Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Αυτο ειναι το θεμα:σεβασμος απο ολες τις πλευρες.
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Η Νανα ξερει κανεις ποτε θα εχει βαρδια γιατι εχω καιρο να τη δω..?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Η Νανα ξερει κανεις ποτε θα εχει βαρδια γιατι εχω καιρο να τη δω..?

λειπει ματια μου εκτος Αθηνων
προς το Σεμπτεμβρη θα γυρισει πισω
εναλλακτικα υπαρχει στο studio και η Μπετυ και αυτη με ασιατικα χαρακτηριστικα - καταγωγη ;)
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
λειπει ματια μου εκτος Αθηνων
προς το Σεμπτεμβρη θα γυρισει πισω
εναλλακτικα υπαρχει στο studio και η Μπετυ και αυτη με ασιατικα χαρακτηριστικα - καταγωγη ;)

OK ευχαριστω..
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Η Σουζάνα θα συμμετέχει από εδώ και πέρα πιο ενεργά στο πρόγραμμα? επειδή την έχω χάσει...
Αντζελα στο αυταρχικό Εύα ή Σουζάνα? και ποδολαγνεία Σουζάνα ή Μπέτυ? Τι λες?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Είμαι 37 χρονών και καθόλου άβγαλτος. Απλώς έχοντας δει τις φωτογραφίες εδώ και ακούγοντας τη γνώμη ενός συναγωνιστή που μιλάει για τη Μπριγκίτε σαν να είναι γυναίκα και μάλιστα που κάνει καταπληκτικό πρόγραμμα, μπήκα σχεδόν με κλειστά μάτια. Μεγάλη μου βλακεία και φέρθηκα σαν 15άρης. Το ξέρω. Αισθάνομαι όμως ότι οφείλω να ενημερώσω τους συναγωνιστές εδώ για τη πραγματικότητα, όπως θα ήθελα κι εγώ να είχα πάρει σωστή ενημέρωση για να μη τη πατήσω. Το site αυτό είναι για ενημέρωση και όλα τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ.

Αγαπητή Άντζελα όταν πουλάς κάτι, οφείλεις να είσαι τίμια προς τον πελάτη. Δεν μπορεί να πουλήσεις Lada για Mercedes και αν το αγοράσει κάποιος να του λες "ρε μεγάλε, ενήλικος είσαι, ας πρόσεχες, δεν είδες ότι είναι Lada;". Τι να κάνουμε δηλαδή, έτσι έχουν τα πράγματα. Δεν με πειράζει καθόλου αν κάποιος αποφάσισε να γίνει γυναίκα, μαγκιά του και είμαι και μαζί του. Όχι όμως να με ξεγελάει. Αυτό δεν το ανέχομαι. Ήρθα από την άλλη άκρη της πόλης γιατί είχα παρασυρθεί από κάποια πράγματα που είχαν γραφτεί. Ωραία λοιπόν, με ξεγελάσατε! Συγχαρητήρια! Μου φάγατε το 50ρικο αν και στη ζωή μου δεν θα έδινα ποτέ 50ρικο για trans. Και στο κάτω κάτω, αν δεν θέλεις να το γράφεις εδώ ότι είναι trans, για λόγους προσωπικών δεδομένων, γιατί η τσατσά δεν ενημερώνει τον πελάτη όταν πηγαίνει εκεί;

Επιτέλους σ' αυτή τη χώρα δεν πρέπει να έχει μόνο ο αγοραστής συνείδηση για το τι αγοράζει αλλά και ο πωλητής. Έχουμε μάθει σε μια χώρα που οι πωλητές είναι οι πονηροί και έξυπνοι που προσπαθούν να μας ξεγελάσουν, από τη φέτα που αγοράζουμε στο super market (ζητάμε ελληνική και μας πουλάνε αλβανική) μέχρι τις γυναίκες που αποφασίζουμε να περάσουμε λίγη ώρα μαζί τους (και στην ουσία είναι άντρες)

Επιτέλους....... Λίγη συνείδηση ζητάμε.....

ρε φίλε αμα είσαι 37 χρονών και σου λείπουν τα 50€ που έδωσες τότε ας στα δώσει πίσω η Αντζελα να τελειώνουμε.  :tits2: Εγώ πάντως συμφωνώ μαζί της. Αμα μου γεμίζει το μάτι η κοπέλα περνάω αλλιώς, άλλη μέρα. Κανείς δεν με αναγκάζει να περάσω. Αλλωστε μεγάλοι άνθρωποι είμαστε.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Η Σουζάνα θα συμμετέχει από εδώ και πέρα πιο ενεργά στο πρόγραμμα? επειδή την έχω χάσει...
Αντζελα στο αυταρχικό Εύα ή Σουζάνα? και ποδολαγνεία Σουζάνα ή Μπέτυ? Τι λες?

η Σουζανα ναι ματια μου ελειπε καιρο στην πατριδα της και γυρισε πισω για τα καλα ;)
στην ερωτηση σου τωρα δεν ξερω πραγματικα τι να σου απαντησω
για καποιους στο αυταρχικο η Ευα ειναι top
για καποιους αλλους ειναι η Σουζανα top
γενικα σε αυτο το προγραμμα επειδη ειναι πολυ περιπλοκο με πολλες επιλογες και προεκτασεις σημαντικο ρολο περα απο την απαιτουμενη καλη χημεια που πρεπει να υπαρχει μεταξυ πελατη κοπέλας χριαζετε στην αρχη να δωσει ο πελατης στην κοπέλα να καταλάβει το ακριβος του αρεσει και πως θελει η κοπέλα να του φερθει
εμεις παντοτε ρωταμε οποτε πρεπει να περνουμε και τις καταλληλες απαντησεις για τα διαφορετικα θελω του καθενος
αν παντως θα επρεπε να σου απαντησω θα σου ελεγα να δοκιμασεις τελικα τη Σουζανα μωρο μιας και τωρα που γυρισε εχει βαλει 4-5 κιλα παραπανω δεν ειναι πια τοσο υπερβολικα αδυνατη και οι καμπυλες της τωρα της πανε αφανταστα ;)
Στην ποδολαγνεια Μπετυ που και αυτη ειναι μια παρα πολυ εμπειρη κοπέλα με την συντριπτικη πλειοψηφια οσων την εχουν δοκιμασει να λενε τα καλυτερα ;)
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
ρε φίλε αμα είσαι 37 χρονών και σου λείπουν τα 50€ που έδωσες τότε ας στα δώσει πίσω η Αντζελα να τελειώνουμε.  :tits2: Εγώ πάντως συμφωνώ μαζί της. Αμα μου γεμίζει το μάτι η κοπέλα περνάω αλλιώς, άλλη μέρα. Κανείς δεν με αναγκάζει να περάσω. Αλλωστε μεγάλοι άνθρωποι είμαστε.

Σωστος και γω το ιδιο κανω
Ο αλλος ομως θελει να παει με γυναικα και οχι με "γυναικα"(στο περιπου)....  

Για να μην το κανουμε σφεντονα το ζητημα, απο οτι καταλαβα (και καταλαβα καλα) ο ανθρωπος δεν χαλαστηκε με τα χρηματα αφου ετσι κι αλλιως για καταθεση πηγε στο στουντιο ρε παιδια.
Ξενερωσε για το οτι δεν ενημερωθηκε σωστα (δεν του το παν, δεν το ειδε καλα, δεν το πηρε εγκαιρα χαμπαρι στην τελικη) για το οτι θα παει στο δωματιο  με ΟΧΙ γνησια γυναικα.
Αυτον τον χαλαει πολυ , εμενα λιγοτερο , αλλους καθολου.
ΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ???
Απλα τα πραγματα
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
ρε φίλε αμα είσαι 37 χρονών και σου λείπουν τα 50€ που έδωσες τότε ας στα δώσει πίσω η Αντζελα να τελειώνουμε.  :tits2: Εγώ πάντως συμφωνώ μαζί της. Αμα μου γεμίζει το μάτι η κοπέλα περνάω αλλιώς, άλλη μέρα. Κανείς δεν με αναγκάζει να περάσω. Αλλωστε μεγάλοι άνθρωποι είμαστε.

σόρυ αλλά θα πρέπει να συμφωνήσω με το φίλο που εκφράζει το παράπονό του.Δεν είναι ετσι ....οφείλεις να τον ενημερώνεις τον άλλο αν είναι τρανς ή όχι γιατί μπορεί κάποιος να μη γουστάρει...αν δε το κάνει ουσιαστικά είναι απόκρυψη της αλήθειας και κοροϊδία. Για μένα καλό θα ήταν η συγκεκριμένη πληροφορία να αναφέρεται και στο σιτε των στούντιο.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άφήσατὲ τα ἀγαπητέ. Φθονοῦσι ὄχι μόνον τὴν ἐπιτυχία της ἀλλὰ καὶ τὸ σύνολον τῶν ἀρετῶν της. Δὲν βαρύνεσθε... εὐτυχῶς μία τέτοια προσωπικότης δὲν εἶναι δυνατὸν νὰ τρωθῇ ὑπὸ κακοηθῶν ὑποκειμένων.

που εισουνα βρε μπακαλη μωρο μου χαμενος?
ειλικρινα απο χθες που ξεσπασε η ολη ιστορια αν για ενα ατομο ειμουνα συγουρη οτι θα μπει και θα πεταξει την εξυπναδα του, εισουνα εσυ
αργησες ομως και ειχα αρχισει να ανυσιχω
στο τελος ομως με δικαιωσες
λυσε μου μια απορια βρε μπακαλη μου γιατι την εχω σε μεγαλη περιεργια
αφου σε studio και σε μαγαζια του δικου μας επιπεδου ουτε απεξω δεν περνας
εμενα προσωπικα δεν με γουσταρεις ,1,5 χρονο τωρα οπου σου δωθει η ευκαιρια πεταγεσαι σαν την ....... και μου πετας την σοφιστικε πικροχολη κακια σου
στο θρεντ μας τι δουλεια εχεις????????
εγω αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι
ή εισαι μεγαλος κουτσομπολης
ή εισαι μεγαλος αργοσχολος και χασομερης
ή μεγαλη μαζοχα που σου αρεσει να παρακολουθεις και να διαβαζεις ατομα που δεν συμπαθεις
ή καταβαθος ψαχνεσαι για κατι αλλο στην ζωη σου γιατι απ οσο σε εχω διαβασει δεν ικανοποιησε και ποτε,
η μια δε σου κανει, η αλλη σε χαλασε η παραλλη σε πληγωσε
τι τρεχεις αγορι μου γλυκο στους οικους ανοχης και χαλας το χρονο σου και τα λεφτα σου?
στις 10 φορες που θα πας την 1 με το ζορι περνας καλα
εσυ τα λες αυτα στις κριτικες σου
μηπως εχεις το ανικανοποιητο και ψαχνεις τιποτα αλλο?
υπαρχουν και αλλα θρεντ πιο εξιδικευμενα απο αυτο του 104 για να απασχολεισε

σορρυ που στο χαλαω
σορρυ που εχω το θαρρος της γνωμης μου
σορρυ που ειμαι εξω απο το προτυπο ιεροδουλη-σκουπιδι που εχεις στο μυαλο σου για εμας που κανουμε αυτη τη δουλεια
αλλα δεν φταις εσυ
αυτοι που σε αποθεωνουν και σε ενθαρυνουν φταινε
και εχουν ως προτυπο ενα τυπο περιεργο, ανικανοποιητο , στερημενο που ολη του τη μαγκεια και τον ανδρισμο του θα την βγαλει σε εργαζομενες κοπέλες μεσα απο 5-10-15-20 ψυχολογικα αστατες και γεματες μισος κριτικες
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
που εισουνα βρε μπακαλη μωρο μου χαμενος?
ειλικρινα απο χθες που ξεσπασε η ολη ιστορια αν για ενα ατομο ειμουνα συγουρη οτι θα μπει και θα πεταξει την εξυπναδα του, εισουνα εσυ
αργησες ομως και ειχα αρχισει να ανυσιχω
στο τελος ομως με δικαιωσες
λυσε μου μια απορια βρε μπακαλη μου γιατι την εχω σε μεγαλη περιεργια
αφου σε studio και σε μαγαζια του δικου μας επιπεδου ουτε απεξω δεν περνας
εμενα προσωπικα δεν με γουσταρεις ,1,5 χρονο τωρα οπου σου δωθει η ευκαιρια πεταγεσαι σαν την ....... και μου πετας την σοφιστικε πικροχολη κακια σου
στο θρεντ μας τι δουλεια εχεις????????
εγω αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι
ή εισαι μεγαλος κουτσομπολης
ή εισαι μεγαλος αργοσχολος και χασομερης
ή μεγαλη μαζοχα που σου αρεσει να παρακολουθεις και να διαβαζεις ατομα που δεν συμπαθεις
ή καταβαθος ψαχνεσαι για κατι αλλο στην ζωη σου γιατι απ οσο σε εχω διαβασει δεν ικανοποιησε και ποτε,
η μια δε σου κανει, η αλλη σε χαλασε η παραλλη σε πληγωσε
τι τρεχεις αγορι μου γλυκο στους οικους ανοχης και χαλας το χρονο σου και τα λεφτα σου?
στις 10 φορες που θα πας την 1 με το ζορι περνας καλα
εσυ τα λες αυτα στις κριτικες σου
μηπως εχεις το ανικανοποιητο και ψαχνεις τιποτα αλλο?
υπαρχουν και αλλα θρεντ πιο εξιδικευμενα απο αυτο του 104 για να απασχολεισε

σορρυ που στο χαλαω
σορρυ που εχω το θαρρος της γνωμης μου
σορρυ που ειμαι εξω απο το προτυπο ιεροδουλη-σκουπιδι που εχεις στο μυαλο σου για εμας που κανουμε αυτη τη δουλεια
αλλα δεν φταις εσυ
αυτοι που σε αποθεωνουν και σε ενθαρυνουν φταινε
και εχουν ως προτυπο ενα τυπο περιεργο, ανικανοποιητο , στερημενο που ολη του τη μαγκεια και τον ανδρισμο του θα την βγαλει σε εργαζομενες κοπέλες μεσα απο 5-10-15-20 ψυχολογικα αστατες και γεματες μισος κριτικες
Μακαρι πολλα ατομα να ειχαν το επιπεδο και την μορφωση σου Αντζελα...σου το εχω ξαναγραψει στο παρελθον!!!!!!!!
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290


εγω θελω οταν μπαινω σε ενα στουντιο και βγαινει η ''υπηρεσία'' να μου λεει....


γεια σας
απο εδω η κοπελα μας
την λενε μαρια τσιμπουκλου
ειναι 27χρ
καταγωγή απο ρουμανια
εχει 2αρι βυζι
στενο κωλι/ανοιχτο μουνι
φοραει 37 παπούτσι
μενει στον πειραια τκ. νουμερο κτλ
σημερα εχει παρει 12 πελατες/και γενικα 353452323


τα προγραμματα.....και μετα να επιλεγω αν θα περασω.


για σκεφτείτε το  :grin:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και το κορμι της πατριωτηηη
Ετσι γραφουν πολλοι εδω μεσα....εγω στο μαγαζι της....οποτε θα παω...παω για την ΜΑΡΙΝΑ!!!!!!.....ολο λεω να παω και στην Αντζελα.....αλλα δεν εχει τυχει.....ισως τις επομενες μερες ξαφνικα σε μια βαρδια της...... να εμφανιστω μπροστα της σαν το Φανη-μπαστουνη....και να της ζητησω να ελθει στο δωματιο με την στολη της νοσοκομας να με θεραπευσει :pipa1: στο ζωτικο σημειο!!!!!!!!!!!!!!! :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ετσι γραφουν πολλοι εδω μεσα....εγω στο μαγαζι της....οποτε θα παω...παω για την ΜΑΡΙΝΑ!!!!!!.....ολο λεω να παω και στην Αντζελα.....αλλα δεν εχει τυχει.....ισως τις επομενες μερες ξαφνικα σε μια βαρδια της...... να εμφανιστω μπροστα της σαν το Φανη-μπαστουνη....και να της ζητησω να ελθει στο δωματιο με την στολη της νοσοκομας να με θεραπευσει :pipa1: στο ζωτικο σημειο!!!!!!!!!!!!!!! :rockon:
Αγαπητε, νομιζω πως οτι και να κανει δυσκολα θα τα καταφερει.

Ειμαστε.........ανιατοι.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Η Σοφία έφυγε απο το μαγαζι΄;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αγαπητε, νομιζω πως οτι και να κανει δυσκολα θα τα καταφερει.

Ειμαστε.........ανιατοι.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ετσι ειναι....ανιατοι οχι μονο για σεξ...αλλα για αλλαγες παραστασεων και εντυπωσεων....και την πιο ομορφη γυναικα να μας εκανε την τιμη να ηταν πλαι μας...εμεις στο μηνα πανω...θα ψαχνομαστε για αλλες!!!!!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ετσι ειναι....ανιατοι οχι μονο για σεξ...αλλα για αλλαγες παραστασεων και εντυπωσεων....και την πιο ομορφη γυναικα να μας εκανε την τιμη να ηταν πλαι μας...εμεις στο μηνα πανω...θα ψαχνομαστε για αλλες!!!!!!!!!
Οσο πιο πολυ σε διαβαζω, τοσο πιο πολλα κοινα σημεια βρισκω.......

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΥΓ: Ισως και πολυ λες για μήνα. :grin:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Οσο πιο πολυ σε διαβαζω, τοσο πιο πολλα κοινα σημεια βρισκω.......

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΥΓ: Ισως και πολυ λες για μήνα. :grin:
Αμα ειναι συνδυασμος με οικιακες δουλειες ενας μηνας ειναι καλα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom