Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
θα συμφωνήσω με την Μπου-Μπου. Είναι ανέντιμο να φτιάνεις κάπως τις φωτογραφίες και άλλωστε οι μικρές ατέλειες είναι που κάνουν πιο σέξυ τα κορίτσια. :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: και άλλωστε ποιός θα ήθελε ψυχρές Μπάρπυ;;; :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
θα συμφωνήσω με την Μπου-Μπου. Είναι ανέντιμο να φτιάνεις κάπως τις φωτογραφίες και άλλωστε οι μικρές ατέλειες είναι που κάνουν πιο σέξυ τα κορίτσια. :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: και άλλωστε ποιός θα ήθελε ψυχρές Μπάρπυ;;; :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:

κανένας μας  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ναι πλακα θαχε να μας τραβαγες και τις 3 φωτος :cheesy:
αυτο που λες για τις φωτος εχεις ως ενα σημειο δικιο
οτι θελουν οι φωτος μια ανανεωση θελουν απλα δεν ειμαι τοσο υπερ του πειραγματος μιας και δεν θα ηθελα αυριο μεθαυριο να μου πεις κανενας οτι
''ξερεις κατι Αντζελα αλλη κοπέλα βλεπουμε στο σαιτ και αλλη βλεπουμε στο μαγαζι''
ειναι καπως σαν κοροιδια :-
το να βλεπετε μια κοπέλα καλυτερα στο μαγαζι απ οτι στις φωτος δεν με πειραζει
αλλα το να ειναι μια κοπέλα καλυτερα στις φωτος απ οτι ειναι στο μαγαζι θα με πειραζε και τη δεδομενη στιγμη που θα το ελεγε καποιος αλλα και θα εκανε κακο και στο μαγαζι και τη φημη του :-
το να σβηστουν πχ σε μια φωτο 1-2 σπυρακια που μπορει να εχει μια κοπέλα εκεινη τη στιγμη της φωτογραφησης και την επομενη μερα θα τις εχουν φυγει το θεωρω θεμιτο
το να παιξεις με το φωτισμο και τις σκιες στο περιβαλλον για να αναδειχτει το σωμα και αυτο τι θεωρω θεμιτο
το να σβησεις πχ ενα τατουαζ που η κοπέλα μπορει να μην θελει να φανει και αυτο ειναι δικαιο
αλλα το να παρεις μια κανονικη κοπέλα και να την κανεις θεα μεσω φωτογραφικου μαγειρεματος το θεωρω περα απο ανεντοιμο και πολυ χαζο μιας και ο κοσμος που απευθυνεσε καθε αλλο παρα χαζος δεν ειναι :- :cheesy:
αν σε αυτα προσθεσεις και το γεγονος οτι ενας επαγγελματιας φωτογραφος για να ερθει στο μαγαζι να κατσει 1-2 ωρες να τραβηξει φωτος μια κοπέλα και μετα να σου παραδωσει ολες τις φωτος ετοιμες και <<φτιαγμενες>> θελει περιπου 150-200ε για την καθε μια κοπέλα καταλαβενεις πως το οποιο φωτογραφικο φτιαξιμο περα απο χαζη κινηση προς το κοσμο που απευθυνεσε ειναι και εξαιρετικα ασκοπα πολυεξοδο αν υπολογισεις οτι για 10 κοπέλες το κοστος θα παει μεταξυ 1500-2000ε

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Ναι έχεις ένα δίκιο σ' αυτά που λες αλλά ξέρεις κάτι; Αν η κοπέλα έχει ας πούμε λίγη κυτταρίτιδα παρ' ότι έχει ωραίο σώμα, από κοντά δεν πρόκειται να την προσέξει ΚΑΝΕΙΣ, αλλά στις φωτογραφίες φαίνεται πολύ πιο έντονα... Βέβαια αν οι τιμές είναι αυτές που λες, τότε πάω πάσο, είχα άγνοια για το ότι είναι τόσο υψηλές... Ίσως όμως μπορείς να το βάλεις σαν μακροπρόθεσμο στόχο, να μην κάνεις δηλαδή ένα shooting μια & έξω, αλλά σε ορίζοντα 2-3 μηνών να έχεις εξασφαλίσει επαγγελματικές φωτογραφίες. Βέβαια μία κοπέλα που είναι τώρα στο studio σου αύριο μπορεί να μην είναι, εξαιρούνται οι "σταθερές" Εύα, Τζένη κ.λπ.  :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ότι και να λες απ'όσο έχω εισπράξει στις κατ'ειδίαν συναντήσεις μας αλλά και στις φώτο των κοριτσιών που ποστάρεις στο site διαπιστώνω ότι διαθέτεις πολλαπλά ταλέντα σε ότι και αν κάνεις ;) ;)

Η Άντζελα είναι χαρισματικό πλάσμα, & μόνο να δει κάποιος πώς έχει στήσει την επιχείρησή της υπολογίζοντας μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια βγάζει τα συμπεράσματά του...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Άντζελα δε μου είπες & για την Τζένη, πότε θα επιστρέψει;
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Η Άντζελα είναι χαρισματικό πλάσμα, & μόνο να δει κάποιος πώς έχει στήσει την επιχείρησή της υπολογίζοντας μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια βγάζει τα συμπεράσματά του...


φίλε όλα αυτά τα ξέρω και τα αναγνωρίζω και τα έχουμε πεί πολλάκις η Άντζελα είναι έτη φωτός μπροστά από άλλα στούντιο από όποια άποψη και να το δεις.

Εκτός αυτού όλα τα παραπάνω τα έχω βιώσει αφού έχω συνεβρεθεί μαζί της και πραγματικά της έχω βγάλει το καπέλο στον τρόπο που δουλεύει.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα δε μου είπες & για την Τζένη, πότε θα επιστρέψει;

πιστευω την παραεπομενη εβδομαδα να υπαρξει καποια βαρδια της τζενης ;)

Ναι έχεις ένα δίκιο σ' αυτά που λες αλλά ξέρεις κάτι; Αν η κοπέλα έχει ας πούμε λίγη κυτταρίτιδα παρ' ότι έχει ωραίο σώμα, από κοντά δεν πρόκειται να την προσέξει ΚΑΝΕΙΣ, αλλά στις φωτογραφίες φαίνεται πολύ πιο έντονα... Βέβαια αν οι τιμές είναι αυτές που λες, τότε πάω πάσο, είχα άγνοια για το ότι είναι τόσο υψηλές... Ίσως όμως μπορείς να το βάλεις σαν μακροπρόθεσμο στόχο, να μην κάνεις δηλαδή ένα shooting μια & έξω, αλλά σε ορίζοντα 2-3 μηνών να έχεις εξασφαλίσει επαγγελματικές φωτογραφίες. Βέβαια μία κοπέλα που είναι τώρα στο studio σου αύριο μπορεί να μην είναι, εξαιρούνται οι "σταθερές" Εύα, Τζένη κ.λπ.  :)

ναι απλα μετα μωρε απο 3-6 μηνες παλι θα πρεπει να τις αλλαξεις τις φωτος γιατι οσο και καλες ναναι θα εχουν κουρασει :-
ασε που για να ερθει ενας επαγγελματιας στο μαγαζι και να φωτογραφησει θα γινει ενα μπαχαλο , θα στησει τριποδες, θα βαλει εξτρα φωτισμους, πανια για φοντο και ντεκορ  κτλ αναγκαστικα θα πρεπει το μαγαζι να κλησει για 1-2 ωρες για να γινει η φωτογραφιση , ενω τωρα βγαζουμε συνεχεια φωτος χωρις να επιβαρυνουμε τη λειτουργια του μαγαζιου :-


Σημερα το απογευμα η Μαρινα :smitten:


το βραδυ η Νικόλ :smitten:


αυριο το πρωι η Τζοάνα :smitten:


πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
φίλε όλα αυτά τα ξέρω και τα αναγνωρίζω και τα έχουμε πεί πολλάκις η Άντζελα είναι έτη φωτός μπροστά από άλλα στούντιο από όποια άποψη και να το δεις.

Εκτός αυτού όλα τα παραπάνω τα έχω βιώσει αφού έχω συνεβρεθεί μαζί της και πραγματικά της έχω βγάλει το καπέλο στον τρόπο που δουλεύει.

Μην το ψάχνεις, επαγγελματισμός στο full!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αντζελα θα μπορουσε καποιος πελατης να φωτογραφησει την Μαρινα(στο δωματιο που θα συνευρεθουν, για προσωπικη του αναμνηση), λαμβανομενου υποψη οτι η κοπελα δεν εχει προβλημα απο οτι εχω καταλαβει???
 

studiolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
24
Like
0
Πόντοι
11
βρε αντζελα κοιτα μηπως καταφερεις της αλλες 2 βαρδιες σου μεσα στο μηνα να της κανεις απο τις 15 κ μετα,δεν θα αντεξω αν δεν σε δω παλι...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα θα μπορουσε καποιος πελατης να φωτογραφησει την Μαρινα(στο δωματιο που θα συνευρεθουν, για προσωπικη του αναμνηση), λαμβανομενου υποψη οτι η κοπελα δεν εχει προβλημα απο οτι εχω καταλαβει???

δεν ξερω μωρο, ειναι δικο της θεμα :-
ζητησε της το με κανενα πμ

βρε αντζελα κοιτα μηπως καταφερεις της αλλες 2 βαρδιες σου μεσα στο μηνα να της κανεις απο τις 15 κ μετα,δεν θα αντεξω αν δεν σε δω παλι...

μετα τις 15 θαναι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Αντζελα θα μπορουσε καποιος πελατης να φωτογραφησει την Μαρινα(στο δωματιο που θα συνευρεθουν, για προσωπικη του αναμνηση), λαμβανομενου υποψη οτι η κοπελα δεν εχει προβλημα απο οτι εχω καταλαβει???

Τί ρωτάς ρε Παίχτουρα... Θες τη φωτογραφία για να την κοιτάς όταν γεράσεις & να λες "Πού είναι η εποχή της εποποιίας"!!!  :) :) :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
βρε αντζελα κοιτα μηπως καταφερεις της αλλες 2 βαρδιες σου μεσα στο μηνα να της κανεις απο τις 15 κ μετα,δεν θα αντεξω αν δεν σε δω παλι...

Ωχ εμφανίστηκαν & ερωτευμένοι με τη θεά του Φυλής 104...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Η Άντζελα είναι χαρισματικό πλάσμα, & μόνο να δει κάποιος πώς έχει στήσει την επιχείρησή της υπολογίζοντας μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια βγάζει τα συμπεράσματά του...

Για την εν λόγω κυρία μπορώ με ευκολία να σε βεβαιώσω πως είναι ένας εκπληκτικός τύπος, στη καρδούλα της μπορεί να χωρέσει όλο το κόσμο.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Για την εν λόγω κυρία μπορώ με ευκολία να σε βεβαιώσω πως είναι ένας εκπληκτικός τύπος, στη καρδούλα της μπορεί να χωρέσει όλο το κόσμο.

Δηλαδη πρεσβειρα καλης θελησεως της υπατης αρμοστειας του ΟΗΕ κι ετσι...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Δηλαδη πρεσβειρα καλης θελησεως της υπατης αρμοστειας του ΟΗΕ κι ετσι...


λαμβάνοντας υπόψη τις δυνατότητες και την προσφορά των κυριών που ανακηρύσσονται πρέσβειρες καλής θέλησης, δεν έχουν μεγάλη διαφορά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom