Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Όπως λέει και ο τίτλος διεκπεραιρεωτική  …..
Τώρα θα μου πεις ρε φίλε τι περιμένεις με 30 € …..
Δεν λεω πολύ καλή σχέση τιμής με παρεχόμενες υπηρεσίες….
Όμως όχι οι διθύραμβοι που έχω διαβάσει κατά καιρούς εδώ μέσα…..
Λοιπόν πάμε από την αρχή…
Έχοντας διαβάσει πολλά εδώ μέσα για το εν λόγω κολέγιο είπα να το επισκεφτώ…
Δεν με ένοιαζε πια κοπέλα θα ήταν μια και όλες συγκέντρωναν μια πολύ καλή βαθμολογία …
Παρκάρω στην φυλής (μηχανή γιαυτό και το άριστα) και μπαίνω στο αδιέξοδο στενό….
Μπροστά μου τρεις Νιγηριανοί που προσπαθούν να δέσουν τον προφυλακτήρα του αυτοκινήτου τους με σπάγκο….. μάλλον έχουν Ελληνοποιηθεί στο έπακρο γιατί ένας παιδευόταν και οι άλλοι τον κοιτάγανε και γελάγανε…..
Τους προσπερνώ και χτυπάω την κόκκινη πόρτα….
Σε δευτερόλεπτα μπαίνω σε ένα σχεδόν παγωμένο και αμφιβόλου αισθητικής και ποιότητας χώρο…..
Η τσατσά με πολύ σπαστά Ελληνικά με ενημέρωσε ότι εκεί δεν είναι μπουρδέλο και ότι είναι στούντιο…
Αφού μου είπε όλα τα προγράμματα και τις εναλλακτικές που είχα έσκασε μύτη και η Νικόλ…..
Μετρίου αναστήματος με λίγη κοιλίτσα και 2 άρι στήθος ….. ντυμένη Νοσοκόμα….. ασχημόφατσα αλλά τσαπερδόνα….

Λεω ΟΚ και περνάω στο φάτσα δεξιά δωμάτιο ……
Με τα βίας έβλεπα τι γίνετε εκεί μέσα με τον ανύπαρκτο φωτισμό που είχε…
Αφού για να καταλάβετε στο τέλος ανακάλυψα δια της αφής ότι υπήρχε και καλόγερος στο δωμάτιο…
Πριν μπω ρωτάω την τσατσά εάν έχει τηλεόραση στο δωμάτιο και μου απαντάει ΝΑΙ… έπρεπε να ρωτήσω εάν λειτουργεί κιόλας αλλά μου διέφυγε….
Σε πολύ λίγο μπαίνει μέσα η Νικόλ….
Με πολύ σβέλτες κινήσεις αποχωρίζετε την αμφίεσή της και ξεκινάει το μπαλαμούτι…..
Προφυλακτικό στον Μητσάρα και άγριο έως επώδυνο τσιμπούκι….
Άρχισε να βογκάει πολύ επιτηδευμένα αλλά εμφανώς προσποιητά , σε σημείο να αρχίσω να γελάω…..
Το κατάλαβε μάλλον και πολύ σβέλτα ανέβηκε επάνω μου…..
Ζήτημα να κάθισε 2 λεπτά στο μαγίοξυλο και πετάχτηκε για να αλλάξουμε στάση….
Πολύ σβέλτα ξάπλωσε και με έβαλε από πάνω της και για να τελειώνει το μαρτύριο την γύρισα στα τέσσερα, όπου και είναι η προτεινόμενη στάση για το συγκεκριμένο τεμάχιο….
Μέσα σε περίπου 10 λεπτά έπεσαν οι τίτλοι τέλους…..
Εν κατακλείδι.....
Καλό για 30 € άλλα μπουρδέλο και όχι στούντιο....
Προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω και να περάσω καλά και να έχω συμμετοχή και όχι να νιώθω σαν σουβλάκι που θέλει γρήγορα να τυλιχτεί να πουληθεί και να καταναλωθεί.... και πάμε στο επόμενο...

Αλλά όπως είπαμε βρε παιδιά με 30 € που πας ρε καραμήτρο....

για τους διαφορους που μας κλεινουν το στενο κατακαιρους και φτιαχνουν τα αμαξια τους ειναι γνωστο το προβλημα και πραγματικα εχουμε βαρεθει να καλουμε συναιχεια την δημοτικη αστυνομια για να τους διωχνει μιας και ο δρομος ειναι δημοσιος και οχι τσιφλικι του καθενος ;)
Παγωμενος χωρος? δεν ηταν ανοιχτα τα aircondition :think:
αμφιβολου αισθητικης :think: τον ιδιο διακοσμιτη για το μαγαζι με το galea εχουμε χρησιμοποιησει ο οποιος ειναι και ποσωπικος μου φίλος :cheesy:
Η τηλεοραση δεν ηταν ανοιχτη? :think: αν οχι πραγματικα συγνωμη :(
Η σειρα με τα φωτακια-λαμπακια πανω απ τον καθρεπτη δεν ηταν και αυτη αναμμενη για extra φωτισμο μες το δωματιο? αν οχι πραγματικα και παλι συγνωμη :(
Μαλλον οπως μου τα λες ματια μου η υπηρεσια δεν εκανε καποια πραγματα που θα επρεπε να ειχε κανει aircondition-τηλεοραση-φωτακια, οποτε ευχαριστω για την επισημανση θα το χειριστω αναλογως ;)
Για την κοπέλα τωρα ματια μου, δε νομιζω να σου αρνηθηκε τιποτα οπως διαβαζω, ουτε να ειχε περιεργη συμπερυφορα κτλ τη δουλεια της εκανε οσο καλυτερα μπορουσε :cheesy:
Ισως να μην σου ταιριαζε, μπορεις να δοκιμασεις καποια αλλη......
παντως η ιδια κοπέλα σε αλλο μαγαζι δουλευει με απλο προγραμμα 50ε, αν θες μπορω να σου πω με πμ που ,μηπως την δοκιμασεις και εκει με 50ε αυτη τη φορα αφου οπως λες προτιμας γενικα να δωσεις κατι παραπανω ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
για τους διαφορους που μας κλεινουν το στενο κατακαιρους και φτιαχνουν τα αμαξια τους ειναι γνωστο το προβλημα και πραγματικα εχουμε βαρεθει να καλουμε συναιχεια την δημοτικη αστυνομια για να τους διωχνει μιας και ο δρομος ειναι δημοσιος και οχι τσιφλικι του καθενος ;)
Παγωμενος χωρος? δεν ηταν ανοιχτα τα aircondition :think:
αμφιβολου αισθητικης :think: τον ιδιο διακοσμιτη για το μαγαζι με το galea εχουμε χρησιμοποιησει ο οποιος ειναι και ποσωπικος μου φίλος :cheesy:
Η τηλεοραση δεν ηταν ανοιχτη? :think: αν οχι πραγματικα συγνωμη :(
Η σειρα με τα φωτακια-λαμπακια πανω απ τον καθρεπτη δεν ηταν και αυτη αναμμενη για extra φωτισμο μες το δωματιο? αν οχι πραγματικα και παλι συγνωμη :(
Μαλλον οπως μου τα λες ματια μου η υπηρεσια δεν εκανε καποια πραγματα που θα επρεπε να ειχε κανει aircondition-τηλεοραση-φωτακια, οποτε ευχαριστω για την επισημανση θα το χειριστω αναλογως ;)
Για την κοπέλα τωρα ματια μου, δε νομιζω να σου αρνηθηκε τιποτα οπως διαβαζω, ουτε να ειχε περιεργη συμπερυφορα κτλ τη δουλεια της εκανε οσο καλυτερα μπορουσε :cheesy:
Ισως να μην σου ταιριαζε, μπορεις να δοκιμασεις καποια αλλη......
παντως η ιδια κοπέλα σε αλλο μαγαζι δουλευει με απλο προγραμμα 50ε, αν θες μπορω να σου πω με πμ που ,μηπως την δοκιμασεις και εκει με 50ε αυτη τη φορα αφου οπως λες προτιμας γενικα να δωσεις κατι παραπανω ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:

Λοιπόν Μαναράκι άκου πως έχουν τα πράγματα….
Air condition και βέβαια ΔΕΝ λειτουργούσε....
Ο χώρος είναι αρκετά υγρός γενικότερα και ενώ έξω είχε καλό καιρό μέσα τα δοντάκια άρχισαν να τρίζουνε....
Μόλις έβγαλα βέβαια και τα τελευταία από τα ρούχα μου και ξάπλωσα επάνω στο κρεβάτι ανατρίχιασα....
Τηλεόραση όπως προανέφερα υπήρχε αλλά ΝΤΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΚΟΥΣΕ.....
Όσο για τα φώτα μάλλον θα έπρεπε να μου είχε δώσει η υπηρεσία κάποιο μπαστουνάκι να βρω την άκρη του κρεβατιού...

Ζητώ συγνώμη άλλα έκανα ένα λάθος και μια παράληψη....
Το λάθος πρώτα... το δωμάτιο ήταν το φάτσα αριστερά και όχι το φάτσα δεξιά....
Η παράλειψη .... το κρεβάτι έτριζε υπερβολικά και ήταν πολύ ενοχλητικό...

Τώρα σε ότι αφορά την κοπέλα δεν είπα ότι αρνήθηκε να κάνει κάτι που της ζήτησα...
Άλλωστε δεν της ζήτησα και τίποτα εξωφρενικό....
Απλές καθημερινές στάσεις .....

Όμως όπως ξαναείπα ήταν πολύ προσποιητό και φαινόταν και επίσης έδειχνε, χωρίς βέβαια να μου πει κάτι, ότι κόλλαγε γραμματόσημα (δηλαδή απλή διαδικασία)....
Όπως καταλαβαίνεις το ζητούμενο εδώ δεν είναι τα λεφτά.... το ζητούμενο είναι οι υπηρεσίες.... εννοείτε πως εάν μου ζητούσε 50 € και έκανε αυτά που έκανε, τα ίδια θα έγραφα......
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Γεια σε ολους,η κατερινουλα μας σημερα ειναι με στολη?απο υπηρεσιες τι λεει?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γεια σε ολους,η κατερινουλα μας σημερα ειναι με στολη?απο υπηρεσιες τι λεει?

γεια σου μωρακι μου....
το Κατερινακι μας ειναι σημερα με ενα υπεροχο ασπρο μπειμπι-ντολ που τονιζει το υπεροχο στηθος της ;) ;) ;) ;) ;)
απο υπηρεσιες απλο,μασαζ,ισπανικο,αυταρχικο,σεχ σοου κτλ :P :P :P :P

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Εγω θα πω οτι ειναι ενα studio το οποιο, αν ηταν σε αλλη περιοχη και μεγαλυτερο θα ηταν απο τα καλυτερα. Ο λογος απλος. Η Αντζελα ακουει τις γνωμες μας και οτι γραφουμε με γνομωνα να καλυτερευση το τα προσφερωμενα, σου δινει την εντυπωση οτι εχει ξεφυγει απο τα απλα studio που υπαρχουν ηδη. Παραδειγμα αυτο με τις στολες δεν μπορεις να το βρεις στο ΕΛΛΑΝΤΑ. Η θα πρεπει να κλεισεις CT η θα πρεπει να πας Γερμανια, Ολλανδια, ΗΠΑ(Nevada), κλπ.

Απο εκει και περα ειναι κατηγοριας studio. Επειδη προσφερει και υπηρεσιες με 30 ευρω δεν παει να πει οτι δεν ειναι. Δηλαδη επειδη η υπολοιποι χρεωνουν 50 ειναι καλυτεροι? Μην τρελαθουμε. Αυτο που θα επρεπε για μενα να υπαρχει, αλλα απο οτι ειχε πει η Αντζελα δεν το επειτρεπει η νομοθεσια, εγω προσωπικα δεν το ξερω, ειναι να εργαζονται περισοτερες κοπελες σε μια βαρδια. Ετσι, αμα μια κοπελα για τον οποιοδηποτε λογο δεν εχει ορεξη η ο προηγουμενος πελατης ηταν μακακας και της χαλασε την διαθεση, δεν παρουσιαζεται. Αλλωστε δεν ειναι μηχανες.

Δεν περνω το μερος της, αλλωστε μονο δυο φορες εχω επισκεφτει τον χωρο λογο της περιοχης της οποιας βρισκεται.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Εγω θα πω οτι ειναι ενα studio το οποιο, αν ηταν σε αλλη περιοχη και μεγαλυτερο θα ηταν απο τα καλυτερα. Ο λογος απλος. Η Αντζελα ακουει τις γνωμες μας και οτι γραφουμε με γνομωνα να καλυτερευση το τα προσφερωμενα, σου δινει την εντυπωση οτι εχει ξεφυγει απο τα απλα studio που υπαρχουν ηδη. Παραδειγμα αυτο με τις στολες δεν μπορεις να το βρεις στο ΕΛΛΑΝΤΑ. Η θα πρεπει να κλεισεις CT η θα πρεπει να πας Γερμανια, Ολλανδια, ΗΠΑ(Nevada), κλπ.

Απο εκει και περα ειναι κατηγοριας studio. Επειδη προσφερει και υπηρεσιες με 30 ευρω δεν παει να πει οτι δεν ειναι. Δηλαδη επειδη η υπολοιποι χρεωνουν 50 ειναι καλυτεροι? Μην τρελαθουμε. Αυτο που θα επρεπε για μενα να υπαρχει, αλλα απο οτι ειχε πει η Αντζελα δεν το επειτρεπει η νομοθεσια, εγω προσωπικα δεν το ξερω, ειναι να εργαζονται περισοτερες κοπελες σε μια βαρδια. Ετσι, αμα μια κοπελα για τον οποιοδηποτε λογο δεν εχει ορεξη η ο προηγουμενος πελατης ηταν μακακας και της χαλασε την διαθεση, δεν παρουσιαζεται. Αλλωστε δεν ειναι μηχανες.

Δεν περνω το μερος της, αλλωστε μονο δυο φορες εχω επισκεφτει τον χωρο λογο της περιοχης της οποιας βρισκεται.

σε ευχαριστω κουκλι μου για τα καλα σου λογια :-* :-* :-*
πραγματικα θελω παντα να προσπαθω για το καλυτερο ;) ;) ;)
απο σεμπτεμβριο αν ολα πανε καλα θελουμαι να κανουμαι μια μικρη ανακαινηση στο μαγαζι να βαλουμαι και ντουζιερες στα δωματια....οσο για τις περισσοτερες κοπελες μακαρι να γινοταν.και καλυτερο για σας θα ηταν γιατι θα ειχατε περισσοτερες επιλογες και για μας γιατι θα δουλευαν πιο πολλες κοπελες και θα ειχαμε και περισσοτερο κερδος. ;) ;) ;)
ειμαστε studio και αν τα προγρμματα μας αρχιζουν απο 30 ευρο ειναι δικη μου επιλογη οπως εχω ξαναπει και παλιοτερα και οχι επειδη υστερουμαι απο υπηρεσιες. :) :) :)
τωρα για τις κοπελες....δεν μπορει μια κοπελα να αρεσει σε ολους αυτο ειναι τελειως υποκιμενικο,ηιδια κοπελα για καποιους ειναι κουκλα για αλλους μετρια κτλ οσο για τις υπηρεσιες που προσφερει η πειρα μου και μονο μου εχει διδαξει οτι σε καθε αντρα του αρεσουν διαφορετικα πραγματα στο κρεβατι οποτε και αυτο ειναι υποκιμενικο για αλλους μια κοπελα ειναι σουπερ στο δωματιο για αλλους μετρια κτλ.αλλα να σας πω και κατι οσο επαγκελματιες και να ειμαστε ειναι και θεμα χειμιας... με καποια κοπελα τεριαζεται περισσοτερο με καποια λιγοτερο μπορει και καθολου :) :) :) :) :) :) :)

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

ingatio

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σου Αντζελα!!
Τι κάνεις?
Την Τετάρτη απογευμα ποιά κοπέλα θα είναι? Εσυ πότε θα είσαι?
Ευχαριστώ
Τακης
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γειά σου Αντζελα!!
Τι κάνεις?
Την Τετάρτη απογευμα ποιά κοπέλα θα είναι? Εσυ πότε θα είσαι?
Ευχαριστώ
Τακης

την τεταρτη το απογευμα ειναι η Νανσυ ματια μου ;)
εγω υπαρχει μια περιπτωση να δουλεψω πεμπτη πρωι ;)
αυριο θα βγαλω το προγραμμα για τις γιορτες οποτε αν ειναι θα το ανακοινωσω ;)
την αλλη εβδομαδα θα δουλεψω παντως συγουρα μιας και αρκετες κοπέλες θα λειπουν για τις γιορτες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Grogu

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Angela i Katerina megali tetarti den eixes pei oti itan na doulepsei? To allaksate xwris proeidopoiisi kai tin exasan osoi ithelan.. Pote einai i epomeni vardia tis? Euxaristw..  :huh:

το ειχαμε ενημερωσει ματακια μου γλυκα στις βαρδιες του μαγαζιου στο σαιτ μας απ το σαββατοκυριακο :(
η κατερινα τωρα μαναρι μου θα ξαναδουλεψει την δευτερα και την πεμπτη απογευματινη βαρδια μετα την κυριακη του  πασχα ;)

πολλα φιλακια:smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Σημερα Τριτη

πρωι η Αλινα :smitten:


απογευμα η Σοφια :smitten: (καινουργεια κοπέλα στο μαγαζι με φουλ πρόγραμμα :cheesy:)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
την τεταρτη το απογευμα ειναι η Νανσυ ματια μου ;)
εγω υπαρχει μια περιπτωση να δουλεψω πεμπτη πρωι ;)
αυριο θα βγαλω το προγραμμα για τις γιορτες οποτε αν ειναι θα το ανακοινωσω ;)
την αλλη εβδομαδα θα δουλεψω παντως συγουρα μιας και αρκετες κοπέλες θα λειπουν για τις γιορτες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Αντζελα Καλημερα....
Πολλες Κοπελες Βλεπω Να Δουλευουν (Συμπεριλαμβανομενου & Σενα) Αλλα Το Τζενακι Δεν Το Βλεπω Πουθενα & Θα Αρχισω Να Κλαιωωωωω...  :headbang:
Εφυγε Για Διακοπες ???

Kisses Many  :grouphug: :smitten:
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν να ξεκαθαρίσω λίγο τα πράγματα γιατί μάλλον παρεξηγήθηκα...
Το γεγονός ότι στον συγκεκριμένο χώρο το κόστος ξεκινάει από 30 € είναι πολύ θετικό και θεωρώ πως και άλλα τέτοιου είδους ιδρύματα θα πρέπει να ακολουθήσουν την ίδια οδό....
Πολύ σημαντικό επίσης είναι το γεγονός ότι υπάρχει ανταπόκριση από την ιδιοκτήτρια και είναι σημαντικό να λαμβάνονται υπόψη όλες μας οι σκέψεις και να πραγματοποιούνται αυτές που επιτρέπετε να πραγματοποιηθούν....

Εγώ έγραψα για την δική μου εμπειρία και βασίσθηκα καθαρά και μόνο στις εικόνες που είχα από τον συγκεκριμένο χώρο και τις συνέκρινα με αυτές από άλλους χώρους που θεωρώ ανώτερους....
Τα κριτήρια ήταν τόσο ποσοτικά (30€) αλλά πολύ περισσότερο ποιοτικά (παρεχόμενες υπηρεσίες)...
Ξεπερνάω το γεγονός ότι δεν υπήρχε θέρμανση φωτισμός και τηλεόραση, γιατί αυτά ήταν καθαρά παράληψη της υπηρεσίας και θέλω να πιστεύω ότι εγώ ήμουν ο τυχερός που τα αντιμετώπισε και δεν είναι μια πάγια τακτική του χώρου αυτού...
Αυτό που με ενόχλησε όμως περισσότερο είναι το γεγονός ότι η συγκεκριμένη κοπέλα μέσα στο δωμάτιο ήταν ψυλοξεπέτα και διεκπεραιωτική....

Και κάθομαι και σκέφτομαι ..... αξίζει να δώσεις 30 € και να μην το ευχαριστηθείς ή να δώσεις κάτι περισσότερο και να περάσεις πραγματικά καλά.....
Εγώ καταλήγω φυσικά στο δεύτερο.... προτιμώ να πάω μία φορά σε κάποιο άλλο ίδρυμα και να φύγω ικανοποιημένος, έστω και εάν δώσω τα διπλάσια ή και περισσότερα χρήματα, να έχω την άνεση του χρόνου (μεταξύ 30 και 45 λεπτών) αλλά να το ευχαριστηθώ βρε παιδί μου, παρά να δώσω 30 € και να φύγω με μία πικρή γεύση, και να σκέφτομαι καλύτερα να μην είχα πάει....
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Λοιπόν να ξεκαθαρίσω λίγο τα πράγματα γιατί μάλλον παρεξηγήθηκα...
Το γεγονός ότι στον συγκεκριμένο χώρο το κόστος ξεκινάει από 30 € είναι πολύ θετικό και θεωρώ πως και άλλα τέτοιου είδους ιδρύματα θα πρέπει να ακολουθήσουν την ίδια οδό....
Πολύ σημαντικό επίσης είναι το γεγονός ότι υπάρχει ανταπόκριση από την ιδιοκτήτρια και είναι σημαντικό να λαμβάνονται υπόψη όλες μας οι σκέψεις και να πραγματοποιούνται αυτές που επιτρέπετε να πραγματοποιηθούν....

Εγώ έγραψα για την δική μου εμπειρία και βασίσθηκα καθαρά και μόνο στις εικόνες που είχα από τον συγκεκριμένο χώρο και τις συνέκρινα με αυτές από άλλους χώρους που θεωρώ ανώτερους....
Τα κριτήρια ήταν τόσο ποσοτικά (30€) αλλά πολύ περισσότερο ποιοτικά (παρεχόμενες υπηρεσίες)...
Ξεπερνάω το γεγονός ότι δεν υπήρχε θέρμανση φωτισμός και τηλεόραση, γιατί αυτά ήταν καθαρά παράληψη της υπηρεσίας και θέλω να πιστεύω ότι εγώ ήμουν ο τυχερός που τα αντιμετώπισε και δεν είναι μια πάγια τακτική του χώρου αυτού...
Αυτό που με ενόχλησε όμως περισσότερο είναι το γεγονός ότι η συγκεκριμένη κοπέλα μέσα στο δωμάτιο ήταν ψυλοξεπέτα και διεκπεραιωτική....

Και κάθομαι και σκέφτομαι ..... αξίζει να δώσεις 30 € και να μην το ευχαριστηθείς ή να δώσεις κάτι περισσότερο και να περάσεις πραγματικά καλά.....
Εγώ καταλήγω φυσικά στο δεύτερο.... προτιμώ να πάω μία φορά σε κάποιο άλλο ίδρυμα και να φύγω ικανοποιημένος, έστω και εάν δώσω τα διπλάσια ή και περισσότερα χρήματα, να έχω την άνεση του χρόνου (μεταξύ 30 και 45 λεπτών) αλλά να το ευχαριστηθώ βρε παιδί μου, παρά να δώσω 30 € και να φύγω με μία πικρή γεύση, και να σκέφτομαι καλύτερα να μην είχα πάει....

φιλε οι σκεψεις σου και η αποψη σου ειναι σωστες. θα αναφερθω και εγω στην υπηρεσια οταν επισκεφθηκα το εν λογω studio την προηγουμενη παρασκευη που το μονο που την ενοιαξε ηταν ο ντιλιβερας που αργησε την παραγγελια ή δεν εβαλε ψωμι ή κατι αλλο και τσακωνοταν μαζι του. η υπηρεσια πρωτα ενδιαφερεται για τον πελατη που μπαινει γιατι μαλλον απο εμας θα βγαλει το μεροκαματο για να παργγειλει γιατι αλλιως αν ολοι οι πελατες φευγουν βρεγμενο ψωμι θα τρωει για κανα μηνα.  τωρα για την κοπελα δεν μπηκα (η νανσυ ηταν) διοτι βγηκε απο το δωματι με μια ξυνοφατσα που μολις την ειδα σκεφθηκα ασε δεν θα φαω εγω την φολα. για να βγαλει το μαγαζι καποιο καλο μεροκαματο πρεπει ολοι οι παραγοντες που συντελουν στην σωστη λειτουργια του μαγαζιου να δουλεουν τελεια. υπηρεσια, κοπελα και φυσικα να μεινει ευχαριστημενος ο πελατης. φυσικα αυτοι οι  συντελεστες αναφερονται σε ολα τα μαγαζια οχι μονο στο συγκεκριμενο.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα Καλημερα....
Πολλες Κοπελες Βλεπω Να Δουλευουν (Συμπεριλαμβανομενου & Σενα) Αλλα Το Τζενακι Δεν Το Βλεπω Πουθενα & Θα Αρχισω Να Κλαιωωωωω...  :headbang:
Εφυγε Για Διακοπες ???

Kisses Many  :grouphug: :smitten:

Καλημερες :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

μπορει να δουλεψει ματια μου τη μ.πεμπτη το πρωι, αλλιως τη Δευτερα του Πασχα ;)

Ξεπερνάω το γεγονός ότι δεν υπήρχε θέρμανση φωτισμός και τηλεόραση, γιατί αυτά ήταν καθαρά παράληψη της υπηρεσίας και θέλω να πιστεύω ότι εγώ ήμουν ο τυχερός που τα αντιμετώπισε και δεν είναι μια πάγια τακτική του χώρου αυτού...

Και κάθομαι και σκέφτομαι ..... αξίζει να δώσεις 30 € και να μην το ευχαριστηθείς ή να δώσεις κάτι περισσότερο και να περάσεις πραγματικά καλά.....
Εγώ καταλήγω φυσικά στο δεύτερο.... προτιμώ να πάω μία φορά σε κάποιο άλλο ίδρυμα και να φύγω ικανοποιημένος, έστω και εάν δώσω τα διπλάσια ή και περισσότερα χρήματα, να έχω την άνεση του χρόνου (μεταξύ 30 και 45 λεπτών) αλλά να το ευχαριστηθώ βρε παιδί μου, παρά να δώσω 30 € και να φύγω με μία πικρή γεύση, και να σκέφτομαι καλύτερα να μην είχα πάει....

Για την τηλεοραση ματια μου μαλλον την ειχε κλησει ο προηγουμενος (πολοι πελατες δεν την θελουν) και η υπηρεσια ξεχασε να την ξανανοιξει :-
Για το  aircondition χθες το απογευμα μετα τις παρατηρησεις σου ματια μου τα εβαλα στο φουλ και σε καποια φαση μπηκε η Κατερινα στη κουζινα ξεναμμενη απ τη ζεστη και τα εκλεισε μη αντεχωντας αλλο :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Βασικα μαναρακι μου αν κατι δεν λειτουργει σωστα (πχ φωτισμος, θερμανση,τηλεοραση ή οτιδηποτε)και το λεω σε ολους δεν ειναι κακο να το ζηταμε ευγενικα απ τη υπηρεσια να το διορθωσει, αυτη ειναι η δουλεια της αλλωστε, γιαυτο πληρωνεται για να φροντιζει να λειτουργουνε ολα αψογα στο μαγαζι και να ειναι ικανοποιημένεοι οι πελατες. ;)

Για το δευτερο που λες ματια μου να εχεις δηλ ανεση χρονου 30-45 λεπτα με τη κοπέλα στο δωμάτιο αυτο συγουρα δεν γινεται και δεν μπορει να γινει με τα 30ε (αν και εχει συμβει και αυτο). Τα 30ε ειναι το πρωτο πρωγραμμα μας με μια φιλικη τιμη γνωριμιας, απο εκει και περα για την ανεση χρονου που ζητας υπαρχουν και μεγαλυτερα προγραμματα με περισσοτερες κιολας υπηρεσιες ;)

φιλε οι σκεψεις σου και η αποψη σου ειναι σωστες. θα αναφερθω και εγω στην υπηρεσια οταν επισκεφθηκα το εν λογω studio την προηγουμενη παρασκευη που το μονο που την ενοιαξε ηταν ο ντιλιβερας που αργησε την παραγγελια ή δεν εβαλε ψωμι ή κατι αλλο και τσακωνοταν μαζι του. η υπηρεσια πρωτα ενδιαφερεται για τον πελατη που μπαινει γιατι μαλλον απο εμας θα βγαλει το μεροκαματο για να παργγειλει γιατι αλλιως αν ολοι οι πελατες φευγουν βρεγμενο ψωμι θα τρωει για κανα μηνα.  τωρα για την κοπελα δεν μπηκα (η νανσυ ηταν) διοτι βγηκε απο το δωματι με μια ξυνοφατσα που μολις την ειδα σκεφθηκα ασε δεν θα φαω εγω την φολα.

επεσες στην περιπτωση μαναρακι γιατι για μενα τσακωνοταν γιατι δεν μου ειχαν φερει σωστα αυτα που παρηγειλλα ;)
εφοσον λες οτι η υπηρεσια δεν ενδιαφερθηκε για σενα :think:
τι θεωρεις οτι θα επρεπε να ειχε κανει για να ενδιαφερθει για σενα τον πελατη :think:
δεν σου ανοιξε την πορτα?
δεν σου ειπε, γεια σας καθιστε κτλ?
δεν σου ειπε το προγραμμα?
δεν ειδες την κοπέλα?
τι αλλο θα επρεπε δηλ να ειχε κανει? :think:
Για την ξυνοφατσα της Νανσυς δε θα το σχολιασω ματια μου, αποψη σου-προσωπικη σου αισθηση ειναι δεν μπορω να την αλλαξω, αλοιμονο.
Επειδη ομως κραταω αρχεια για τα παντα, ξερω οτι την προηγουμενη παρασκευη το πρωι που δουλευε η Νανσυ μπηκαν στο μαγαζι 23 ατομα και 16 περασαν δωματιο με τη Νανσυ
Απο τη πειρα μου και μονο ξερω οτι αν μια κοπέλα εχει ξυνοφατσα απο τα 23 ατομα το πολυ να περασουν μαζι της τα 4 αντε τα 5 και οχι τα 16 ;)
Και επειδη ειμουν και η ιδια προσωπικα εκεινο το πρωινο στο μαγαζι ειναι και ενας λογος περισσοτερος πιστεψε με στο να μην εχει η κοπέλα <<ξυνοφατσα>> ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Χαίρομαι πολύ που συμφωνούμε κοριτσάκι.....
Αυτό λοιπόν που είπα από την αρχή είναι ότι το ποσό αυτό είναι πολύ μικρό και είναι τιμή γνωριμίας.... δεν περιλαμβάνει περισσότερη ώρα από το συνηθισμένο 10- λεπτο και βέβαια οι υπηρεσίες είναι οι απλές οι τυπικές....
Δεν ζητάω κάτι περισσότερο από την πλευρά μου...
Όμως βρε καλό μου κορίτσι πες μου σε παρακαλώ.... δεν θα μπορούσε να ήταν λίγο πιο θερμή και πιο ζεστή απέναντί μου....????
Μου έτριβε το στήθος (και δεν μιλάω για τις θηλές η ρόγες αλλά το στέρνο) σαν να γυάλιζε έπιπλο με γυαλόχαρτο... ήταν πολύ απότομη και πολύ επαγγελματίας.... άσε για την πεολειχία...
Το προφυλακτικό ακουγόταν πολύ έντονα και σχεδόν μου δάγκωνε το πέος.... και έχει πιάσει έναν διαβολεμένο ρυθμό που σκέφτηκα πως άμα κάνει έτσι και σε άλλους πελάτες, τότε πολύ σύντομα θα έχει πρόβλημα με το αυχενικό της....
Ίσως να είναι δική μου παραξενιά και δεν θα επιμείνω... όμως θέλω να νιώθω λίγο ξεχωριστός όταν μπαίνω εκεί μέσα...
Πιστεύω πολύ σε αυτό που είπες ότι πρέπει να ταιριάξει η χημεία σου με την κοπέλα αλλά εμένα δεν με ενόχλησε κάτι στην αρχή τουλάχιστον σε ότι αφορά την κοπέλα.
Ίσως να ενόχλησε κάτι την κοπέλα κάτι που εγώ είχα ή έκανα...
Άλλωστε άνθρωπος είναι και αυτή και μπορεί να ήταν στις άσχημές τις.....

Σεβαστό .....
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Φιλε μου δεν σε παρεξειγησα και ουτε αμφισβιτω αυτα που λες. Και μαζι σου με αυτο που λες προτειμω να δωσω περισοτερα και να περασω καλα. Αλλωστε και εγω της ιδιας αποψης ειμαι. Αλλα οπως λεγεται και στο forum για τα ct του κυνηγου το πιατο 9 φορες ειναι αδειανο και 1 φορα γεματο. "Κυνηγι" βγαινουμε και αμα ολα πανε καλα το ευχαριστιομαστε.
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου δεν σε παρεξειγησα και ουτε αμφισβιτω αυτα που λες. Και μαζι σου με αυτο που λες προτειμω να δωσω περισοτερα και να περασω καλα. Αλλωστε και εγω της ιδιας αποψης ειμαι. Αλλα οπως λεγεται και στο forum για τα ct του κυνηγου το πιατο 9 φορες ειναι αδειανο και 1 φορα γεματο. "Κυνηγι" βγαινουμε και αμα ολα πανε καλα το ευχαριστιομαστε.

Υπό αυτό το πρίσμα θα έρθω να συμφωνήσω μαζί σου συνοδοιπόρε.....
Ατύχησα αλλά δεν απογοητεύομαι....
Άλλωστε υπάρχουν λημέρια γνωστά που σίγουρα θα βρω αυτό που ψάχνω....

Και επειδή είμαι πιο πολύ του ψαρέματος θα σε πείραζε αυτό «του κυνηγού» να το αλλάξουμε και να το «κάνουμε του ψαρά»....?????
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα Καλημερα....
Πολλες Κοπελες Βλεπω Να Δουλευουν (Συμπεριλαμβανομενου & Σενα) Αλλα Το Τζενακι Δεν Το Βλεπω Πουθενα & Θα Αρχισω Να Κλαιωωωωω...  :headbang:
Εφυγε Για Διακοπες ???

Kisses Many  :grouphug: :smitten:

το Τζενακι κουκλι μου θα ειναι κοντα μας παλι την επομενη εβδομαδα :( :( :(
λειπει για πασχα ;) ;) ;)

φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom