Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (0 μέλη και 54 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
καλα μωρακι δεν πειραζει ;)Ελληνιδα ειμαι :-* :-*

πολλα φιλακια :-* :-*
Το ξέρω. Το είδα και στο σάιτ του σπιτιού που το γράφει. Είδα και τις φωτογραφίες σου. Εξαιρετικές!!!  Κι άλλη ζημιά έπαθα (μετά τη Ναταλί χθες...)  :S
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Αχ ρε κορίτσια τι μας κάνετε..
Τόσες μέρες που διαβάζω το συγκεκριμένο θέμα και βλέποντας και το site σας, έχω φτιαχτεί τόοοοσο πολύ που μου ρχετε να πάρω το αυτοκίνητο, να κατέβω από Θεσσαλονίκη, να σας κάνω μια επίσκεψη που θα είναι σαν Αρμένικη βίζιτα και να γυρίσω πίσω..
Αναρωτιέμαι μόνο αν όοοολα αυτά που διαβάζω για σας είναι αληθινά και αν αξίζει να την κάνω την τρέλλα.. :rockon:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Αναρωτιέμαι μόνο αν όοοολα αυτά που διαβάζω για σας είναι αληθινά και αν αξίζει να την κάνω την τρέλλα.. :rockon:
Για την Τζένη και την Τατιάνα είναι τόσες πολλές οι καλές κριτικές που δεν μπορεί να είναι ψεύτικες. Εγώ δεν τις έχω πάρει ακόμα
Για την Αλίνα εγγυόμαι εγώ! Κόμματος!!! Ατέλειωτη και χυμώδης!!! Δε χορταίνεις να τη ρουφάς!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αχ ρε κορίτσια τι μας κάνετε..
Τόσες μέρες που διαβάζω το συγκεκριμένο θέμα και βλέποντας και το site σας, έχω φτιαχτεί τόοοοσο πολύ που μου ρχετε να πάρω το αυτοκίνητο, να κατέβω από Θεσσαλονίκη, να σας κάνω μια επίσκεψη που θα είναι σαν Αρμένικη βίζιτα και να γυρίσω πίσω..
Αναρωτιέμαι μόνο αν όοοολα αυτά που διαβάζω για σας είναι αληθινά και αν αξίζει να την κάνω την τρέλλα.. :rockon:

:boobies: :boobies: :boobies:
τι να πω εγω μωρο μου γλυκο? μονο εσυ μπορεις να το διαπιστωσεις αυτο με τα ματια σου.......:boobies:
παντως η ζωη διχως τρελλα δεν ειναι ζωη :boobies:
αν και συγουρα ομορφια μου και στη Θεσσαλονικη οπου ζεις θα υπαρχουν εξισου καλες κοπέλες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
:boobies: :boobies: :boobies:
τι να πω εγω μωρο μου γλυκο? μονο εσυ μπορεις να το διαπιστωσεις αυτο με τα ματια σου.......:boobies:
παντως η ζωη διχως τρελλα δεν ειναι ζωη :boobies:
αν και συγουρα ομορφια μου και στη Θεσσαλονικη οπου ζεις θα υπαρχουν εξισου καλες κοπέλες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Ααααχ..
Αυτή είναι μια πονεμένη ιστορία..
Η κατά τα άλλα ερωτική πόλη μας, είναι 100 χρόνια πίσω στον τομέα του πληρωμένου έρωτα σε σχέση με την πρωτεύουσα..
Αν υπήρχαν χώροι σαν τον δικό σας και κοπέλλες σαν εσάς που να προσφέρουν αυτά πουθ προσφέρεται εσείς (εμφάνιση-υπηρεσίες), θα έκαναν χρυσές δουλειές..
Εδώ όσοι προσφέρουν νόμιμες υπηρεσίες αυτού του είδους, είναι της αρπαχτής και της ξεπέτας..
Για να μην μιλήσω για τους χώρους..
Αναγκαζόμαστε και βγαίνουμε στην παρανομία για να απολαύσουμε ποιοτικές υπηρεσίες..
Όσο για την τρέλλα, απ΄αυτήν έχω μπόλικη αν και θα έπρεπε λόγω ηλικίας να είχα βάλει μυαλό..
Πόσες φορές το έχω κάνει αυτό το ταξίδι για να απολαύσω τις χαρές της Αθήνας..
Η επόμενη τρέλλα μάλλον θα είναι για πάρτη σας..
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πόσες φορές το έχω κάνει αυτό το ταξίδι για να απολαύσω τις χαρές της Αθήνας..
Η επόμενη τρέλλα μάλλον θα είναι για πάρτη σας..

Πραγματικα μας σκλαβωνεις κουκλι μου :cheesy:
αν κανεις τετοιο πραγμα τελικα να με εχεις ενημερωσει με πμ σε παρακαλω απο πριν για να σε περιμενουμε και να σε περιποιηθουμε ακομα περισσοτερο ;) ;) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Πραγματικα μας σκλαβωνεις κουκλι μου :cheesy:
αν κανεις τετοιο πραγμα τελικα να με εχεις ενημερωσει με πμ σε παρακαλω απο πριν για να σε περιμενουμε και να σε περιποιηθουμε ακομα περισσοτερο ;) ;) ;)
Θα παραγγείλουν και σουβλάκια ;)
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Πραγματικα μας σκλαβωνεις κουκλι μου :cheesy:
αν κανεις τετοιο πραγμα τελικα να με εχεις ενημερωσει με πμ σε παρακαλω απο πριν για να σε περιμενουμε και να σε περιποιηθουμε ακομα περισσοτερο ;) ;) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
[/quote


απλά τον ζηλευω :'(
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Πραγματικα μας σκλαβωνεις κουκλι μου :cheesy:
αν κανεις τετοιο πραγμα τελικα να με εχεις ενημερωσει με πμ σε παρακαλω απο πριν για να σε περιμενουμε και να σε περιποιηθουμε ακομα περισσοτερο ;) ;) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Ε τώρα ξέρεις τι μου έκανες; Αυτό!!! :blowup:..
Μέχρι να έρθει αυτή η στιγμή, ελπίζω σύντομα, θα αφήσω την φαντασία μου να οργιάζει..
Μέχρι να γνωριστούμε  ;) από κοντά, τα πιο γλυκά φιλιά μου..  :-* :-*
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
για να γίνει λίγο καλύτερη η ημέρα σου
 

Συνημμένα

  • FL30243.jpg
    FL30243.jpg
    20,1 KB · Εμφανίσεις: 19

JOHNIERET7

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
γεια σαs kai απο μενα ημουν αθηνα για μερικεs μερεs και δεν μπορουσα να μην περασω απο το studio.πραγματι οτι λεγονται εδω μεσα ισχυουν και με το παραπανω! χθεσ απογευμα πηρα την ευα η οποια πραγματι με απογειωσε! στο επομενο ταξιδι μου θα σαs τιμησω ξανα.  τα φιλια μου στην ευα  :smitten: :smitten: γιαννηs κρητη
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
γεια σαs kai απο μενα ημουν αθηνα για μερικεs μερεs και δεν μπορουσα να μην περασω απο το studio.πραγματι οτι λεγονται εδω μεσα ισχυουν και με το παραπανω! χθεσ απογευμα πηρα την ευα η οποια πραγματι με απογειωσε! στο επομενο ταξιδι μου θα σαs τιμησω ξανα.  τα φιλια μου στην ευα   :smitten: :smitten: γιαννηs κρητη

Ευχαριστουμε Γιαννη μου  :smitten:
Την επομενη φορα σου ευχομαστε και σου υποσχομαστε να περασεις ακομα πιο ομορφα.
Καλα να περνας εκει στην ομορφη κρητη ;) (εχω κι εγω καποιες ριζες απο εκει αλλα ποτε στη ζωη μου δεν την εχω επισκευτει ακομη :'()

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

JOHNIERET7

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστουμε Γιαννη μου  :smitten:
Την επομενη φορα σου ευχομαστε και σου υποσχομαστε να περασεις ακομα πιο ομορφα.
Καλα να περνας εκει στην ομορφη κρητη ;) (εχω κι εγω καποιες ριζες απο εκει αλλα ποτε στη ζωη μου δεν την εχω επισκευτει ακομη :'()

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
η κρητη ειναι πολυ ομορφη ειτε καλοκαιρι ειτε χειμωνα εχεισ παντα να κανεισ κατι ενδιαφερον.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom