Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κοιτα να δεις μπουμπου ποσο προχωρημενοι ειναι οι Γερμανοι!  :grin:


το διαβασα και εγω βρε χθες ;)
ενταξυ δε μου λεει κατι  ;) και μεις 100 διαφορετικες καμπανιες, διαγωνισμους ,εκπτωσεις κτλ εχουμε κανει  ;) ασε που το αρθρο ειναι εντελως κουκουρουκου, δεν λεει που,ποιος,ποτε ,καμια αναφορα πηγης κτλ μονο το ονομα της telegraph, μπορει να ειναι και ενα δειγμα δημοσιογραφικης φαντασιας για να γεμιζουν οι στηλες ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
το διαβασα και εγω βρε χθες ;)
ενταξυ δε μου λεει κατι  ;) και μεις 100 διαφορετικες καμπανιες, διαγωνισμους ,εκπτωσεις κτλ εχουμε κανει  ;) ασε που το αρθρο ειναι εντελως κουκουρουκου, δεν λεει που,ποιος,ποτε ,καμια αναφορα πηγης κτλ μπορει να ειναι και ενα δειγμα δημοσιογραφικης φαντασιας για να γεμιζουν οι στηλες ;)

Εγω θα προτεινα να φτιαξεις ενα εναλλακτικο προγραμμα σαν αυτο. Θα ερχομαστε και θα παιρνουμε τις κοπελες της βαρδυας στην σειρα !  :rockon: :rockon:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Εγω θα προτεινα να φτιαξεις ενα εναλλακτικο προγραμμα σαν αυτο. Θα ερχομαστε και θα παιρνουμε τις κοπελες της βαρδυας στην σειρα !  :rockon: :rockon:

ειχαμε βγαλει εναν τετοιο διαγωνισμο περσυ  ;)
www.imagebam.com/image/3a630a313686041] [/URL]
και ειχαμε πεσει και στη περιπτωση ο νικητης μονο που με ασθενοφορο δεν εφυγε  :2funny:
και αποτι μαθαμε και απο το φιλο του για 2 μερες μετα ηταν στο κρεβατι  :grin:
δεν ειστε εσεις οι ελληνες για τετοια  ;) μεσα θα το βαλετε το μαγαζι  :cheesy:
για τους γερμανους που δουλευουν με ευκολους τουριστες και με ντοπιους ηλικιωμενους μια χαρα ειναι
εμεις εχουμε να κανουμε με ενεργο ηλικιακα ντοπιο πλυθησμο ομως που......................δε κοντρολαρετε  και δεν μπαινει σε καλουπια  ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ειχαμε βγαλει εναν τετοιο διαγωνισμο περσυ  ;)
www.imagebam.com/image/3a630a313686041] [/URL]
και ειχαμε πεσει και στη περιπτωση ο νικητης μονο που με ασθενοφορο δεν εφυγε  :2funny:
και αποτι μαθαμε και απο το φιλο του για 2 μερες μετα ηταν στο κρεβατι  :grin:
δεν ειστε εσεις οι ελληνες για τετοια  ;) μεσα θα το βαλετε το μαγαζι  :cheesy:
για τους γερμανους που δουλευουν με ευκολους τουριστες και με ντοπιους ηλικιωμενους μια χαρα ειναι
εμεις εχουμε να κανουμε με ενεργο ηλικιακα ντοπιο πλυθησμο ομως που......................δε κοντρολαρετε  και δεν μπαινει σε καλουπια  ;)

Το παρακολουθησα και ο τυπος φοβερος!!  :rockon:

Εγω σκεφτομουν περισσοτερο στις γραμμες (εκπτωτικες) της μιας ωρας αντι να ριχνεις δυο στην ιδια κοπελα να μπορεις να φερεις και δευτερη και τριτη κοπελα αν αντεχεις. Πχ Βανεσα, Βερα, Δεσποινα και τελειωσες με τα πιπινια. Την επομενη πας για διαφορετικο τριο. Ο συνδιασμος ειναι που εχει την χαρη και τωρα εχεις τα δωματια μπουμπου!  :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Το παρακολουθησα και ο τυπος φοβερος!!  :rockon:

Εγω σκεφτομουν περισσοτερο στις γραμμες (εκπτωτικες) της μιας ωρας αντι να ριχνεις δυο στην ιδια κοπελα να μπορεις να φερεις και δευτερη και τριτη κοπελα αν αντεχεις. Πχ Βανεσα, Βερα, Δεσποινα και τελειωσες με τα πιπινια. Την επομενη πας για διαφορετικο τριο. Ο συνδιασμος ειναι που εχει την χαρη και τωρα εχεις τα δωματια μπουμπου!  :grin:

ε αυτο βρε ετσι κι αλλιως γινεται, αν παρεις προγραμμα ωρας μπορεις να το σπασεις στα 2  και να παρεις μιση ωρα μια, μιση ωρα μιαν αλλη ;)
τι διαολο , ολη την ωρα μονο μακαρονια ? :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ε αυτο βρε ετσι κι αλλιως γινεται, αν παρεις προγραμμα ωρας μπορεις να το σπασεις στα 2  και να παρεις μιση ωρα μια, μιση ωρα μιαν αλλη ;)
τι διαολο , ολη την ωρα μονο μακαρονια ? :2funny:

Δεν καταλαβες μπουμπου. Δεν μιλαω για δυο αλλα τρια! Μιλαμε για πολυ φαγητο τωρα, και ολα μεσα στην μια ωρα!  :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δεν καταλαβες μπουμπου. Δεν μιλαω για δυο αλλα τρια! Μιλαμε για πολυ φαγητο τωρα, και ολα μεσα στην μια ωρα!  :grin:

ε ειδες που σου λεω πιο πανω οτι δεν κοντρολαρεστε  :2funny:


Στην πρωινη μας βαρδια οι Πάολα - Αλίκη - Αντριάνα  :smitten: :smitten: :smitten:

www.imagebam.com/image/5a10b0313743941] [/URL] www.imagebam.com/image/c91068313743967] [/URL] www.imagebam.com/image/212f20313743986] [/URL]


 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Πολλά (μέχρι πέντε την ημέρα) αλλά μικρά με ποικιλία γεύματα και κανά δυό  :fuck1: την ημέρα συνιστούν οι καλοί σεξολόγοι-διαιτολόγοι.
Όπως έλεγε και ο Πλάτωνας (της γνωστής ακαδημίας), ουκ εν τω πολλώ το εύ!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom