Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
μη στεναχωριεσαι μαναρακι με καταλληλη αγωγη και φυσιοθεραπεια θα σε κανουμε καινουργειο :cheesy:

μακια μακια :smitten: :grouphug: :smitten:


μπα, πιθανότερο θεωρώ να πέσω ηρωικά μαχόμενος επί των επάλξεων......
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
γεια σας,απο εναν 19χρονο γκαντεμη..να σας πω τι επαθα κ εχει αμεση σχεση μ το θεμα..ηταν να κατεβω αθηνα κ να κατεβω στν αντζελα...(αντζελα γεια κ πολλα  :-* απο εμενα εναν θαυμαστη της ομορφιας σου....)τελικα μου ετυχε ενα προβλημα κ δεν μπορεσα να κατεβω...θα κανονισω να κατεβω σε ενα μηνα...θα ηθελα 2 χαρουλες...
1η:αν μπορεσεις ν δουλευεις εσυ εκινη την ημερα(να συννενοηθουμε δλδ αν μπορεις για κανενα σαβ/κο πρωι)κ αν γινοταν να ησουν ντυμενη σαν καθηγητρια κ να φωρας κ γυαλια....εισαι η τοπ φαντασιωση μου :cum:.....

2η:αν δεν μπορεις,τοτε να ειναι η τατιανα ντυμενη μαθητρια με πσιλες ζαρτιερες κ τα σχετικα κσερεις εσυ... ;)
η τατιανα κανει πρωκτικο;;


συναγωνιστες τα χαιρετισματα μου σε ολους εσας.....τωρα π τακτοποιησα κ το ιντερνετ θα τα λεμε καθε μερα.....
πολλα πολλα φιλακια στα κοριτσια ειδικα στν τατιανα παρολο π δν τν εχω συναντισει ποτε απο τις φωτο με εχει κυριευσει....αντζελα εισαι κουκλαρα τ αλλο να πω;;;;
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
γεια σας,απο εναν 19χρονο γκαντεμη..να σας πω τι επαθα κ εχει αμεση σχεση μ το θεμα..ηταν να κατεβω αθηνα κ να κατεβω στν αντζελα...(αντζελα γεια κ πολλα  :-* απο εμενα εναν θαυμαστη της ομορφιας σου....)τελικα μου ετυχε ενα προβλημα κ δεν μπορεσα να κατεβω...θα κανονισω να κατεβω σε ενα μηνα...θα ηθελα 2 χαρουλες...
1η:αν μπορεσεις ν δουλευεις εσυ εκινη την ημερα(να συννενοηθουμε δλδ αν μπορεις για κανενα σαβ/κο πρωι)κ αν γινοταν να ησουν ντυμενη σαν καθηγητρια κ να φωρας κ γυαλια....εισαι η τοπ φαντασιωση μου :cum:.....

2η:αν δεν μπορεις,τοτε να ειναι η τατιανα ντυμενη μαθητρια με πσιλες ζαρτιερες κ τα σχετικα κσερεις εσυ... ;)
η τατιανα κανει πρωκτικο;;


συναγωνιστες τα χαιρετισματα μου σε ολους εσας.....τωρα π τακτοποιησα κ το ιντερνετ θα τα λεμε καθε μερα.....
πολλα πολλα φιλακια στα κοριτσια ειδικα στν τατιανα παρολο π δν τν εχω συναντισει ποτε απο τις φωτο με εχει κυριευσει....αντζελα εισαι κουκλαρα τ αλλο να πω;;;;


μήπως αντί για studio να ονομασθεί σχολείο;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
γεια σας,απο εναν 19χρονο γκαντεμη..να σας πω τι επαθα κ εχει αμεση σχεση μ το θεμα..ηταν να κατεβω αθηνα κ να κατεβω στν αντζελα...(αντζελα γεια κ πολλα  :-* απο εμενα εναν θαυμαστη της ομορφιας σου....)τελικα μου ετυχε ενα προβλημα κ δεν μπορεσα να κατεβω...θα κανονισω να κατεβω σε ενα μηνα...θα ηθελα 2 χαρουλες...
1η:αν μπορεσεις ν δουλευεις εσυ εκινη την ημερα(να συννενοηθουμε δλδ αν μπορεις για κανενα σαβ/κο πρωι)κ αν γινοταν να ησουν ντυμενη σαν καθηγητρια κ να φωρας κ γυαλια....εισαι η τοπ φαντασιωση μου :cum:.....

2η:αν δεν μπορεις,τοτε να ειναι η τατιανα ντυμενη μαθητρια με πσιλες ζαρτιερες κ τα σχετικα κσερεις εσυ... ;)
η τατιανα κανει πρωκτικο;;


συναγωνιστες τα χαιρετισματα μου σε ολους εσας.....τωρα π τακτοποιησα κ το ιντερνετ θα τα λεμε καθε μερα.....
πολλα πολλα φιλακια στα κοριτσια ειδικα στν τατιανα παρολο π δν τν εχω συναντισει ποτε απο τις φωτο με εχει κυριευσει....αντζελα εισαι κουκλαρα τ αλλο να πω;;;;

γειασου μαναρακι μου :cheesy:
μπορει και να με πετυχεις καποια Κυριακη πρωι μαναρακι μαναρακι
(ηταν να δουλεψω αυτη τη Κυριακη αλλα επειδη μου ζητησε παραπανω μερες η Τζενη που ειχε αναγκη μιας και ελειπε ενα μηνα περιπου της την εδωσα :-)
Γενικα μωρακι οι μερες που δουλευεω ειναι ειτε Τεταρτη ειτε Κυριακη πρωι, ευχομαι να με πετυχεις και να γνωριστουμε ;)
Για το αλλο που θελεις μαναρακι και εγω θα ηθελα να ντυνομουν δασκαλα αλλα το προβλημα μου ειναι οτι επειδη δουλευω αρκετα αραια οταν κατεβαινω σε καποια βαρδια υπαρχει γενικα αρκετος κοσμος που ερχεται και μια πιεση χρονου που δεν με εξυπηρετει στο να βαζω-βγαζω-ξαναβγαζω μια τετοια στολη :-
Επομενως παντα δουλεω μονο με το σουτιεν και το στριγκακι μου ;)
Η Τατιανα ντυνεται συχνα μαθητρια μωρακι (θα βρεις και φωτος της μερικες σελιδες πιο πισω) και εχει και στανταρ μερα βαρδιας το Σαββατο το απογευμα απλα δεν κανει πρωκτικο.
Αυτο το προγραμμα ματακια μου το κανουμε η Ευα, η Νικολ, η Σοφια και εγω ;)

πολλα φιλακια μαναρακι μου :smitten: :grouphug: :smitten:
και καλα να περνας εκει που εισαι ;)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
σνιφ! πορνοσυγκινηθηκα! :'( :'( :'(
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
σε καταλαβαινω,βασικα δικιο εχεις κουκλιτσα αντζελα......αδερφε μ οσι(μ επιτρεπεις ν σε λεω ετσι;)με εβαλες σε σκεψεις μηπως εχω παραξενες φαντασιωσεις;; :think: :think: :think:....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
σε καταλαβαινω,βασικα δικιο εχεις κουκλιτσα αντζελα......αδερφε μ οσι(μ επιτρεπεις ν σε λεω ετσι;)με εβαλες σε σκεψεις μηπως εχω παραξενες φαντασιωσεις;; :think: :think: :think:....
οχι παιδακι μου , μια χαρα ... :zfuck:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
σε καταλαβαινω,βασικα δικιο εχεις κουκλιτσα αντζελα......αδερφε μ οσι(μ επιτρεπεις ν σε λεω ετσι;)με εβαλες σε σκεψεις μηπως εχω παραξενες φαντασιωσεις;; :think: :think: :think:....


λέγε με όπως σε βολεύει, δεν υπάρχει πρόβλημα.
παράξενες φαντασιώσεις...σχετικό είναι... αν συμφωνούν οι πρωταγωνιστές,τίποτα δεν είναι παράξενο!
αλλά και συ... και τη καθηγήτρια και τη μαθήτρια;
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
αδερφε μου,οντως αυτες για αρχη ειναι οι τοπ φντασιωσεισ μου....ειδικα αν ειναι η τατιανα.....κ μονο που την φανταζομαι  :cum:.....ειναι της ηλικιας μαλλον....χαχαχαχαχαχα....
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
αδερφε μου,οντως αυτες για αρχη ειναι οι τοπ φντασιωσεισ μου....ειδικα αν ειναι η τατιανα.....κ μονο που την φανταζομαι  :cum:.....ειναι της ηλικιας μαλλον....χαχαχαχαχαχα....


καλά... να κρατήσεις δυνάμεις όμως για όταν τη συναντήσεις...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Η Τατιανα ντυνεται συχνα μαθητρια μωρακι (θα βρεις και φωτος της μερικες σελιδες πιο πισω) και εχει και στανταρ μερα βαρδιας το Σαββατο το απογευμα απλα δεν κανει πρωκτικο.
Αυτο το προγραμμα ματακια μου το κανουμε η Ευα, η Νικολ, η Σοφια και εγω ;)
Έχω στο ένα παράθυρο τον Γιακουμάτο :cheesy: και εδώ διαβάζω για σεξουαλική εκπαίδευση με outfit μαθήτριας. :boobies:

Η απόλυτη ψυχεδέλεια... :rockon:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
κατάλαβα...εσύ θες τον Γιακουμάτο ντυμένο Λυκειάρχη!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Τι θέλω? :2funny:

Στη ΝΕΤ είναι - δεν κατάλαβες μου φαίνεται. ;)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Να γδυθεί θέλω - όχι να ντυθεί. Τι, απόκριες έχουμε? :cheesy:

Ώπα, έσκασε ο Βορίδης - πρώην Ελληνικό Μέτωπο. :helpplea:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
μια καλησπερα στην ΚΥΡΙΑ Ατζελα.......
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
χχαχαχαχα,τν γιακουματο λυκειαρχη....χαχαχαχα.....δεν βρισκω της φωτο της τατιανας μαθητριας.... :'(
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom