με μια βαρια δηλιτιριαση, απο τις διαφορες ταραχες στην χωρα οπως βλεπουμε τωρα στα δελτια ειδησεων μεχρι τους καρχαριες στη θαλασσα και τα τσουναμι :cheesy: :-

Για το στουντιο Φυλης 104, ειναι απιστευτο μεν, αλλα οχι και το καλυτερο στην Ελλαδα..! Στην επαρχια οι χωροι ειναι πολυ καλυτεροι, μιλαω για συγκεκριμενα μαγαζια. Αυτο δε σημαινει πως το 104 δεν ειναι ενας χωρος σωστα διακοσμημενος με ατομα προθυμα να σε εξυπηρετησουν, καθε αλλο!  :rockon:

αλοιμονο ανα ειμασταν και το καλυτερο στη χωρα βρε :cheesy:
δε ξερω παντως για ποια σπιτια στην επαρχια λες, μπορει φυσικα να εχεις προσωπικη εμπειρια
εγω απ τις φωτογραφιες που εχω δει (και τις εχω δει ολες ;))
δεν εχω δει το κατι τοσο τρομερο
συγουρα υπαρχουν διαφοροι χωροι αρκετα περιποιημένοι, αλλα δεν ειδα καμια τρομερη διαφορα οχι με το δικο μας απαραιτητα αλλα και με αλλα αναλογα μαγαζια εδω στην αθηνα.
να υπολογιζεις μαναρι κιολας οτι σε αυτους τους χωρους αλλα και στους οποιοδηποτε αλλους τα παντα εχουν να κανουν με την ατμοσφαιρα που πλανατε στον χωρο ;)
πχ το εστιατοριο πρεπει να εχει ατμοσφαιρα εστιατοριου
η καφετερια να εχει ατμοσφαιρα καφετεριας
το bar ατμοσφαιρα bar
ετσι και ο οικος ανοχης οφηλει να εχει ατμοσφαιρα οικου ανοχης γεματη ερωτισμο και παθος ;)
οσο ωραια να ειναι τα πλακακια, οσο ωραιες να ειναι οι ψευδοροφες τα πατωματα οι καναπεδες κτλ αν ενας οικος ανοχης μοιαζει με το σαλονι και το υπνοδωματιο μιας οικογενειακής ή φοιτιτικής κατοικιας ή ακομη ενος δωματιου ενος ξενοδοχειου εχεις χασει ολη τη μαγεια ολη την ερωτικη ατμοσφαιρα και εν προκειμενου ολο το παιχνιδι ;)
και φυσικα η ατμοσφαιρα δεν αποτυπωνετε στις φωτογραφιες αλλα βιωνετε επιτοπου ;)

πολλά φιλάκια  :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ατυχες το παραδειγμα σου! Η Μυκονος οχι απλα ειναι υπερτιμημενη, αλλα ειναι μονο για την ελιτ των ελληνων. Μην λεμε ο,τι θελουμε. Με τα ιδια λεφτα που θα χαλασεις μια βδομαδα στο ξερονησι με τον καθε βλακα ελληνα και ελληνιδα, πας 20 μερες ταυλανδη και βλεπεις και καμια χαμογελαστη φατσα! Καμια επαφη φιλε!

Για το στουντιο Φυλης 104, ειναι απιστευτο μεν, αλλα οχι και το καλυτερο στην Ελλαδα..! Στην επαρχια οι χωροι ειναι πολυ καλυτεροι, μιλαω για συγκεκριμενα μαγαζια. Αυτο δε σημαινει πως το 104 δεν ειναι ενας χωρος σωστα διακοσμημενος με ατομα προθυμα να σε εξυπηρετησουν, καθε αλλο!  :rockon:

Είμαι περίεργος ποιους χώρους εννοείς στην επαρχία που είναι καλύτεροι...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
μαιο ιουνιο και σεμπτεμβιο η μυκονος ειναι super ;)
ιουλιο-αυγουστο εχει πολυ κοσμο και θελοντας και μη δεν προκειτε να σε προσεξουν και δεν αξιζει και να πας ;)
εγω παντως επειδη εχω μηνει σερι μονιμα 1,5 χρονο στο νησι χειμωνα-καλοκαιρι ειναι ενα μερος που εχει ζωη και οτι και να χρειαστεις απο το πιο απλο μεχρι το πιο περιπλοκο το βρισκεις ;)
πολλά φιλάκια  :smitten: :grouphug: :smitten:

Μωρό θα διαφωνήσω λίγο μαζί σου... Μπορεί η Μύκονος να είναι όντως καλύτερη τους μήνες Μάιο - Ιούνιο - Σεπτέμβριο αλλά θα σε προσέξουν ΚΑΙ τους μήνες Ιούλιο - Αύγουστο παρ' ότι έχει πολύ κόσμο. Απλά γιατί είναι επαγγελματίες & έχουν κάνει τον τουρισμό επιστήμη.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Στην Κορινθο εχεις παει ?

Ναι, αλλά όχι για να γαμήσω. Μη με σοκάρεις λέγοντάς μου ότι έχει "παλάτι" στην Κόρινθο... Γιατί μέχρι & στη Θεσ/νίκη που ξέρω χώροι ανάλογοι με τα καλά studio στην Αθήνα δεν υπάρχουν.
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
Σαν χώροι, είναι πολλοί καλά και τα στούντια στην Κασσάνδρας. Σαν καινούρια που είναι, έχουν προσέξει αρκετά και τη διακόσμηση στους χώρους αναμονής και στα δωμάτια. Οπως, βέβαια, και το Φ.104 μετά την ανακαίνιση που έχει γίνει.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Σαν χώροι, είναι πολλοί καλά και τα στούντια στην Κασσάνδρας. Σαν καινούρια που είναι, έχουν προσέξει αρκετά και τη διακόσμηση στους χώρους αναμονής και στα δωμάτια. Οπως, βέβαια, και το Φ.104 μετά την ανακαίνιση που έχει γίνει.

Σωστός. Πραγματικά τα στούντιο στην Κασσάνδρας είναι πολύ καλά...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Τωρα και μεχρι τις 11 η Σοφια  :smitten:

το βραδυ η Μαρίνα  :smitten:

 
    
πολλά φιλάκια  :smitten: :grouphug: :smitten:

 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
586
Κριτικές
6
Like
66
Πόντοι
6
Δεν ξερω για τα στουντιο της υπολποιπης Ελλαδας αλλα σημερα πηγα για πρωτη φορα στο στουντιο της Φυλης 104 ,εχω παει σε αλλα δυο στην Αθηνα και ειναι μακραν το καλυτερο τουλαχιστον σε οργανωση και καθαριοτητα οσο για τα κοριτσια γουστα ειναι αυτα και αλλωστε οι κοπελες αλλαζουν συνεχεια απο στουντιο σε στουντιο,εγω παντως περασα καλα σημερα με την κουκλαρα την Νικολ.Θα το ξαναεπισκεφθω συντομα και για αλλα προγραμματα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Τωρα και μεχρι τις 5 η Νανα απ τη ταυλανδη :smitten:

 
   
πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
τωρα και μεχρι τις 6 το πρωι η Μαρίνα :smitten:

   
αυριο το πρωι η Εύα :smitten:


πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
   
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Σε συνεργασία με το sex shop σε μια εβδομάδα
την επόμενη Κυριακή 06/06/10 και στις 3 βάρδιες της ημέρας
πρωί Ευα
απόγευμα Άντζελα
βράδυ Μαρίνα
οι 5 πρώτοι πελάτες της κάθε βάρδιας θα πάρουν εντελώς δωρεάν ένα απο τα παρακάτω 15 διαφορετικά δώρα αξίας απο 18,90 ε μέχρι 59,95

 





Πρόκειτε για
2 ερωτικα dvd
1 συσκευη μασαζ της κλειτορίδας
1 σκουλαρίκη-κόσμημα ρώγας
1 πρωκτική σφήνα με δόνηση
1 ζωνη στραπόν
1 σετ παιχνιδιών-αξεσουάρ party με μορφή πέους
1 δαχτυλίδη πέους
2 κολπικά μπαλάκια με κορδόνι
2 παπάκια με δόνηση για το πέος
1 οικολογικό δονητή με δόνηση χωρις χρήση μπαταρίας
2 δονητες που συνδεονται με mp3players ipods pc

περισσοτερες πληροφορίες για τα δώρα στα παρακάτω links

Σας ευχόμαστε καλή τύχη στα δώρα και στους τυχερούς καλά παιχνίδια με εσάς τις κοπέλες/γυναίκες σας αλλα φυσικά  και με εμάς ;)

υγ.ευχαριστουμε θερμα το για την προσφορά του ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Άντζελα καλησπέρα, επισκέφτηκα το μαγαζί σου το πρωί και έφυγα με άριστες εντυπώσεις και όσον αφορά το χώρο αλλά και τη Νανά, πέρασα άψογα. Η μοναδική παραφωνία η τσατσά που δεν μου είπε σωστά τα προγράμματα. Μήπως θα ήταν καλύτερα να τυπώσεις έναν όμορφο κατάλογο που θα είναι στη διάθεση του πελάτη μπαίνοντας στο μαγαζί για να αποφεύγονται παρεξηγήσεις?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα καλησπέρα, επισκέφτηκα το μαγαζί σου το πρωί και έφυγα με άριστες εντυπώσεις και όσον αφορά το χώρο αλλά και τη Νανά, πέρασα άψογα. Η μοναδική παραφωνία η τσατσά που δεν μου είπε σωστά τα προγράμματα. Μήπως θα ήταν καλύτερα να τυπώσεις έναν όμορφο κατάλογο που θα είναι στη διάθεση του πελάτη μπαίνοντας στο μαγαζί για να αποφεύγονται παρεξηγήσεις?

γειασου μωρο ;)
περιεργο βρε συ γιατι η υπηρεσια η Μαρια που ηταν το πρωι ειναι και Ελληνιδα οπως και η Ρουλα και η Νικολέτα :cheesy:
μονο η Πέτρα ειναι απο τη Ρουμανια και καπου με τα προγραμματα-συνενοηση μπορει να υπαρξει καποιο προβλημα :-
η ιδεα σου παντως με τον κατάλογο χωρις πλάκα μαρεσει ;)
και το ολο θεμα θα ειναι πιο επεξηγηματικο αλλα θα ειναι και πιο professional ;)
θα κοιταξω μολις γυρισω Αθηνα να το τρέξω το θεμα ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
γειασου μωρο ;)
περιεργο βρε συ γιατι η υπηρεσια η Μαρια που ηταν το πρωι ειναι και Ελληνιδα οπως και η Ρουλα και η Νικολέτα :cheesy:
μονο η Πέτρα ειναι απο τη Ρουμανια και καπου με τα προγραμματα-συνενοηση μπορει να υπαρξει καποιο προβλημα :-
η ιδεα σου παντως με τον κατάλογο χωρις πλάκα μαρεσει ;)
και το ολο θεμα θα ειναι πιο επεξηγηματικο αλλα θα ειναι και πιο professional ;)
θα κοιταξω μολις γυρισω Αθηνα να το τρέξω το θεμα ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
Η κυρία το πρωί δε  μου ανάφερε καθόλου το απλό με μασάζ αλλά μου πέρασε κατευθείαν σε αυταρχικό με μασάζ στα 80 που δεν υπάρχει κιόλας. Βασιζόμενος σε ατά που γράφεις στη σελίδα του στούντιο της ανέφερα το πρόγραμμα που ήθελα και την τιμή και ψιλοξύνισε.Ίσως να μπερδεύτηκε, δε ξέρω αλλά με ένα κατάλογο όλες αυτές οι παρεξηγήσεις θα αποφεύγονται
Να είσαι καλά και ελπίζω να ξαναβάλεις τη Νανά πρωινή βάρδια σύντομα ώστε να την απολαύσω ξανά, φιλιά     
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom