Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Η Νανσυ τωρα στο μαγαζι

σε ρολο σκληρης αφεντρας


και σε ρολο ατακτης νοσοκομας


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.400
Like
4.799
Πόντοι
456
Πρωτα σκισιμο και μετα περιθαλψη..................... :2funny:
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
Γεια σου φιλε μου. Οπως καταλαβαινεις οι απαντησεις των μελων του παροντος site εχουν την εννοια ανταλλαγης πληροφοριων, ως εκ τουτου, η αποψη σου λαμβανεται καταρχην υπ΄ οψιν. Για την συγκεκριμενη κοπελλα οι λοιπες κριτικες που εχει λαβει ειναι πολυ καλες, οποτε ενα το κρατουμενο. Κανοντας περιηγηση στα διαφορα thread τυχαινει να συναντας αποψεις για την συγκεκριμενη που λενε οτι η κοπελλα προσφερει ποιοτικες υπηρεσιες, οποτε δυο τα κρατουμενα. Εφοσον ομως υπαρχει διαφωνια, εξ αναγκης, μελετω ποιοι αναρτησαν τις απαντησεις.  Στους υπολοιπους εχω ξαναδιαβασει διαφορες απαντησεις τους και εχω διαμορφωσει μια αποψη γι αυτους. Κοιτοντας τα δικα σου στοιχεια βλεπω οτι παροτι εκανες εγγραφη απο τον 9ο του 2008 - για ποιο λογο αραγε;- παρολα αυτα δεν απαντας σε οτιδηποτε παρα μονο για μια μοναδικη αρνητικη για σενα κριτικη.Εεε τωρα καταλαβαινεις και εσυ οτι η κριτικη σου για μενα τουλαχιστον απορριπτεται και αναρρωτιεμαι αν υπαρχουν αλλοι λογοι που την αναρτησες, χωρις ομως διαθεση να επεκταθω. Συμφωνω να γραφεται κριτικη για το πως ειναι ο πελατης εμφανισιακα, αν ειναι καθαρος, αν εδειξε τον απαιτουμενο σεβασμο στο κοριτσι για να δικαιουται να τον ζητησει.Σωστοτερο ισως θα ηταν αν υπηρχε η δυνατοτητα στη κοπελλα να απαντησει στις αρνητικες κριτικες για να υπαρχει και η αποψη για την συμπεριφορα του πελατη.

ΥΓ Και μια που τα 45 χρονια μου τα βλεπω να ερχονται να σε πληροφορησω οτι ενας 45αρης ο οποιος συνηθως εχει μια καλυτερη οικονομικη ανεση απο εναν νεο των 20-25 χρονων, μεγαλυτερη εμπειρια στις "συναλλαγες" με το αλλο φυλο, λογω ηλικιας δεν πηδαει πια σαν κοκορας (συχνοτητα) οπως ενας 20αρης-25αρης, δεν αρκειται μονο στο απαλο δερμα...να το εχεις υπ όψιν σου πριν ξαναγινεις μειωτικος.

καλησπερα φιλε μου
να ρωτησω κατι?
γιατι μια κριτικη που εγινε απο ενα μελος οποιοδηποτε κι αν ειναι αυτο πρεπει να περναει απο το δικο σου φιλτραρισμα?
δηλαδη οποιος γραφει μια αρνητικη κριτικη για το συγκεκριμενο σπιτι θα παρατηρησει δυο πραγματα...
η θα τον βγαλει καποιος στην σεντρα κυριλε πχ.. θα γραφτει η κριτικη και θα μπει η αντζελα και θα πει καποια πραγματα η θα ψαχνουμε αν εχει μπει στο site... αν ασχολειται με το site η οτιδηποτε αλλο...
γραφτηκε μια κριτικη τελος
ειναι αρνητικη τελος
αυτο ειναι το δικαιωμα της κριτικης
τωρα αν πρεπει να φιλτραρονται οι κριτικες αυτο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο!
Ειπες και αυτο για την ηλικια... ναι αυτα που θελει ενας 45χρονος απο εναν 25χρονο μπορει να ειναι διαφορετικα!!
και ο 45χρονος να ειναι πιο φραγκατος απο τον 25χρονο... οποτε αυτο σε μεγαλυτερο βαθμο κανει τον 25χρονο που αισθανεται οτι "πεταξε" 50 ευρω για το τιποτα πιο στεναχωρημενο και αγανακτισμενο.
τελος αυτο που λες οτι πρεπει να γραφουν και οι γυναικες κριτικη δεν ισχυει... διοτι δεν πληρωνουν εκεινες! εμεις πληρωνουμε! τωρα αν καποιος παει και ειναι μεσα στην μπιχλα.. τι να πω.. ας τον διωξει η υπηρεσια...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Γεια σου και σενα. Αναφερω πως το βλεπω εγω και δεν υποχρεωνω κανενα να το δει και αυτος ετσι. Η αποψη μου παραμενει οτι μια κριτικη θα πρεπει να τυγχανει ερμηνειας για την περαιτερω εκμεταλλευση της. Εγω αυτο καταλαβα,με τον τροπο που χρησιμοποιω για να ερμηνευω τις κριτικες, εσυ καταλαβες κατι διαφορετικο, που ειναι το κακο; Δεν ειναι αναγκη να συμφωνουμε σε κατι, οποτε διατηρησε τις αποψεις σου και εγω τις δικες μου, αλλωστε μεγαλο αγορι εισαι, δεν περιμενεις απο μενα να σου πω τι θα κάνεις.
επισης  δεν ειχα κανενα προβλημα αν δεν ειχε χρησιμοποιηθει μειωτικος τονος για τους ανδρες 45-50 χρονων λεγοντας "και χαίρεται και μόνο που πιάνει απαλό δέρμα και μετά γράφει τα καλύτερα για την κοπέλα που πήρε, για εμάς τους νεαρούς είναι παραπλανητικό." Μαλλον προσπαθεια αποκαταστασης της πραγματικοτητας θα ελεγα οτι ειναι.
τελος προτεινα, αν και πρεπει να αναγνωρισω το ατοπο του, οτι οι κοπελλες θα μπορουσαν να απαντουν μονο στις αρνητικες κριτικες καθοσον ετσι θα μπορουσες να διαμορφωσεις μια πιο ολοκληρωμενη αποψη πχ για την συμπεριφορα του πελατη στο δωματιο, την οποια πιθανον να μην γνωριζει η υπηρεσια.Τα κοριτσια, τα περισσοτερα τουλαχιστον, εδω ειναι γνωστα για το επιπεδο των υπηρεσιων που προσφερουν και σε ενα βαθμο, οσο αυτο ειναι δυνατον για τον χαρακτηρα τους κι ετσι δεν θα ηταν ασχημο να μπορουν να πουν την αποψη τους αν "κατηγορουνται" για κατι.
Τελος να σου ευχηθω να εισαι τυχερος στο "κυνηγι" σου. 
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
ισως ομως να ειναι καλυτερο και πιο φυσικο ενα μαγαζι με 20 ας πουμε θετικες κριτικες και 2-3 αρνητικες παρα ενα μαγαζι στου thread το οποιο να "φιλτραρεται" η οποιαδηποτε αρνητικη κριτικη.. τεσπα... ισως να λεμε τα ιδια πραγματα αλλα να εκφραζομαστε με διαφορετικο τροπο.. μου ριχνεις και 10 χρονια!
ευχαριστω αν και το κυνηγι μου και σε αυτο το μαγαζι ειναι πετυχημενο!!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Για την ιστορια και για την περιπτωση που καταλαβες οτι ειμαι 45 ετων, ειμαι λιγο πριν, στα 40 και δεν μου ακουγεται καλο οτι τοτε θα ειμαι ικανοποιημενος αν τα τρεμαμενα και ροζιασμενα χερια μου ακουμπουν απαλο δερμα. Αν δεν καταλαβα λαθος εισαι 35, να ετομαζεσαι και εσυ, σε λιγο το βραδυ τελος το "κυνηγι", τσαγακι και καμια παπαρα θα εχει και "τα περασμενα μεγαλεια διηγωντας τα να κλαις" . :2funny: :2funny:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
συγνώμη για την παρέμβαση οσιε.0909 αλλά εγώ που διαβάζω απο έξω απο την ιστορία, μου δημιουργεις την εντύπωση οτι υπεράσπιζεσαι το μαγάζι. Το ερώτημα ειναι γιατί? Ο άνθρωπος εκανε την κριτικη του. Τέλος. Αυτα ενιωσε αυτα εγραψε. Και  φαντάζομαι οτι θα σου χει τύχει να μην μεινεις ικανοποιημένος απο κάποια κοπέλα. Η ιδια η κοπέλα θα τον διαψεύση με τις υπηρεσίες της. Δεν κατανοω γιατι μια αρνητικη κριτική παίρνει τετοιες διαστασεις και υπάρχει αυτή η βιασυνη να την διαψεύσουμε.
Και για την ιστορία και γω έχω επισκεφθεί το συγκεκριμένο μαγαζί και δεν έμεινα αυχαριστημένος απο τις υπηρεσίες.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Καλησπερα. Ειμαι ο τελευταιος που θα υπερασπιστει μαγαζι, υπερασπιση του πρεπει να ειναι μονο η ποιοτητα του. Ο καθενας εχει δικαιωμα στην αποψη του, αλλος αρνητικη για την συγκεκριμενη κοπελλα, εγω θετικη. Δικαιωμα και των δυο να πιστευουμε οτι θελουμε, δικαιωμα σου να ακους οτι εσυ θες. Επισης δεν νομιζω σε καποιο σημειο, απο οποιονδηποτε να αναφερθηκε συνολικα το μαγαζι, νομιζω μονο η κοπέλλα. Τέλος νομιζω οτι το κουρασαμε το θεμα, αν η κοπελλα εμεινε μεταεξεταστεα, ειναι στο χερι των "καθηγητων" που θα την ξαναεξετασουν αν θα την προβιβασουν.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Φυσικά και πέρασα σημερα για να επισκεφτώ τη φίλη μου τη Μαρία. Αναφέρθηκα και στην κουβέντα που έκανα με την Αντζελα γι αυτο το θέμα- δηλαδη να έρθει η Μαρία στο μαγαζί- και η Μαρία μου πε πως το χατε συζητήσει και μαζί:)
Bέβαια μου πε πως ειναι δοκιμαστικά. Το απλο προγραμμα στη Μαρία ειναι 50 ομως κατά τη γνώμη μου τα αξιζει τα λεφτά του λόγω του οτι περιλαμβάνει κ 69 στάση οποτε το ιδιο ειναι.
Ελπιζω οι διαπραγματεύσεις σας να έχουν αίσιο τέλος και να παραμεινει η Μαρία στο μαγαζί.
Επίσης η κυρία της υπηρεσίας που ήταν αποψε,  η κυρία Πέτρα ειναι ευγενέστατη κυρία ενώ η άλλη κυρία που χω συναντήσει ως υπηρεσία ειναι κάπως πιο απότομη. Χωρις να ειναι αγενής ειναι κάπως πιο ψυχρή. Καλά ισως παιζει και ρολο πως με τη Μαρία και την κυρια Πέτρα γνωρίζομαι εδώ και χρόνια...
Αυτά τα επισημαίνω στην Αντζελα γιατί ξέρω πως την ενδιαφέρει η γνώμη μας για όλα σχετικά με το μαγαζί:)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Φυσικά και πέρασα σημερα για να επισκεφτώ τη φίλη μου τη Μαρία. Αναφέρθηκα και στην κουβέντα που έκανα με την Αντζελα γι αυτο το θέμα- δηλαδη να έρθει η Μαρία στο μαγαζί- και η Μαρία μου πε πως το χατε συζητήσει και μαζί:)
Bέβαια μου πε πως ειναι δοκιμαστικά. Το απλο προγραμμα στη Μαρία ειναι 50 ομως κατά τη γνώμη μου τα αξιζει τα λεφτά του λόγω του οτι περιλαμβάνει κ 69 στάση οποτε το ιδιο ειναι.
Ελπιζω οι διαπραγματεύσεις σας να έχουν αίσιο τέλος και να παραμεινει η Μαρία στο μαγαζί.
Επίσης η κυρία της υπηρεσίας που ήταν αποψε,  η κυρία Πέτρα ειναι ευγενέστατη κυρία ενώ η άλλη κυρία που χω συναντήσει ως υπηρεσία ειναι κάπως πιο απότομη. Χωρις να ειναι αγενής ειναι κάπως πιο ψυχρή. Καλά ισως παιζει και ρολο πως με τη Μαρία και την κυρια Πέτρα γνωρίζομαι εδώ και χρόνια...
Αυτά τα επισημαίνω στην Αντζελα γιατί ξέρω πως την ενδιαφέρει η γνώμη μας για όλα σχετικά με το μαγαζί:)

μου το ειπε και η Μαρια οτι ηρθες μαναρακι μιας και εγω στο μαγαζι ειμουν ;) :cheesy:
δε σε προλαβα ομως, αυτους που ειδα γνωρισα ηταν τους piatsas και pitsirikos :cheesy:
Χαιρομαι που περασες καλα, και μαλλον θα συνεχισουμε να συνεργαζομαστε με τη Μαρια.
Το απλο προγραμμα μαναρακι εχει 30ε, τα 50 που εδωσες ηταν για το προγραμμα με το 69 ;)
Η Πετρα οντως ειναι ευγενεστατη υπηρεσια, η αλλη μου υπηρεσια ειναι και αυτη αψογη σε ολα της τη γνωριζω χρονια, την εμπιστευομαι μου φροντιζει το μαγαζι σε ολα του απλα ωρες ωρες οντος ειναι πιο ψυχρη ,το ξερω, το καταλαβαινω οτι μερικες φορες μπορει σε μερικους απο εσας να μην ακουγεται και τοσο καλα αλλα πιστεψε με ειναι μια γυναικα με παρα πολυ μεγαλα και σοβαρα οικογενειακα και προσωπικα προβληματα οποτε τη δικαιολογω ωρες ωρες χωρις βεβαια να σταματω να τη διορθωνω οποτε χρειαζεται.

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
α τότε θα τη μαλώσω την κυρία Πέτρα γιατι εγώ της τονισα πως θέλω το απλό.. και μου πε 50 έχει και να μουν κανας χθεσινος τοσα χρονια πελάτης της τεσπα...
δεν ήξερα οτι ησουν εκει τις ειχατε ερμητικά κλεισμένες τις κουρτινες.. άντε μπες καμιά βάρδια κ εσύ να έρθω να σε γνωρισω στα σιγουρα:)
οκ ο καθένας έχει τα προβλήματά του πλήρως κατανοητη και αποδεκτή η εξήγησή σου για την άλλη κυρία... άλλωστε σε καμιά περίπτωση δε θα λεγα πως υπήρξε αγενής.

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
α τότε θα τη μαλώσω την κυρία Πέτρα γιατι εγώ της τονισα πως θέλω το απλό.. και μου πε 50 έχει και να μουν κανας χθεσινος τοσα χρονια πελάτης της τεσπα...
δεν ήξερα οτι ησουν εκει τις ειχατε ερμητικά κλεισμένες τις κουρτινες.. άντε μπες καμιά βάρδια κ εσύ να έρθω να σε γνωρισω στα σιγουρα:)

δεν ημουνα βρε μαναρι εκεινη την ωρα στο μαγαζι,
μετα απο λιγο πηγα :-
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Καλημερα :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

σημερα Παρασκευη

πρωι η Νανσυ :smitten:

απογευμα η Μαρια :smitten:

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:


Οπως ειχα "υποσχεθει" και σε παλιοτερο post, σημερα σας επισκεφτηκα για χαρη της Μαριας.
Περασα πολυ καλα και την συνιστω ανεπιφυλακτα.

Εφυγα με ενα...παραπονο.

Ρωτησα εαν εισαι εκει να σου πω μια ...καλησπερα και απο κοντα, αλλα ευγενικα η Μαρια μου ειπε οτι εισαι....επανω.

Να φανταστω οτι προχωραει η επεκταση για την οποια μας ειχες μιλησει παλιότερα ?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
δηλαδη οποιος γραφει μια αρνητικη κριτικη για το συγκεκριμενο σπιτι θα παρατηρησει δυο πραγματα...
η θα τον βγαλει καποιος στην σεντρα κυριλε πχ.. θα γραφτει η κριτικη και θα μπει η αντζελα και θα πει καποια πραγματα η θα ψαχνουμε αν εχει μπει στο site... αν ασχολειται με το site η οτιδηποτε αλλο...

βασικά άρχοντα, δεν ξέρω αν κατάλαβες αλλα το παρον τόπικ αφορά το συγκεκριμένο "σπίτι" οπότε είναι λογικό να σχολιάζονται οι κακές κριτηκές. Επιπλέον στις προηγούμενες κανείς δεν έψαξε ποιός την έγραψε αλλα αντίθετα η Άντζελα είχε την ευγενική καλοσύνη να τις σχολιάσει χωρίς να γίνει επιθετική ή τίποτα τέτοιο. Αντίθετα αν θυμάσαι καλά μια κοπέλα έφυγε απο το μαγαζί λόγω της μη σωστής συνεργασίας!


(μπορεί να σου φανεί ο τόνος μου λίγο επιθετικός αλλα μην με παρεξηγήσεις, δεν τρέχει τίποτις!)
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
εμ εμ κάτι ξέρω εγώ που προτιμώ τις Ελληνίδες
παπούτσι  απ τον τόπο σου!
Γι αυτο θέρμη παράκληση. Οχι την ίδια μέρα 2 Ελληνίδες σε βάρδια όπως σήμερα!
Μια μια να σας προλάβουμε όλες!:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Οπως ειχα "υποσχεθει" και σε παλιοτερο post, σημερα σας επισκεφτηκα για χαρη της Μαριας.
Περασα πολυ καλα και την συνιστω ανεπιφυλακτα.

Εφυγα με ενα...παραπονο.

Ρωτησα εαν εισαι εκει να σου πω μια ...καλησπερα και απο κοντα, αλλα ευγενικα η Μαρια μου ειπε οτι εισαι....επανω.

Να φανταστω οτι προχωραει η επεκταση για την οποια μας ειχες μιλησει παλιότερα ?

οχι μαναρι η επεκταση ακομα θα αργησει :P
απλα ειχα ανεβει εκεινη τη στιγμη να ταισω τα σκυλια μου
κριμα που δεν με προλαβες :-
μου το ειπανε μετα και υπεθεσα οτι θα ησουν εσυ
μετα τις 11 δεν ηρθες?

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

ev-angel

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Η ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΟ BONUS ΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΛΕΤΑΙ ΣΤΟ SITE ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ (ΑΝΤΖΕΛΑ-ΤΖΕΝΗ) ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΕΧΕΙ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΤΖΕΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
δεν παρέχει ειναι παράνομο να ειναι 2 στην ιδια βάρδια το εχει αναφέρει και παλιότερα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom